Witajcie - może was zaczaruję.

Jeżeli masz ochotę. Co Cię tu sprowadza, co możesz zaoferować naszej społeczności, itp.
MandAlaa
Adept

Witajcie - może was zaczaruję.

Postautor: MandAlaa » 05 cze 2018, 18:16

Dzień dobry :)
Mam na imię Alicja i mam 22 lata. Mieszkam w mieście nad morzem i studiuję :)
Jestem pogodną dziewczyną, mimo blizn i przeżyć życiowych, staram się iść do przodu. Staram się uśmiechać, pokazywać to, co mam najlepszego.
Dużo rysuję. Maluję pejzaże, portrety, mandale energetyczne (osobiste i z intencją, ale to bardzo rzadko <miłość> ). Staram się w ten sposób trochę zarobić, ale niestety artyści nie są doceniani, a sztuka, którą się teraz wspiera nie niesie ze sobą żadnych wartości... Mimo to robię to, co kocham, rysuję i będę rysować dalej, to cel mojego życia, sprawia mi to radość. Chciałabym dzielić się sobą i swoim talentem :)
Kocham zwierzęta mimo licznych alergii, uwielbiam żaby, kaktusy i dynie.
Od kilku lat radzę sobie sama w życiu, bez wsparcia rodziny. Mimo to, jestem szczęśliwa, pomagam innym i mam nadzieję, że znajdę tutaj osoby podobne do mnie :)
Pozdrawiam wszystkich, którzy dobrnęli do końca tego posta!
Zostawcie po sobie ślad, napiszcie coś o sobie, może porozmawiamy! Stay strong <okok>
Załączniki
IMG_20170424_225034.jpg
IMG_20170424_225034.jpg (2.86 MiB) Przejrzano 45 razy

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Re: Witajcie - może was zaczaruję.

Postautor: ZbyniuRoksana » 06 cze 2018, 8:39

Hey...urocze twoje mandale (chciałoby się taką mieć) i tak energetycznie pozytywne jak Ty sama. Super, że mimo przeciwności życia dajesz sobie radę samodzielnie, tym mocniej umacniasz się w przekonaniu, że samodzielność i niezależność jest Tobie przypisana tak samo, jak pomaganie innym. Pomaganie daje siłę do życia, do jego czucia i Ci to coraz lepiej wychodzi. Po prostu szacun za własną, niezależną drogę rozwoju i pasję <okok> <brawo> <fala>

Wróć do „Napisz coś o sobie.”