Anna Mikulska

Leksykon imion i nazwisk osób/osobowości z branży, ich oferta oraz nasza dyskusja o tym co robią.
Zawodowcy to osoby zajmujące się uzdrawianiem/rozwojem duszy lub ciała poprzez prowadzenie płatnych diagnoz, terapii, sesji technik/metod uzdrawiania, warsztatów, itp. Jeżeli Zawodowiec jest osobą obudzoną i budzi innych to koniecznie dodaj taką osobę tutaj. Temat dla osób, które brały udział w ich zajęciach i chcą się podzielić wrażeniami. Dla zainteresowanych tym czy warto? Do kogo? Po co? Jeżeli jesteś zawodowcem w tej przestrzeni to jest dział dla Ciebie.
Regulamin forum
Prezentacja Zawodowca powinna na samej górze pierwszego posta mieć opis w postaci słów i/lub fraz kluczowych, które ułatwią znalezienie go przez wyszukiwarkę forum obudzeni.info i sieci (gogle, itp.) np:

Keywords: Aron Jasnowidz, medytacja, przesłania do ludzi od istot duchowych i obcych, nauka medytacji, warsztaty rozwoju duchowego, spotkanie duszy
Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Anna Mikulska

Postautor: Glorian » 04 kwie 2016, 14:44

Keywords: Anna Mikulska, operacje fantomowe, uzdrawianie, uleczanie, zdrowie

Anna Mikulska jest prawdopodobnie jedyną w Polsce osobą, która potrafi wykonywać tzw. operacje fantomowe, tzn. działania nie na ciele fizycznym, lecz na energetycznym organizmów żywych, czego efektem jest np. naprawienie złamania kości w ciągu kilku minut.

Prelekcja

Projekt Ziemia

mars
Moderator

Re: Anna Mikulska

Postautor: mars » 19 kwie 2016, 7:45

Bardzo miła, sympatyczna osoba, bardzo bezpośrednia i konkretna. :)

Jeżeli chcecie się skontaktować z Panią Ania to dzwońcie pod nr 501 546 953. Pani Ania mieszka w Poznaniu.
Ciężko się dodzwonić do Pani Ani, więc lepiej do niej wysłać smsa z opisem problemu. Jeżeli już zdecydujecie się zadzwonić, to zróbcie to w godzinach od 16-17.

edit: Polecam również bardzo ciekawy wywiad, z którego na pewno wyniesiecie masę wiary w siebie i swoje możliwości:

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 23 maja 2016, 7:19

blue light
Pasjonat Forum

Postautor: blue light » 24 maja 2016, 17:37

ach ci biznesmeni,fajnie by bylo jakby sie takowi okreslili czy ida ku duchowosci czy robia biznes,chyba ze sa nieswiadomi...

Awatar użytkownika
kuroneko
Sympatyk Forum

Postautor: kuroneko » 28 maja 2016, 18:31

mamy podobne rozterki, ale intuicja podpowiada że to sie biznes tworzy :/ no ale nie wiadomo.

mars
Moderator

Postautor: mars » 30 maja 2016, 14:54

Kochani biznes jak biznes, ja powiem wam tak, moja żona ma pewne problemy z kręgosłupem, chciałem wybrać się na wizytę do Ani Mikulskiej w celu załatwienia tej sprawy raz na zawsze. Więc podjąłem decyzję o zadzwonieniu do niej i ustalenia terminu spotkania. Ania zadzwoniła do mnie i rozmawiała, ze mną przez 30 minut, pokierowała mnie do Arona, abym to najpierw u jego zdiagnozował przyczynę problemu mojej żony, ogólnie przegadałem z Anią Mikulską 30 minut. Byłem bardzo chętny by umówić się na wizytę u niej, ale ona sama wprost powiedziała, że nie chce od nikogo wyciągać pieniędzy woli posłużyć radą i coś powiedzieć, jedynie w przypadku, gdy to nie pomaga to wtedy w ostateczności decyduję się na zorganizowaniem spotkania.

Z drugiej strony Kochani, czy nie sądzicie, że lepiej zarabiać na sprawach związanych z duchowością niż poświęcać się pracy dla systemu? Ja jakbym miał potencjał i mógł pomagać ludziom czyniąc z tego swój zawód dzięki, któremu mogę utrzymać siebie oraz swoją rodzinę, nie wahałbym się i dawno rzuciłbym obecną pracę. Pamiętajcie, że pieniądze nie są złe tylko to w jaki sposób do nich się dochodzi. :)

Awatar użytkownika
Seledynowy Księżyc
Pasjonat Forum

Postautor: Seledynowy Księżyc » 30 maja 2016, 15:49

Dopowiem wam swoje trzy grosze: uważam za trudne w dzisiejszych czasach nie zarabiać pieniędzy i służyć pomocą duchową. System wymusza na nas takich a nie innych zachowań. Więc mnie to nie dziwi że ludzie którzy zajmują się duchowymi sprawami chcą za to pieniądze. Muszą jakoś przeżyć i się utrzymać na co najmniej niskim poziomie życia jak nie standardowym dla nas Polaków. Bo nie oszukujmy się. U nas w Polsce trudno się wybić tak by mieć własne mieszkanie, dobrą pracę, pieniądze na utrzymanie domu i zapewnioną gotówkę od wypłaty do wypłaty. A o odkładaniu oszczędności chociaż na dwudniowy wyjazd to sobie można pomarzyć jeśli nie weźmiesz sobie kredytu. Także zdecydowana większość Polaków którzy mieszkają w Polsce nawet nigdzie nie wyjeżdża i często jest tak że spożywają naprawdę niewiele jedzenia dziennie by starczyło do następnej wypłaty.

Także nie dziwcie się gdy osoba nie pracująca dla Systemu zarabia na duchowych usługach. Bo co jak co ale gdyby nie to to pewnie już dawno jadła piasek i żebrała o nędzne grosze na chleb. To System na nich wymusza zarabianie pieniędzy bo oni sami raczej nie chcą pobierać opłat. Oczywiście mówię tu tylko i wyłącznie o Osobach Uczciwych.

Bo takich cwaniaków żerujących na ludzkiej głupocie jest od grona. I głównie Ci cwaniacy niestety siedzą na wysokich stanowiskach w różnych firmach lub korporacjach. Moim zdaniem to do nich powinniśmy kierować największe pretensje a nie do Ani Mikulskiej, Arona lub Wiedźmy Anji. Tą ostatnią osobę najbardziej cenię i z koleżanką chcemy się do niej wybrać kiedyś na warsztaty ;)
Obrazek
"- A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć"
"Czarodzicielstwo" Terry Pratchett

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 30 maja 2016, 17:27

Jeżeli ktoś chce bezkompromisowo wyjść z systemu to chodzi nago i żywi się słońcem. Są tacy ortodoksyjni bramini w Indiach i chwała im za to...
...ale u nas klimat nie sprzyja i nawet jak zdarzy się jakiś święty to nigdy nago a tym bardziej kobiecie to nie wypada...

Magdalena
Sympatyk Forum

Postautor: Magdalena » 30 maja 2016, 18:20

Hahaha dzięki Glorian :)
Za to, co robią dla nas Aron i Ania Mikulska, należą im się największe bogactwa tego świata i cieszyłabym się, gdyby każde ich życzenie było natychmiast spełniane. Właśnie przed chwilą myślałam, jak bardzo od pół roku, odkąd słucham Arona i korzystam z pomocy duchowej Ani, jak diametralnie zmieniło się moje życie! Żadne wyjazdy na Majorkę, tysiące na koncie i powodzenie nie wywołałoby u mnie tyle pięknej radości, co pojawienie się Ich w moim świecie.
Ale oczywiście znam też takich, co to zwą się wielkimi uzdrawiaczami i ciągną kasę, a efektów nie widać i człowiek myśli, że już na nic w dobrego nie zasługuje i dalej do nich chodzi... ehhh , mam już na szczęście poza sobą <yahoo>

daglezja
Moderator

Postautor: daglezja » 30 maja 2016, 19:03

dziewczyny, macie rację :)
mało kto może sobie pozwolić na pomaganie gratis, trzeba wynająć salę, dojechać, czasem przenocować, utrzymać siebie i rodzinę...
branie kasy za pomoc/rozwój/uzdrawianie... jest ok pod warunkiem, że jest to rozsądna kwota, nikt nie wyda połowy pensji na 2-dniowe warsztaty. no i kwestia nauczyciela, osobowości i tego co jest w stanie przekazać. oglądam różne filmiki i o ile dużo jest fajnych, energetycznych (np. Aron, Ania) to jest dużo z poziomu chciejstwa (tu nie podam przykładów :) )

Wróć do „Zawodowcy”