Dlaczego Zbigniew Jan Popko krytykuje Arona

To wspaniałe forum powstało m.in. dzięki Aronowi. Jest jego pomysłodawcą i wspiera nas duchowo. Wielu użytkowników jest ciekawych jego opinii. Wiem, że Aron ma sporo pracy z oczyszczeniami, warsztatami, diagnozami, publikuje wspaniałe filmy – ale może ktoś zaufany zachęciłby go do znalezienia chwilki raz na kilka dni/tygodni i odpowiedzi na pytania, które tutaj będziemy zamieszczać.
.
<blaga> Proszę, proszę...
Regulamin forum
Napisz swoje pytanie do Arona a ja go dodam poprzez edycję posta pod ankietą.
jakubkw
Nowy

Dlaczego Zbigniew Jan Popko krytykuje Arona

Postautor: jakubkw » 25 lut 2018, 20:26

Witam! Jestem tutaj nowy. Kilka miesięcy temu natrafiłem na filmiki Arona.
Niedawno znalazłem takiego gościa na YT: Zbigniew Jan Popko. Wiele z tego co mówi ma sens, tylko pytanie czemu tak krytykuje Arona?
Film na YT:
https://www.youtube.com/watch?v=Cy7AzE8ldag&t=1648s

Czy ktoś z bardziej ogarniętych i doświadczonych może się wypowiedzieć na temat tego gościa ??
Czy ten gość tylko leci na kasę i boi się konkurencji?

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Re: Dlaczego Zbigniew Jan Popko krytykuje Arona

Postautor: ZbyniuRoksana » 26 lut 2018, 8:52

W każdej wypowiedzi można doszukać się jakiegoś sensu. Również w ezoterycznym środowisku, do którego ten Pan należy. Nie zamierzam krytykować poczynań tej osoby, gdyż na swój sposób też rozświetla umysły innych osób, które mocno tkwią w systemie, i na dobry początek jego niektóre filmiki rzeczywiście mogą być pomocne na początku własnego rozwoju, wzrastania własnej świadomości.
Jednak jest jedno ale? Wraz z rozwojem, przebudzeniem własnej świadomości zaczynamy więcej widzieć i odczuwać. Jeżeli nasz rozwój powiedzmy to "duchowy" idzie w parze z sercem, czyli z poziomu dobra i miłości, to wtedy szanujemy każdą żyjącą istotę, bez względu na jej sposób życia, postępowania i poglądy, bo mamy wolna wolę, to też trzeba ją szanować u innych. Dlatego, nawet nie zgadzając się z wypowiedziami pewnych osób, stylem ich postępowania czy wypowiadania się, to wypadałoby uszanować każdą osobę, która próbuje coś nowego wnieść do naszej szarej rzeczywistości, gdyż nic nie dzieje się z przypadku, więc wszystko co się wokół naszej przestrzeni pojawia ma często ukryty sens większej całości.
Zatem mamy wybór, odczucia co do danych osób, i albo czujemy podobną wibrację (energię) i jesteśmy zaciekawieni, albo nie. To uczenie się rozpoznawania, odczuwania energii płynącej od danych osób. Jeśli coś nam zaczyna nie pasować, to znak, iż coś jest nie tak, i po prostu szukamy dalej. To nasz wolny wybór. Jeżeli ktokolwiek próbuje wpłynąć na nasz wybór, pomniejszając czyjeś starania o to, by nam rozświetlić choć trochę nasz umysł, jednocześnie stawiając siebie samego na piedestale, to czy jest to działanie z pozycji serca.
Ja mam łatwiej, gdyż czuję energię, każdą energię. Czy to z ciała danej osoby, czy z tekstu, mowy, obrazu itp. to w naturalny sposób od razu wiem, z kim mi po drodze, a komu dać przestrzeń do własnej indywidualnej drogi poznania czegoś więcej, bardziej subtelnej energii, niż sam emanuje.
Obgadywanie, usilne komentowanie poczynań innych w nie zawsze pozytywnym świetle, to chyba nie działanie z pozycji miłości do bliźnich, choć Góra zawsze nam podrzuca różne ciekawe zdarzenia, byśmy sami mogli przebierać i wybierać to, co nam najbliższe na danym etapie naszego rozwoju, na którym obecnie jesteśmy. Pan Popko na pewnym okresie waszego rozwoju również może was wiele nauczyć, a zwłaszcza dać do myślenia, w jakiej energii chcielibyście się poruszać i czym emanować na zewnątrz, a w jakiej już nie...

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Re: Dlaczego Zbigniew Jan Popko krytykuje Arona

Postautor: Glorian » 27 lut 2018, 16:45

Był już podobny temat, tylko wtedy więcej go atakowała Moskalik... viewtopic.php?f=7&t=1372&hilit=Aron+popko

Wróć do „Aron Jasnowidz - pytania i odpowiedzi”