Znaki we śnie

To wspaniałe forum powstało m.in. dzięki Aronowi. Jest jego pomysłodawcą i wspiera nas duchowo. Wielu użytkowników jest ciekawych jego opinii. Wiem, że Aron ma sporo pracy z oczyszczeniami, warsztatami, diagnozami, publikuje wspaniałe filmy – ale może ktoś zaufany zachęciłby go do znalezienia chwilki raz na kilka dni/tygodni i odpowiedzi na pytania, które tutaj będziemy zamieszczać.
.
<blaga> Proszę, proszę...
Regulamin forum
Napisz swoje pytanie do Arona a ja go dodam poprzez edycję posta pod ankietą.
0707igor1979
Adept

Re: Znaki we śnie

Postautor: 0707igor1979 » 30 lip 2016, 21:01

Ja miałem sen z jakąś literom w i ztej litery powstał jakiś rusunek z twarzą jezusa gdy pytałem się o znaczenie snu odppwiedziano mi rzebym uwierzył w siebie .Dziwne bogdy Poczyłrm ma bok to widziałem coś jak by podobnego do tważy jezusa ale to było złe przynajmiej tak czułem ale się raczej nie bałem prubowałem zapamiętać ten rysunek ale po przebudzeniu zapomniaem a szkoda bo rysunek był ciekawy.

Jasiu Klodzinski
Aktywny Forumowicz

Postautor: Jasiu Klodzinski » 19 sie 2016, 12:53

Uwielbiam sny.Ciekawie sie czyta wasze sny.
<serducho> <serducho> <serducho> Zacząłem życie brać bez żadnych oczekiwań i nagle się zorientowałem,że wygrywam <serducho> <serducho> <serducho>

Igzz
Adept

Postautor: Igzz » 24 sie 2016, 21:24

Skoro o snach to ja miałem taki ze w pospiechu wsiadlem do jakiegos autobusu po chwili ktos z pasazerow powiedzial ze w zla strone jedzie poczulem strach i chcialem wysiac na najblizszym przystanku. Autobus sie zatrzymal kierowca okazal sie terrorysta i ze swoim okrzykiem sie wysadzil. Ja w tym czasie sie rzucilem na dol i z zamknietymi oczami czulem tylko jak jakas energia przechodzi przez moje cialo a pozniej ze nadal zyje a reszta nie. Po tym sie obudzilem. Rzadko pamiętam sny a ten zapamiętalem bardzo dobrze. Co myslicie o tym?

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 24 sie 2016, 22:50

Sen pierwsza klasa! Bardzo optymistyczny! Jesteś bezpieczny nawet w autobusie półapce <okok>

Mnie się ostatnio nic nie śni <beksa>

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 29 sie 2016, 21:15

A ja nie opiszę swojego snu bo byłby zapewne niecenzuralny inaczej <laughingneqw> <mysli>

Awatar użytkownika
sylwia27
Adept

Postautor: sylwia27 » 31 sie 2016, 8:48

Moje sny dosyc często dotyczą kosmosu :) jak obserwuje cale jego życie.Gwiazdy,różne dziwne statki kosmiczne...cos poprostu cudownego ;) a ostatnio miałam sen jakbym była mała dziewczynka w starym domu kiedy wyszłam na podwórko zobaczyłam na niebie ogromna kule złotego swiatła i ona pomalutku zaczęła mnie wciągać...Obudziłam sie zalana łzami.Takie sny mogłabym miec cały czas. Pozdrawiam

muluk
Sympatyk Forum

Postautor: muluk » 01 wrz 2016, 20:48

sylwia27 piękny miałaś ten sen. Pozdrawiam :)

Miszu
Współtwórca

Postautor: Miszu » 21 wrz 2016, 22:39

Aha kiedys tez widziałem we snie trójkąt tylko byl zloty. Potrafilem wtedy patrzeć przez ściany w tym snie jak zobaczyłem ten trójkąt. Co najlepsze byl to sen ze się żenię i na butach mojej wybranki widziałem zlote trójkąty. Potem jakby cos we mnie w środku sie dzialo i mogłem przez ściany patrzeć. Hihi ja to mam fantazje w tych snach

Awatar użytkownika
Beyond
Aktywny Forumowicz

Postautor: Beyond » 11 lis 2016, 17:08

10 listopada przed 3:49 miałem następujący sen:
"Śnił mi się Glorian z forum obudzeni.info. Jeździł ciężarówką i demolował wszystko po drodze. Gdy dotarłem za nim do własnego domu to ujrzałem ducha drzewa na czereśni. Zacząłem się modlić do Boga, by ta dusza nie wyrządziła krzywd dzieciom. Modlitwa została wysłuchana a duch drzewa się uspokoił".
Nie wiem jak wygląda Glorian i nie pamiętam jak wyglądał on we śnie. Sen mi się wydał dziwny i raczej nieznaczący. Nie był to świadomy sen. Jeszcze nie umiem śnić świadomie.

ZaKaZZa
Adept

Postautor: ZaKaZZa » 23 lis 2016, 20:46

Witam, to co widziałes, to nic innego jak oko Boga, biblijny symbol. Ale ja uwazam ze jest to oko losu, oko "Smierci", trzy rogi trójkota ze strzałakmi w prawo mogą symbolizowac 3 archaniolow światła straznikow bram "piekieł", zeby nikt sie z niego nie wydostał na zewnatrz, mogłeś miec wizje ze jest zagrozone. Ale moglo tez oznaczac ze ty w przyszlosci po reinkarnacjach bedziesz tym co ma go strzec, "oka koła fortuny". Moim zdaniem.

Wróć do „Aron Jasnowidz - pytania i odpowiedzi”