Aluminium-środowisko,szczepionki,alergie,poronienia...

Dyskusje związane z obudzeniem. Jeżeli coś czujesz czego nie wiedzą inni napisz o tym tutaj. Wszystko co dotyczy ezoteryki, mistyki, podnoszenia wibracji jest tutaj na temat.
Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Aluminium-środowisko,szczepionki,alergie,poronienia...

Postautor: ZbyniuRoksana » 22 lis 2017, 19:14

Dzięki BaldTV wiedza, która poraża swoją prawdą!
Film dla osób o mocnych nerwach, zwłaszcza dla przyszłych mam i młodych rodziców!

Wybrane komentarze pod filmem:
- Dużo czytałam na temat szkodliwości aluminium i szczepionek, ale po obejrzeniu tego materiału cały dzień byłam jak porażona . Pozdrawiam.
- Może się ktoś wypowiedzieć na temat tacek aluminiowych przeznaczonych do grillowania? Moje zdanie jest takie, że takie tacki są wyjątkowo toksyczne ponieważ nie dość że ma kontakt z żywnością to jeszcze wysoka temperatura powoduje rozpuszczanie/kruszenie aluminium co doprowadza do dostania się do jedzenia które się na nim smaży. W Internecie nie znalazłem informacji o negatywnym działaniu takiej tacki. Wręcz odwrotnie. Są tylko informacje że takie tacki są bardzo zdrowe i należy ich używać, chronią przed rakiem itd... któregoś dnia widziałem jak teściową karmiła moje dziecko aluminiową łyżką. Mało nie doszło do morderstwa.
- Mieszkam w Niemczech i tu niestety to patologia..nie zaszczepisz dziecka to powodzenia w szukaniu przedszkola dla niego jeśli nie masz papierka że dziecko jest zaszczepione...jeśli nawet to z innymi dziećmi może przebywać (chyba) do 6 godzin...
- Jak dla mnie zbyt mocne by obejrzeć na raz... bardzo dziękuję za uświadomienie, świetna robota!
- Kochamy Cię!!. Zacząłeś wraz z dr Jaskowskim i Krzysztofem Karoniem rewolucje naprzeciw tej wszechobecnej I panoszącej się lewicowej obłudzie.Niech każdy oglądający poda dalej link do filmu do swoich znajomych.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2017, 14:42 przez ZbyniuRoksana, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Aluminium-kwaśne deszcze,Alzheimer,kruchość kości...

Postautor: ZbyniuRoksana » 26 lis 2017, 14:41

Film dla osób o mocnych nerwach, zwłaszcza tych, którzy nagminnie używają lekarstw z zawartością aluminium (np. tabletki na zgagę)!

- Pracowałem przy produkcji silników w pewnym koncernie, którego nazwy nie będę wymieniał z wiadomych względów. W tej samej hali,gdzie znajduje się produkcją silników znajdują się maszyny obrabiające aluminiowe części silnika. Po paru latach pracy zostałem przeniesiony do budowy prototypów samochodów. Występujące tam pole elektromagnetyczne przy zgrzewaniu elementów nadwozia prototypu samochodu, spowodowało u mnie bóle mięśni. Bóle, które minęły dopiero 2 lata po zakończeniu pracy w tym koncernie. To, że powodem bólów mięśni było aluminium skojarzyłem po wizycie u pewnego lekarza medycyny naturalnej, który nakazał mi opowiedzieć, co robiłem przez ostatnie 10 lat!!!! Z czym miałem kontakt. W ten sposób dowiedziałem o wpływie aluminium na zdrowie człowieka. Pomogło mi oczyszczenie organizmu wg. Moritza i zioła n.p. kolendra. Od tamtej pory unikam jak tylko mogę kontaktu z aluminium.
- Polecę rodzinie Pana kanał na jutrzejszych urodzinach. Będzie draka ale co mi tam. Liczą się tylko fakty i dobro dzieci. Pozdrawiam i dziękuję
- Al jest wszechobecny to jest największy problem będzie jak z glifosatem który się kumuluje prowadząc do bezpłodności i cichej przyspieszonej śmierci.
- I mamy odpowiedź na ''zespół nagłej śmierci łóżeczkowej'' i ''syndrom dziecka potrząsanego''. Tiomersal (rtęć) i adiuwantów (aluminium). Bill Gates wie doskonale co robi ale, my również. Ojcowie i Matki, chrońcie przyszłe pokolenie Polski.
- Witam, wyobraźcie sobie ile leży na regałach sklepowych produktów spożywczych w aluminiowych opakowaniach.... i dodajmy sobie folie aluminiową, w którą zawijamy kanapki, pieczemy i używamy w kuchni. Nawet można spotkać sztućce i garnki aluminiowe ewentualnie tacki na grilla. I bądź tu zdrów...

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Re: Aluminium-żywność, naczynia, opakowania, opryski

Postautor: ZbyniuRoksana » 05 gru 2017, 17:59

Film dla osób o mocnych nerwach, zwłaszcza tych, którzy nagminnie używają aluminiowych garnków, folii do pakowania, opryski!
Aluminium przyczynia się do depresji, stwardnienia rozsianego, demencji i innych poważnych chorób!

- Witam prowadzę gospodarstwo sadownicze i owszem, stosuję glifosat, ale w bardzo małych ilościach, aktualnie szukam zamiennika. Glifosat=randap ma wręcz zabójcze działanie na chwasty, i używa się go bardzo często w produkcji rolnej, bo tani i skuteczny i prosty w użyciu (opryskać i masz spokój, nie musisz nic więcej robić, wszystko samo zdechnie) można go zastąpić w sadzie maszynami np. glebogryzarka, ale takie coś kosztuje, wymaga z 3 razy więcej czasu, i do tego dochodzą prace poboczne. Jeśli chodzi o zboża w mojej okolicy z tego co wiem, nikt nigdy nie używał randapu by przygotować zboże do zbiorów, nie ma to miejsca w małych gospodarstwach, ale jak macie np 2000 ha zboża, to cóż, nie ma opcji, dany kawałek pola musi być tak samo gotowy do zbiorów i koniec, nikt tam się nie martwi o to świństwo, które zostanie w zbożu. Czy oddam zboże w normalnej tradycyjnej produkcji czy pełne glifosatu, to cena za to zboże będzie taka sama, nie jest to w ogóle brane pod uwagę. Produkuje jabłka przemysłowe=wysokosokowe o bardzo malej zawartości chemii, specjalne odmiany, każda dostawa pierw ma pobieraną próbkę, i badana dopiero potem to przyjmą, o ile wynik jest ok i wiecie co, cena jest taka sama jak za jabłko odpadowe pełne chemii... jedyne co, to mam cenę minimalną 30g za 1kilogram, czyli wielkie gówno. Jak chcecie dobre jedzenie, a nie pasze, to zapraszam na giełdy, targi, gdzie lokalni producenci sprzedają dobrą żywność
-Glifosat jest używany do desykacji (Reglonowania) rzepaku< z którego produkowany jest olej goszczący każdym domu
- Wreszcie mam materiał, który zrozumie moja żona, mnie nie wierzyła, że ta folia nas zabija
- Ja używam w moim ogródku probiotyki ( żywe kultury bakterii ) które dostałem na próbę od kolegi http://www.probiotics.pl/rcm/item/regio ... kowie.html Plony jakie zbieram są trzy razy większe i bez chemii,a sąsiedzi nie dowierzają mi ze mam takie zbiory.Polecam do przydomowych i organicznych upraw
- Epidemia nowotworów nie oszczędzająca nikogo , Aluminium , rtęć i pozostała lista Mendelejewa , jest obecna wszędzie , Trują nas wszędzie , dla uzyskania pieniędzy zrobią wszystko aby nas wytruć , A co rozsiewają samoloty ,które latają w kratkę i odcinają słońce od ziemi . ale dla niedowiarków są to spaliny i para wodna , Woda , leki , powietrze , owoce , warzywa , mięso ,napoje itd. jest nafaszerowane różnymi truciznami ,Człowiek się nie liczy , liczy się kasa .

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Re: Aluminium-rak piersi, kosmetyki z aluminium...

Postautor: ZbyniuRoksana » 16 gru 2017, 9:52

Film dla osób o mocnych nerwach, zwłaszcza dla kobiet, na których zarabia się najwięcej począwszy od kosmetyków, a w efekcie końcowym na raku piersi. Zysk koncernów liczy się w bilionach dolarów na ludzkiej niewiedzy i chorobach!

- zawieszono konto BaldTV na FB
- BaldTV jakaś standardowa formułka typu ,,niezgodne z zasadami FB" itd.?
- Dla mnie też usuneli po masywnym rozprzestrzenianiu setek fotografii Geoinżynierii, chcieli ode mnie papier potwierdzający moją tożsamość ... po 3 dniach konto wyparowało
- Bald TV facebook tak robi ze wszystkimi kontami co propagują i kolportują prawdę o szczepionkach ,bądź krytykują bigbfarmę farmaceutyczną. Mnie to dotknęło wielokrotnie. To świadczy tylko o jednym ,że już mają srakę bo świadomość społeczeństwa rośnie z minuty na minutę i widzą że nie są już w stanie tego wspaniałego procesu zatrzymać, bo ludzie zaczęli wykorzystywać ich własne narzędzia stworzone do otumanienia i inwigilacji gawiedzi przeciwko nim! Nawet taki stańczyk big farmy jak ,,Po mikroskopem'' z którym trochę polemizowałeś jest skończony ,dlatego bo łże jak bury pies miesza celowo prawdę z fikcją. A że ma mocne przygotowanie medycyny Rokefellerowskiej to porywa za sobą otumanionych nieszczęśników! Ten zdeprawowany i upodlony człowiek dla marnych gratyfikacji , co stoi za profilem Pod mikroskopem to pacynka na łapi big farmy! Ten zdeprawowany paszkwilant usuwa moje merytoryczne wpisy bo nie potrafi obronić swojej pomieszanej fikcji. Przedstawiałem mu publikacje naukowe publikowane na portalu naukowym PumMed dotyczące toksyczności adiuwantów dodawanych do szczepionek Bald TV robisz naprawdę wspaniałą robotę w moich oczach jesteś super gość z odwagą i empatią do bliźniego.Oto jedna z bardzo wielu publikacji naukowych z PubMed udowadniająca toksyczność oraz szkodliwość adiuwantów dodawanych do szczepionek powodujących stan zapalny w mózgu i między innymi konsekwencją jest autyzm! https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17454560
- Naturalna alternatywa dla antyperspirantu z aluminium. 1. Kup w sklepie antyperspirant w sztyfcie do przekręcania (1, albo i nawet 2) 2. Zawartość antyperspirantu wywal do kosza, wyczyść z pozostałości pod bieżącą wodą, tak aby pozbyć się całej toksycznej zawartości. 3. 1/4 szklanki sody zlepiamy olejem kokosowym ok 3-4 łyżki. 4. Szklankę tą wkładamy do miseczki z ciepła woda tak, aby rozpuścić olej z sodą i lepiej wymieszać. 5. Płynną konsystencję oleju kokosowego wlewamy do plastikowego opakowania po antyperspirancie. 6. Zakrywamy wieczko i czekamy, aż olej zmieni swoją konsystencje na stałą. 7. Domowy naturalny antyperspirant jest gotowy do użycia, jak ten ze sklepu (tyle ze bez toksycznego aluminium) Pól litrowy słoik oleju kokosowego nierafinowanego kupuje za 22 zł Soda oczyszczona (wodorowęglan sodu) spożywcza, bez dodatku antyzbrylaczy w opakowaniu 1 kg (worek foliowy) to koszt 5,99 zł. Koszt dostawy firmą kurierską DHL to 16 zł (w przypadku płatności przy odbiorze 22 zł). Soda nie zawiera aluminium ani żadnych metali ciężkich.
- Dziękuję. oszczędzasz swoimi materiałami wiele żyć ludzkich. co do aluminium i jego wydalania to jest taki suplement diety niedrogi a wypełniony po brzegi krzemem. ziemia okrzemkowa. diatomit. wiaderko 500 g z dożywotnim terminem spożycia 43 PLN. ok. mam nadzieję że komuś coś podpowiedziałem . kłaniam się.

Wróć do „Forum Główne”