Cudem i darem jest każdy z was .

Dyskusje związane z obudzeniem. Jeżeli coś czujesz czego nie wiedzą inni napisz o tym tutaj. Wszystko co dotyczy ezoteryki, mistyki, podnoszenia wibracji jest tutaj na temat.
Sihu
Adept

Cudem i darem jest każdy z was .

Postautor: Sihu » 18 wrz 2017, 13:39

Symfonia serca
Ja mowie wam że znaleźliście tylko boicie się i nadal szukacie wiec dziś tymi słowami przesyłam wam energie anielską jako bezwarunkowe poczucie miłość i inspiracji do nie jako emocja jako dar i pełnie że to wszystko co was otacza to Bóg w swej osobowości ja i ty. Nie wierz w niego nie szukaj Go w niebie bo jest koło ciebie . Jest z tobą w każdej chwili . Nie oceniaj GO w innych a popatrz na innych jak na tą książkę z ciekawością poznania nowego wspaniałego świata by i z tego świata po którym razem chodzicie zbudować raj.
I o to wypełnia się skrytości każdego serca do miłości ponad wszytko .
Mów słowa te jak swe bo nie jest me ani twe a miłość co i ma i twa otaczana wszystkich nas by mieć odwagę do ukazania jej . Niebujny się . Życia twe moje jest jak me twe jest bo bez twego nie ma mojego . Sensem nie jestem ja ani ty a my bo to my żyjemy razem koło siebie choć nas dzieli niby wszystko to łączy nas waśnie to co jest w każdym z nas . Miłości z której narodzeni jesteśmy wszyscy . Ja tobie to ślę jako ma miłość skryta do ciebie i wszystkich twego szczęścia i świata. Czysty dar istnienia. Bo ty jesteś jawną i żywą miłośnicą Boga. Podziel się z tym innymi nie jako przekonanie a jako obdarowanie ponad zrozumieniem bo ten tekst jest w stanie odmienić cały świat nie dziennik mnie i tobie a nam.
Ostatnio zmieniony 23 sty 2018, 23:22 przez Sihu, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Re: Projekt Blask / Nadzieją dla świta wy

Postautor: Glorian » 18 wrz 2017, 18:52

<lubie_to>

Sihu
Adept

Re: Cudem i darem jest każdy z was .

Postautor: Sihu » 24 sty 2018, 0:03

Ap cytaty.jpg
JUŻ CZAS TO ZMIENIĆ. Tak wielu szuka odpowiedz i ucieczki od codzienności tak wielu stara się zmienić w cieniu swego przybranego życia lękając się przed innymi swego serca.
Tak wielu ma wielkie dary lecz świat ich nie docenia więc swój dar na przysposobienie wymieniają bo boją się iż jak jeden ognik w mroku są otoczeniu .
Połączmy te iskry by w żar się przerodziły który rozświetli wszelkie krańce ziemi.
Przestańmy się bać inności ocenionej przez kanon. Iż to ja i ty my tworzymy cywilizacje wiec jawnie działając zmieniamy siebie jak i całą tą cywilizację iż miłość jest współistnieniem , współistnienie współpracą czyli jedność. Co rajem.
Nie lękaj się siebie bo nie jesteś ciałem a duchem więc zobaczą cię tylko ci co też z ducha poznaniem
Przodkowie nasi walczyli za honor ojczyznę wiarę a my się dziś staramy o dom rodzinę i wiarę gdzie dom oznacza miejsce odpoczynku ,rodzinna to jedności braterstwo serc . I wiarę ,dziś ona pracą nad swym umysłem by nie wierzył a uwierzył jako pewność nie do zawahania czyli poczucie Ojca w własnym życiu.
Za serca za jedność o miłość dziś walka w umyśle .
Czy tak ma to wyglądać . Zmieńmy oczekiwanie na działanie staranie na dokonanie naukę na doświadczenie w przygodzie .
Iż raj z zabawy zbudowany na fundamencie lekkości.
Ap cytaty.jpg (111.1 KiB) Przejrzano 1223 razy

Sihu
Adept

Postautor: Sihu » 12 mar 2018, 13:10

Kim jesteś?
Kim naprawdę jesteś iż ciało to tylko przebranie do nauki i podróży po świtach materii.
To prawda której się boi wielu chodź ją zna boi się siebie na cześć mniemania i wizerunku w ówczesnym systemie iluzji istnienia i przytupywania. Z powodu bania się oceny które sam nieraz wystawiasz wobec innych.
Kto cię tego nauczał jak nie przystosowanie i otoczenie by nie być odrzucony z społeczeństwa a zarazem doznawać samotności .
To ta iluzji jedność w negatywie zasapuje przyjaźni Ojca , ją się odrzuca na kanon wiary tylko po to by nieść sztucznych przyjaciół połączonych z wiedzy a nie miłość. A jedność z wiedzy światopoglądu jest jak uzależnienie na siłę się utrzymuje tych co pragną zmienić się na wszystkie sposoby.
Tyle sztucznej miłość dobra i zła istnieje tylko po to by zamazać fundament wszystkiego spoiwa całego stworzenia czyli miłości w jedności co siłą absolutną w pokroju grawitacji lecz na innym poziomie budowy a fundamentu.
Logicznie myśląc co łączy wszytko co jest tam gdzie niczego niema , iż tak tylko powie ten co niczego widzi bo wizja ważkiego to właśnie miłość iż to na niej wszytko się ogiera i tworzy . Nawe zło jest miłością iż to tło jak nawóź na pola by wydobyć zainspirować ten owoc to ziarno co przez mrok stanie się jeszcze piękniejsze. To jak perspektywa pokazania od nowa tego co się ma i kim się jest tego że dostało się wszytko ,czyli z wiedzy co powoduje inny szacunek do tego co się ma iż to co iż dostało jest mienie warte niż to co się wypracowało.
To też raj ludzi siebie sami wypracują iż dostali planetę ziemię na dom i prawie ją zniszczyli . A tak sami będą dbali o to .
Tak samo jest z nowo powstałymi duszami energiami nie żelaznej do świadomości czułą czy ducha w niektórych drastycznych przypadka aroganci itd. Dlatego jest dobro i zło iż paradoksalnie większość życzy jakie dziś możemy doświadczyć nie powstało z samego stworzenia a na skutek stworzenia jako kreacja energii i sedna nieskończoności.
Ale wróćmy do sedna kim jesteś?
Tak jesteś miłością energią która jak magnez przez jedność przybiera siebie inne energie zarazem tworząc nowe . W hegemoni istnienia na ziemi chodzi nie o spowszednieni na złą drogę wszytych bo nie ma takiej. Iż zawsze kończycie dobrze bo nigdy się w nieskończoność a chodzi o to by znieść siebie w tej nieskończoność jako osobowość Boga peonia i bycia nim zatem iż sednem sensu ważkiego jest to…… Bóg nie chce manić poddanych wyznawców a równych siebie przyjaciół z którymi Będzie stanowił wieczność jako element niekończonego rozwoju i piania. To też na ziemi zapragnięto istoty odizolować przejąć zniewolić na własne korzyść by stanowić kontrabandę dla Boskiego istnie co zresztą też jest dopuszczone jako nowa perspektywa.
Powiem wam jak wadze wyszko a tak że każde me słowa co teraz napisałem sam mogę zanegować iż obraz wieczność to nieskończoność wiec karzy pogląd jest słuszny iż jest rozwojem i natką jak samo ocenia jego co nieraz utrudnieniem a dozą przygody jako samo utrudnienie siebie drogi poznania.
Lecz to wszytko jest zabawa która ma celu peonia Boga parzona siebie samego.
Iż zwracając się do Boga zwracasz się do wszystkich. Tak istnieje osobowość Boga i centrum istoty boskiej jest to jednak przystosowanie by i wiele istot mogło pojąć istotę Boga… Tak Bóg się przystosowuje jaki miłość co jest wykorzystywana przez. Lecz to przetasowanie to poświęcenie iż nie ma parzysta bez pokarmu wiec Bóg jest Otwarta dal wszystkich bo kocha wszytkach nie ważne jak wykorzystują tą możliwość . Iż samość wilczość jest pewna że wszytko to przekształci się na kolejne arcydzieło. To też temu niepewność istnienia Boga czyli siebie samego jako moc miłość powoduje strach który bardzo ławo sprawdzić za pomocą przyziemnych metod. Czyli tak zwanego niekontrolowanego wzdrygu ciała na bodziec natychmiastowy czyi dźwięk i tym podobne co ukazuje tak naprawdę ilu ludzi wierzy tylko by wierzyć a tak naprawdę nie ma Boga w sobie.
Sam Jezus Chrystus zwany jako syn Boga mówił że wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami synami i córkami Ojca. I że potrafimy to co On nam ukazał nie jako wywyższenie i panowanie a możliwość w Bogu. Lecz nawet to przekręcono że my niegodni bo tylko On synem Boga.
A prawd jest tak psota i nie jest nią prawda i wiedza a miłość co objawia wszytko w zmyśle tu i teraz jak i wieczność. Co mądrością absolutną czyli akceptacja ważkiego taki jakim jest co powala ujęć siebie i swój sens istnienia. By spojrzeć poza horyzonty mieniania prawa wiedzy oświecenia i obudzenia jaki i uduchowiena co tylko kolejnymi ograniczeniami i spojrzeniami . Wiec samo siebie odpowiedz kim jesteś i po co tu jesteś iż wiesz to doskonale i nikt w świcie nie powie ci jak masz czynić a połowie ci swą perspektywę obraz świata jaki jest i jaki reprezentuje tu na ziemie jako ambasador i ja wam to dziś uczyniłem nie jako prawdę czy widzę a znak podpowiedzi pomocy lecz nis stylu spostrzegania i myślenia o miłość iż jako wieczność nie reprezentuje niczego a zarazem wszystko to też i ty możesz być kim chcesz i tam gdzie się najlepiej czujesz. Bo nieznaczny to że ja potrafię to a ty to to ktoś jest wyżej i niżej a poznasz sedno Ojca miłość że choćby wszyscy umieli wszystko nadal będą sobą niepowtarzalnym w oczach miłości jako pauzę w odrazie co stanowi wspaniałą całość i bez niego nie mogła by istnieć.
Jesteś cudem miesić . Sam się uczę nie lękanie się siebie bo wiem kim jestem i wiem co ma czynić bo jest to moim skrytym pragnień i madzenie od kiedy jestem na zmiel i choć dziś się ograniczam do tekstu by nie burzyć swą osobą innych światów to też wiem że te co na iluzji zbudowane rozpadną siew tych czasach i ja będę czekał jak i wielu nas by być przy was gdy zaczniecie odnowa .
Bo i my zaczniemy od nowa razem z wami . Kryję się nie przed wami a waszymi uszłam co ranią i łają nas ocenami. Bo czy bycie kimś to ego czy bycie kimś to wywyższenie czy pewność siebie co zweryfikowana tu i teraz więc kto tak naprawdę mówi o wywyższeni i ego nie zna siebie a udaje. Ale cóż możemy na to poradzić jak uśmiechnąć się i podziewać każdego z was bo jesteście wspaniali w swej całość. Ni nie warze co ukazujecie i czym emanujecie a warze że jesteście tym kim jesteście tu i teraz a zarazem wszędzie lecz nie udawajcie bo przed Ojcem nic nie ukryjecie. Lecz pokarzcie swe słabsi a siłą się staną wolność .
Czas jasności to ten czas tu i tarza i ta historia ziemi co się dziej teraz. Nie jutro a dziś wiec powstańcie z kolan i nieście siebie całego nie udawanego a odmieni się i twoje i moje życie bo nie żyjemy na ziemi z osobna a razem bo świat nie jest czyjś a nasz. Tak samo jak wszystko w nim zawarte .
Kamil Dratnal 12.03.2018

Sihu
Adept

Postautor: Sihu » 19 mar 2018, 23:56

Projekt Blask (inicjatywa)
(Przekaz pisany bez poprawek )
Szukacie wiedzy inspiracji do zmiany motywacji . Tak znajdziecie ją w Internecie w filmach książkach i innych przesłaniach.
Tworzycie nowe grupy fora co tworzą nowe trendy wiedzy i postrzegania świta lecz już w wielu z nich chora debata kłótnia kto ego kto co. Jak i kiedy.
Tworząc nową iluzje, nowa maskę dla zmieniającego się świata jako nowy trend i przysposobienie. Wielu goni ciekawość do widzę jak to jest naprawdę innych zaś pokazywanie siebie , samotność w otoczeniu realu . Jako ucieczka.
A wiat mocny wije wieli odpadnie wielu zapomni setki cierpi i stara się w oceanie mroku braku optymizmu w świecie . Lecz tu jest a gdy otworzą się drzwi jest tam nowy ale jakby stary. Żadna armia na dwa fronty nie wygrała więc upadnie jeden z nich wieloma kosztami naukami ciężkimi.
Tak wile usprawiedliwień a wszystkie one prowadzą do ukrycia braku mocy własnej woli dążenia do wolność .
Iż wieku pomyśli na kogo ja wyjdę będę samotny jak będę sobą z prawdy nie maski w życiu koło ludzi . Wielki to strach który ciężko przełamać samemu. Bo co to za wielki okręt co o jednym marynarzy. I każdy tak z osobna .
Wiec gdzie kryje się ta prostota zmiany. Czego boi się strach? Jedności.
Iż gdy u jednego człowieka powiedzą że jest dziwny u stu i więcej powiedzą ze to sekta a przy milionie a przy całym narodzie co uśmiechem na twarzy i rajem .
Bo mogą być biliony przytakiwaczy a stu tych co ponad swą osobę się zjednoczy w miłości dla świat całego podporą. To jak obraz i puzzle to jak raj i wy. To wy jesteście moim planem bo to w was moc miłości moc nadziei moc działania i zmiany.
Gdzie chłód nie będzie maił wstępu bo ogrzej się i będzie światłością.
To też nawołuje do nawoływania by i rozmawiać i dziać razem nie z iluzji a życia z codzienności bo to ją odmieniamy i emanując światłe ratujemy innych z chorób depresji i nauk ocucenia do widzenia rzeczywistości .
Bo to my będziemy nadzieją i nauka jak i przesłaniem więc tam gdzie będziemy nic nikomu sienie stanie. Nie będzie kataklizmu zabrania wielu spraw. Poświeceń dusz w śmierci ciała by obudzić swych bliskich. I wiele start materialnych.
Lecz dopóki nie postanowimy być ocaleniem dla siebie i świta jak przesłanie miłości awangarda raju . Tak ziemia sama będzie uczyć i los ludzi w trudny sposób . Wielu z was o tym wie lub to przeszło już . Kubeł na głowę . Lecz ilu z was jest w życiu swym nowy ja a ilu udaje a ilu usprawiedliwia siebie i bądź co bądź dalej jest tym czym z przed obudzenia tylko z nowa nadzieja i perspektywą widzenia lecz w mechanice działania i życia ciągle to samo . Więc jak się ma dokonać zmiana jak nie przez jeszcze trudniejszą doświadczenia co motywacją.
Lecz to możemy zmienić możemy to zmienić razem motywując i inspirując przez jedność w miłość emanacje co ocielenie świta .
Nie liczy się co stanowisz z wiedzy i jak widzisz wszytko a to że istniejesz i to że masz serce z ukrytymi pokładami miłość dzięki które istniejesz i żyjesz.
Ja zdobyłem się na dowagę by ci to napisać i ty się zdobądź i napisz coś z serca dla świta. A gdy ujrzysz nadzieje nie tylko pisać będziesz a i też czynić nową ziemię.
To zarazem tak poste a ta trudne by nieć odwagę by mieć inspiracje jak i co działać ukazywać się światu. Szczęście w czystość miłości płynące ognia jednolić co nadzieją dal innych pochodnią dla osłupionych/
Ja dziś pyta się ziemia czy podołają rycerstwu serc i staną z dumą swą prawdą bo ona ślina w miesić jedności co zmianą. Iż zmian to wy . To słowo podziane z serca na ulicy to rozmowa w domu w rodzinie z przyjęciami o miłości o Ojcu szczęściu i losu życia jak sens istnienia i filozofii . Nowa epoka ziemi nowy czas ludzkości era miłości światłości.
https://www.facebook.com/groups/1099052070181414/

Sihu
Adept

Postautor: Sihu » 13 kwie 2018, 16:45

Czym więcej wiesz tym starszy jesteś czym więcej kochasz tym młodszy się stajesz to też poznawszy tajniki wiedzy absolutnej dopiero zdasz sobie sprawę że straciłeś wiele żyć by uświadomić sobie że nie warto jest darzyć do doskonałości a do odnalezienia jej w sobie jako własny wspaniały świat iż poznając wiedzę naukowców i uczonych poznajesz ich świat a nie swój ......... Lepiej być nazwany głupcem przez resztę społeczeństwa niż tracić swój cenny dar istnienia . Bo każdy może być aniołem lecz nie z opisu i kanonu wizerunku świadectwem serca objawianiem. Nic nie ma przed nami tajemnicy całkę poznanie wszystkiego lecz spójrz na wszystko swymi oczami a nie czyimiś interpretacjami..............

Sihu
Adept

Postautor: Sihu » 13 kwie 2018, 17:31

Nowa witryna awangardaprawdy.wixsite.com/budowaraju

Wróć do „Forum Główne”