Cudem i darem jest każdy z was .

Dyskusje związane z obudzeniem. Jeżeli coś czujesz czego nie wiedzą inni napisz o tym tutaj. Wszystko co dotyczy ezoteryki, mistyki, podnoszenia wibracji jest tutaj na temat.
Sihu
Adept

Cudem i darem jest każdy z was .

Postautor: Sihu » 18 wrz 2017, 13:39

Symfonia serca
Ja mowie wam że znaleźliście tylko boicie się i nadal szukacie wiec dziś tymi słowami przesyłam wam energie anielską jako bezwarunkowe poczucie miłość i inspiracji do nie jako emocja jako dar i pełnie że to wszystko co was otacza to Bóg w swej osobowości ja i ty. Nie wierz w niego nie szukaj Go w niebie bo jest koło ciebie . Jest z tobą w każdej chwili . Nie oceniaj GO w innych a popatrz na innych jak na tą książkę z ciekawością poznania nowego wspaniałego świata by i z tego świata po którym razem chodzicie zbudować raj.
I o to wypełnia się skrytości każdego serca do miłości ponad wszytko .
Mów słowa te jak swe bo nie jest me ani twe a miłość co i ma i twa otaczana wszystkich nas by mieć odwagę do ukazania jej . Niebujny się . Życia twe moje jest jak me twe jest bo bez twego nie ma mojego . Sensem nie jestem ja ani ty a my bo to my żyjemy razem koło siebie choć nas dzieli niby wszystko to łączy nas waśnie to co jest w każdym z nas . Miłości z której narodzeni jesteśmy wszyscy . Ja tobie to ślę jako ma miłość skryta do ciebie i wszystkich twego szczęścia i świata. Czysty dar istnienia. Bo ty jesteś jawną i żywą miłośnicą Boga. Podziel się z tym innymi nie jako przekonanie a jako obdarowanie ponad zrozumieniem bo ten tekst jest w stanie odmienić cały świat nie dziennik mnie i tobie a nam.
Ostatnio zmieniony 23 sty 2018, 23:22 przez Sihu, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Re: Projekt Blask / Nadzieją dla świta wy

Postautor: Glorian » 18 wrz 2017, 18:52

<lubie_to>

Sihu
Adept

Re: Cudem i darem jest każdy z was .

Postautor: Sihu » 24 sty 2018, 0:03

Ap cytaty.jpg
JUŻ CZAS TO ZMIENIĆ. Tak wielu szuka odpowiedz i ucieczki od codzienności tak wielu stara się zmienić w cieniu swego przybranego życia lękając się przed innymi swego serca.
Tak wielu ma wielkie dary lecz świat ich nie docenia więc swój dar na przysposobienie wymieniają bo boją się iż jak jeden ognik w mroku są otoczeniu .
Połączmy te iskry by w żar się przerodziły który rozświetli wszelkie krańce ziemi.
Przestańmy się bać inności ocenionej przez kanon. Iż to ja i ty my tworzymy cywilizacje wiec jawnie działając zmieniamy siebie jak i całą tą cywilizację iż miłość jest współistnieniem , współistnienie współpracą czyli jedność. Co rajem.
Nie lękaj się siebie bo nie jesteś ciałem a duchem więc zobaczą cię tylko ci co też z ducha poznaniem
Przodkowie nasi walczyli za honor ojczyznę wiarę a my się dziś staramy o dom rodzinę i wiarę gdzie dom oznacza miejsce odpoczynku ,rodzinna to jedności braterstwo serc . I wiarę ,dziś ona pracą nad swym umysłem by nie wierzył a uwierzył jako pewność nie do zawahania czyli poczucie Ojca w własnym życiu.
Za serca za jedność o miłość dziś walka w umyśle .
Czy tak ma to wyglądać . Zmieńmy oczekiwanie na działanie staranie na dokonanie naukę na doświadczenie w przygodzie .
Iż raj z zabawy zbudowany na fundamencie lekkości.
Ap cytaty.jpg (111.1 KiB) Przejrzano 168 razy

Wróć do „Forum Główne”