Propozycje zmian na forum

Wszystko co dotyczy funkcjonalności tej witryny. Pomysły nowych kategorii, informacji, itp. Usterki, problemy. Twórcza krytyka forum. Instrukcje dotyczące publikacji fotek, video.
Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Re: Propozycje zmian na forum

Postautor: Glorian » 23 mar 2016, 15:34

Ire33 pisze:A tak abstrahując od tematu, to co powiecie na dział 'Wiadomości ze świata' albo z wszechświata, tak aby można było podzielić się ciekawymi bieżącymi wiadomościami i pokomentować trochę? :)

Proszę bardzo viewforum.php?f=82 jest tu: Strona główna -> Off top -> Wiadomości ze Świata i Wszechświata
<skromny> Może tak przyjąłbyś uprawnienia moderatora tam?

Awatar użytkownika
Ire33
Moderator

Postautor: Ire33 » 23 mar 2016, 23:49

Glorian pisze:
Ire33 pisze:A tak abstrahując od tematu, to co powiecie na dział 'Wiadomości ze świata' albo z wszechświata, tak aby można było podzielić się ciekawymi bieżącymi wiadomościami i pokomentować trochę? :)

Proszę bardzo viewforum.php?f=82 jest tu: Strona główna -> Off top -> Wiadomości ze Świata i Wszechświata
<skromny> Może tak przyjąłbyś uprawnienia moderatora tam?

Haha, powiem Ci że opis grupy jest przedni, dzięki! :)

Jeżeli chodzi o uprawnienia moderatora, to chętnie pomogę.
~~~ CZAS NADSZEDŁ ~~~

Miszu
Współtwórca

Postautor: Miszu » 31 mar 2016, 14:41

Może można by bylo zrobić cos jak obudzeni w UK tylko ze w Niemczech

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 31 mar 2016, 16:14

bigdodo2 pisze:Może można by bylo zrobić cos jak obudzeni w UK tylko ze w Niemczech

Tutaj jest dla rodaków za granicą
viewtopic.php?f=4&t=457

Coś jak to? Czy jakoś inaczej?

R23
Adept

Postautor: R23 » 31 mar 2016, 18:08

Może wątek matrymonialny? Co Wy na to? Nie wiem jak u Was sytuacja się przedstawia w tym zakresie , ale ja na razie jestem na etapie poszukiwań drugiej obudzonej połówki . Fajnie połączyć się z Kimś , kto wibruje podobnie do Nas. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
szod
Sympatyk Forum

Postautor: szod » 31 mar 2016, 19:11

Pomysł dobry, tylko kwestia dopracowania szczegółów. Wątpię czy wszyscy zainteresowani będą ochoczo wstawiać informacje o sobie czy zdjęcia kiedy to będzie łatwo dostępne dla każdego. Nie wiem czy to jest wykonalne na forum, bo w sumie dostęp powinny mieć osoby faktycznie zainteresowane, a nie ciekawskie. Przykładowo konieczność wstawienia zdjęcia, czy dodatkowo podania jakichś informacji uprawniała by dopiero do dostępu. Sam byłem kiedyś świadkiem na innym forum, gdy grupka tam dyskutujących wyszukiwała różne zdjęcia chyba z sympatii i komentowała wygląd. Dla mnie osobiście to było wstrętne, oni dobrze się bawili.

Awatar użytkownika
g00rmik
Moderator

Postautor: g00rmik » 31 mar 2016, 19:48

Wątek matrymonialny po dwóch zlotach będzie ogarnięty, jak to po zlotach ;)
Będzie czat, może i również głosowy, jak ktoś ma na kogoś trafić to i tak trafi :)
Ale bez serwisów randkowych na forum <blaga>
Ale w zamian można by test zbieżności duchowej umieścić, jak to 2 do 6-tki ciągnie, itd.
Przestrzeń niefizyczna związana z portalem obudzeni.info jest czystym przekazem z poziomu Serca, czerpiącym z Nieograniczonego i Jedynego Źródła w nieograniczony i harmonijny sposób. Oddaję tą przestrzeń Opiece Źródła, niech prowadzi nasze serca.

Jedyny Boże, Źródło Wszechrzeczy i Wszechistnienia, dziękuję Ci za każdy rok, dzień, oddech, za każdy wschód i zachód Słońca, za każdy przejaw Twojej obecności w mojej przestrzeni. Bądź ze mną zawsze, ochraniaj, doświadczaj i prowadź Swoją drogą. Spraw bym najlepiej jak potrafię pomagał innym wznosić się do Ciebie.

Miszu
Współtwórca

Postautor: Miszu » 31 mar 2016, 20:09

Dziękuję Glorian nie zauważyłem tego

Miszu
Współtwórca

Postautor: Miszu » 31 mar 2016, 20:11

Ale w zamian można by test zbieżności duchowej umieścić, jak to 2 do 6-tki ciągnie, itd.[/quote]
Co to takiego ten test <mysli>

Awatar użytkownika
szod
Sympatyk Forum

Postautor: szod » 31 mar 2016, 20:19

g00rmik - Ja tam nie wiem co dokładnie będzie na forum. Wiadomo real to co innego. Ale zakładanie, że wszyscy zainteresowani pojawią się na zlocie jest błędne. Mnóstwo osób się tam nie stawi z różnych powodów, a będzie chciało lub wolało skorzystać z forum. Szansę powinien mieć każdy. A tutaj wystarczy chyba jakiś opis przedstawiający daną osobę. Kto z kim się skontaktuje na PW to już osobista sprawa. Oczywiście wszystko jest do przedyskutowania i dobrze by było, żeby wypowiedzieli się też inni. To co piszę to tylko moje zdanie, a ja mogę się mylić. W sumie taki wątek by był tylko dla konkretnej grupy osób, więc nie musiał byś go oglądać i czytać z musu :)

Wróć do „Redakcja forum obudzeni.info”