Projekt Blask / Nadzieją dla świta wy

Dyskusje związane z obudzeniem. Jeżeli coś czujesz czego nie wiedzą inni napisz o tym tutaj. Wszystko co dotyczy ezoteryki, mistyki, podnoszenia wibracji jest tutaj na temat.
Sihu
Adept

Projekt Blask / Nadzieją dla świta wy

Postautor: Sihu » 18 wrz 2017, 13:39

Dziś pragnę z całego serca i powołania jakiem przyszło mi nieść .Inspiracje dla ludzi ziemie i świata . Ja nazywam się Kamil Dratnal i nie boje się kim jestem i swej drogie jaką stąpam choć samotność mi doskwiera wiele wieku obiecało a nikt słowa nie dotrzymał bo jak mi wiadomo wieli mówi rozpycha się w Internecie ile to wiele kim jest . A kolejni zaś szukają sposobu na życie i rozwiązania spraw .
http://awangardaprawdy.blog.pl/2017/09/ ... wo-serc-2/
http://awangardaprawdy.blog.pl/2017/09/ ... stwo-serc/
O to me przesłanie dla was. Bracia i siostry
Choć przyszło nam upaść w chaosie świata i cierpieć zamiast podawać droga przetrwania i zmiany zmienimy świat tu i teraz.
Tle słów tyle spraw a ja się pytam dziś was czy z siła czy bez pójdziecie za głosem serca nie rozumu.
Czy przestaniecie mieć a być. CZ będziecie czkać aż tragedie świata nauczą za was ludzi . Bo to wyście nadzieją Boga i ludzi zagubionych którzy czekają koniec a wy pokarzcie początek. O to czas apostołów serc czy znajdę ich tu czy tylko ludzi co się zwą bo taki trend i czas.
Debata trwa a mnie głowa od tego boli która prawda prawdą i sposób najlepszy w kultu w kult popadamy . Z wegetacji w wegetacje byle by tylko trwać mieć usprawiedliwienie by być w tym systemie i cierpieć .
A ja pytam się was kto jak nie wy ocalicie ten świat.
Lud Polski wzgardzony oszukany i okłamywany a świadectwem tylko jednej fakt , Krew i oddania dal ziemie jest w nas tak wielkie i tak zacięte że potrafimy zrobić wszystko z niczego . Bo to lud polski nadzieją ziemi. Nie wybrany a przeznaczony w historii nauczony.
Więc pytam się gdzie wielcy bohaterowie serc gdzie ludzie cudu ziemi . Aniołowie.
Tyle jest możliwości by zaistnieć działać by w jedności zmieniać. Czas działania nadziei pokazania słowa żywego przygody trwania świadectwa dla świata.
Na co czekacie. Na cud za zaniki ?
Ja wyście cudem i znakiem dla świata.
Największym problemy jest brak działania czekanie i sposoby jako długotrwałe razowanie.
A wydałem ludzi co niegdyś domem ich lasy i skały watrę los ich . Bo gdy inni oczekiwali oni działali. Bo co to za życie być w przetrwaniu . Przypomnicie siebie przygody moc. Boski wiatr co prowadzi świat .
Przestańcie się bać i dyskutować a zacznijcie działać to macie w genach . A ta jedność rozwiąże wszystkie wasze dotychczasowe problemy i sprawy. Błądzicie wolnością świata . Ja zapowiadam was i wasze czyny wspaniałe. Zacznijcie od teraz . Domy białe z flagami a nich serca ambasady nieba na ziemi to czas . Ukojenia i nadziei szansy dla innych . Bo po co ma ich uczyć starty ból i katastrofy obraz jak ii wy możecie dać serce swe . Nie wierzę w Boga bo ma pewność że istnieje w wierze w was barcią i siostry bo to w was moc sprawcza. I po co czekać naście aż natura pozamiata aż jednostki się wyłamią. Zaskoczmy cały los cały wszechświat jako prezent i dar . Wielka w was moc widzę to w was . Wiem że w pojednane przyćmieni lecz razem nie na papierze a przyrodzie działaniu i nauce .Nowa to będzie moc jak husaria co lękali się jej niech teraz naszych walecznych serc za lęka się i bies .
Proszę was o to z całego serca pójdziemy razem wszyscy zmieniać świat . A może cały świat właśnie czeka na tą chwile na nadzieję . Tyle lak gnębieni tak zagubieni powstali z martwych cały byt i niebyt aż po wsze czasy. Bo to wasze czyny są przełomem nie czas i wiele i energia a wsze oddanie światu ponad wszelkie oczekiwanie . Nie przytakujcie nie i podziwiajcie bo to tylko teatr każdy to w podświadomość wiem, Nie kibicujcie komuś lecz sobie a razem zbudujemy nowy raj .
To do was zależy co się wydarzy i jak. I czy będzie potrzebna inspiracja przez katastrofy do tych czynów zmiany . Bóg pokieruje wami ale nie zrobi tego z was.
Popatrz na świat jak ciebie parzy z wielką nadzieją
https://www.youtube.com/watch?v=K6-YIIA ... &index=107
Świat cały na was czeka i zapowiada was czy odpowiedzcie mu czkamy wysłanie na ciebie kochany i na każdego z was . Cześć a zarazem witam .

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Re: Projekt Blask / Nadzieją dla świta wy

Postautor: Glorian » 18 wrz 2017, 18:52

<lubie_to>

Wróć do „Forum Główne”