Eh, Takietam po jakimś czasie...

Dyskusje związane z obudzeniem. Jeżeli coś czujesz czego nie wiedzą inni napisz o tym tutaj. Wszystko co dotyczy ezoteryki, mistyki, podnoszenia wibracji jest tutaj na temat.
Awatar użytkownika
Ktostaki
Moderator

Eh, Takietam po jakimś czasie...

Postautor: Ktostaki » 02 kwie 2018, 0:23

Witam wszystkich nowych i jak starych bywalców.

Trochę mnie nie bywało tutaj bo musiałem połączyć kilka czynności naraz w jedno sedno istnienia na tej planecie (astral, eter, wyższe wymiary i podróże do różnych miejsc, pomimo że coś się robiło fizycznie). Było to ostre przedsięwzięcie bo postanowiłem nagle to wszystko naraz zrobić. Ukróciłem ego do takiego stopnia, że w większości nie mam ochoty mówić co robię w wyższych wymiarach (od niedawna po działaniach "dalej" można wykryć moją energię łatwiej w astralu, wiem, wygląda strasznie). Szukało się pewnych informacji i je się realizowało ( większość "scen i akcji" będę pamiętał bardzo długo ). Jak pewnie wiecie, "wydarzenie" się rozpoczęło kilka tygodni temu (w sumie prawie 2 miesiące temu) i też wiecie jak się do tego przygotować więc nie będę tłumaczył co robić. W sumie, nie było innego wyjścia z tym "wydarzeniem" więc się podzieje. Trudno się mówi, był czas na zmianę, teraz to tak "średnio na jeża" jest do wyjścia z sytuacji większości energii... tak to wyszło.

Ale nie napisałem tutaj tylko dlatego żeby kogoś wystraszyć i takie tam. Chciałbym coś więcej napisać ale energetycznie większość z Was nie jest gotowa na to (mocno niszczy "schematy" które działają w tym świecie). Przymierzałem się z napisaniem tutaj coś przed "wydarzeniem" ale nadal odczuwałem tą niegotowość energetyczną. Teraz jest trochę lepiej ale nie za dużo.

To tyle będzie na razie.

Pozdrawiam
Siedzący i czekający, wiedzący i rozpowszechniający :D
Dziwak ze mnie (na wesoło xD)

Jeśli nadal coś nurtuje to pw

Awatar użytkownika
Beyond
Aktywny Forumowicz

Re: Eh, Takietam po jakimś czasie...

Postautor: Beyond » 02 kwie 2018, 11:06

Z cyklu: wiem, ale nie powiem, mimo to się pochwalę :))

Anuszka
Współtwórca

Postautor: Anuszka » 03 kwie 2018, 13:55

Beyond pisze:Z cyklu: wiem, ale nie powiem, mimo to się pochwalę :))
<lubie_to>

Panie Ktostaki, ogólnie teraz energia ma się nie za dobrze, obudzeni są mocno atakowani, trzeba ostro się bronić, na świecie też się próbują skłócić bo ostatnio za cicho było i nie ma czym się nachapać, nie trzeba "fruwać w przestworzach", żeby widzieć, co się dzieje. Wiosna, a wraz z nią idą porządki..

Panie Ktostaki, popracuj Pan jeszcze nad tym swoim ego, nikt nie ma prawa oceniać tego forum, każdy wie, że to forum to pewien punkt wyjścia, jak widać po rotacji użytkowników - przejścia.To forum ma charakter edukacyjny, każdy aktywny nowy użytkownik wnosi coś nowego, można się coś od niego nauczyć, on uczy się od innych i idzie dalej. A tak w ogóle ja to się zastanawiam dla której drużyny Pan grasz.... :) pomyślnych dalszych lotów <yahoo> <serducho>
Kochane Światełko, oddaję Ci w opiekę to forum i naszego maluszka, żeby wszystko było w porządku, a maluszek zdrowy. :) :) :) Niech światło będzie w Nas :) Dziękuję za uzdrowienie.

Miszu
Współtwórca

Postautor: Miszu » 06 kwie 2018, 18:11

tu bym potrzebowal paru porad co do obrony

Darek
Aktywny Forumowicz

Postautor: Darek » 26 kwie 2018, 20:38

-tak czytam ale jakby po chińsku napisane, po prostu nie wiem o co chodzi...

Awatar użytkownika
Ktostaki
Moderator

Postautor: Ktostaki » 26 kwie 2018, 23:39

Wiesz, piszę tak żebyście sami znaleźli drogę, nie będę podpowiadał gdzie iść, podpowiadam tylko jak szukać tej drogi
Siedzący i czekający, wiedzący i rozpowszechniający :D
Dziwak ze mnie (na wesoło xD)

Jeśli nadal coś nurtuje to pw

Wróć do „Forum Główne”