Co to znaczy

Dyskusje związane z obudzeniem. Jeżeli coś czujesz czego nie wiedzą inni napisz o tym tutaj. Wszystko co dotyczy ezoteryki, mistyki, podnoszenia wibracji jest tutaj na temat.
Awatar użytkownika
Xardas
Aktywny Forumowicz

Co to znaczy

Postautor: Xardas » 26 kwie 2018, 8:21

Ta grafika idelanie pokazuje co widzę i jak widzę. Najlepsze jest to że w niektórych momentach i w określonych warunkach. Np podczas wykładu z pedagogiki od razu widzę takie własnie ciało mojej wykładowczyni. Kiedyś również je widziałem ale kiedy wykładowczynia poszła w inna stronę, to ciało jakby zostało.

A co do przedmiotów, kiedy skupiam się na przedmiocie, nie wiem dlaczego ale ciąlge próbuje telekinezy wierząć że to możliwe że się uda tylko jakby tej energii było zbyt mało. I podczas takiego skupienia się pokazuje mi się takie białe coś, czasami w całości czasami w części. Co to znaczy ?

Skupie się na lewej stronie przedmiotu. widzę to z lewej strony, przenosze na prawą strone, widzę jak z lewej pełznie na prawą.

Czy to coś oznacza ?? o co w tym chodzi i jak mogę to dobrze wykorzystać i do czego ?
Załączniki
cialo_eteryczne_dloni.jpg
cialo_eteryczne_dloni.jpg (27.63 KiB) Przejrzano 184 razy
,,Chociażbym szedł przez najczarniejszą czerń, zła się nie ulęknę , ponieważ wiem że Ty jesteś ze mną,,

Awatar użytkownika
Ktostaki
Moderator

Re: Co to znaczy

Postautor: Ktostaki » 26 kwie 2018, 23:37

Taki efekt widzę na co dzień (na wszystkim, to widzenie energii), już się do tego przyzwyczaiłem (w okularach jest bardziej wyraziste więc nie noszę okularów).
Siedzący i czekający, wiedzący i rozpowszechniający :D
Dziwak ze mnie (na wesoło xD)

Jeśli nadal coś nurtuje to pw

Anuszka
Współtwórca

Postautor: Anuszka » 06 lip 2018, 21:05

:) To są tzw. powidoki, ciało astralne:) kiedyś chciałam się nauczyć widzenia aur, pierwszym krokiem jest właśnie skupienie się na człowieku, akurat skupiłam się na księdzu , jakoś na mówcach najłatwiej:), i właśnie zaczęłam widzieć jego obrys i zobaczyłam skrzydła anielskie, piękne i rozłożyste. A ksiądz taki natchniony właściwym źródłem;) jakich mało:) myślę, że możesz ćwiczyć, przydatna umiejętność, np. jeśli ten obrys jest rozmazany to ta osoba jest chora. I można ją ostrzec. No i następnym etapem to już wiedzenie aur.;) Ja je widziałam jako odbicie na skórze:) teraz już nic nie widzę , bo nie ćwiczę :(
powodzenia:)
Kochane Światełko, oddaję Ci w opiekę to forum i naszego maluszka, żeby wszystko było w porządku, a maluszek zdrowy. :) :) :) Niech światło będzie w Nas :) Dziękuję za uzdrowienie.

No name
Adept

Postautor: No name » 25 lip 2018, 21:42

tak jest za jakis czas po widzeniu powidoku powinniscie zobaczyc kolor,badz jeszcze dalej

Wróć do „Forum Główne”