Problem z wyjazdem do Londynu we wrzesniu

To wspaniałe forum powstało m.in. dzięki Aronowi. Jest jego pomysłodawcą i wspiera nas duchowo. Wielu użytkowników jest ciekawych jego opinii. Wiem, że Aron ma sporo pracy z oczyszczeniami, warsztatami, diagnozami, publikuje wspaniałe filmy – ale może ktoś zaufany zachęciłby go do znalezienia chwilki raz na kilka dni/tygodni i odpowiedzi na pytania, które tutaj będziemy zamieszczać.
.
<blaga> Proszę, proszę...
Regulamin forum
Napisz swoje pytanie do Arona a ja go dodam poprzez edycję posta pod ankietą.
Awatar użytkownika
Ewelia
Sympatyk Forum

Problem z wyjazdem do Londynu we wrzesniu

Postautor: Ewelia » 26 sie 2017, 9:25

Witajcie kochani, dawno mnie tu nie bylo i przy hodze z " problemen" . Mam nature globalistki, Libië wiedziec do sie dzieje lub do sie moze wydarzyc na swiecie. West-Aramese sie byc na biezoco z sytuacja min dzieki Aronowi:) to poprostu cała ja, zawsze mnie interesował wszechświat i duchowość. Mam do was pytanie, może ktoś mi pomoże. Zaprosiła mnie pewna para, ona to moja bliska znajoma..do Londynu we wrześniu. Ja z uwagi na informacje o Europie jak wiecie teraz jest nie ciekawie, poprostu boje się tam jechac na weekend!!! Ona mi odpowiedziała ze" jak mam umrzeć to i tak umre" ja zgłupiałam. Pomóżcie jak się wyplątać z tego. Bo dla mnie dziwna ta jej reakcja, ona nie chce słyszeć ze nie przyjadę:/
Z góry dziękuje za pomoc.
Postępuj tak jakby postąpiła miłość <aniołek>

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Re: Problem z wyjazdem do Londynu we wrzesniu

Postautor: ZbyniuRoksana » 26 sie 2017, 9:45

:) Intuicja najlepiej podpowiada co warto, a z czym należy się wstrzymać. Gdy nie masz przekonania, nie korzystasz. Gdy nie masz żadnych obaw - jedziesz. Ale wybór zależy wyłącznie od Ciebie. Zawsze możesz w myślach poprosić Górę o pomoc, znak. Być może otrzymasz odpowiedź podczas snu, lub w danej konkretnej sytuacji w realu. Wybór zależy wyłącznie od Ciebie. A jeżeli nie chcesz sprawić przykrości owym znajomym, możesz wytłumaczyć się wymyśloną chorobą lub rodzinnymi zobowiązaniami (choć nie popieram takiej praktyki to czasami mniejsza szkodliwość)...ale najlepiej szczerze porozmawiać z nimi o twoich obawach i albo to zrozumieją albo i nie. Twoje dobro jest najważniejsze. Gdy czegoś nie czujesz i wiesz, że nie sprawi Tobie przyjemności - nie korzystasz. Ale to tylko moje subiektywne odczucie i sama musisz w sobie przetrawić tą niezręczną sytuację. Powodzenia :)

Awatar użytkownika
Ewelia
Sympatyk Forum

Postautor: Ewelia » 26 sie 2017, 20:27

Dziękuje i pozdrawiam. <okok>

Awatar użytkownika
Ewelia
Sympatyk Forum

Postautor: Ewelia » 28 sie 2017, 10:06

Nasuwa mi sie jeszcze pytanie. To że intuicja mi podpowiada (z min. tych względów że w Europejskich dużych turystycznych miastach takich jak Londyn czy Francja jest obecnie niebezpiecznie to wiadomo) żeby tam nie jeździć. Czyli jakby mnie "ostrzega" i sama nie czułabym się tam komfortowo...Czy to oznacza, że ja swoim strachem/obawami zezwalam / przyzwalam na zło? Nadaję temu moc?

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 28 sie 2017, 18:26

Jeśli coś istnieje to istnieje i raczej nie można "zmniejszyć " mocy bycia tego poprzez samo nie myślenie o tym podczas gdy coś w tobie na to nie pozwala.nie chce oceniąc itp ale na Twoim miejscu zastanawilabym się czy warto ryzykować by spotkać się z kimś kto tak trywialnie podchodzi do tematu, który dla Ciebie jest dość ważny.
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 28 sie 2017, 22:07

Ewelia pisze:Nasuwa mi sie jeszcze pytanie. To że intuicja mi podpowiada (z min. tych względów że w Europejskich dużych turystycznych miastach takich jak Londyn czy Francja jest obecnie niebezpiecznie to wiadomo) żeby tam nie jeździć. Czyli jakby mnie "ostrzega" i sama nie czułabym się tam komfortowo...Czy to oznacza, że ja swoim strachem/obawami zezwalam / przyzwalam na zło? Nadaję temu moc?

Dbasz wyłącznie o swoje jestestwo, swoje istnieje, które jest najważniejsze, gdyż istnieje dzięki tchnieniu Góry. To instynkt samozachowawczy, który ujawnia się przez intuicję, którą często tłamsimy w sobie jako coś niepotrzebnego. Intuicja to odpowiedź na wątpliwości, na sytuacje, w których nie powinniśmy uczestniczyć, gdyż to akurat nie ta droga doświadczania, której pragnie dusza po przez nas. Negatywne sytuacje gdzieś tam za granicą, to tak naprawdę pobudka dla tamtejszych społeczności, by odmienili swoją świadomość i postrzeganie świata na trochę innym poziomie niż ten najbardziej oczekiwany - materialny. Piękna dusza nigdy nie będzie wspomagać zło nawet nieświadomie. :) Bo to się kłóci z jej energią, która tak niskie emocje nie dopuszcza do siebie.... :)

Awatar użytkownika
Ewelia
Sympatyk Forum

Postautor: Ewelia » 29 sie 2017, 14:35

Dzięki !!!:) bardzoooo, problem rozwiązany:)

Wróć do „Aron Jasnowidz - pytania i odpowiedzi”