Pytanie do arona

To wspaniałe forum powstało m.in. dzięki Aronowi. Jest jego pomysłodawcą i wspiera nas duchowo. Wielu użytkowników jest ciekawych jego opinii. Wiem, że Aron ma sporo pracy z oczyszczeniami, warsztatami, diagnozami, publikuje wspaniałe filmy – ale może ktoś zaufany zachęciłby go do znalezienia chwilki raz na kilka dni/tygodni i odpowiedzi na pytania, które tutaj będziemy zamieszczać.
.
<blaga> Proszę, proszę...
Regulamin forum
Napisz swoje pytanie do Arona a ja go dodam poprzez edycję posta pod ankietą.
Daniel77
Adept

Pytanie do arona

Postautor: Daniel77 » 18 sty 2017, 18:38

Witam wszystkich forumowiczów mam pytanie odnośnie dzieci a dokładnie chodzi o mojego synka który ma niecałe 3 miesiące.Mój synek mało śpi i dużo płacze zrobiliśmy mu różne badania i niby jest zdrowy ale chciałbym spytać o inną rzecz czy możliwe jest zauroczenie czy słyszeliście o czymś takim czy to prawda czy bajki?może ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie?Ogólnie jest bardzo nerwowy i nie wiemy czy to minie czy coś mu dolega?Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Re: Pytanie do arona

Postautor: edyta » 18 sty 2017, 19:39

Miałam z tym do czynienia gdy urodziła się moja siostrzenca .polecam czerwona wstarzevzke na rączce albo nożce.przy łóżeczku i wózku tez wstarzevzke i wisiorek z matką boska dyskretnie ulokowany.przy zakładaniu zamówić trzy razy zdrowas Mario.z maleństwem mojej siostry pomogło jak ręką odjął .dodatkowo polecam zawijanie dziecko w Kokonie dość ciasno tak by nie mógł machać rączkami.u dzieci te ruchy są mimowolne i często je niepokoją.staraj się nie kłaść go na plecach.może mu towarzyszyć uczucie spadania gdy tak leży.bujać należy tak by główka lekko się kiwala.nie trzeba całym ciałem wystarczy twoja dłoń pod główka i leķkie kołysanie sama główka.taki ruch towarzyszy dzieciom w łonie matki.do tego często działa szum.mozesz sprobowacja sama szumich do uszka delikatnie.to tez znajomy dźwięk dla dziecka z czasu ciąży.życzę powodzenia.napisałam o wszystkim co wiem ze działa.spróbuj...ewentualnie może potrzebować dokarmianie z butli nie wiem czy jest pierś ale może po prostu jest głodne .życzę wszystkiego dobrego
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
Niezgodna
Współtwórca

Postautor: Niezgodna » 19 sty 2017, 9:55

Może ma kolki? :)
<serce> 4 all
I`m <3<3 ---> 33

dogon
Współtwórca

Postautor: dogon » 19 sty 2017, 15:51

Jak mozna stwierdzić u 3 miesiecznego dziecka ze jest nerwowy ? Sadze że jak je to jest ok o czerwonej wstazce tez slyszalem i pare razy widziałem jak byly przywiazane do wozka , lozeczka . Pamietaj ze to co dla nas jest dziwne zachowanie dla dziecka moze byc wszystko ok .
A tak z zartem to B.Prus napisal cos o leczeniu dzieci 3zdrowaskami . <radocha_wielu>
Przekazuje wszystkim moją miłość i dar czynienia dobra ,BO w każdym z nas jest stwórca <yahoo>
<serducho> <serducho> <serducho>

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 19 sty 2017, 17:34

dogon pisze:Jak mozna stwierdzić u 3 miesiecznego dziecka ze jest nerwowy ? Sadze że jak je to jest ok o czerwonej wstazce tez slyszalem i pare razy widziałem jak byly przywiazane do wozka , lozeczka . Pamietaj ze to co dla nas jest dziwne zachowanie dla dziecka moze byc wszystko ok .
A tak z zartem to B.Prus napisal cos o leczeniu dzieci 3zdrowaskami . <radocha_wielu>

Bardzo bym chciala żebyś miał rację ale uważam że matka to najlepszy wykrywacz bolączki dziecka i jeśli mówił ze mały dużo płacze i mało śpi tzn ze tak jest a dwa mozna bez problemu zorientować się czy dziecko jest nerwowe poprzez jego reakcje na bodźce

3zdrowaski i wstazeczki to bardzo bardzo stara metoda z dziada pradziada
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Wróć do „Aron Jasnowidz - pytania i odpowiedzi”