Jak wstąpić do 5D?

Szukam informacji. Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie? Pomóżcie.
Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Re: Jak wstąpić do 5D?

Postautor: ZbyniuRoksana » 11 mar 2018, 17:51

Rozwój to poszerzanie swojej percepcji w każdym aspekcie istnienia. Jeżeli tak, to nie skupiasz się na słownych celach, tylko po prostu się rozwijasz. To nie sensacje, możliwości, dążenie do celu (np. 5D) itp. a całość poznania siebie w sobie i na zewnątrz z pozycji miłości i dobra. Atrakcja jest chciejstwem bycia tam, gdzie pragniesz. Przyjemnością i nagrodą jest otwierające się w tobie nowe potencjały, po przez które wzrastasz na indywidualnej ścieżce rozwoju. Brak cierpliwości i spokoju w własnych poczynaniach i naturalnej wiary w Źródło daje przypływ mocy w sobie, ale nie poznanie emanacji Źródła, a to spora różnica.

Awatar użytkownika
michu60
Współtwórca
Kontaktowanie:

Postautor: michu60 » 11 mar 2018, 20:40

[quote=" To nie sensacje, możliwości, dążenie do celu (np. 5D) itp. a całość poznania siebie w sobie i na zewnątrz z pozycji miłości i dobra. [/quote]

Ja też tak uważam - nasz rozwój to nie zabawa nowymi możliwościami tylko przypominanie sobie kim na prawdę jesteśmy, my to nasza dusza. Nasza droga w 3D prowadzi do przypomnienia sobie że jesteśmy doskonałą istotą w pełni połączoną ze źródłem i emanującą miłością doskonałą. Wymiar 5D to tylko efekt uboczny. Wyzwaniem i sednem pracy nad sobą jest doznawanie emocji i umiejętność funkcjonowania i współpracy z innymi w 3D tak aby emanować miłością i być przykładem, a jednocześnie nie ingerować w wolną wolę innych ;) Odizolowanie się od innych, zamknięcie w chatce pustelnika i pławienie w 5D to nie rozwój, to jak powiedział Zbyniu stagnacja ;)

Zgadzam się że należy odważnie iść do przodu nie oglądając się na innych tylko postępować zgodnie z głosem naszej duszy (ona wie po co przyszła na ten świat), w pełnej zgodzie ze źródłem i ustanowionymi prawami - ale to nie oznacza że działanie na zasadzie "robię co mi się żywnie podoba" będzie nas w tym rozwoju zbliżało do celu naszej duszy.
Każdej istocie odwiedzającej to forum przekazuję promyk energii Źródła prosto z serca, abyśmy razem szli w prawdzie i budowali Nowy Świat ;)

Awatar użytkownika
michu60
Współtwórca
Kontaktowanie:

Postautor: michu60 » 11 mar 2018, 20:49

Przytoczę tu inny artykuł, który moim zdaniem lepiej oddaje sedno 5D: http://akademiaducha.pl/czlowiek-5-wymi ... go-poznac/

Mamy szczęście żyć w czasie, kiedy dwie różne częstotliwości istnieją jednocześnie. Doświadczamy dwóch skrajnych rzeczy, starego i nowego. Wymiary przeplatają się – mamy do czynienia ze światem 3D, który skupiony jest na materii oraz ze światem 5D, który żyje w polu serca. Trzeci wymiar łączy się z wymiarem piątym, dzięki kładce, którą jest wymiar czwarty.

Zasadniczą różnicą między trzecim, a piątym wymiarem jest postrzeganie. Odbiór rzeczywistości i cała percepcja są diametralnie różne. Możemy chodzić po jednej ulicy (ludzie z 3D i 5D) ale żyjemy w dwóch różnych światach. Jesteśmy w tym samym miejscu, wchodzimy w te same sytuacje co zwykle, a grono naszych znajomych pozostaje takie same. Zmieniamy jednak myślenie, a to z kolei zmienia życie – w końcu jesteśmy w piątym wymiarze, choć w oczach innych możemy pozostać tacy sami.

Odczuwamy miłość do świata, innych i siebie. Doświadczamy siebie tu i teraz, zamiast biegać po przyszłości i przeszłości. Wibrujemy wysoko – odrzucamy strach, gniew, złość, zazdrość. Zmieniamy się, a wraz z nami zmienia się świat.

Po czym możemy poznać człowieka z piątego wymiaru?

- Szuka wewnątrz siebie sensu istnienia. Dociera do samowiedzy, własnych prawd i odkryć.
- Uzdrawia – siebie i innych. Wie jak przekazywać energię i nadaje jej odpowiedni kierunek.
- Pielęgnuje pewność siebie – po prostu wie: nie ma nadziei, nie czeka na gotowe, idzie przed siebie i doskonale wie po co idzie.
- Wie doskonale, że życie jest w jego rękach i bierze za nie odpowiedzialność.
- Spełnia się dając, a nie tylko biorąc. Człowiek 5D dąży do równowagi w braniu i dawaniu.
- Szanuje odrębność innych. Ma świadomość, że nie ma kontroli ani wpływu na innych ludzi.
- Jest minimalistą – upewnia się, że potrzebuje, zanim zaspokoi swoje zachcianki.
- Nie traci energii na ludzi i sprawy, na które nie warto jej tracić.
- Odcina się od wampirów energetycznych.
- Nie walczy z systemem – robi swoje i zmienia świat wiedząc, że zmiany zaczyna się od siebie.
- Nie traci cierpliwości – wie, że nie ma sensu denerwować się wszystkim tym, na co nie ma się wpływu.
- Ma świadomość, że może mieć wszystko i być tym, kim pragnie być.
- Wie, że żyje wiecznie: akceptuje fakt, że istnieje życie po śmierci, że dusza jest nieśmiertelna.
- Wie, że transformuje oraz daje przyzwolenie na transformacje innych.
- Nie zajmuje się niskimi energiami: odpuszcza złość, zazdrość, gniew. W zamian decyduje się na podziw, otwartość i wdzięczność.
- Żyje intensywnie i korzysta z życia, szkoda mu czasu na wegetację.
- Żyje tu i teraz, odpuszcza dryfowanie po przyszłości i topienie się w przeszłości.
- Wie, że szczęście ma w sobie i jest to stan, który można uzyskać bez względu na okoliczności.
- Kreuje swoją rzeczywistość siłą manifestacji. Tworzy dzięki temu takie życie, na jakim zależy mu najbardziej.
- Kieruje się w stronę rzeczy niematerialnych – odchodzi od materii i zatapia się w doświadczaniu przyjaźni i miłości.
- Żyje w harmonii z samym sobą. Słucha swojego ciała i swojej duszy. Karmi ją i trzyma w ryzach swoje ego.
- Traktuje napotkane osoby jak swoje lustro i dzięki temu pozwala sobie na rozwój.
- Widzi różnice między istotami, ale akceptuje je w pełni.
- Otwiera się na wizje i świadome sny.
- Wierzy w światło i energię.
- Zdaje sobie sprawę z tego, że 5 wymiar to częstotliwość, a nie miejsce.
- Próbuje nowych rzeczy i jest otwarty na wychodzenie ze swojej strefy komfortu.
- Wie, że najważniejsze jest bezpośrednie połączenie ze Źródłem/Bogiem, nie religia.
- Wie, że dualizm występuje jedynie do 3 wymiaru włącznie.
- Łączy się z wyższym “ja”. Poznaje siebie na poziomie duszy, a jako skutek uboczny, rozwija swoje umiejętności duchowe – jasnowidzenie, intuicję, telepatię.
Każdej istocie odwiedzającej to forum przekazuję promyk energii Źródła prosto z serca, abyśmy razem szli w prawdzie i budowali Nowy Świat ;)

Lightworker
Adept

Postautor: Lightworker » 11 mar 2018, 21:21

Piekny artykuł. Nic się nie wyklucza oczywiście z tym, który ja przedstawiłem. Ale doskonale go uzupełnia. :)
www.czubekpiramidy.wordpress.com - Gdzie prawda wychodzi na jaw

Awatar użytkownika
michu60
Współtwórca
Kontaktowanie:

Postautor: michu60 » 11 mar 2018, 21:49

Jak najbardziej się uzupełniają. Istotne jest, aby zrozumieć te instrukcje właściwie wraz z kontekstem funkcjonowania po prostu jako istota światła, świadoma kim/czym jest, odpowiedzialna za swoje myśli i energię którą się dzieli ze wszechświatem ;)

Lightworker
Adept

Postautor: Lightworker » 12 mar 2018, 0:39

No pewnie, ze tak. Racja z tym, ze chcac sie dostac do 5D, odpychamy to od siebie. Chcac czegos, coraz bardziej tego chcemy. Dlatego trzeba zyc w Tu i Teraz i cieszyc sie z tego co jest, robic tylko to co sie chce i efektem ubocznym bedzie wlasnie 5D. :)
www.czubekpiramidy.wordpress.com - Gdzie prawda wychodzi na jaw

Awatar użytkownika
Beyond
Aktywny Forumowicz

Postautor: Beyond » 27 mar 2018, 18:14

1. Wydaje mi się, że porzucenie jedzenia mięsa i słodyczy pozwoli wejść na "wyższy poziom". Tak przynajmniej działo się ze mną w 2011r. Widziałem innych ludzi, tak jakby zostali podmienieni przez kogoś bardziej "żywego", wręcz z innego wymiaru. Nie pamiętam jak to minęło, gdyż wróciłem do jedzenia mięsa.
2. Inna metoda - ułożenie dłoni według metody BSM w pozycji piątej, i liczenie od 1 do 1000 w myślach. Mi to zajmowało całkiem długo, ok. godziny-półtorej.
Też działy się "cuda wianki".
3. Medytowanie z sugestią "przewodniku duchowy, skontaktuj się ze mną", Spotkacie wcielonego guru który przewróci wasze życie do góry nogami.
Tak przynajmniej było w moim przypadku. Każdy jest inny, ma inne metody.

Wróć do „Jestem zaciekawiony obudzeniem. Poszukuję obudzenia, ale zagubiłem się. Mam problem.”