ŚWIATOWA MEDYTACJA KLUCZ DO WOLNOŚCI 11 ŚIERPNIA

Dyskusje związane z obudzeniem. Jeżeli coś czujesz czego nie wiedzą inni napisz o tym tutaj. Wszystko co dotyczy ezoteryki, mistyki, podnoszenia wibracji jest tutaj na temat.
Awatar użytkownika
ARTON55
Adept

ŚWIATOWA MEDYTACJA KLUCZ DO WOLNOŚCI 11 ŚIERPNIA

Postautor: ARTON55 » 02 sie 2018, 18:46

WITAM WSZYSTKICH OBUDZONYCH. <serducho> <serducho> <serducho> ZWRACAM SIĘ DO WAS I DO ARONA O UDZIAŁ W ŚWIATOWEJ MEDYTACJI "KLUCZ DO WOLNOŚCI"
<serce> <serce> <serce> DATA 11 SIERPIEŃ 2018. GODZ.11.11 <serce> <serce> <serce>
OD DŁUGIEGO CZASU TRWA IMPAS NA ZIEMI W WALCE DOBRA ZE ZŁEM. POTRZEBUJEMY ŁĄCZNIE 144 000 ŚWIATOWYCH UCZESTNIKÓW BY DOKONAĆ ZMIANY I NASTĄPIŁO OCZYSZCZENIE ZIEMI I OCZEKIWANE WYDARZENIE. MAM PROŚBĘ O ZABIERANIE GŁOSU I MASOWE UDOSTĘPNIANIE INFORMACJI OBUDZONYM.

LINKI Z TŁUMACZENIAMI:
https://krystal28.wordpress.com/2018/07/30/medytacja-klucz-do-wolnosci-podczas-zacmienia-slonca-11-sierpnia-2018-o-godz-11-11/
https://meditation539.com/2018/07/29/portal-rozprzestrzeniajcie-to-wirusowo-medytacja-klucz-do-wolnosci-w-czasie-zacmienia-2018-8-11/

CO TO JEST WYDARZENIE I DLA CZEGO SIĘ OPÓŹNIA?
https://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/10/dlaczego-wydarzenie-sie-opoznia-kobra.html

PRZEKAZ FEDERACJI SWIATŁA.
https://meditation539.com/2018/05/29/federacja-swiatla-pilny-alert/

INSTRUKCJA MEDYTACJI:

1. Użyj swojej własnej techniki, aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję wykorzystania tej medytacji jako narzędzia dla przyspieszenia procesu uzdrowienia Ziemi i jej mieszkańców, usunięcia bomb toplet i wywołania Wydarzenia.

3. Wizualizuj słup niebieskiego elektrycznego światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, a następnie przechodzący przez gwiezdne wrota Oriona w gwiazdozbiorze Oriona, następnie wchodzący do układu słonecznego i przechodzący przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie poprzez twoje ciało do środka Ziemia.
4. Wizualizuj kolejny słup Światła wznoszący się ze środka Ziemi, następnie w górę poprzez twoje ciało i wznoszący się ku niebu ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce, przechodzący poprzez gwiezdne wrota Oriona i w końcu łączący się z centrum Galaktyki i Źródłem.

5. Znajdujesz się teraz pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

6. Teraz wyobraź sobie biały płomień AN płynący ze słupa światła pomiędzy Źródłem a Ziemią, rozprzestrzeniający się na całą Ziemię, jej atmosferę, a następnie poza nią w przestrzeń kosmiczną oczyszczając wszystkie pozostałe bomby toplet na płaszczyźnie plazmowej wokół Ziemi, oczyszczając wszelką anomalię i przynosząc Jedność, sprawiając, że Źródło łatwiej przejawia się na Ziemi i przynosząc koniec kwarantanny.

7. Wizualizuj Siły Światła usuwające i rozpuszczające wszystkie pozostałe bomby toplet, aż do pewnego progu gdzie wszystkie pozostałe bomby zostaną natychmiast usunięte i zostanie wywołane Wydarzenie. Jeśli czujesz się prowadzony/a możesz wezwać Archanioła Metatrona aby wspierał proces oczyszczenia.

<fala>

Awatar użytkownika
Ktostaki
Moderator

Re: ŚWIATOWA MEDYTACJA KLUCZ DO WOLNOŚCI 11 ŚIERPNIA

Postautor: Ktostaki » 04 sie 2018, 4:10

Heh

Czyli wiem kiedy dokładnie przytrafi mi się ból, szkoda że te medytacje zamiast pomagać, pokazują medytujących ego (cóż, normalne to jest, nawet jak normalne jest że piszę o takiej godzinie (wietrzę mieszkanie do normalnej temperatury)), niemniej lepiej w czym mają medytować osoby niż zwymyślać to co chciałyby w swoim istnieniu, bo później jest ogólnie tragedia.

Niemniej na ten dzień i godzinie coś ciekawego się "znów" wydarzy, niemniej będzie to "znowu" czystka ale i zapewne do tego czasu będą "czystki".
Siedzący i czekający, wiedzący i rozpowszechniający :D
Dziwak ze mnie (na wesoło xD)

Jeśli nadal coś nurtuje to pw

Awatar użytkownika
ARTON55
Adept

Postautor: ARTON55 » 04 sie 2018, 19:47

CHYBA NIE ROZUMIEM. JESTEŚ ZA UTRZYMANIEM DOTYCHCZASOWEJ STATUS QVO ? JA ZDECYDOWANIE NIE. Z MOJEJ WIEDZY WYNIKA, ŻE PRAKTYKĄ I POTRZEBĄ W ŚRÓD LUDZI OBUDZONYCH RACZEJ NIE PORANNĄ PORA JEST OCZYSZCZANIE. GENERALNIE ZIEMIA I LUDZKOŚĆ NIE MIAŁA TAKIEJ OKAZJI OD 26 000 LAT. WIĘC NAJWYŻSZA PORA. JAK NIE TERAZ TO KIEDY? ZA NASTĘPNE 26 TYŚ LAT? ORYGINALNA STRONA Z KTÓREJ POCHODZI MEDYTACJA ORAZ NOWE DODATKOWE INFORMACJE.
http://2012portal.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Beyond
Aktywny Forumowicz

Postautor: Beyond » 04 sie 2018, 20:43

ARTON55 pisze:CHYBA NIE ROZUMIEM. JESTEŚ ZA UTRZYMANIEM DOTYCHCZASOWEJ STATUS QVO ? JA ZDECYDOWANIE NIE. Z MOJEJ WIEDZY WYNIKA, ŻE PRAKTYKĄ I POTRZEBĄ W ŚRÓD LUDZI OBUDZONYCH RACZEJ NIE PORANNĄ PORA JEST OCZYSZCZANIE. GENERALNIE ZIEMIA I LUDZKOŚĆ NIE MIAŁA TAKIEJ OKAZJI OD 26 000 LAT. WIĘC NAJWYŻSZA PORA. JAK NIE TERAZ TO KIEDY? ZA NASTĘPNE 26 TYŚ LAT? ORYGINALNA STRONA Z KTÓREJ POCHODZI MEDYTACJA ORAZ NOWE DODATKOWE INFORMACJE.

Dzięki za link, znalazłem na niej medytację prowadzoną, więc jeżeli nie stanie nic na przeszkodzie, to dołączę do tej medytacji.
Wspomniana medytacja:
https://www.youtube.com/watch?v=suJPCrK3ed4

Anuszka
Współtwórca

Postautor: Anuszka » 04 sie 2018, 22:42

ARTON55 pisze: GENERALNIE ZIEMIA I LUDZKOŚĆ NIE MIAŁA TAKIEJ OKAZJI OD 26 000 LAT. WIĘC NAJWYŻSZA PORA. JAK NIE TERAZ TO KIEDY? ZA NASTĘPNE 26 TYŚ LAT?

Jakie 26 000 lat? Przecież II wojna światowa to nie była jedną wielką czystka? Toż to świeżynka. A inne przykre wydarzenia, gdzie odprowadzane były masy ludzi? A inkwizycja? To wszystko było stosunkowo niedawno:/ mama ziemia jest sukcesywnie oczyszczana.

W zeszły weekend , przez dwa dni miałam okazję obserwować zachowanie ludzi w sanatorium,
nie będę oceniac jak się zachowywali, bo nie chce psuć wibracji, nie rozumiem, jak można było ukraść dziecku zabawkę itd ...miałam identyczne myśli, ludzie się proszą o czystke i nagle Artonie napisałeś, przykra prawda. A co będzie, jeśli nie uzbiera się tyle medytujących, skad ta liczba?
Kochane Światełko, oddaję Ci w opiekę to forum i naszego maluszka, żeby wszystko było w porządku, a maluszek zdrowy. :) :) :) Niech światło będzie w Nas :) Dziękuję za uzdrowienie.

Awatar użytkownika
ARTON55
Adept

Postautor: ARTON55 » 05 sie 2018, 17:58

CO INNEGO CZYSZCZENIE Z NAJWYŻEJ UMOCOWANEGO W ŁAŃCUCHU ZARZĄDZANIA LUDZKOŚCIĄ ZŁA KTÓRE BYŁO POWODEM ZATOPIENIA LEMURII, ATLANTYDY KLĘSKI SUMERÓW, RESZTEK CYWILIZACJI EGIPSKIEJ, GRECKIEJ PRZYCZYNĄ WOJEN KRZYŻOWYCH PIERWSZEJ I DRUGIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ ORAZ WSPÓŁCZESNEGO NIEWOLNICTWA. KARMIĄCEGO SIĘ CIERPIENIEM A CO INNEGO ZŁO U JEGO SZCZYTU . 26 000 LAT TEMU ZIEMIA ZOSTAŁA OPANOWANA PRZEZ ISTOTY ZŁA ARCHONTÓW Z ANDROMEDY. TRWA TO DO TEJ PORY. MAM NADZIEJĘ ŻE TO NIEZROZUMIENIE WYNIKA Z NIEDOKŁADNEGO ZAPOZNANIA SIĘ Z LINKAMI KTÓRE ZAMIEŚCIŁEM. ARCHONCI FAKTYCZNIE RZĄDZĄ TU NA ZIEMI. JA JESTEM ZA TYM BY USUNĄĆ Z DOMU WROGICH MI BANDYTÓW KTÓRZY NA DODATEK PODMINOWALI GO GROŻĄC CAŁKOWITYM ZNISZCZENIEM WSZELKIEGO ŻYCIA GDYBY PRZYSZŁO MI DO GŁOWY WYZWOLIĆ SIĘ. WIĘC MYŚLĘ , ŻE MOJA POSTAWA NIE POWINNA NIKOGO DZIWIĆ. TE 144 000 TO LICZBA OSÓB KTÓRYCH CZYSTE I JEDNOZNACZNE INTENCJE SILNEJ WOLI SĄ W STANIE ZAMANIFESTOWAĆ TE WIĄRZĄCE ZMIIANY NA ZIEMI WYZWALAJĄCE JĄ.

WYSTARCZY UWAŻNIE ZAPOZNAĆ SIĘ KIM SĄ ARCHONCI. OTO LINK. SPOWODUJE WO PRAWDZIWE ZROZUMIENIE SYTUACJI NA ZIEMI.
https://krystal28.wordpress.com/2015/04 ... -archonci/

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 05 sie 2018, 19:18

A może tak skupmy się na samej medytacji (jeśli macie na nią ochotę) bez tej całej przedziwnej otoczki. Wystarczy szczera intencja wspomożenia dobra na Ziemi w proponowanym dniu 11 sierpnia 2018 roku o godz. 11.11 tak od siebie, od serca. Nie zaszkodzi, a może wspomóc. Jestem "za" i sam będę uczestniczył, gdyż każda pozytywna intencja jest na wagę lepszej przyszłości.

Awatar użytkownika
ARTON55
Adept

Postautor: ARTON55 » 05 sie 2018, 19:43

TEŻ JESTEM ZA TYM. TA OTOCZKA TO WIEDZA. ŚWIADOMOŚĆ I WIEDZA CO ZA TYM STOI POZWALA NA LEPRZE ZROZUMIENIE I ODRÓŻNIANIE CO JEST CZYM.
ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA!

Anuszka
Współtwórca

Postautor: Anuszka » 05 sie 2018, 21:06

Dzieki za tego linka, trzeba było tak od razu, że chodzi o wypędzenie gadzin:)za:) pisaleś w tej sprawie do Arona bezpośrednio? Nas aktywnych nie ma dużo no i urlopy, aczkolwiek kto ma się o tyn dowiedzieć, to to przeczyta.
Kochane Światełko, oddaję Ci w opiekę to forum i naszego maluszka, żeby wszystko było w porządku, a maluszek zdrowy. :) :) :) Niech światło będzie w Nas :) Dziękuję za uzdrowienie.

Awatar użytkownika
Ktostaki
Moderator

Postautor: Ktostaki » 06 sie 2018, 3:06

ARTON55 pisze:CHYBA NIE ROZUMIEM. JESTEŚ ZA UTRZYMANIEM DOTYCHCZASOWEJ STATUS QVO ? JA ZDECYDOWANIE NIE. Z MOJEJ WIEDZY WYNIKA, ŻE PRAKTYKĄ I POTRZEBĄ W ŚRÓD LUDZI OBUDZONYCH RACZEJ NIE PORANNĄ PORA JEST OCZYSZCZANIE. GENERALNIE ZIEMIA I LUDZKOŚĆ NIE MIAŁA TAKIEJ OKAZJI OD 26 000 LAT. WIĘC NAJWYŻSZA PORA. JAK NIE TERAZ TO KIEDY? ZA NASTĘPNE 26 TYŚ LAT? ORYGINALNA STRONA Z KTÓREJ POCHODZI MEDYTACJA ORAZ NOWE DODATKOWE INFORMACJE.

Nie jestem za utrzymaniem tego to co teraz się dzieje, ale nie chcę jak wpadam na "masówki" odczuwać "przerośnięte ego" tych co chcą a nic w zamian nie dają. Na ten dzień se wpadnę do tej "masówki" i porobię coś co znowu się nie spodoba, że "prawdopodobieństwo" się nie zmieni. Cóż, taki jestem, wiem że mógłbym być znowu ciekawym informatorem u Arona jak i innych ale te "żałosne" ataki na mnie po prostu mnie śmieszą (silniejsze demony jak tutaj się nazywa w tym kraju są strategiczną rozgrywką niż to, co przeważnie chce mnie zaatakować (kończy se przeważnie na 30/70%, mniejszej ilości puszczeniem wolno)). Trudno się mówi.

A te 144k co mówi Cobra to zryte z Jehowy, może wiesz o tym lub nie (wybrane 144k osób pomoże ludzkości według Jehowy, oni przeważnie takie rzeczy gadają, że szkoda z nimi rozmawiać). Jak czytam wpisy ludzi o różnych teoriach opieranych na kilku religiach na tej planecie, to dobrze że prawdopodobieństwo wyszło na "wywalenie" większości tej cywilizacji na tej planecie (każdy może sprawdzić czy "został" wybrany na odkupienie).

Wiesz, jakby ktoś nie wezwał "gorszej (według ludzi)" stronę szybkiego oczyszczania to planeta miałaby taki problem jak przy trzeciej próbie od początku istnienia cywilizacji. Pierw zajmijcie ludzi medytujących żeby nie wciskali tego co chcą oczekiwać a w to co mogą i chcą zrobić, wtedy będzie lepiej. Przeważnie w każdą sobotę i w niedzielę popołudniami mam "chcice" rożnych istot co czegoś osobistego chcą a nic w zamian za drastycznymi zmianami nie oddadzą. Pomimo że eteryczni "nawołują" w ich snach do zmian to wolą nadal tak samo działać jak im się żyje.

Chcesz zmian, zmień ludzi którzy wchodzą do medytacji. A propo medytacji, nie musisz operować się namową innych ludzi jak gdzieś wejść, kolory czakr i uczucia z tym związane pokierują Ciebie do astrala i tam znajdziesz "masówkę" (jak ostatnio czytałem, że astral jest niebezpieczny to nie po to z mistrzami i z eterycznymi "odbiliśmy" astral, żeby tutaj istoty na tej planecie nie mogły się łączyć (do astrala nie zabieraj "syfów" z 3D to nie będziesz miał problemów ze znalezieniem istot)).

Tyle na razie ode mnie.
Siedzący i czekający, wiedzący i rozpowszechniający :D
Dziwak ze mnie (na wesoło xD)

Jeśli nadal coś nurtuje to pw

Wróć do „Forum Główne”