Ściąganie pieczęci

Dyskusje związane z obudzeniem. Jeżeli coś czujesz czego nie wiedzą inni napisz o tym tutaj. Wszystko co dotyczy ezoteryki, mistyki, podnoszenia wibracji jest tutaj na temat.
Awatar użytkownika
Beyond
Aktywny Forumowicz

Re: Ściąganie pieczęci

Postautor: Beyond » 30 wrz 2016, 20:22

Villekar pisze:
Piszę wyłącznie za siebie i to , co czuję, gdy czytam Twój opis.
Czegoś mi tu brakuje. Nie wydaje mi się to pełne, może podświadomie też to czujesz, bo nie użyłbyś zdania "Nie wiem czy udało mi się je usunąć." - Myślę, że gdyby zadziałało to byłbyś pewny ;)

sądzę, że warto otworzyć się na to, aby dusza, ewentualnie przewodnik podpowiedział Ci czego brakuje w tej wizualizacji abyś poczul prawdziwie, że usunąłeś to, co chciałeś na dany moment.
Może też spróbuj otworzyć się podczas wizualizacji i spróbuj wejść w medytację, by wtedy poprowadziły CIę istoty pomagające w bezwarunkowej miłości osiągnąć CI to na co jestes gotowy na dany moment..?

a z ciekawości zapytam - jak wizualizujesz sobie pieczęcie? jak je widzisz? :)

Dzięki za wskazówki :)
Co do wizualizacji pieczęci - wizualizuję je jako scenę z mego życia obarczoną konkretnym słowem. Nie wiem czy robię to właściwie, ale postaram się podejść do tego inaczej, jak należy.
Pozdrawiam :))

Awatar użytkownika
Villekar
Aktywny Forumowicz

Postautor: Villekar » 01 paź 2016, 18:11

Dziś mam dzień ewidentnie kontynuujący temat "pieczęci komunijnej" ;)

mam za sobą spacer dedykowany w intencji otwarcia serca. Biorąc pod uwagę dzień (nów- wkraczanie w nowe z nowymi energiami, o których wspominają to tu, to tam;) ), aktywność ta była magiczna i znacząca.

Dziś myśląc rano o chęci pomedytowania sercem z moją córką, zapytałam ją jak ona wspomina Komunię i jak odczuwa ten sakrament. Córka miała komunię 2 lata temu. Proszę, nie dziwcie się , że rozmawiam z córką na takie tematy w taki sposób. Ona jest wprowadzana od urodzenia w moje spojrzenie na świat i życie, niejednokrotnie razem medytujemy, więc tego typu pytanie odebrała całkiem naturalnie. I przypomniała mi ważną rzecz. Powiedziała: "Pamiętam tylko, że kręciło mi się w głowie w tym kościele, było mi niedobrze i nei mogłam oddychać.. i w sumie nie wiem do tej pory czemu trzeba było się spowiadać temu księdzu przed komunią...?". Wyobraźcie sobie, że moje dziecko tuż przed najważniejszym wydarzeniem podczas mszy zbladło , oblało się potem, ledwie trzymało na nogach i musieliśmy ją wyprowadzić na zewnątrz kościoła, bo prawie zemdlała... Ja od razu wtedy pomyślałam, że chodzi o sakrament i jakiś system samoobronny jej osoby :(

może zapytacie, skoro nie popieram pieczęci to dlaczego zdecydowałam się na taką uroczystość dla córki? Tak się składa, że próbowałam z nią na ten temat rozmawiać i z jej tatą- oni byli "za", ja nie chciałam siłą forsować na "nie". Ona bardziej chciała komunię, bo spotkanie rodzinne, bo koleżanki też ida do komunii i takie były w większości jej motywacje. Może i dobrze tak sobie teraz myślę..... Wierzyłam, że jakkolwiek będzie, będzie tak jak ma być. podobnie było z jej chrztem, choć tu przyznaję długo odwlekałam ten moment myśląc, że nikt się o to nie upomni w rodzinie..., aż w końcu dziadkowie zdecydowali i zorganizowali za nas praktycznie nie pytając nas o zdanie :( ja nie miałam na tamten czas odwagi powiedzieć "nie".

szczerze..? gdybym teraz miała podjąć drugi raz te same decyzje nie uległabym tak łatwo. Córa dziś powiedziała, że z duchowego punktu widzenia niepotrzebne jej były te uroczystości.
Dialog z Duszą :

Ja: Co tak naprawdę wyraża moją Istotę..?

Dusza: Jestem TU, by BYĆ, ISTNIEĆ, BAWIĆ SIĘ z Tobą,
CIESZYĆ SIĘ MIŁOŚCIĄ BEZTROSKĄ.
Jakakolwiek ona chciałaby być - po prostu BĄDŹ.

Jesteś Kim Jesteś i taka pozostań!

Tu i teraz zatrzymaj się, popatrz, poczuj, wznieś się ponad to, co widzisz i zatrzymaj obraz.
Kreuj radość, szczęście i to, co piękne.
Żyj w kokonie miłości i radości, bądź sobą i nie udawaj,
żyj bez masek, bez łez, bez smutków,
bez demonów i blokad.
Dawaj siebie innym...
Raduj się chwilą.... <serducho> <serducho>

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 01 paź 2016, 21:43

Właśnie znalazłem coś w temacie
http://www.ekademia.pl/kurs/WebinarUwolnienia

Osobiście nie czuję potrzeby płacenia za coś takiego ale może komuś się przyda...

Awatar użytkownika
Villekar
Aktywny Forumowicz

Postautor: Villekar » 01 paź 2016, 21:57

Widziałam to ogłoszenie, czuję jednak potrzebę i konieczność wewnętrzną, by samodzielnie dokonywać wszystkiego, co się u mnie dzieje :)
Także ja nie skorzystam, ale rzeczywiście, może komuś się przyda w temacie, bo wolałby pomoc z zewnątrz :)
Dialog z Duszą :

Ja: Co tak naprawdę wyraża moją Istotę..?

Dusza: Jestem TU, by BYĆ, ISTNIEĆ, BAWIĆ SIĘ z Tobą,
CIESZYĆ SIĘ MIŁOŚCIĄ BEZTROSKĄ.
Jakakolwiek ona chciałaby być - po prostu BĄDŹ.

Jesteś Kim Jesteś i taka pozostań!

Tu i teraz zatrzymaj się, popatrz, poczuj, wznieś się ponad to, co widzisz i zatrzymaj obraz.
Kreuj radość, szczęście i to, co piękne.
Żyj w kokonie miłości i radości, bądź sobą i nie udawaj,
żyj bez masek, bez łez, bez smutków,
bez demonów i blokad.
Dawaj siebie innym...
Raduj się chwilą.... <serducho> <serducho>

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 04 paź 2016, 8:24

Ciekawie opisujecie ten temat. Każdy indywidualnie podchodzi do tematu, gdyż każdy z nas inaczej odczuwa wszelkie aspekty swojego jestestwa. Osobiście mi nie ciążą owe sakramenty bo jestem przekonany, że nie mają takiej mocy by mi przeszkadzać w rozwoju. Ale swojej córki nie wyślę na bieżmowanie, gdyż sama się rozwija w duchowości i taki hamulec jej do szczęścia nie potrzebny. Pozostaje problem rodziny, która zapewne będzie oburzona z mojej decyzji. Cóż, gdy córka w kościele odczuwała niepokój i negatyw podczas mszy to jakby początek zmiany jej wibracji i niepotrzebne jest jej obniżanie po przez sakrament, gdyż swoją osobistą wiarą zawstydziłaby nie jednego gorliwego katolika, których i tak szanuję. Bo każdy ma prawo wyboru.

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 10 paź 2016, 8:55

Pieczęć to rodzaj umowy a tutaj o odwoływaniu umów, może komuś się przyda:
https://krystal28.wordpress.com/2015/01 ... umow-cz-2/

Awatar użytkownika
michu60
Współtwórca
Kontaktowanie:

Postautor: michu60 » 10 paź 2016, 9:57

Ja niedawno nabyłem książkę polecaną przez a-l-e-x'a "To jest moje słowo" ( http://www.zycie-uniwersalne.org.pl/kat ... ezusa.html ) i jestem zachwycony, bo pięknie tłumaczy i prostuje to co Kościół Katolicki i inne Kościoły poprzeinaczały - pozmieniały na własne potrzeby. KK sobie bezprawnie zawłaszczył Ducha Chrystusa w ciele Jezusa !
Prawdziwe nauki Chrystusa i ich właściwe zrozumienie są sednem drogi naszych Dusz do pełnego oświecenia, zrozumienia wszechświata i naszej roli ;) i połączenia się ze Źródłem Boskiej Eenergii.
Z tymi pieczęciami to wydaje mi się jest tylko kwestia naszego podejścia, to nasza myśl kreuje rzeczywistość - więc jeśli sobie wmawiamy ze coś nam nie służy to tak będzie, a jeśli uznamy/zrozumiemy/wykreujemy że taka pieczęć chrztu czy komunii łączy nas nie z KK tylko w samym źródłem to wówczas będzie to działało pozytywnie na nasz rozwój ;)
Każdej istocie odwiedzającej to forum przekazuję promyk energii Źródła prosto z serca, abyśmy razem szli w prawdzie i budowali Nowy Świat ;)

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 13 paź 2016, 9:56

Tutaj jest wytłumaczone z tymi pieczęciami o co kaman
https://youtu.be/Fyo30OCQrDY

Viri
Nowy

Postautor: Viri » 29 paź 2016, 19:43

Dziękuję za wskazsnie Wiedźmy Anji, Jestem po wykonaniu rytuału ściągnięcia pieczeci i blokad. Powiem Wam, ze czuje sie wolny. Stalo sie to w ten sam dzień abym mógł zdobyć wolność i siłę do dzisiejszej medytacji Arona, ktora za nami. Wszystko idzie z Boskim planem. Dziekuje Aronowi, Anji i Wam wszystkim za wskazywanie mi drogi. Viri <aniołek>

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Kasowanie religijnego oprogramowania

Postautor: Glorian » 15 wrz 2017, 11:12

Apropos kasowania religijnego oprogramowania, jak ktoś ma czas i ochotę to może sam, <zdziwiony> ZA DARMO, to wykonać poprzez dwa poniższe filmiki. Autorem ich jest popko tv. Ja właśnie sobie zrobiłem i mogę szczerze polecić każdemu. Autor zrobił kawał dobrej roboty dla Światła, polecam. <brawo> <okok>

Wróć do „Forum Główne”