pytanie do Arona

To wspaniałe forum powstało m.in. dzięki Aronowi. Jest jego pomysłodawcą i wspiera nas duchowo. Wielu użytkowników jest ciekawych jego opinii. Wiem, że Aron ma sporo pracy z oczyszczeniami, warsztatami, diagnozami, publikuje wspaniałe filmy – ale może ktoś zaufany zachęciłby go do znalezienia chwilki raz na kilka dni/tygodni i odpowiedzi na pytania, które tutaj będziemy zamieszczać.
.
<blaga> Proszę, proszę...
Regulamin forum
Napisz swoje pytanie do Arona a ja go dodam poprzez edycję posta pod ankietą.
agar
Adept

Re: pytanie do Arona

Postautor: agar » 17 sty 2017, 7:20

czy się spełni i tak dowiemy się dopiero kiedy nadejdzie czas "po"

Mad_Hatter
Adept

Interesujący artykuł o istotach żywiących się negatywną energią.

Postautor: Mad_Hatter » 04 lut 2017, 1:13

Interesujący artykuł (w jęz. angielskim) o latających miastach i istotach "żywiących się" czarną, negatywną energią. Temat poruszanym przez Arona w filmie: "Jak tworzą się podczepienia, jak zapraszamy do siebie zło".
https://findthelightcouk.wordpress.com/ ... he-source/

Awatar użytkownika
TS77
Współtwórca

Postautor: TS77 » 04 lut 2017, 2:51

lol, cierpienie powoduje leczenie, energie leczenia można przejąć i wyleczyć się czyimś, więc do-powiedź do naszych rozkmnin nad przepowiedniami "jak masz bułkę, to mogą Ci ją ukraść :P"

Ale ogólnie proszę Was, czy jest latające miasto gdzie żyją jakieś pasożyty czy nie, co to ma za znaczenie ?
Tracenie czasu tylko, to co na teraz trzeba rozumieć, że pasożyty są i zazwyczaj ich nie widzimy, więcej w nas niż na zewnątrz i co najważniejsze, potrafią tylko żyć w zatrutym i osłabionym środowisku. Trzeba odtruć swój umysł, odtruć swoje ciało i powinno być ok :) Ale to jest chyba najtrudniejsze co można zrobić, przynajmniej dla mnie.

Mad_Hatter
Adept

Postautor: Mad_Hatter » 04 lut 2017, 15:12

Jakbyś poprosił o bułkę to byś ja pewnie dostał bez kradzenia. Żeby coś w sobie zmienić trzeba chcieć, nie jęczeć i roztkliwiać się nad sobą tylko to zrobić.

Wróć do „Aron Jasnowidz - pytania i odpowiedzi”