Najmocniejsze słowa Jezusa

Dyskusje związane z obudzeniem. Jeżeli coś czujesz czego nie wiedzą inni napisz o tym tutaj. Wszystko co dotyczy ezoteryki, mistyki, podnoszenia wibracji jest tutaj na temat.
Awatar użytkownika
Xardas
Aktywny Forumowicz

Najmocniejsze słowa Jezusa

Postautor: Xardas » 05 sty 2018, 14:05

Krótko zwięźle i na temat religii i co niektórych ludzi.

https://www.youtube.com/watch?v=0ahzrWDfwU0
,,Chociażbym szedł przez najczarniejszą czerń, zła się nie ulęknę , ponieważ wiem że Ty jesteś ze mną,,

No name
Adept

Re: Najmocniejsze słowa Jezusa

Postautor: No name » 25 lip 2018, 21:39

ludzie nie rozumieja jezusa.czcza jego cialo zamiast ducha i sensu slow ktore zostawil,czcza swoje wlasne ciala,oddaja cialu wszystko...potem traca wszystko i wracaja do nastepnego zycia bo poprzednie stracili dla ciala...zyjemy wsrod idiotow

Awatar użytkownika
Xardas
Aktywny Forumowicz

Postautor: Xardas » 26 lip 2018, 23:59

Jezus nigdy nie byl egoista. Nigdy nie nazwal sie bogiem. Chcial nam pokazac ze kazdg taki moze byc. Dajac nam wybor ze mozna inaczej zyc. Ze powinnismy sie kochac szanowac i wszyscy jestesmy bracmi i siostrami. Ludzie wszystko przekrecili. I ostatnie stwierdzenie jak najbardziej pasuje
,,Chociażbym szedł przez najczarniejszą czerń, zła się nie ulęknę , ponieważ wiem że Ty jesteś ze mną,,

Awatar użytkownika
Beyond
Aktywny Forumowicz

Postautor: Beyond » 29 lip 2018, 20:59

Co za mowa nienawiści bije z tego filmiku <laughingneqw>
Czy naprawdę chcecie podążać za kimś, kto niszczy dany porządek, oferując gruszki na wierzbie (królestwo niebieskie)?
Wiara "krzyżusia" wytępiła inne wierzenia, te które związane były z życiem tu i teraz, związane z Ziemią - pogaństwo.
Wiara "krzyżusia" nadal piętnuje inne religie/wierzenia, strasząc że to dzieła szatana.
Zamiast coś niszczyć, zaoferujcie coś nowego. Można rzec coś, co będzie KONTYNUACJĄ, nie ZAPRZECZENIEM.
Tyle z mojej strony :)

Wróć do „Forum Główne”