Tymczasowe zawieszenie czata

raflik1982
Adept

Re: Tymczasowe zawieszenie czata

Postautor: raflik1982 » 01 cze 2016, 21:21

No :)

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 02 cze 2016, 6:39

Kochani, żeby uniknąć absurdów, które opisał mars w pierwszym poście tego tematu, zleciłem profesjonaliście instalację modyfikacji naszego forum. Będzie to czat w pełnej integracji z forum gdzie chętne do czatowania osoby będą uczestniczyć swoim nickiem z forum bez konieczności logowania się dwa razy. Czekam na efekty i sam jestem ciekaw jak to wyjdzie.

Awatar użytkownika
Gregus86
Adept

Postautor: Gregus86 » 06 cze 2016, 16:46

Uważam, że powinno się dać IRC jeszcze jedną szanse. Było to najlepsze rozwiązanie.

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 06 cze 2016, 17:42

Gregus ma rację. Rozumiem, że trudno z dnia na dzień coś sensownego stworzyć, ale stary czat był bardziej przejrzysty w czytaniu i miał więcej fanów. Teraz jest garstka. Należałoby jeszcze raz spróbować z IRC :)

Awatar użytkownika
TS77
Współtwórca

Postautor: TS77 » 07 cze 2016, 9:19

Ja popieram obecny czat, bo jest archiwum i nie trzeba się osobno logować, żeby widzieć, że ktoś coś napisał.
Jako główne rozwiązanie to jest dobre, a prywatne kanały IRC można zawsze zakładać :)

Jeszcze jest inne rozwiązanie, np.: https://www.zulip.org/
Tylko wtedy by się trzeba zrzucić na sensownego serwera :)

Awatar użytkownika
Gregus86
Adept

Postautor: Gregus86 » 07 cze 2016, 10:57

Muszę przyznać, że zmieniłem zdanie. Chyba mchat będzie lepszym rozwiązaniem o ile będą wyświetlone osoby na czacie (a wiem, że to możliwe {na dole}) POa tym oczywiscie trzeba sie pozbyc wszystkich tych błędów. Integracja forum z czatem to dobry bardziej spójny pomysł. Chyba byłem rozżalony, że nie mogłem porozmawiać z ludźmi :) Poza tym będzie to większe zabezpieczenie przed niepowołanymi osobami. Teraz tylko czekać. Życze powodzenia technikom. <spoko>

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 28 cze 2016, 18:25

I co dalej Mars? Zawieszenie to chyba nie likwidacja? IRC jest potrzebny dla ogółu a nie tylko dla zarejestrowanych....

- Ander
Współtwórca

Postautor: - Ander » 13 wrz 2016, 21:43

Był czat i się skończył, dostaliśmy bolesną lekcję wszyscy. Uczymy się na błędach. Każdy człowiek jest inny, nie oceniajmy książki po okładce, człowieka po jego styl wyrażania się , tylko szanujmy go za jego głębię, to co jest w nim. Nie dajmy się zamknąć w schematyzm ale musi być osoba która powie stop. Winny się tłumaczy, wraca do tematu. My mamy tu i teraz. Rozsypaliśmy się i tamten czat nie wróci ale zawsze mamy tu i teraz by być RAZEM. Nie wytrzymaliśmy jednego ataku, czas wyciągnąć wnioski i iść dalej.
nikola2
nikola2

Miszu
Współtwórca

Postautor: Miszu » 22 wrz 2016, 19:07

Eh jednak dobrze wyczułem ze cos jest nie tak nagle z czatem. Nawet raz pisałem ze zmienilo sie na nim. Eh myślałem ze to mój dziwny wymysł ale jednak to byla prawda. Przez pierwsze miesiące bylo naprawde super potem powoli coraz bardziej wyczuwalem cos dziwnego. To zmienialo prawie każdego forumowicza. Mysle ze znajdzie sie na to jakies rozwiązanie. tyle swiatelek i wystarczy jeden negatywny by to zepsuł. W grupie sila musimy wspolpracowac

Wróć do „Wszystko co potrzebujesz wiedzieć”