jak sprawdzić kim są osoby lub istoty ze snów, ktoś wie lub umie sprawdzić?

To wspaniałe forum powstało m.in. dzięki Aronowi. Jest jego pomysłodawcą i wspiera nas duchowo. Wielu użytkowników jest ciekawych jego opinii. Wiem, że Aron ma sporo pracy z oczyszczeniami, warsztatami, diagnozami, publikuje wspaniałe filmy – ale może ktoś zaufany zachęciłby go do znalezienia chwilki raz na kilka dni/tygodni i odpowiedzi na pytania, które tutaj będziemy zamieszczać.
.
<blaga> Proszę, proszę...
Regulamin forum
Napisz swoje pytanie do Arona a ja go dodam poprzez edycję posta pod ankietą.
sas
Adept

jak sprawdzić kim są osoby lub istoty ze snów, ktoś wie lub umie sprawdzić?

Postautor: sas » 01 kwie 2018, 0:01

witam serdecznie
mam ostatnimi czasy coraz więcej snów dziwnej treści, a w zasadzie to nie nazwałbym tego snem. a to dlatego że moje normalne sny są jak film, dźwięk i obraz a do tego obraz zwykle dość zamazany. natomiast te inne sny to mają obraz 4K szczegóły widać wszystkie twarze, a czasami czuć dotyk jak w realnym świecie oraz uczucia i do tego myśl że to jest coś innego ważnego.

nie wdając się w szczegóły niedawno miałem kilka snów i bardzo mnie ciekawi kim była jedna osoba z którą rozmawiałem bo miałem wrażenie że się spotkaliśmy specjalnie by porozmawiać.
no i w kolejnym śnie miałem wrażenie że porwali mnie kosmici zabrali do jakiegoś pomieszczenia, przypominało pokój, obcy byli niewidzialni ale jakoś ich wyczuwałem, w końcu podszedłem do nich i powiedziałem że jak chcą to mogą mi zrobić operację byle szybko. wtedy, .... nieważne nie będę się rozpisywał. w każdym razie jestem ciekaw czy faktycznie odwiedzili mnie jakieś obce istoty znowu, i jakie są ich zamiary wobec mnie no i jakie są między nami relacje przyjaciele czy nie, bo i taki motyw był w śnie.

jeśli ktoś wie jak to sprawdzić kim są osoby, istoty ze snów to bardzo proszę o pomoc
lub jeśli ktoś ma możliwość sprawdzenia tego (nie wahadełkiem bo przez pana P. i panią M. i ich skale jakoś ta metoda nie wydaje mi się wiarygodna)
będę wdzięczny za pomoc
a jeśli ktoś chciałby przeczytać co dokładnie mi się śniło to może kiedyś opiszę to na blogu
pozdrawiam
moje życiowe credo
"ŻYCIE JEST MIŁOŚCIĄ"

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Re: jak sprawdzić kim są osoby lub istoty ze snów, ktoś wie lub umie sprawdzić?

Postautor: ZbyniuRoksana » 03 kwie 2018, 16:19

Nie da się w dwóch zdaniach opisać, wytłumaczyć, czym jest śnienie i sen, bo takie stany jak w realu odczuwasz. Składamy się z ciała duchowego i fizycznego. Fizyczne znasz, bo o nie dbasz. Duchowe (dusza, duch) jest twoim ciałem subtelnym, eterycznym, które jest w twoim ciele. Bez energii ducha człowiek jest niczym. Dusza w tobie pragnie doświadczyć, przepracować takie emocje, zdarzenia, które pomogą jej wzrastać, uzupełnić jej ciągły rozwój. Jeśli wzrasta, to ty czujesz to samo. Podczas snu, tak samo jak omdlenia, czy utraty świadomości twoja dusza uwalnia się z twojej grubej powłoki materialnej, i doświadcza tych przestrzeni i takich spotkań w przestrzeni duchowej, w których czuje się dobrze. Jednak łączy was cienka, nierozerwalna nić energetyczna, która dopiero pęka po śmierci ciała fizycznego. Sny to nic innego jak owe przeżycia duszy poza twoim ciałem, jak również jej wspomnienia z poprzednich żyć (wcieleń). Często pamiętamy skrawki tych wydarzeń, czasem większe fragmenty przeplatane z naszą ziemską realną rzeczywistością, i wtedy nie sposób doszukać się sensu i logiki. Jest to nieświadome zapamiętanie niektórych z zdarzeń, realnych zdarzeń, w których uczestniczy twoja dusza, poza twoim ciałem. Dla duszy ciało fizyczne jest uciążliwe, i w pewnym sensie więzieniem, zatem jak ma okazję wyjść z twojego ciała podczas snu to jest szczęśliwa, gdyż wtedy wraca jej pamięć tego, co zdziałała do tej pory jak i uaktywniają się jej zdolności, niedostępne tobie. Chyba, że z czasem zaczniesz współgrać z własną dusza przez bezpośrednią łączność, chociażby w medytacji. Można też się obudzić w własnym śnie tak realnym jak na jawie, i również współtworzyć wydarzenia rozgrywające się w tym śnie.
Nie polecam kupowanie książek, które próbują tłumaczyć sny. Sam kiedyś z ciekawości kupiłem i mając taką książkę w dłoni od razu odczułem bezsens tego zakupu. Gdy w przyszłości uda się tobie połączyć w jedność ciało fizyczne i umysł z własną duszą, to pytania staną się odpowiedziami.
Po prostu doświadczaj. Jeśli po przebudzeniu nie pamiętasz jakiś szczegółów lub tylko fragment snu, to zamiast całkowitego wybudzania się po obudzeniu, popadnij w stan uśpienia, wyciszenia przy zamkniętych oczach. To czasami wraca duże fragmenty z przeżyć sennych. We śnie również otrzymuje się info od innych duchów emanujących podobną energią jak twoja dusza.
Hmm...chyba skrobnę większy tekst o snach <mysli>

No i skrobnołem ... <prosi> :]
viewtopic.php?p=12786#p12786

Wróć do „Aron Jasnowidz - pytania i odpowiedzi”