TRANSPLANTACJA

To wspaniałe forum powstało m.in. dzięki Aronowi. Jest jego pomysłodawcą i wspiera nas duchowo. Wielu użytkowników jest ciekawych jego opinii. Wiem, że Aron ma sporo pracy z oczyszczeniami, warsztatami, diagnozami, publikuje wspaniałe filmy – ale może ktoś zaufany zachęciłby go do znalezienia chwilki raz na kilka dni/tygodni i odpowiedzi na pytania, które tutaj będziemy zamieszczać.
.
<blaga> Proszę, proszę...
Regulamin forum
Napisz swoje pytanie do Arona a ja go dodam poprzez edycję posta pod ankietą.
chanced
Nowy

TRANSPLANTACJA

Postautor: chanced » 30 maja 2016, 1:37

Witam

Mam pytanie odnośnie wyrażenia zgody na oddanie swoich organów po śmierci. Czy nie jest to po drugiej stronie traktowane jako okaleczanie ciała? Poza tym w jednym z filmów była mowa o otrzymywaniu wraz z przeszczepionym organem pamięci komórkowej dawcy. Stajemy się wtedy niejako innym człowiekiem, nabywamy nowe cechy, nałogi. Czy to nie koliduje z zadaniami duszy, która schodzi na ziemię, by przerobić pewne lekcje.
Proszę o odpowiedź.

Dorota

Awatar użytkownika
Thima
Adept

Re: TRANSPLANTACJA

Postautor: Thima » 07 cze 2016, 10:43

Witam,
Odnosnie tematu transplantacji , wyczytalam rowniez ze cos takiego jak smierc mozgowa nie istnieje....czyli wyrazajac zgode na pobranie narzadow po rzekomo smierci mozgowej tak naprawde pozbawiamy zycia ta osobe. Ciekawie rowniez jest ze wiekszosc lekarzy zajmujaca sie transplantacja narzadow sami na pobranie narzadow od siebie w przypadku smierci mozgowej nie wyrazaja zgody... :( W niektorych krajach przy pobieraniu narzadow
daje sie pacjentowi znieczulenie...? Skoro ta osoba rzekomo nie zyje to dlaczego daje sie znieczulenie?
Druga sprawa ktora juz zostala poruszona w poscie wyzej, to kwestia tego ze osoba ktora dostaje narzad innej osoby dostaje rowniez gratis cechy, nalogi czy nawet zamilowanie do rzeczy ktore wczesniej jej nie interesowaly. Wedle fizyki kwantowej nawet po oddzieleniu dna informacja caly czas dociera od dawcy. I teraz mam watpliwosci...skoro ktos otrzyma jakis narzad ode mnie lub ja od niego to zostajemy w jakims sensie polaczeni. Czy to nie przeszkadza, nie chamuje duszy jednej i drugiej osoby czyli dawcy i biorcy?
O synu Ducha , stworzylem Cie bogatym-Jak to sie dzieje ze jestes biedny? I kazalem bys powstal z wlasciwej substancji Milosci i Madrosci-Jak to sie dzieje ze zajmujesz sie kims innym. Spojrz wpierw na siebie abys mogl odnalesc mnie bedacym w Tobie: MOCNY, SILNY, DOSTOJNY

nikita555
Adept

Postautor: nikita555 » 26 cze 2016, 23:38

Pół biedy jak się daje znieczulenie przy pobieraniu narządu. W Polsce, z tego co wiem nie daje się znieczulenia. A i coraz częściej słychać że pacjenci wybudzają się podczas przeszczepu......
Czy hamuje rozwój ....hmmmm zależy co dusza wybrała do przerobienia (chyba tak to można powiedzieć ). Jednakże..... doświadczenie traumatyczne, bardzo traumatyczne jest sprzeczne z życiem w miłości. Więc raczej hamuje. I dodaje traumy , karmy czy jak kto chce to nazwać do oczyszczenia i przerobienia w następnych życiach.
Już przeszczepiony narząd od dawcy zawsze się różni wibracją i częstotliwością. I mamy tu tzw " konflikt interesów" . Bo wibracja wyższa będzie ciągnęła w górę. Niższa ciągnie w dół. I cały czas coś tam walczy w organiźmie. Nie bez powodu po przeszczepach podaje się leki immunosupresyjne żeby organizm nie odrzucał przeszczepu ( jak jest za duża różnica wibracyjna między dawcą a biorcą to odrzucenie następuje bardzo szybko ). Idąc dalej tym tropem - tak trochę brzydko nazywając - no wkłada się kawałek mięsa od dawcy jakiemuś biorcy. Mniej więcej tak samo wygląda jak jemy mięso. Kawałek mięsa ( dawca ) wkładamy do ust biorcy..... I w zasadzie tu też byłyby potrzebne leki immunosupresyjne żeby to mięso nie było odrzucone przez nasze organizmy ( bo wibracja zupełnie inna ). Dlatego też jest taka potrzeba częstego jedzenia mięsa. Bo organizm odrzuca i wydala. I nowy posiłek.....
Ja Jestem.

kasiak13
Adept

Postautor: kasiak13 » 14 lip 2016, 19:11

Obejrzyjcie https://www.youtube.com/watch?v=_Ww6rGL86rM

Macie w tym filmie odpowiedzi na pytania wątpliwości.

ponadczasowa
Aktywny Forumowicz

Postautor: ponadczasowa » 15 lip 2016, 3:28

:) Przy wyrabianiu amerykanskiego prawa jazdy pani w okienku po cichu powiedziala mi, zebym sie nie zgadzala, bo nigdy nie wiadomo, czy na miejscu tragedii beda chcieli udzielic mi pierwszej pomocy, skoro zgodzilam sie na oddanie narzadow... SICK! A takie to przeciez chwalebne, uraztowac komus innemu zycie, skoro tobie juz nic sie "nie przyda"....
Nic nie dzieje sie bez przyczyny
Miłość moim powietrzem
IG 86timeless

Wróć do „Aron Jasnowidz - pytania i odpowiedzi”