Strona 1 z 1

Co to znaczy

: 26 kwie 2018, 8:21
autor: Xardas
Ta grafika idelanie pokazuje co widzę i jak widzę. Najlepsze jest to że w niektórych momentach i w określonych warunkach. Np podczas wykładu z pedagogiki od razu widzę takie własnie ciało mojej wykładowczyni. Kiedyś również je widziałem ale kiedy wykładowczynia poszła w inna stronę, to ciało jakby zostało.

A co do przedmiotów, kiedy skupiam się na przedmiocie, nie wiem dlaczego ale ciąlge próbuje telekinezy wierząć że to możliwe że się uda tylko jakby tej energii było zbyt mało. I podczas takiego skupienia się pokazuje mi się takie białe coś, czasami w całości czasami w części. Co to znaczy ?

Skupie się na lewej stronie przedmiotu. widzę to z lewej strony, przenosze na prawą strone, widzę jak z lewej pełznie na prawą.


Czy to coś oznacza ?? o co w tym chodzi i jak mogę to dobrze wykorzystać i do czego ?

Re: Co to znaczy

: 26 kwie 2018, 23:37
autor: Ktostaki
Taki efekt widzę na co dzień (na wszystkim, to widzenie energii), już się do tego przyzwyczaiłem (w okularach jest bardziej wyraziste więc nie noszę okularów).

Re: Co to znaczy

: 06 lip 2018, 21:05
autor: Anuszka
:) To są tzw. powidoki, ciało astralne:) kiedyś chciałam się nauczyć widzenia aur, pierwszym krokiem jest właśnie skupienie się na człowieku, akurat skupiłam się na księdzu , jakoś na mówcach najłatwiej:), i właśnie zaczęłam widzieć jego obrys i zobaczyłam skrzydła anielskie, piękne i rozłożyste. A ksiądz taki natchniony właściwym źródłem;) jakich mało:) myślę, że możesz ćwiczyć, przydatna umiejętność, np. jeśli ten obrys jest rozmazany to ta osoba jest chora. I można ją ostrzec. No i następnym etapem to już wiedzenie aur.;) Ja je widziałam jako odbicie na skórze:) teraz już nic nie widzę , bo nie ćwiczę :(
powodzenia:)

Re: Co to znaczy

: 25 lip 2018, 21:42
autor: No name
tak jest za jakis czas po widzeniu powidoku powinniscie zobaczyc kolor,badz jeszcze dalej