Ehhh... takie tam, takie coś a'la test

Dyskusje związane z obudzeniem. Jeżeli coś czujesz czego nie wiedzą inni napisz o tym tutaj. Wszystko co dotyczy ezoteryki, mistyki, podnoszenia wibracji jest tutaj na temat.
Awatar użytkownika
Ktostaki
Moderator

Ehhh... takie tam, takie coś a'la test

Postautor: Ktostaki » 24 cze 2017, 2:25

To co lubią tutaj ludzie na tej planecie, więc test :)

A teraz potrzebne są emocje wyzwolone na odpowiedzi:

Więc,

Jak teraz odczuwacie jedność a zarazem istotność we wszystkim?
Jak widzicie siebie w astralu (energetyka)?
Czy wyczuwacie że wyrównaliście zło (czyli w duchowości dobrem wyrównaliście), które wcześniej wyrządziliście?

A więc do dzieła, nie muszą być od razu odpowiedzi.

P.S.
Wiem że nieraz coś napiszę to nikt nie zrozumie, jak ktoś nie rozumie to lepiej przemyśleć, lepiej wyjdzie. Jak to się mówi nie od razu zbudowano Rzym
(srututu majtki z drutu <laughingneqw> , chcę szczerych odpowiedzi, a nie jakieś z "ego" wywalonych <zdziwiony> , nie mam problemów z czytaniem u kogoś energetyki <lol> (nawet przeszłej choć niektórzy muszą jeszcze odrobić parę lekcji nie bycia z "ego")
Siedzący i czekający, wiedzący i rozpowszechniający :D
Dziwak ze mnie (na wesoło xD)

Jeśli nadal coś nurtuje to pw

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Re: Ehhh... takie tam, takie coś a'la test

Postautor: ZbyniuRoksana » 27 cze 2017, 8:46

Hmm...tekstem (srututu majtki z drutu <laughingneqw> , chcę szczerych odpowiedzi, a nie jakieś z "ego" wywalonych <zdziwiony> , nie mam problemów z czytaniem u kogoś energetyki <lol>) wystraszyłeś osoby, które czytały twój tekst. Czyżbyś strzelił sobie w piętę? <mysli> <laughingneqw>

W odpowiedzi na pytania:
- na tym ziemskim padole bawię się w odczuwanie bywa, że skrajnych emocji
- czucie naszej planety to już coś, odczuwanie kosmosu to dopiero zabawa
- zło nie istnieje, tylko doświadczanie konkretnych emocji, gdy to sobie uświadomimy, w duchu prosimy o wybaczenie tych, którym było nam dane zaszkodzić, sprawić przykrość...i po przez własne doświadczenie okazywać to, czym powinniśmy naprawdę świecić.
Koniec. Kropka.

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Re: Ehhh... takie tam, takie coś a'la test

Postautor: edyta » 29 cze 2017, 8:51

Mówi się by zło dobrem zwyciężać ale czy można własne zło zwyciężyć własnym dobrem jeśli to staje się walka? I czy próba naprawiania wszelkichyba krzywd nie wpuszcza w coś jakby wir gdzie próbujemy wyrównać coś co już było.ja w tym dostrzegam coś jakby próbę przekupywania siebie świata i Boga ze jak teraz będę inna to tamto zniknie a to trochę nie tak bo najtrudniej i tak przychodzi prawdziwe dogłębne wybaczenie sobie i innym błędów a na drugim miejscu jest nie tyle naprawianie każdej czynności "zlej" a raczej umiejętność zrzucenia ciężaru poczucia winy i poczucia krzywdy.

Współistnienie z ziemia...coraz częściej dostrzegam ze zmiany klimatyczne i nagle wydarzenia z udziałem żywiołów ma ścisły związek z emocjonalnoscia ludzi i raczej głównie kobiety bo one tak samo jak kosmos ulegają i działają wg praw cykliki natury.
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Wróć do „Forum Główne”