Osoby funkcyjne na forum

Wszystko co dotyczy funkcjonalności tej witryny. Pomysły nowych kategorii, informacji, itp. Usterki, problemy. Twórcza krytyka forum. Instrukcje dotyczące publikacji fotek, video.
Awatar użytkownika
Glorian
Administrator
Posty: 1643
Rejestracja: 07 mar 2016, 11:32
Lokalizacja: Warszawa

Osoby funkcyjne na forum

Postautor: Glorian » 09 maja 2016, 14:05

Keywords: funkcyjni, funkcyjne, funkcje, grupa, grupy, administratorzy, administrator, moderator globalny, moderatorzy globalni, redaktor, redaktorzy, współtwórca, współtwórcy, nauczyciel, nauczyciele

Osobami Funkcyjnym są: Administratorzy, Moderatorzy globalni, Redaktor, Współtwórca, Nauczyciel.
Zespół tych osób tworzy forum obudzeni.info i kolektywnie poprzez głosowanie w ukrytej strefie forum podejmuje decyzje kluczowe dla naszej Społeczności. Jest to Starszyzna Forum. Są to osoby decyzyjne memberlist.php?mode=team
Każdy użytkownik może dołączyć do tej grupy.

1. Redaktorzy i Współtwórcy są wybierani w głosowaniu
2. Głosowanie trwa 3 dni.
3. Wszyscy uprawnieni do głosowania (Funkcyjni) dostają PW z info o jego rozpoczęciu
4. Głosowanie nie jest obowiązkowe
5. Kandydat zostaje przyjęty większością głosów "za", niezależnie od ilości osób biorących udział w danym głosowaniu.

Redaktor ---> memberlist.php?mode=group&g=8
Redaktorzy są aktywnymi użytkownikami publikującymi info w postaci filmików, artykułów, cytatów z książek, blogów, itp. Preferowane są osoby ze stażem na forum - 30 merytorycznych postów lub więcej, pracujące nad podniesieniem własnych wibracji i otoczenia. Jeżeli znalazłeś wysoko wibracyjne info (audio, video, tekst) i chcesz się nim podzielić z innymi lub mieć dla siebie w szybkim do znalezienia miejscu to umieść go w Bibliotece. Dołącz do naszej grupy jeżeli sprawia Ci radość i szczęście dzielenie się materiałami związanymi z budzeniem się ludzi, itp.
Jak dodać się do grupy Redaktor ---> viewtopic.php?f=8&t=401

Współtwórca ---> memberlist.php?mode=group&g=11
Osoby pasjonujące się poziomem serca, aktywnie piszący posty, chcące mieć wpływ na kształt naszego forum. Przynależność do tej grupy uprawnia do głosowań w kluczowych sprawach naszej społeczności. "Współtwórcy" pełnią rolę starszyzny w naszej społeczności - jest to rodzaj Rady Mędrców. Rekomendowane są osoby ze stażem powyżej 50 postów. Zgłosić chęć przynależności do grupy powinien ktoś inny niż sam zainteresowany z krótkim uzasadnieniem na PW do kogoś z zespołu administracyjnego lub proponuje kandydata Administrator/Moderator/Redaktor.

Wróć do „Redakcja forum obudzeni.info”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości