Brak dostępu do forum 18-19.03.16

Wszystko co dotyczy funkcjonalności tej witryny. Pomysły nowych kategorii, informacji, itp. Usterki, problemy. Twórcza krytyka forum. Instrukcje dotyczące publikacji fotek, video.
Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Brak dostępu do forum 18-19.03.16

Postautor: Glorian » 19 mar 2016, 8:52

Dnia 18.03.16 - wczoraj od godz. 19 do 19.03 do godz. 8.30 (u mnie przynajmniej) obudzeni.info nie wyświetlało się.
Błąd braku serwera DNS.

Zadzwoniłem dziś do suportu technicznego odpowiedzialnego za hosta i domenę i okazało się, że zmieniła się procedura przy rejestracji domeny globalnej u globalnego registratora (właściciela adresu .info). Jest wymagane potwierdzenie danych przez kliknięcie w link. Niestety nie wiedziałem o tym i przegapiłem tego maila, dlatego serwer dns został zablokowany. Dziś naprawiłem swój błąd i wszystko hula, co mnie bardzo cieszy :D

Za wszelkie niedogodności związane z przerwą w dostępie do forum przepraszam.
emailverification_info2.jpg
emailverification_info2.jpg (56.6 KiB) Przejrzano 1261 razy

Awatar użytkownika
Svantevit
Moderator

Re: Brak dostępu do forum 18-19.03.16

Postautor: Svantevit » 19 mar 2016, 9:03

Dobrze, że się wyjaśniło, bo niektórzy myśleli, że nastąpił atak ciemnej strony mocy ;)
No i znowu te głosy o wyższości Facebook'a nad niezależnym forum - bolało :)
Miłość, harmonia, pokój.
Niech Boskie Światło otacza i chroni naszą przestrzeń
oraz wszystkich użytkowników forum obudzeni.info niosących Miłość, harmonię i pokój.

zielonookamona

Postautor: zielonookamona » 19 mar 2016, 9:40

Oj tam, oj tam - facebook też miewa przerwy techniczne :D

Awatar użytkownika
waltan
Adept

Postautor: waltan » 19 mar 2016, 9:41

Ja moglem sie zalogowac bez wifi na telefonie
Miłość, Szczęście i Radość, rodzi się we wnętrzu Twego serca

Awatar użytkownika
g00rmik
Moderator

Postautor: g00rmik » 19 mar 2016, 9:47

No wiesz na niektóre portale następuje. Weź za przykład monitor-polski.pl. Może to nie ciemna strona mocy, ale nieprzychylni ludzie na pewno. Zastanawiając się dlaczego system zezwala na jawną egzystencję poglądów niewygodnych w ramach powiedzmy demokratycznych zasad, to odpowiedź jest jasna, żeby mieć nad nimi kontrolę. Parę forum i wiedzą o nas bardzo wiele, kto gdzie z kim i skąd. Ale jak to już nie raz wspominano... Przyjaciół miej blisko, wrogów jeszcze bliżej.
Przestrzeń niefizyczna związana z portalem obudzeni.info jest czystym przekazem z poziomu Serca, czerpiącym z Nieograniczonego i Jedynego Źródła w nieograniczony i harmonijny sposób. Oddaję tą przestrzeń Opiece Źródła, niech prowadzi nasze serca.

Jedyny Boże, Źródło Wszechrzeczy i Wszechistnienia, dziękuję Ci za każdy rok, dzień, oddech, za każdy wschód i zachód Słońca, za każdy przejaw Twojej obecności w mojej przestrzeni. Bądź ze mną zawsze, ochraniaj, doświadczaj i prowadź Swoją drogą. Spraw bym najlepiej jak potrafię pomagał innym wznosić się do Ciebie.

daglezja
Moderator

Postautor: daglezja » 19 mar 2016, 11:42

spoko, dobrze, że się wyjaśniło i że działa :)

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 19 mar 2016, 12:43

Svantevit, g00rmik, może zabrzmi to patetycznie ale:

Kochani, we mnie nie ma przyzwolenia na atak "ciemnej strony mocy" w procesie, który roboczo określę jako obudzeni.info
Jest za to moja protekcja i wielu istot wspierających ten proces.

Ciemna strona oczywiście też nie próżnuje ale proponuję jej nie karmić naszą uwagą i być świadomym, że szklanka jest w połowie pełna, chociaż jednocześnie jest przecież w połowie pusta.

Awatar użytkownika
Summer
Współtwórca

Postautor: Summer » 19 mar 2016, 14:59

Cieszę sie ze się wyjaśniło <radocha>
Sprawiedliwy z wiary i miłości żyć będzie
<serducho>

Awatar użytkownika
g00rmik
Moderator

Postautor: g00rmik » 19 mar 2016, 19:39

Hehe. To nie do końca tak przyjacielu, bez względu na moce Twoje i Twej duszy :) oczywiście szacun za to. Żeby nie było :)
Bycie obudzonym to właśnie odwaga, by wyjść przed System i powiedzieć: jestem obudzony i co teraz k.... ? I jak przyjdzie cios, a przyjdzie, to parowanie, unik, albo przyjęcie ciosu a następnie kontra, każdy jak potrafi i na ile go stać. A po to jest to forum min. że jak ktoś przyklęknie zmęczony walką, to setka rąk go pochwyci i pomoże wstać <okok> by nigdy nie upadł.
Wiecie jak funkcjonują sprawiedliwi w społeczeństwie? Jeśli komuś coś ma się zdarzyć niedobrego, nawet z ich "lekcji", a on dał przyzwolenie na odpracowanie karmy cudzej. To dzieli się swoim szczęściem, opieką i z pokorą przyjmuje nieszczęścia innych, które musi sam przepracować. Ale wie, że ktoś ma dzięki temu lżej. Ludzie mi mówią, że przynoszę szczęście i powodzenie tam gdzie się pojawiam, ale nie wiedzą, że to kosztuje.
Po tamtej stronie może i zasada zachowania energii nie działa, w naszym świecie a i owszem, duchowej również dotyczy.
Przestrzeń niefizyczna związana z portalem obudzeni.info jest czystym przekazem z poziomu Serca, czerpiącym z Nieograniczonego i Jedynego Źródła w nieograniczony i harmonijny sposób. Oddaję tą przestrzeń Opiece Źródła, niech prowadzi nasze serca.

Jedyny Boże, Źródło Wszechrzeczy i Wszechistnienia, dziękuję Ci za każdy rok, dzień, oddech, za każdy wschód i zachód Słońca, za każdy przejaw Twojej obecności w mojej przestrzeni. Bądź ze mną zawsze, ochraniaj, doświadczaj i prowadź Swoją drogą. Spraw bym najlepiej jak potrafię pomagał innym wznosić się do Ciebie.

Wróć do „Redakcja forum obudzeni.info”