Bardzo niezwykły sen z istotami pozaziemskimi

Dyskusje związane z obudzeniem. Jeżeli coś czujesz czego nie wiedzą inni napisz o tym tutaj. Wszystko co dotyczy ezoteryki, mistyki, podnoszenia wibracji jest tutaj na temat.
Awatar użytkownika
Xardas
Aktywny Forumowicz

Bardzo niezwykły sen z istotami pozaziemskimi

Postautor: Xardas » 23 kwie 2018, 8:17

CCI20180423.jpg
Statki które były bardzo blisko mnie, Kadłub niebieski co namalowałem długopisem, i te trójkądy, mogły to też być trapezy ale ponieważ statki były okrągłe z mojej prespektywy wyglądało to tak. 1 Statek z lewej strony był widoczny od spodu, ale widziałem bok, mniej wiecej pod kątem wiecej jak 45 stopni. Statek nr 2 z prawej strony. Widziałem tylko sam dół, nie potrafię określić czy był tak samo wybrzuszony
CCI20180423.jpg (235.83 KiB) Przejrzano 108 razy
Witam wszystkich.

Otrzymałem bardzo niezwykły sen, nie znam się na tym tym bardziej że totyczył ono istot pozaziemskich. Sen traktuje jako charakter symboliczny ale w tym wypadku naprawdę nie mam pojęcia, a wiem żę nie jest to obojętnie co. przejdę do szczegółów.

Wracałem z rodziną do domu, okrajobraz był taki sam jak w rl, byłto sen bardzo wyraźny, czułem wszystkie emocjce. Tato zatrzymuje się przed garażem i .......

Naglę widzę jak na niebie leci formacja 3 świateł, gdyby je razem połączono stworzyli by trójkąd. to są takie same światła jakie ludzie obserwują i czasm udaje im się to nagrać. 3 leci równomiernie na zachód, ale jest i 4 swiatło które leci nierównomiernie z różną prędkością. nie miałem wątpliwośc ze jestem świadkiem manifestacjii istot pozaziemskich. Mówię do rodziny.

- Popatrzcie szybko tam, patrzcie co tam leci

Patrzyli znieruchomieni, zdziwieni. pytają się ,, co to jest, to niesamowite, piękne,, Ponieważ temat jest mi znany ja się uśmiechnąłem i powiedziałem

- Poznajcie naszych gwiezdnych bracy :)

Ale oni dalej swoje, ale jak to to niemożliwe, to oni jednak istnieją ??

Wyszliśmy z auta, i pojawiła się cała armia statków kosmicznych. Mówie ,, Boże, jakie to jest piękne, ,,
Jednocześnie wpadałem w podziw ale jednocześnie gdzieś ogarniał mnie strach, strach wziął się z niezrozumienia i tego szoku że co ja właśnie widze, że ja to widze na własne oczy.
U moich rodziców dominował strach, u mnie strach był o 5 % . 95 % to były pozytywne emocje. Było ich baardzo ale to bardzo dużo, rodzice z przerażenia weszli do garażu wołając mnie , a ja w 95 % podziwiając i takie wooow jakie to jest piękne ale w 5 % jednak dało się odczuć strach

Statki były niebiesko ziolne. Obudowa była niebieska, ale jakby okna czy coś były zielone.; 2 statki były bardzo blisko mnie, wtedy strach z 5 % wzrósł do 10 % Ponieważ nie wiedziałem czy jestem obiektem porwania czy może chcą się do mnie zbliżyć ponieważ wiedzą kim jestem..

Powiedziałem szeptem ,, plejadianie,, i również tak odczułem.

Patrzyłem się jak z jednej strony zbliża się statek niemalze jakby chciał wylądować, oraz z drugiej strony bardziej tylko się zbliżając w moją stronę, jednoczeście słuchając wołąjącyc rodziców abym tu wszedł,. Zerkałem raz to na statki raz na nich tak jakbym chciał im powiedziec .

Nie bójcie się

Potem miałem inny sen, gdzie to wspominałem. Budząc się nie wiedziałem czy to był sen w śnie czy może naprawdę tak się stało.

Sny interpretuje na różne sposoby jako charakter symboliczny, ale nigdy przenigdy nie śniły mi się istoty pozaziemskie, wiem że oni potrafią też snami operować dlatego wiem że tym razem mam tutaj z czymś innem doczynienia. I bardzo bym prosił o wyjaśnienie mi tego, ponieważ czuje że to coś niecodzniennego, nie wykluczam że oni również mogli to zainicjiować, ale czy to faktycznie plejadianie ?? Npisałem to co odczułem

Poniżej dodam własnoręczny rysunek przedstawiające 2 statki które się do mnie zbliżyły. Ponieważ nie mam narazie warunków narysowałem to na szybko, mam nadzieję że to wystarczy, jednak postaram się to ładniej narysować i wkleję 2 rysunek . Narazie przedstawiam 1
,,Chociażbym szedł przez najczarniejszą czerń, zła się nie ulęknę , ponieważ wiem że Ty jesteś ze mną,,

Darek
Aktywny Forumowicz

Re: Bardzo niezwykły sen z istotami pozaziemskimi

Postautor: Darek » 23 kwie 2018, 13:51

http://obudzeni.info/viewtopic.php?p=9829#p9829
chlopie a czym Ty się przejmujesz?
-wiele ludzi ma sny z NOL-ami.
-a co znaczą-tego nawet najstarsi górale nie wiedzą

Awatar użytkownika
Xardas
Aktywny Forumowicz

Postautor: Xardas » 23 kwie 2018, 16:40

Tzn nie przejmuje sie wrecz przeciwnie. Tylko nigdy sie z tym nie spotkalem :) Wiele osob pisze o takich snach i co ich potem spotkalo :)
Miewam prorocze any jak i sny ktore sa odpowiedzia na cos. To charakter symboliczny. Ale tego jeszcze nie mialem i nie mam pojecia o co chodzi. U mnie za duzo rzeczy mi sie snilo ktore byly przewidywaniami. Odpowiedziami. Proroctwem zebym mogl to zostawic tak obojetne.

Wiem że to było dobre i nie miało to na celu jakieś porwanie
,,Chociażbym szedł przez najczarniejszą czerń, zła się nie ulęknę , ponieważ wiem że Ty jesteś ze mną,,

Awatar użytkownika
Xardas
Aktywny Forumowicz

Postautor: Xardas » 25 kwie 2018, 6:46

A skoro już jestem w tematyce snów. Wie ktoś może i umie wytłumaczyć sen o zdolnościach paranormalnych ?? Śniło mi się że latam i posiadam zdolności telekinetyczne co za tym idzie ,, czucie ,,

Wróć do „Forum Główne”