taki sobie sen

To wspaniałe forum powstało m.in. dzięki Aronowi. Jest jego pomysłodawcą i wspiera nas duchowo. Wielu użytkowników jest ciekawych jego opinii. Wiem, że Aron ma sporo pracy z oczyszczeniami, warsztatami, diagnozami, publikuje wspaniałe filmy – ale może ktoś zaufany zachęciłby go do znalezienia chwilki raz na kilka dni/tygodni i odpowiedzi na pytania, które tutaj będziemy zamieszczać.
.
<blaga> Proszę, proszę...
Regulamin forum
Napisz swoje pytanie do Arona a ja go dodam poprzez edycję posta pod ankietą.
sas
Adept

taki sobie sen

Postautor: sas » 04 wrz 2016, 19:51

kilka dziwnych snów nie do końca wiem co one oznaczają dziś zacznę od jednego
treść snu
w śnie były tylko dwie osoby ja i jakaś dziewczynka trochę przypominająca kogoś z rodziny ale to bez znaczenia.
nie pamiętam dokładnie rozmowy ale chodziło o przechodnie przez ściany.
w pewnym momencie wziąłem jakąś książkę lub karton w każdym razie coś prostokątnego, wtedy przyłożyłem do niego rękę próbując przeniknąć ręką przez przedmiot. w miejscu dotknięcia jakby zaczęło świecić i prawie moja ręka zaczęła przenikać, ale dostałem tylko taka informację od kogoś że mam za mało światła by móc przeniknąć przez przedmiot.
koniec snu

ja odbieram to tak że jestem w stanie czegoś takiego dokonać tylko muszę bardziej wierzyć w siebie
a co wy sądzicie
moje życiowe credo
"ŻYCIE JEST MIŁOŚCIĄ"

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Re: taki sobie sen

Postautor: Glorian » 04 wrz 2016, 21:03

Jak dla mnie to, że czegoś nie możesz mówi Twój osobisty kontroler/program w głowie, który proponuję usunąć.

Awatar użytkownika
Seele
Aktywny Forumowicz

Postautor: Seele » 04 wrz 2016, 21:32

Proponuję: Wejdź w medytację, taką jak uczy nas Aron, czyli prośba o ochronę i opiekę, potem znajdź się w tzw. miejscu startowym np. nad brzegiem morza, innej wody lub łąki i poproś Źródło, byś mógł doświadczyć tego w medytacji, czego nie mogłeś zrobić we śnie <buzki>

Awatar użytkownika
g00rmik
Moderator

Postautor: g00rmik » 12 wrz 2016, 10:47

sas pisze:(...)
tylko muszę bardziej wierzyć w siebie
(...)

I sam sobie odpowiedziałeś na własne pytanie. Tak naprawdę znasz odpowiedź, tylko musisz ją zrozumieć i przyswoić. Światło bardzo często jest symbolem wiary. Choć prawdziwe znaczenie odnajdziesz, jak piszą przedmówcy w medytacji, czy nawet głębszych rozmyślaniach.
Lecz ścieżka to chyba lekcyjna, bo wychodząc z ciała możesz przenikać ściany i o ile nie jesteś jakimś energetycznym freakiem, to jeśli masz tyle energii by wyleźć to i przenikać możesz.
Teraz kwestia aktu woli, bo moim zdaniem jest trochę za słaby. Motywuj się bardziej i nie poddawaj. <okok>
Przestrzeń niefizyczna związana z portalem obudzeni.info jest czystym przekazem z poziomu Serca, czerpiącym z Nieograniczonego i Jedynego Źródła w nieograniczony i harmonijny sposób. Oddaję tą przestrzeń Opiece Źródła, niech prowadzi nasze serca.

Jedyny Boże, Źródło Wszechrzeczy i Wszechistnienia, dziękuję Ci za każdy rok, dzień, oddech, za każdy wschód i zachód Słońca, za każdy przejaw Twojej obecności w mojej przestrzeni. Bądź ze mną zawsze, ochraniaj, doświadczaj i prowadź Swoją drogą. Spraw bym najlepiej jak potrafię pomagał innym wznosić się do Ciebie.

Miszu
Współtwórca

Postautor: Miszu » 21 wrz 2016, 22:34

Mialem podobny sen. Tez byla tylko jedna osoba i dala mi metalowa kule i pokazala mi jak mam ja kręcić w dłoni. U niego to ta kula szybko w dłoni sie krecila. Mi z poczatku nie wychodzilo ale jak juz mi sie udalo bylem tym mega zafascynowany. Zrozumiałem ze chodzilo mu o to bym sobie to przypomniał i jakby byl to test.

sas
Adept

Postautor: sas » 23 kwie 2017, 21:51

witam
troszkę czasu minęło od ostatniego postu ale.... trudno
do tej pory miałem wiele dojechanych snów. w jednych latałem , lewitowałem itd. ale za każdym razem z takiego snu jakbym coś zapamiętywał, czy może raczej jakbym powoli sobie przypominał jak to się robi.
ale nie o tym chciałem pisać
w ciągu ostatniego miesiąca miałem kilka niemal że identycznych snów, różniły się szczegółami ale sens był ten sam.
co najmniej 4 razy śniło mi się że pakowałem plecak, jakbym gdzieś wyjeżdżał lub uciekał. powód zawsze ten sam, piesza turystyka z dalekiego kraju dużej liczby ludzi. dość niepokojący sen, może ostrzeżenie od duszy, ale zawsze miałem wrażenie że to nie był mój sen....
też tak macie?
moje życiowe credo
"ŻYCIE JEST MIŁOŚCIĄ"

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 23 kwie 2017, 22:46

Ze snami to czasmi na odwrót jest niż się śni. No chyba, że to sen świadomy ale wtedy to należy wypytać się o wszystko podczas śnienia.

Wróć do „Aron Jasnowidz - pytania i odpowiedzi”