Prośba o pomoc

To wspaniałe forum powstało m.in. dzięki Aronowi. Jest jego pomysłodawcą i wspiera nas duchowo. Wielu użytkowników jest ciekawych jego opinii. Wiem, że Aron ma sporo pracy z oczyszczeniami, warsztatami, diagnozami, publikuje wspaniałe filmy – ale może ktoś zaufany zachęciłby go do znalezienia chwilki raz na kilka dni/tygodni i odpowiedzi na pytania, które tutaj będziemy zamieszczać.
.
<blaga> Proszę, proszę...
Regulamin forum
Napisz swoje pytanie do Arona a ja go dodam poprzez edycję posta pod ankietą.
Awatar użytkownika
rykpacki
Adept

Prośba o pomoc

Postautor: rykpacki » 26 cze 2018, 21:45

Cześć mam taki problem że mam kobietę szaloną która jest w zakładzie psychiatrycznym i w związku z tym chciałbym byś energetycznie na nią oddziałał gdyż na razie ja jestem za słaby. Ona ma problem taki że nie może skorzystać z pozytywnych rad jakie udzielasz nam, oraz innych rad które udzielają inni. Jest tak że ja się w niej zakochałem i chcę z nią spędzić resztę swojego życia, ale jest problem wymieniony wcześniej. Jeżeli twoje działania spowodują to że ona odzyska zdrowie i nie będzie chciała ze mną wejść w kontakt to wszystko jest w porządku, Wszystko jest naturalne chodzi o to by ona lepiej się poczuła. Nie dałem rady wpłynąć na nią pozytywnym słowem, oraz czynem dlatego proszę o pomoc. Nazywa się Izabela Lis, 44 lata, jest teraz w wojewódzkim szpitalu psychiatrycznym w Suwałkach, pochodzi z Augustowa urodziła się mniej więcej około godziny 14:00. Czy możesz coś zrobić?
PS Pytałem się czy mogę coś energetycznie zrobić oczywiście się zgodziła
ja istota Świetlista będącą wolna osiągnąwszy szczyt wiadomości nieistotnych dołączam do was, witaj.

Wróć do „Aron Jasnowidz - pytania i odpowiedzi”