Dziwne odczucia w chorobie

Dyskusje związane z obudzeniem. Jeżeli coś czujesz czego nie wiedzą inni napisz o tym tutaj. Wszystko co dotyczy ezoteryki, mistyki, podnoszenia wibracji jest tutaj na temat.
Levitus12
Nowy

Dziwne odczucia w chorobie

Postautor: Levitus12 » 31 lip 2018, 19:56

Witam.
Długo szukałem Stwórcy i forum ludzi 'duchowych'.
Może tu odnajdę odpowiedź na dręczące mnie pytanie.
Od jakiegoś roku po zachorowaniu na pewną chorobę( która nie jest ważna), która odebrała mi znaczną część 'rozumu' miewam dziwne odczucia w ciele.
Może ktoś uzna to za bezsens, jednak wcześniej nie miałem takich odczuć - nigdy w życiu.
Ktoś ma podobnie?

Od czasu do czasu; czasem jest to 3-5 x dziennie, a czasem przez kilka dni nie występuje, miewam:

- czuję coś w okolicach ramion, jakby coś 'przylatywało' i kładło się na moich ramionach - jakiś duch czy coś;/
- kłucia w sercu oraz odczucie jakby ktoś je umacniał
- z drugiej strony , obok serca wrażenie jakbym mnie lekko uwierało, jakbym lekko ciężej łapał dech
- coś na kształt ciarek czy jakiegoś ducha przepływa przez moje ręce (od dłoni <ich nie licząc> do łokcia)
- czuję powietrze, jakby ducha czy nawet duchową czyjąś rękę, kładzioną na moją głowę.
(Przeważnie albo zawsze jest to odczucie na jednej z dwóch półkul mózgu, nie na dwóch na raz.
Czuję takie błogie uczucie, przyjemne).

Choroba zaczęła się po kilkukrotnym przeczytaniu Biblii i po dużej dawce nauki.
Z roku na rok odzyskuję jakby pamięć, logiczne myślenie.

Może to bezsensowne, ale nie wiedziałem, gdzie się z tym zwrócić <okok>

Z góry dziękuję za pomoc <blaga>

Awatar użytkownika
Xardas
Aktywny Forumowicz

Re: Dziwne odczucia w chorobie

Postautor: Xardas » 31 lip 2018, 22:08

Ja tak mam chyba od zawsze tylko nigdy sie nie zastanawiałem co to dlaczego. Zawsze czułem więcej, zawsze czułem się obserwatorem.

To co czujesz to energia, na początku też tylko na ręce czułem do ramion. jeżeli nad nią popracujesz możesz czuc na całym ciele.
Natomiast bardzo interesujace jest to ze to było po przeczytaniu biblii, tego nie wiem jak to wyjaśnić.
To wygląda tak jakby ktoś ci zrobił reset w postaci choroby która odebrałą ci czesc jak to mówisz rozumu i pomagał sie uczyc na nowo z otwartym umysłem
,,Chociażbym szedł przez najczarniejszą czerń, zła się nie ulęknę , ponieważ wiem że Ty jesteś ze mną,,

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Re: Dziwne odczucia w chorobie

Postautor: ZbyniuRoksana » 01 sie 2018, 10:26

Biblia jest w pewnym sensie systemowym narzędziem do układania wiernych pod pewien standard zachowań wobec siebie i Stwórcy, który ni jak nie ma związku z prawdziwą rzeczywistością. Jesteśmy indywidualnymi jednostkami, istotami z różnych odczuciach, predyspozycjach i wolnej woli! Osoby utkwione w systemie w sposób naturalny przyjmują wszystko, co jest napisane w Biblii. Osoby świadome swojego istnienia i osobistej niezależności mogą odczuwać pewnego rodzaju dyskomfort co do treści, którą mają okazję zgłębiać. Tobie to się przytrafiło, ale przy okazji czujesz pomoc z Góry, która dba o twój niezależny rozwój i wzrastanie w energii Źródła. Widocznie jesteś pod specjalnym "nadzorem" jak sam Xardas :)
Jeżeli to, co się dzieje z tobą i w tobie odczuwasz jako coś wyjątkowego i pozytywnego to dbaj o to, gdyż zapewne jesteś naprowadzany na szersze poznawanie naszej rzeczywistości jak i bardziej subtelnych energii, o których wspomniał Xardas.
Coraz więcej odczuwasz i zaczynasz sam czuć...co sprawia, że to coś jest dobre i w to wchodzisz z wiarą w siebie i w Stwórcę. Powodzenia <okok>

Wróć do „Forum Główne”