Roślina energią pędzona :)

Awatar użytkownika
Go On
Sympatyk Forum

Re: Roślina energią pędzona :)

Postautor: Go On » 08 sie 2016, 12:45

Brawo
Fragment z Anastazji o nasionach:
https://m.youtube.com/watch?v=r4872IaDABo
Szczęście Radość Miłość Uśmiech

Awatar użytkownika
g00rmik
Moderator

Postautor: g00rmik » 04 sty 2017, 21:49

makaronx pisze:Gr00mink, jak te ziarenka/wode energetyzowales?

W tym wariancie akurat wahadłem. W innym, których tu zdjęć nie ma, "nakładaniem rąk" ;)
Wydaje mi się, że rękami wyszło lepiej. Ale nie udokumentuje, bo nie mam już zdjęć.
Przepraszam, że tak późno ale straszne zaległości mam w poczytce forum.
Przestrzeń niefizyczna związana z portalem obudzeni.info jest czystym przekazem z poziomu Serca, czerpiącym z Nieograniczonego i Jedynego Źródła w nieograniczony i harmonijny sposób. Oddaję tą przestrzeń Opiece Źródła, niech prowadzi nasze serca.

Jedyny Boże, Źródło Wszechrzeczy i Wszechistnienia, dziękuję Ci za każdy rok, dzień, oddech, za każdy wschód i zachód Słońca, za każdy przejaw Twojej obecności w mojej przestrzeni. Bądź ze mną zawsze, ochraniaj, doświadczaj i prowadź Swoją drogą. Spraw bym najlepiej jak potrafię pomagał innym wznosić się do Ciebie.

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 31 mar 2017, 6:18

Tak...Anastazja fajnie mówi o ziarenkach wystarczy wziąć je na chwile do ust by zczytaly co masz i czego potrzebujesz i potem rosną z tą wiedzą tak by pomagać

Kiedyś jeden Pan codziennie rozmawiał z kaktusem dawał mu miłość i zapewniał ze jest bezpieczny i ten kaktus wyrósł bez kolców :)
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Darek
Aktywny Forumowicz

Postautor: Darek » 31 mar 2017, 9:55

edyta pisze:
Kiedyś jeden Pan codziennie rozmawiał z kaktusem dawał mu miłość i zapewniał ze jest bezpieczny i ten kaktus wyrósł bez kolców :)

ja miałem kwiata który co roku zakwitał na moje imieniny. <lubie_to>

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 31 mar 2017, 10:11

Super:)
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Wróć do „Uprawa Roślin”