Energetyczna Głowa Starca Nad Moim Łóżkiem! Co to?

To wspaniałe forum powstało m.in. dzięki Aronowi. Jest jego pomysłodawcą i wspiera nas duchowo. Wielu użytkowników jest ciekawych jego opinii. Wiem, że Aron ma sporo pracy z oczyszczeniami, warsztatami, diagnozami, publikuje wspaniałe filmy – ale może ktoś zaufany zachęciłby go do znalezienia chwilki raz na kilka dni/tygodni i odpowiedzi na pytania, które tutaj będziemy zamieszczać.
.
<blaga> Proszę, proszę...
Regulamin forum
Napisz swoje pytanie do Arona a ja go dodam poprzez edycję posta pod ankietą.
Wioletta
Adept

Energetyczna Głowa Starca Nad Moim Łóżkiem! Co to?

Postautor: Wioletta » 01 kwie 2018, 20:18

Witaj Aronie i witajcie czytelnicy! Mam do ciebie i do was pytanie, ostatnio podczas medytacji zasnęłam i kiedy się obudziłam (był późny wieczór) zobaczyłam nad łóżkiem energetyczną głowę starca, który spoglądał na mnie (były to linie koloru białego, nie jestem pewna ale chyba niektóre linie były też niebieskie uformowane w kształt głowy starca, miał brodę). Nie mogłam uwierzyć i zrozumieć co to jest i po co. Przetarłam oczy kilka razy, upewniłam się, że nie śpię, starzec bardzo powoli zaczął zanikać,widziałam go jakieś 10 sekund. Na 100% nie spałam. Przytrafiło mi się takie coś pierwszy i jak na razie jedyny raz. Nie mam pojęcia co to może oznaczać. Czy ktoś może doświadczył takiego czegoś lub orientuje się co to było? Aronie może ty się z takim czymś spotkałeś? Pozdrawiam Wszystkich!

Awatar użytkownika
Beyond
Aktywny Forumowicz

Re: Energetyczna Głowa Starca Nad Moim Łóżkiem! Co to?

Postautor: Beyond » 02 kwie 2018, 11:08

Skoro potrafisz medytować, to zadaj sobie pytanie odnośnie tego wydarzenia i wyczekuj odpowiedzi.

Wróć do „Aron Jasnowidz - pytania i odpowiedzi”