blog KOBRY

Kopie ich najciekawszych publikacji koniecznie z uwzględnieniem autora i źródła.
Awatar użytkownika
Sonia
Współtwórca
Posty: 165
Rejestracja: 12 mar 2016, 20:09
Lokalizacja: Okolice Częstochowy

Re: blog KOBRY

Postautor: Sonia » 13 kwie 2016, 17:52

<lol> Haha :D to mnie rozbawiłeś:D <radocha_wielu>

Ją mam męża a dziś synuś roczek ma <serducho>

No ma gadane ma :)

Awatar użytkownika
Svantevit
Moderator
Posty: 196
Rejestracja: 09 mar 2016, 18:46
Lokalizacja: B-stok

Re: blog KOBRY

Postautor: Svantevit » 13 kwie 2016, 22:49

Ufajcie tylko sobie i temu co rezonuje w waszym sercu. Co przemawia za Aronem to jego nieporadna szczerość, chęć pomocy z poziomu serca, oraz to że odrzuca bycie "wybranym". Mówi że wszyscy możemy mieć spotkanie z szefem na dywaniku, musimy tylko odrobić pracę domową.

Żadne ciemne moce nie będą:
- namawiać do medytacji w dobrym celu
- namawiać do miłości i podnoszenia wibracji
- leczyć ludzi lub pokazywać jak się samoleczyć
- namawiać do przebaczenia i pogodzenia się
- namawiać do przejścia na poziom serca
- mówić, że to tylko TY jesteś kluczem

Będą natomiast:
- oceniać i potępiać
- budować stale napięcie
- straszyć przyszłością
- mamić swoją wielkością
- zwodzić jakimiś mocami
- wykorzystywać finansowo i energetycznie
- tworzyć podziały i rozbicie
- chwalić się wiedzą
- oferować uleczenie "z zewnątrz"

Pozdrawiam was Sonia i Gabryś :)
Miłość, harmonia, pokój.
Niech Boskie Światło otacza i chroni naszą przestrzeń
oraz wszystkich użytkowników forum obudzeni.info niosących Miłość, harmonię i pokój.

Awatar użytkownika
Sonia
Współtwórca
Posty: 165
Rejestracja: 12 mar 2016, 20:09
Lokalizacja: Okolice Częstochowy

Re: blog KOBRY

Postautor: Sonia » 14 kwie 2016, 14:03

Svantevit masz całkowitą rację :) zresztą kto go słuchał ten wie xD

Pozdrowionka ;))

MajaWalia27
Sympatyk Forum
Posty: 22
Rejestracja: 12 mar 2016, 11:52

Re: blog KOBRY

Postautor: MajaWalia27 » 16 kwie 2016, 22:51

SPRAWA NAJWAŻNIEJSZA- Kobra nie chanelluje swoich informacji.

Solo, to nie jest atak na Kobrę, gdyż Kobra nie czaneluje swoich informacji. Giles ma rację, wiele channelingów było i jest od sztucznej inteligencji/archontów, lecz nie WSZYSTKIE. Ten temat nie jest nowy i był już poruszany. Najlepiej nie wzniecać i nie poddawać się sztucznym aferom. Wyższe Ja każdego poszukującego powinno być przewodnikiem w rozeznawaniu jego prawdy – krystal.


Zanim ocenicie tego Pracownika Światła zobaczcie o CZYM ON MÓWI. Mówi o tym wszystkim o czym mówi Aaron i inni z 'jasnej' strony.Jest to Osoba, która ujawniła bardzo dużo kompromitujących faktów o działaniach rządu USA. Opisała siatkę mafijną rządzącą światem. Jest to człowiek, który powiedział,że większość rządów to marionetki kabała, i nieważne kto wygra wybory w USA, bo przed 'The Event" będzie to i tak taka sama marionetka. Człowiek ten wespół z Corey'em Goody opisał całą historię tajnych programów kosmicznych, począwszy od operacji 'Spinacz". Jest to Osoba zachęcająca do medytacji, do ciągłej pracy nad sobą,do nawiązywania kontaktu ze swoim wyższym 'JA". Jest to Osoba skromna,która sama o sobie mówi,że nie ważne kim jest,ale ważne co zrobimy by pomóc sobie i naszej planecie w czasie transformacji. Jest to człowiek, który opisuje wielowymiarową i bardzo skomplikowaną sytuację na naszej planecie,a jednak Jego posty są pełne pozytywnej energii, wiary i nadziei. Można nie zgadzać się z Jego poglądami na temat Plejadian, czy innych Kosmicznych Istot,ale dla mnie bezsensem jest twierdzenie,że WSZYSCY nasi bracia i siostry z gwiazd to złe Istoty. To jest dopiero paradoks- który ni mniej ni więcej oznaczałby,że wszechświat, istoty z piątego i wyższych wymiarów są negatywne....przecież to bez sens.

Awatar użytkownika
Svantevit
Moderator
Posty: 196
Rejestracja: 09 mar 2016, 18:46
Lokalizacja: B-stok

Re: blog KOBRY

Postautor: Svantevit » 17 kwie 2016, 21:37

Nie wylewajmy dziecka z kąpielą. Nie chodzi o to by kogoś oskarżać o bycie upadłym aniołem, ale zawsze warto samemu ocenić co dla nas jest dobre a co nie. Nikt nie twierdzi, że Giles ma złe intencje. Niemniej sam przyznał, że ulegał manipulacji. Dlatego moja pierwsza zasada to ABC. Always Be Careful. Ludziom łatwo namieszać w głowie w sprawach doczesnych a co dopiero z innych wymiarów. Na pewno channeling jako metoda porozumiewania się, jest łatwy do wykorzystania przez istoty niepowołane, co niewątpliwie miało miejsce w przeszłości. Dzięki za post MajaWalia27, będziemy obserwować nowe informacje od Cobry.
Miłość, harmonia, pokój.
Niech Boskie Światło otacza i chroni naszą przestrzeń
oraz wszystkich użytkowników forum obudzeni.info niosących Miłość, harmonię i pokój.

Awatar użytkownika
Svantevit
Moderator
Posty: 196
Rejestracja: 09 mar 2016, 18:46
Lokalizacja: B-stok

Kodeks Galaktyczny (przekazany przez Cobrę)

Postautor: Svantevit » 06 maja 2016, 13:49

Poniższy kodeks zwany jest Kodeksem Galaktycznym i stanowi prawną podstawę wszystkich działań Konfederacji w tej i innych galaktykach. Nie jest on sztywnym zbiorem zewnętrznych praw, ale usystematyzowanymi normami wewnętrznej etyki wszystkich dusz Światła. Jest dobrowolnie akceptowany przez istoty Światła, ponieważ jest odzwierciedleniem ich wewnętrznej prawdy. Oto Galaktyczny Kodeks podany w formie zrozumiałej dla przeciętnej obudzonej istoty w ludzkim społeczeństwie.

ROZDZIAŁ I

PRAWO BOSKIEJ ŁASKI

Każda czująca istota ma niepodważalne i bezwarunkowe prawo do pozytywnego doświadczania życia.
Aby wyjaśnić Rozdział I musimy zrozumieć, że cierpienie i ból nie mają żadnej wartości w oświeconym galaktycznym społeczeństwie wyzwolonym od wpływ sił ciemności i innych aspektów kosmicznych anomalii. Wartość bólu, cierpienia, i poświęcenia związanych z doświadczeniem rozwoju były częścią programowania umysłu przez siły ciemności, aby łatwiej zniewolić ludność okupowanych planet. Gwarancją bezwarunkowego pozytywnego doświadczenia życiowego czujących istot w wyzwolonym wszechświecie jest ich połączenie ze Źródłem oraz moc Mistrzów nad materią, dzięki której mogą pomagać żyjącym istotom w ich dążeniu do Źródła i spełniać ich potrzeby życiowe. Życie nigdy nie miało być ciężką pracą i walką, tylko raczej podróżą pełną radości i twórczości. Stosowne podrozdziały Rozdziału I regulują życie w wyzwolonym wszechświecie oraz wszystkie relacje pomiędzy istotami Światła, aby ich istnienie było wolne od konfliktów.

Rozdział I/1:
Każda czująca istota ma niezbywalne i bezwarunkowe prawo do fizycznej i duchowej obfitości.
Ten podrozdział gwarantuje pozytywne doświadczenie życiowe dla każdej istoty wyzwolonego wszechświata. Mistrzowie zapewniają potrzeby życiowe, jak również bogactwo i piękno sfery fizycznej i duchowej korzystając z mocy, którą posiadają nad odzyskaną materią wyzwolonego wszechświata.

Rozdział I/2:
Każda czująca istota ma niezbywalne i bezwarunkowe prawo do Wznoszenia się.
Ten podrozdział tłumaczy jak Mistrzowie wykorzystują zaawansowane zrozumienie duchowej technologii Wznoszenia i stosując Elektryczny Ogień odkupienia pomagają istotom, które z własnej woli wybrały Wznoszenie.

Rozdział I/3:
Każda czująca istota ma niezbywalne i bezwarunkowe prawo do łączenia się z innymi istotami, zgodnie z jego/jej pozycją w Rodzinie Dusz.
Niniejszy podrozdział to instrument regulacji wzajemnych relacji wewnątrz Rodziny Dusz. Gwarantuje łączenie się istot o przeciwnej polaryzacji (bratnich dusz) i łączenie się innych istot bez względu na ich stopień rozwoju i zewnętrzne warunki.

Rozdział I/4:
Każda czująca istota ma niezbywalne i bezwarunkowe prawo do całości informacji.
Niniejszy podrozdział gwarantuje, że wszystkie istoty otrzymują całą informację, której potrzebują celem zrozumienia swojej roli we wszechświecie, szerszej perspektywy ewolucji, oraz całej innej wiedzy potrzebnej w podjęciu decyzji, rozwoju i osiągnięcia dobrego samopoczucia. Informacje są przekazywane przez Mistrzów lub inne istoty czuwające nad rozwojem różnych ras i cywilizacji.

Rozdział I/5:
Każda czująca istota ludzka ma niezbywalne i bezwarunkowe prawo do wolności.
Niniejszy podrozdział stanowi, że każda istota ma nieograniczony potencjał wzrostu i doświadczenia życiowego. Ponieważ wszystkie istoty wyzwolonego wszechświata tworzą tylko pozytywne wartości, ich wolność nigdy nie stoi w sprzeczności z wolnością innych istot.


ROZDZIAŁ II

PRAWO PODZIAŁU STRON KONFLIKTU

Każda czująca istota ma niezbywalne i bezwarunkowe prawo do podziału i ochrony przed negatywnymi działaniami innych czujących istot.
Niniejszy rozdział reguluje warunki w częściach wszechświata, które zostały niedawno oswobodzone od wpływu ciemnych sił, ale nie zostały jeszcze częścią Konfederacji. Stanowi, że Siły Światła zawsze rozdzielają strony konfliktu, aby chronić je przed wyrządzeniem sobie nawzajem krzywdy. Następnie Siły Światła podejmują mediację do momentu rozwiązania konfliktu. Rozdział ten jest on często stosowany do kończenia wojen i innych zbrojnych konfliktów.

ROZDZIAŁ III

PRAWO RÓWNOWAGI

Każda czująca istota, która wybrała życie i działanie wbrew zasadom Kodeksu Galaktycznego i odmawia, lub nie jest w stanie ich zaakceptować, jak też zadośćuczynić konsekwencjom swoich przeszłych działań, zostanie zabrana do Centralnego Słońca, gdzie ulegnie przetworzeniu w podstawowe elementy i zacznie nowy cykl ewolucyjny. Poniższy rozdział reguluje relacje między Siłami Światła oraz Siłami Ciemności. W przypadku klęski, Siły Ciemności mają wybór przyjęcia Kodeksu Galaktycznego, naprawy swoich błędów jak najlepiej mogą, oraz dalszego życia opartego na pozytywnych wartościach. Jeśli się zgodzą, uzyskują przebaczenie i przyłączenie do Konfederacji. Jeśli nie chcą lub nie mogą go zaakceptować, są zabierani do Centralnego Słońca, gdzie ich osobowości i esencja dusz ulegają restrukturyzacji w Elektrycznym Ogniu a ich boska iskra zaczyna nowy cykl ewolucyjny.

ROZDZIAŁ IV

PRAWO INTERWENCJI

Konfederacja Galaktyczna ma niezbywalne i bezwarunkowe prawo do interwencji w przypadku każdego pogwałcenia Kodeksu Galaktycznego bez względu na inne lokalne prawa.
Niniejszy rozdział określa politykę Sił Światła dotyczącą okupowanych planet. Konfederacja zastrzega sobie prawo interwencji we wszystkich obszarach, cywilizacjach, planetach i systemach słonecznych gdzie dochodzi do pogwałcenia Kodeksu Galaktycznego. Ma do tego prawo bez względu na zdanie lokalnej cywilizacji co do interwencji. Posiada prawo stosowania pokojowych środków edukowania i regulowania. Jeśli pogwałcenie Kodeksu Galaktycznego przekracza pewne krytyczne wartości, ma prawo stosowania sił zbrojnych. Planety pod bezpośrednią okupacją Sił Ciemności stanowią szczególne przypadki, ponieważ Siły Ciemności zazwyczaj trzymają lokalną ludność jako zakładników w celu powstrzymania postępu Sił Światła. Na Ziemi grożą wojną nuklearną w przypadku interwencji Sił Światła. To główny powód dla którego Ziemia nie została jeszcze uwolniona (bynajmniej nie jest nim bezkrytyczny szacunek dla wolnej woli – obserwowanie cierpienia i brak działania to absurd). Jak w przypadku wszystkich sytuacji z udziałem zakładników, wymagane są zręczne negocjacje i działanie taktyczne. Obecnie taka sytuacja ma miejsce na planecie Ziemia i wkrótce doprowadzi ona do jej uwolnienia.

Rozdział IV/1:
Każda czująca istota ma niezbywalne i bezwarunkowe prawo wezwania Konfederacji Galaktycznej w potrzebie a Konfederacja Galaktyczna ma prawo asysty bez względu na lokalne prawa.
Niniejszy podrozdział tworzy prawną podstawę interwencji i pomocy zakładnikom Sił Ciemności. Siły Światła zawsze dokładają starań by pomóc i polepszyć warunki życia wszystkich czujących istot, także na Ziemi. To właśnie tutaj dobrze widać jak wiele władzy miały ciemność miała nad Światłem. Na szczęście sytuacja ulega zmianie.

Rozdział IV /2:
Konfederacja Galaktyczna ma niezbywalne i bezwarunkowe prawo do zastosowania Kodeksu Galaktycznego i, jeśli to konieczne, zbrojnego podboju terenów, gdzie dochodzi do naruszenia Kodeksu Galaktycznego.
Niniejszy podrozdział tworzy prawną podstawę wyzwolenia okupowanych planet z wykorzystaniem sił zbrojnych. Zbrojne siły Konfederacji usuwają lub pomagają usunąć przedstawicieli Ciemnych Sił, co prowadzi do uwolnienia zakładników. Wtedy inne siły Konfederacji prowadzą proces przyjęcia planety do Konfederacji poprzez poinstruowanie lokalnej ludności. Być może niektórzy ludzie uważają, że Konfederacja nie ma prawa interweniować i że ludzkość ma prawo sama rozwiązać własne problemy. To nieprawda. Liczne wojny na planecie i bezustanne gwałcenie ludzkich wartości udowodniły, że ludzkość nie jest w stanie sama poprawić swoją sytuację. Dlatego lepiej jest, że dostaje mądrych strażników, którzy jej pomogą. Konfederacja pomoże w wymianie obecnych władców marionetek (Sił Ciemności), których ludzkość zaprosiła dawno temu na Atlantydzie. Wówczas Kodeks Galaktyczny stanie się uniwersalnym kodeksem etycznym w całym wszechświecie, gdzie nie będzie miejsca dla ciemności.
Miłość, harmonia, pokój.
Niech Boskie Światło otacza i chroni naszą przestrzeń
oraz wszystkich użytkowników forum obudzeni.info niosących Miłość, harmonię i pokój.

MajaWalia27
Sympatyk Forum
Posty: 22
Rejestracja: 12 mar 2016, 11:52

Re: blog KOBRY

Postautor: MajaWalia27 » 18 sty 2017, 13:39

Projekt Nowej Atlantydy- ciekawa retrospekcja i mistyczna podroz poprzez tysiaclecia ( z blogu Kobry)Projekt Nowej Atlantydy
12
STY
2017
42 komentarzy
by krystal28 in Kobra, Wydarzenie

.
Kobra, 4 stycznia 2017
.
Nowa Atlantyda to kryptonim sieci energetycznej wokół powierzchni planetarnej, która będzie wspierać Przełom Kompresji, a także nazwa kodowa dla nowego społeczeństwa po Wydarzeniu.
.
W Starej Atlantydzie przed przesunięciem bieguna polarnego 75.000 lat temu, położenie równika było inne, a tym samym pozycja całej planetarnej sieci energetycznej była także inna.
.

.
75.000 lat temu i wcześniej, siatka energetyczna wokół planety była kompletna, pod pełną kontrolą wzniesionych istot i z wieloma sakralnymi świątyniami usytuowanymi wokół równika. Możecie zobaczyć stary atlantydzki równik na tym wizerunku jako czerwoną linię przechodzącą przez Amerykę Południową i Afrykę:
.

.
Ciekawe jest, że wiele wirów energetycznych wokół planety nadal jest umieszczonych wokół starego atlantydzkiego równika:
.
http://sitsshow.blogspot.com/2016/11/Th ... -Mind.html
.
http://home.hiwaay.net/~jalison/
.
Projekt Nowej Atlantydy w rzeczywistości dostosowuje wiry Starej Atlantydy do nowej sieci energetycznej, która będzie wkrótce zakończona.

Nowa Atlantyda to projekt sił Światła, który już trwa od tysiącleci. Saint Germain jest jednym z najważniejszych istot pracujących nad tym projektem. Ujawnił części tego projektu dla ludzkości w swoim wcieleniu jako Francis Bacon w powieści pod tytułem „Nowa Atlantyda”, gdzie opisane jest utopijne społeczeństwo oparte na merytokracji. W swym kolejnym wcieleniu, jako Hrabia de Saint Germain, usiłował współtworzyć nowe społeczeństwo w Ameryce poprzez asystę w niepodległości USA i będąc główną siłą duchową stojącą za Konstytucją.

.

.
Tutaj jest bardzo dobry artykuł na temat historycznego rozwoju sytuacji projektu, Nowa Atlantyda, która powinna być lekturą obowiązkową dla wszystkich zainteresowanych Nową Atlantydą, gdyż stawia ona wiele tajemnych doktryn we właściwej perspektywie:

http://cosmicconvergence.org/?p=13901

Tutaj muszę dodać, że hrabia de Saint Germain utworzył tajną szkołę misterium w Paryżu w 1775 roku, która była ukrytą ręką dla niepodległości USA.

Ta tajemna szkoła składała się z członków Bractwa Gwiazdy, która następnie dołączyła do trzech głównych pozytywnych masońskich loż w Paryżu, wpływając na ich członków, a więc w konsekwencji wpływając na globalny przebieg wydarzeń.

Jedna grupa dołączyła do loży masońskiej, Les Neuf Soeurs w Paryżu i przez Benjamina Franklina, który był członkiem tej loży masońskiej, wpłynęła na utworzenie Stanów Zjednoczonych:

https://en.wikipedia.org/wiki/Les_Neuf_S%C5%93urs
.
Druga grupa dołączyła do loży masońskiej, Philalethes w Paryżu, przez którą Bractwo Gwiazdy próbowało rozpowszechniać prawdziwą wiedzę okultystyczną. Wiedza okultyzmu z tej loży jest źródłem ogromnej części współczesnej zachodniej duchowości i okultyzmu:
.
http://freimaurer-wiki.de/index.php/En: ... %C3%A8thes
.
Trzecia grupa dołączyła do loży Izydy Cagliostro’a w Paryżu. Ta loża jest głównym źródłem tajemnic Izydy, które zostały później fragmentarycznie zachowane w niektórych lożach Memphis Misraim.
.
Cagliostro był jednym z niewielu ludzi na powierzchni planety, który miał zrozumienie pewnych aspektów tajemnic Izydy, a które muszą pozostać jeszcze ukryte. Nic więcej nie można powiedzieć o tej sprawie przed Wydarzeniem.
.
Teraz Hrabia de Saint Germain poprosił mnie, aby pomóc mu w realizacji projektu, Nowa Atlantyda. Planetarna sieć energetyczna Nowej Atlantydy jest jedną z głównych narzędzi energetycznych, która zamanifestuje Przełom Kompresji, Wydarzenie i Nowe Społeczeństwo.
.
Siatka Czintamani wokół planety jest jednym z głównych narzędzi w manifestowaniu tego celu. Ilekroć kamień Czintamani jest zasadzony w ziemi gdzieś na planecie, ogromna anielska istota jest także zakotwiczona w tym miejscu, tworząc energetyczny wir o wielokilometrowej średnicy:
.
.
Gdy pewna masa krytyczna tych anielskich istot zostanie zakotwiczona wokół planety, głowa istoty, Yaldabouth zacznie się rozpuszczać.

Kamienie Czintamani są słynnymi, niebieskimi kamieniami Atlantydy. Niebieskie Kamienie, zwane także Niebieskimi Jabłkami, były wykorzystywane przez Katarów do otwierania portali:
.
http://www.bibliotecapleyades.net/sumer ... naki13.htm
.
Nie trzeba wspominać, że Katarowie otrzymali swoje Czintamani od Templariuszy, a ci otrzymali swoje pierwsze próbki od Hubertusa Kocha z Untersberga. Otrzymał on kamień bezpośrednio od Bogini Isais (aspekt Izydy) w Niniwie w pobliżu Mosulu w Iraku. Niniwa jest jednym z najważniejszych wirów Bogini na naszej planecie:

http://www.ancient.eu/nineveh/

To nie jest przypadek, że Daesh chce go zniszczyć:
.
http://news.nationalgeographic.com/2016 ... chaeology/
.
To wszystko sprowadza się do walki o sieć energetyczną. I tu, Światło będzie zwycięskie i Nowa Atlantyda będzie błyszczeć jak nigdy przedtem.
.


.

Zwycięstwo Światła!

.
Przetłumaczyła Krystal
.
http://2012portal.blogspot.com/2017/01/ ... antis.html


Wróć do „Wpisy blogerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość