Klopotliwy czlowiek 2006

Tutaj umieszczamy opisy filmów komercyjnych wartych obejrzenia z powodu przekazu z poziomu serca lub czasów w których żyjemy
Awatar użytkownika
Aghi
Adept

Klopotliwy czlowiek 2006

Postautor: Aghi » 28 kwie 2018, 7:57

https://www.cda.pl/video/21825258c/vfilm

Trafilam na ten film calkowicie przypadkowo. Pisza ze jest nudnym filmem. Dla mnie wcale takim sie nie wydal. Przedstawia swiat gdzie zaspokajane sa wszystkie potrzeby materialne czlowieka lecz jest on bez kolorow i bez emocji. Bycie innym niz masa . Bardzo zbliza sie do apokaliptycznej wizji zycia bez duchowosci. Wedlug mnie. Polecam.

Opis z filmweb.pl

Orwellowska wizja bezosobowego, wyjałowionego świata, w którym 42-letni Andreas przybywa do obcego miasta, nie wiedząc jak i dlaczego się tam znalazł. Jednak czeka tu na niego dom, praca, a nawet dziewczyna. Z czasem Andreas nabiera przekonania, że z tego miejsca nie ma ucieczki. Poznaje Hugona, który prowadzi go do piwnicy swego domu i pokazuje tajemną szczelinę w ścianie, przez którą Andreas słyszy cudowną muzykę, przywołującą na myśl wszystko to, czego brakuje w jego życiu. Być może szczelina jest braną do innego, lepszego świata...
Ja Jestem Miloscia

Wróć do „Filmy pełnometrażowe”