Przejście do 5. gęstości

Awatar użytkownika
Sagle
Redaktor

Przejście do 5. gęstości

Postautor: Sagle » 08 kwie 2016, 19:21

Pani Paulina w temacie o przejściu do 5. gęstości, o Drugiej Ziemi i hologramie Wszechświata.
Temat niezwykle ciekawy i ważny dla każdego człowiek, zwłaszcza obudzonego.
Zapraszam do oglądnięcia/ wysłuchania.

Pozdrawiam ;)
Jesteś wszystkim co jest.

remek
Adept
Kontaktowanie:

Przejście do 5. gęstości

Postautor: remek » 09 kwie 2016, 14:54

Wszechświat jest realny.

Gabryś
Aktywny Forumowicz

Re: Przejście do 5. gęstości

Postautor: Gabryś » 09 kwie 2016, 15:06

Tak, to dlatego materia składa się z próżni. To są tylko punktowo zagęszczone wibracje. Hologram ;)

Awatar użytkownika
Seledynowy Księżyc
Pasjonat Forum

Postautor: Seledynowy Księżyc » 09 kwie 2016, 17:25

Chciałabym zwrócić uwagę że szybkie myślenie nie równa się inteligencji. To że ktoś wolniej myśli nie oznacza, że jest głupi. Ta pani myli pojęcia. Tak samo "hologram". Nie uważam mojego ciała fizycznego, astralnego i innych ciał na które składa się moja przestrzeń za "hologramy". Hologram to coś nie rzeczywistego. Przez hologram można przeniknąć. To iluzja. Jednak zgadzam się z tym, że można zmieniać wszystko za pomocą myśli. Świat się składa z energii a ta energia kształtuje wszystko. Naszą rzeczywistość. Rzeczywistość jest prawdziwa i można ją zmienić tylko trzeba chcieć tej zmiany. Nasza myśl jest energią i za pomocą niej można zmienić siebie i wszystko wokół tylko, że do zmiany niektórych rzeczy jest potrzebne więcej energii a do drugich mniej. Pamiętajmy, że każdy człowiek może inną ilość przyjąć do ciała i zmagazynować ją w sobie. Więc jedni będą do czegoś zdolni a drudzy nie. Jednak gdyby świat był hologramem to by nie istniał na prawdę. Gdzieś kiedyś czytałam jak ktoś określił reinkarnacje jako "recykling". Znowu pomyłka pojęć. Gdybyśmy przechodzili przez taki "recykling" w pewnym momencie by nas nie było. Ponieważ my z każdą reinkarnacją jesteśmy bogatsi w nowe doświadczenia. Stajemy się coraz bardziej doświadczeni. Recykling to odbieranie czegoś by stworzyć coś nowego. Nasze dusze pamiętają poprzednie wcielenia i z chęcią się z nami tą pamięcią podzielą jeśli tylko z nimi nawiążemy kontakt i o to poprosimy, jednak często jest tak że nie powiedzą nam czegoś bo uznają, że nie jesteśmy na coś gotowi z różnych powodów. Moja dusza nie czuje się jakby przeszła przez proces odebrania jej czegoś a tym bardziej pamięci. To my nie pamiętamy przeszłych wcieleń naszej duszy ponieważ tu i teraz jesteśmy czymś zupełnie nowym. Jesteśmy uzupełnieniem naszej duszy o dane doświadczenia i nie tylko. Pewnie jakbyśmy pamiętali nasze wcielenia to nasze Ego by urosło do granic niemożliwości. Bo ten był np królem i teraz też ma być traktowany jak król. Tamten umie coś lepiej więc jest lepszy i ma większe "uprawnienia" w czymś. Recykling nie jest reinkarnacją. Hologram nie jest rzeczywistością ani energią. Inteligencja to wcale nie szybkość myślenia.

Chciałam tylko zwrócić uwagę, ponieważ ludzie często mylą pojęcia :) Ostatnio koleżanka mi zwróciła uwagę że Chrześcijanin to nie Katolik. I ma racje bo mimo iż Katolicyzm jest odłamem Chrześcijaństwa to Chrześcijanin nie musi być Katolikiem by być Chrześcijaninem. To jest wielka różnica. Dlatego powinniśmy znać znaczenie słów by ich używać :) Powinniśmy się nawet strzec wypowiadać słowa których znaczenie stoi u nas pod wielkim znakiem zapytania a słyszeliśmy je kiedyś tylko w kontekście. Jeśli ktoś zajmował się kiedyś magią lub magią run wie o czym mówię. Nawet moja dusza mi zwraca na to uwagę, że słowa mają moc i przestrzega mnie przed używaniem nie znanych mi znaczenia słów. Szczególnie człowiek Obudzony powinien zdawać sobie z tego sprawę.
Obrazek
"- A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć"
"Czarodzicielstwo" Terry Pratchett

Awatar użytkownika
Sagle
Redaktor

Postautor: Sagle » 09 kwie 2016, 18:18

Do do chrześcijanina, niebędącego katolikiem to również się zgadzam. Tak samo z inteligencją. Inteligencja nie jest mądrością, lecz mądrość wynika z inteligencji i ze zdobytej wiedzy.
Jeśli chodzi o hologram to dlaczego nie? Może kojarzenie go z takim zwykłym, który potrafią zrobić ludzie* nie jest dobrym powiązaniem.
Ten "boski" hologram jest umiejętnie stworzony na wymiarach i wcale nie oznacza, że nie jest rzeczywisty. Iluzja jest prawdziwa (haha, paradoks), bo wszystko jest energią.
Wymiary są jak plansze gry dydaktycznej.

* ludzki hologram:
Jesteś wszystkim co jest.

Gabryś
Aktywny Forumowicz

Postautor: Gabryś » 09 kwie 2016, 18:25

Dokładnie ;)

czy hologram może myśleć i mieć świadomość? A skąd wiemy, że nie może ;) Skoro świadomość niedługo będzie zapisana na twardym dysku to sama z siebie jest wirtualna ;)

Hologram to projekcja za pomocą fal. A więc wszechświat to projekcja, hologram ;)

Dualizm korpuskularno falowy światła - światło w tym samym czasie ma charakter cząstek i fal. Mechanika kwantowa.
Co jest pomiędzy elektronami (orbitalami) w atomie ;) z czego składają się atomy.
Materia i antymateria jak się spotka to co powstaje? NIC ;) anihilacja i powstaje NIC.

Czy z niczego może powstać materia i antymateria? ;)

Skoro materia powstała z niczego to czym jesteśmy? ;) Hologramem ;) chwilową wibracją fal i atomów ;) Dlatego nadając odpowiednie wibracje sobie wpływamy na wibracje otoczenia.

remek
Adept
Kontaktowanie:

Przejście do 5. gęstości

Postautor: remek » 09 kwie 2016, 19:09

REAL.

szarpii
Sympatyk Forum

Postautor: szarpii » 12 kwie 2016, 10:48

Rozwijajac twoją myśl, wiec jesteśmy tylko momentem w "fali uderzeniowej" powstałej po wielkim wybuchu? :D I wrzechświat się nie rozchodzi, rozchodzi się fala uderzeniowa? Wszystko jest falą? To ostro, że się "na fali" osiedliliśmy, hardkory z nas ^^

Gabryś
Aktywny Forumowicz

Postautor: Gabryś » 12 kwie 2016, 12:06

Fale materii fale de Broglie'a https://pl.wikipedia.org/wiki/Fale_materii, my sami jesteśmy falą, a dokładnie zbiorem fal. To są obliczenia, teorie sprzed 100lat. Mechanika kwantowa. Ja wiem, że my obecnie uważamy się za szczyt ewolucji, bo mamy internet ;) fale grawitacyjne odkryli w zeszłym roku.

Ja nie wiem czemu, mam przeświadczenie, że wszystko jest wirem. Co nie do końca jest takie naiwne. Jak rozchodzi się coś w czymś to rzadko kiedy jest to przepływ laminarny (spokojny, równomierny), raczej turbulentny jak w strumieniu. My jesteśmy skupionymi wokół siebie wirami fal. Wiry galaktyk, Ziemia i układ słoneczny porusza się po spirali (wedle środka galaktyki) ;) czakry też mają być wirami energii, etc

Schauberger

wychodzi od skali muzycznej, przez obrotową hiperbolę do ożywiania wody WIREM ;d

Wróć do „Paulina Moskalik”