Znaki we śnie

To wspaniałe forum powstało m.in. dzięki Aronowi. Jest jego pomysłodawcą i wspiera nas duchowo. Wielu użytkowników jest ciekawych jego opinii. Wiem, że Aron ma sporo pracy z oczyszczeniami, warsztatami, diagnozami, publikuje wspaniałe filmy – ale może ktoś zaufany zachęciłby go do znalezienia chwilki raz na kilka dni/tygodni i odpowiedzi na pytania, które tutaj będziemy zamieszczać.
.
<blaga> Proszę, proszę...
Regulamin forum
Napisz swoje pytanie do Arona a ja go dodam poprzez edycję posta pod ankietą.
Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Re: Znaki we śnie

Postautor: edyta » 22 lut 2017, 19:16

Ale uniknela.może to śniac miałeś na to wpływ a to ledwo wystarczyło.
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Darek
Aktywny Forumowicz

Postautor: Darek » 29 mar 2017, 12:42

-hej,dziś miałem dziwny sen ,glista wyłaziła mi z palca,jak ją próbowałem złapać ,pomyśleć aby złapać i usunąć to uciekała mi [chowała się do palca ręki spowrotem] ,wstrętny i na dodatek jakąś igłę medyczną z palca wyciągałem.Nie rozumiem snu,a wy coś z tego rozumiecie?Palec najmniejszy u ręki.

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 29 mar 2017, 13:02

Cóż póki co to jedyne co przychodzi mi na myśl to ze niewiele można zdzialac na sile a raczej przez cierpliwość łagodność obserwacje i akceptację a wtedy wychodzi co ma wyjść a przychodzi co ma przyjść .
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
g00rmik
Moderator

Postautor: g00rmik » 29 mar 2017, 13:50

Wiesz, prawidłową interpretację znasz tylko Ty. A otóż moja dywagacja...
Sprawy bieżące, których załatwienie nie powinno stanowić dla Ciebie problemu, stały się problemem. Może to jeden konkretny problem, ale większy... czy nie jest to związane z przyjacielem lub osobą bliską Twemu sercu? Fakt faktem im szybciej z tym się uporasz, tym lepiej dla Ciebie. Tyle udaje się sklecić z ze znaczeń pojedynczych symboli.
Przestrzeń niefizyczna związana z portalem obudzeni.info jest czystym przekazem z poziomu Serca, czerpiącym z Nieograniczonego i Jedynego Źródła w nieograniczony i harmonijny sposób. Oddaję tą przestrzeń Opiece Źródła, niech prowadzi nasze serca.

Jedyny Boże, Źródło Wszechrzeczy i Wszechistnienia, dziękuję Ci za każdy rok, dzień, oddech, za każdy wschód i zachód Słońca, za każdy przejaw Twojej obecności w mojej przestrzeni. Bądź ze mną zawsze, ochraniaj, doświadczaj i prowadź Swoją drogą. Spraw bym najlepiej jak potrafię pomagał innym wznosić się do Ciebie.

Darek
Aktywny Forumowicz

Postautor: Darek » 06 kwie 2017, 23:55

Kolejny sen o lataniu siłą woli,umysłem chcę w górę unoszę się,na boki też.Tak unoszę się pod sufitem jak żyrandol .Coś jeszcze było ale nie pamiętam :)

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 07 kwie 2017, 5:44

Mi właśnie przyszło na myśl że nie śnie w snach o sobie ...tzn jestem w nich ale siebie nie widzę tak jakbym była oczami kamera obserwatorem ?czuje uczucia myślę myśli ale nie wiem jak wyglądam zawsze widzę wszystko co mi się śni ale jak w realu choć w realu widzę siebie gdy spojrze na siebie.ciekawe czy we śnie intencją można tak zrobić żeby widzieć ze śnie się ze widzę i siebie i sobą.

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Darek
Aktywny Forumowicz

Postautor: Darek » 08 kwie 2017, 22:19

Mnie męczył cień jakiś w domu cioci,kuzynostwa,znam rozkład pokoi ale odkrywałem w snach nowe pomieszczenia z wielkim zdziwieniem[wiele snów,nie tylko w jednym] towarzyszyła temu gonitwa za cieniem,kiedyś w końcu rzuciłem chyba czymś butem,nie pamiętam za tym cieniem i sobie poszedł w końcu

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 10 cze 2017, 23:21

Kilka dni temu zobaczyłam cos czego wcześniej nigdy nie doświadczyłam bo strach pojawił się jak lampka ostrzegawcza.spałam a kicia nagle się zerwała i mnie obudzila.obudziłam się ale może jakby siłami na jawie może mózg nie zdążył się obudzic bo w szafie ujrzałam przedpokój jakby było w niej lustro a przez przedpokój biegł w moja stronę czarny cień w kształcie człowieka ale nie było w nim nic prócz czerni.obudziłam Andrzeja i niemal włązłam pod niego tak by mieć pewność że ta ciemność mnie jakby nie oblepi.później juz jakoś to zracjonalizowalam ale fakt jest taki ze kicia gapią się w nicość jakby coś widziała a na drzwiach jakby ktoś coś wydrapal.pierwszy raz od wielu lat naprawdę poczułam wtedy strach a to znaczy ze gdzieś jest dziura która ucieka wiara.

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Darek
Aktywny Forumowicz

Postautor: Darek » 17 cze 2017, 0:27

-porozmawiaj ze źródłem :)
pomódl się za zmarłych...

Darek
Aktywny Forumowicz

Postautor: Darek » 05 lip 2017, 0:38

edyta pisze: ale fakt jest taki ze kicia gapią się w nicość jakby coś widziała ....

Moja kicia robi tak jak za długo ją tulę
nagle jakoś się podźwignie i patrzy, że niby coś widzi ale to zmyłka dla mnie żebym ją puścił <lol2>

Wróć do „Aron Jasnowidz - pytania i odpowiedzi”