[MANUAL] Jak dodać się do grupy "Chętni na spota"

Wszystko co dotyczy funkcjonalności tej witryny. Pomysły nowych kategorii, informacji, itp. Usterki, problemy. Twórcza krytyka forum. Instrukcje dotyczące publikacji fotek, video.
Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

[MANUAL] Jak dodać się do grupy "Chętni na spota"

Postautor: Glorian » 18 mar 2016, 15:56

Opis:
Codziennie przebywam z tyloma negatywnymi ludźmi ze skakał/a bym z radości na spotkanie z kimś obudzonym. Jeżeli masz podobnie dołącz do naszej grupy. Otrzymasz dostęp do ukrytego subforum gdzie w gronie osób bezpośrednio zainteresowanych dyskutujemy o spotach, zlotach i spontanicznych akcjach w realu. To jest grupa otwarta. Możesz zgłosić chęć przyłączenia się do niej.

Rejestrujemy się na stronce „Obudzeni.info” i widniejemy jako ktoś nowy nikt nie znaczący, początkujący. Mamy zwyczajnego nicka nie wyróżniającego się z tłumu podobnych. Ale gdy wpiszemy się do „chętni na spota”, to kolorek odmienia się w piękne blue. Fajnie wygląda i już jest zauważalne. Sami jesteśmy zauważalni, bo wysyłamy sygnał do innych, że jesteśmy otwarci na poznawanie. Zaraz zaraz, poznawanie ludzi czy treści, które tu na forum co bardziej odważni zostawiają...
Poznawanie osób o podobnych odczuciach z poziomu serducha wypływa z bezinteresowności. To nie egoistyczne słowo, gdyż dzięki bezstronności (bezinteresowności) nie klasyfikujemy tych bliźnich, którzy mają odwagę i chęć podzielenia się własnym czasem i wiadomościami, przemyśleniami, czymkolwiek z nami, myślącymi lub czującymi podobnie. To sztuka i nauka, by w każdej napotkanej tu lub poznanej istocie widzieć to co urocze, pozytywne lub być świadkiem piękna, które za jakiś czas wypłynie, rozświetli się własnym blaskiem. To przyjemność i przywilej. Ale również zobowiązanie do wspomagania, współuczestniczenia w takowym rozwoju. To jak przygoda nie mająca końca ani finału. W którym miejscu znajdziemy się przy takiej odmianie, to już kwestia otwarta i zależna od tego, jak dalece chce w naszej prywatniej przestrzeni namieszać Bogu i sami sobie. Mamy wolną wolę, ale za sznurki i tak pociąga góra. Zwłaszcza gdy ktoś lubi chodzić pod prąd i ma to we krwi. Coś na ten temat wiem z autopsji. Czasami zastanawiam się, czy na stałe nie przywiązać sobie do tyłka poduchy by zniwelować otrzymywane kopniaki z „stamtąd” bym nie był za bardzo hardy i krnąbrny <beksa> . Wracając do tematu, wspominałem o bezinteresowności ale i szczerości. Nasz cudny kolorek nicka to dopiero wstęp do amorów związanych z wymianą myśli i wiedzy z innymi. Tylko jak tu kogoś namierzyć, gdy w większości przypadków tylko imię lub pseudo bez określonego rejonu świata, gdzie nasze posadowione siedzisko przed kompem czyta tą treść. Bez wieku, który nie ma znaczenia ale otwartość chyba też bywa ważna. Obudzenie nie liczy wiosen, nie ocenia miejscowości, w której mieszkamy np. pod nazwą „Kuchnia” (autentyk). Działanie z poziomu serca nie lubi chowania się, kluczenia, gdy chcemy, by ktoś nas pozytywnie zaskoczył. Gdy szukamy otwartości i zrozumienia, to też powinniśmy przełamywać siebie...bo np. ktoś mnie wyśmieje, że tu jestem. Jeśli wyśmieje to ten ktoś ma problem, bo ty już nie. Fakt, też tu utknąłem. To sprawka Gloriana <okok> ...ja się nie przyznaję! Cóż, jestem tu i mam już jakieś skromne doświadczenie. Dla zainteresowanych – pozytywne odczucia, negatywnych brak. Czyli w pewnym stopniu nabyłem już jakieś wiedzy w tym temacie. Chyba otworzę nowy temat w formie poradnika „spotkania dla początkujących obudzonych”. Wiem, że ten "tytuł" byłby ciekawszy i chętniej oglądany niż blogi od Gloriana począwszy a na moim skończywszy - razem wziętych. Liczba wyświetleń byłaby zapewne liczbą nieskończoności. Moi drodzy, co ma być to będzie. Jeżeli podchodzimy do tematu z czystą intencją, to samo otrzymamy choć czasem bywa inaczej. Ale gdyby wszystko było takie proste i łatwe to nie warte zachodu, zainteresowania. Polecam zabawę w poznawanie się na stopie towarzysko-osobistej ( nie mylcie z portalem randkowym). Pisanie jest fajne, kontakt bezpośredni ciekawszy, bo bardziej wymagający a zarazem intrygujący. Bywa fajny, gdy jest pełen szczerości i gdy ową szczerość nie wykorzystamy do własnych potrzeb bez zgody drugiej strony. Praktyczna porada – szukajcie obudzonych w pobliżu miejsca zamieszkania. W każdym innym przypadku nieuchronne bankructwo finansowe w przyszłości możliwe. Zauważyłem, że największe grono tutejszych bywalców to Warszawka. I cóż z tego! Osobiście znam dwie osoby z W-wy. Jedna z nich szukała ciekawych osób do wymiany myśli, wiedzy i po prostu do miłego spędzenia czasu i ...dopowiedzcie sobie sami (czyli nic) <zalamka> . Druga – nie ma za dużo czasu i żyje w świecie, o którym wam się nawet nie śni <yahoo> . My się tu mądrzymy, filozofujemy z nadęciem a powiem wam, że najwięcej otrzymałem i otrzymują z owych spotkań czy rozmów. Mogą to być różne środki łączności np. telefon, Skype itp. możliwych form jest sporo, tylko trzeba się ruszyć i nabrać odwagi. Tu nie trzeba świecić kluczykami od mecusia, kontem z nieprzerwanie długim rzędem zer czy najnowszym ciuchem ze świata mody. Jedyną kreacją jesteśmy my sami dla siebie i dla bliźnich. W tym największe nasze piękno, które warto poznawać, doświadczać a tym samym uczyć się siebie nawzajem, własnych odczuć, reakcji i umiejętności przede wszystkim słuchania! A nie mądrzenia się, bo ja to czy tamto wiem lepiej. Ja tu się mądrzę, to pewnik <uoee> . W realu słucham <prosi> a to trudniejsze ale i ciekawsze. Zapraszam do wychodzenia poza ramy tego forum. Powinno nas łączyć wspólne odmienne spojrzenie na świat <pocieszacz> jakże inne od obowiązującego schematu. Nie tylko przez klawiaturę kompa czy najnowszego modelu smarfona a przede wszystkim w realnych okolicznościach bycia nawzajem zainteresowanym w utrzymywaniu kontaktów, nie tylko tych wirtualnych. Warto przełamywać własne słabości, które w oczach drugiej strony mogą stać się siłą napędową do dalszego poznawania. Teraz wiem, że gdy jutro spojrzę na rozpiskę „Chętni na spota” to zaroi się od nazw miejscowości i cyferek niby naszego wieku bez wieku... <serducho>

Autor: ZbyniuRoksana
Źródło: viewtopic.php?f=136&t=1199&start=40#p7224

Instrukcja obrazkowa: jak dodać się do grupy "Chętni na spota"
1. W prawym górny rogu, pod "Szukaj" kliknij na swój nick. Następnie wejdź w Twoje konto.
grupy_1_final.jpg
grupy_1_final.jpg (44.21 KiB) Przejrzano 4986 razy

2. Wybierz zakładkę "Grupy"
grupy_2_final.jpg
grupy_2_final.jpg (95.34 KiB) Przejrzano 4986 razy

3. Zaznacz grupę "chętni na spota" i wyślij
grupy_3_final.jpg
grupy_3_final.jpg (211 KiB) Przejrzano 4986 razy

4. Po akceptacji członkostwa (jest to niezbędne aby subforum było ukryte) zobaczycie na samym dole to:
grupy_4_final.jpg
grupy_4_final.jpg (140.76 KiB) Przejrzano 4986 razy

Richardovellee
Adept

Dodaj sie do grupy Chetni na spota

Postautor: Richardovellee » 20 gru 2016, 7:49

Fajnie to wymysliЕ‚eЕ› Ja mogЕ‚abym opisac tarota snГіw.. Ale w jakim dziale ? ZresztД… zaraz poszukam

Richardovellee
Adept

Dodaj sie do grupy Chetni na spota

Postautor: Richardovellee » 26 gru 2016, 10:42

Mi pasuje.Mozemy umowic sie w polowie drogi lub nawet w samym.Moim zdaniem jest jeszcze kilka osob z tej okolicy i fajnie byloby umowic sie na wspolny trening.Ps.W Wincu wystartujemy razem:-/

Awatar użytkownika
makaronx
Sympatyk Forum

Re: [MANUAL] Jak dodać się do grupy "Chętni na spota"

Postautor: makaronx » 06 kwie 2017, 7:03

heyka

Wróć do „Redakcja forum obudzeni.info”