Wiadomość dla ludzkości (UFO)

Dyskusje związane z obudzeniem. Jeżeli coś czujesz czego nie wiedzą inni napisz o tym tutaj. Wszystko co dotyczy ezoteryki, mistyki, podnoszenia wibracji jest tutaj na temat.
Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Re: Wiadomość dla ludzkości (UFO)

Postautor: ZbyniuRoksana » 04 lip 2017, 8:58

Uchwyciłaś sedno problemu związanego z UFO. Niby nie ma a jest...choć oficjalne czynniki nabierają ciągle wodę w usta, a przecież jest internet i inne media, gdzie już dłużej nie da się ukrywać faktu, że nie jesteśmy jedyni i niepowtarzalni w całym kosmosie...

najmita
Adept
Kontaktowanie:

Postautor: najmita » 04 lip 2017, 9:49

edyta pisze:Jest przeciek i to niejeden poszukaj a znajdziesz :).

Kwestia wiarygodności takich "przecieków"...

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 04 lip 2017, 11:20

Upewnisz się jak sam któregoś spotkasz u mnie w domu raz była istota szara i bynajmniej nie zdawało mi się.nie wiem dlaczego ale mówiłam do niego -Adam .może chciał mi powiedzieć ze jest moim bratem :)
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

najmita
Adept
Kontaktowanie:

Postautor: najmita » 04 lip 2017, 11:54

Jak już, to miałem świadectwo działania duszy po śmierci a nie UFO. Gdy byłem dzieckiem, to zmarł wujek który bardzo mnie lubił, oni z ciocią nie mieli własnych dzieci. Chyba nazajutrz po pogrzebie zgubiłem starszemu bratu magnes - zabawkę i strasznie się awanturował a ja byłem bardzo przestraszony. I ten okrągły magnes jakoś spod tapczanu wytoczył się pod moje nogi. NIE było żadnej pochyłości, nie zrobił się żaden fałd na dywanie (pod tapczanem), magnes przetoczył się na drodze około jednego metra.

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 04 lip 2017, 12:01

Ja przez sen mowie ustami zmarłych gdy umarła babcia mówiłam "ciasno mi tu i duszę się w tej trumnie"gdy umarła mama mówiłam "zakopali mnie jak lezalam"w jakiś sposób duchy mają do mnie dostęp i wiele rzeczy zgaduje jak jakieś medium ale to nie na temat ;)
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Darek
Aktywny Forumowicz

Postautor: Darek » 04 lip 2017, 23:21

są skromni i płochliwi
najmita
-posłuchaj na you tubie archiwum audycji Benartowicza-znajdziesz coś tam dla siebie.
-Dużo materiałów na you tubie-pooglądaj te związane z naszą Polską.
Polecam stronę fundacja nautilus-choćby zdjęcia dnia/lub dział 21 piętro:
Cytat z paska na tej stronie:
Cytat:"Śr, 28 cze 2017 09:10 | W dniu 24 czerwca 2017 r. około godziny 3:35 w nocy (ale było już jasno), w Centrum Warszawy, na niebie pomiędzy Pałacem Kultury, a domami centrum czytelnik serwisu FN obserwował przelot niezwykłej kuli. Szukamy innych świadków tego przelotu! Zapraszamy do działu RELACJE w serwisie http://www.emilcin.com"
cytat
"26 czerwca ok. godz. 18.00 na Cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu doszło do niezwykłego incydentu. Świadek odwiedzający grób swojej mamy zauważył dziwną świetlistą postać, która unosiła się tuż nad ziemią, po czym łagodnym skosem poszybowała w niebo. Czekamy na zdjęcia miejsca zdarzenia, które obiecał nam świadek."

Są na YT relacje Polskich emerytowanych oficerów lotnictwa.

Kolego ja chodzę na spacery wieczorne i nawiązuje kontakt-wczoraj widziałem błysk w jednym miejscu wysoko na niebie a chwilę później i ciut dalej rozbłysk jasnego białego światła,jak silne światło ledowe skierowane w moją stronę-nie samolot-leciało ode mnie więc jupitera w ogonie nie ma,zresztą rozbłysło tym silnym światłem w moją stronę i zgasło,meteoryt też widziałem przez dobrych parę sekund,dziwną pomarańczową kulę na horyzoncie i nie było to zachodzące słońce,bo szybko się kurczyło i znikło ,mam nagranie na wideo-niestety na taśmie mini dv.
Przelatującą kulę na niebie też widziałem kiedyś,dosyć duża,mniejsze często widzę wielkości błyszczących gwiazd.Trójkąt z gwiazd widziałem po czym zauważyłem że się rozjeżdża gdyż jeden punkt się przemieszcza,nie mówię od razurze to ufo-mogą to być różności w przestrzeni kosmicznej od śmieci po przelatujące satelity.Na tym to polega to jest ulotne i niezbadane dla Kowalskiego.
A także http://www.emilcin.com polecam do poczytania/pooglądania
Spotkania takie mogą także być tak tajemnicze,ulotne,że czasem sam nie wie człowiek czy to na pewno to o czym myśli,taka natura,
skromność i płochliwość,drugiej strony.

Awatar użytkownika
Bbard
Sympatyk Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Bbard » 23 lip 2017, 8:25

Mam nadzieję, że piszę to w odpowiednim miejscu. Myślę, że tak, bowiem to co napiszę, to przekaz od istot pozaziemskich, a w zasadzie od opiekunów Ziemi, naszej okrągłej Mamy, no, czyli planety:). Ale może tak od początku.

Otóż, to wydarzyło się wczoraj, leżałem w łóżku, więc postanowiłem ciut wejść w medytację, w sumie to by być szczerym, z nudów. Dawno tego nie robiłem. Czemu? Bo jestem leniem, a ponadto miałem takie trywialne powody, nad którymi nie będę się rozpisywał. Więc wszedłem w medytację, nie na miejsce startowe, po prostu w medytacji pochodziłem po swoim pokoju, byłem na zewnątrz mieszkania, patrzyłem jak budynki nie mają ścian, tylko jakby stelaż energetyczny. Nie miałem w tym celu. Ot tak, można rzec, zwiedzałem. I tu zaczyna się niezwykłe spotkanie. W pewnym momencie, nagle zrobiło się ciemno i otworzyła się przede mną klapa, ujrzałem Ziemię. Piękna, niebieska. Zorientowałem się, że jestem w jakimś pojeździe. Nie wpadłem, szczęście, w panikę i rozpacz:). Nagle pojawiła się istota podobna do człowieka, ale tylko podobna. Była, rzecz jasna, humanoidalna, ale fioletowa, miała fioletową aurę, jej oczy były jakby wydłużone, powiększone i bardzo fioletowe, ponadto w miejscu czoła miała włosy, takie specyficzne, rzec, specjalne. Mogę porównać to do... dredów? Tak jakoś skojarzyłem. Od owej istoty biło dobro i miłość. Czułem to, bardzo była piękna. Postanowiłem skorzystać z gratki i czym prędzej porozmawiać. No, ale jak? Zacząłem rozmawiać na poziomie telepatycznym, bez słów, tylko obrazy, emocje. Ciężko nazwać. Myślę, że zarówno on/ona jak i ja, wiedzieliśmy z góry co chcemy powiedzieć. Niezwykłe, wiem, niecodzienne, więc trudno opisać. Zapytałem się, nie słowem, jakby myślą, emocją, jak się nazywają. On odpowiedział jedno słowo, brzmiało-Aura. Myślę, że tam skąd są, nie używa się nazw, a sprawdza po aurze, na tej podstawie siebie i nas, wszystkich poznają. Przypominam, mieli, a w zasadzie ta istota, piękną-fioletową. Ja już nie powiedziałem, kim jesteśmy, bo, no... wiadomo, lecz zapytałem co tu robią. W odpowiedzi dostałem, że są nad Ziemią i patrzą, by jakieś negatywne istoty, pojazdy się tam nie dostały. Poza tym wysyłają w planetę swoją energię, która niczym płaszcz ochronny otula ją i ochrania przed jakimikolwiek negatywnymi nalotami czy działaniami.

Potem owa piękna istota zabrała mnie do zwiedzania pojazdu. Od zewnątrz był niewidoczny, a wewnątrz na pierwszy rzut oka nie przedstawiał się okazale, rzec, raczej tak zimno i stalowo, jednak pokazano mi pewne połączenie z ich planetą niczym żyły, rury, w których płynęła jasno-zielona energia, sądzę, że ich planety, dzięki czemu, na statku w jednej chwili mogli mieć raj, bowiem jego pomieszczenia zdolne były się zmienić, stać... jakby ich planetą, jej fragmentem, jakąś enklawą, a tam już było przepięknie, niczym w raju. Trudno to wyjaśnić. Naraz byłem w zimnym, stalowym pomieszczeniu, które zdolne jest się zamienić we fragment ich cudnej planety, gdzie się bawią, odpoczywają. Zauważyłem, że choć statek, pojazd oprócz nas był pusty, to w owym, pięknym, nazwijmy-fragmencie, było pełno bawiących się pod wodospadem, na Słońcu podobnie fioletowych istot.

Po owym zwiedzaniu zapytałem, znów myślą, bez słów, czy odwiedzają naszą planetę. Okazało się, iż na niej są raczej rzadko, jak już, to by zobaczyć co się dzieje, jak wygląda, jaka jest sytuacja.

Następnie widziałem w jaki sposób rozkładają owy ochronny płaszcz. Naraz na granicy statku, przy owej klapie, którą widziałem na początku, pojawiło się dużo istot, brały się za ręce, jakby przechylały ciała w kierunku Ziemi, a wtenczas z ich serc wypływała jasno-fioletowa energia, która planetę otaczała. Czuć było, że jest to energia dobra, pełna miłości. Po prostu było to czuć.
Spotkanie dobiegało końca, byłem, wiadomo, bardzo podekscytowany. Do pewności i z grzeczności myślą zapytałem czy mogę o tym spotkaniu opowiedzieć. W odpowiedzi dostałem, że jak najbardziej i że ono było zarówno dla mnie jak i dla pozostałych ludzi.
Już straszliwie podekscytowany zapytałem czy mam coś przekazać i tu dostałem taką odpowiedź, że skoro oni pomagają nam, to i my powinniśmy im pomóc. Chodziło o pomoc dla Ziemi chyba, raczej na pewno, w zmianie.

Nagle zobaczyłem klapę, piękną, niebieską Ziemię z fioletową energią i wybudziłem się z medytacji.

No i koniec. Po takim spotkaniu mam zamiar medytować częściej. Był naprawdę cudnie. Na dowód, że sobie tego nie wyobraziłem powiem, nie to, że raczej bym nie stworzył ich statku, w którym, jakby mieli swoją planetę, wiem, że nie był to obraz z planety, ani teleportacja. To wiem na pewno, bo to znowu... czułem. Na dowód, też dla mnie, że nie jest to wyobraźnia, są ich oczy, piękne, wielkie, słowo, które ciśnie mi się na usta-mistyczne.

Takie niezwykłe spotkanie. Jakby ktoś chciał, to proszę udostępniać. I, no cóż, dziękuję.
Jesteś piękną miłością, więc by ją poczuć, zobaczyć, wystarczy zatrzymać się i spojrzeć na siebie.
Życzę Ci szczęścia. <zakochany>

Zapraszam na bloga:https://duchoswiaty.blogspot.com/
Mój kanał YT:https://www.youtube.com/channel/UCXQvKWRnrlJqDM05SQQLE-w

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 23 lip 2017, 10:35

Wszedłeś w medytację z nudów, zatem nie miałeś intencji doświadczenia czegokolwiek. I to jest prawdziwa medytacja, która się Tobie zdarzyła przez przypadek wśród tych - chcianych. Wyciszasz umysł i ciało niczego nie pragnąc, a wyłącznie promieniując własną istotą w wszechświat, masz możność przeżyć takie zdarzenia a nie inne, nacechowane dobrocią i miłością. Jestem pod wrażeniem <brawo> <okok>

Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca

Postautor: a-l-e-x » 03 wrz 2017, 10:15

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 02 paź 2017, 16:51

Ciekawostka...trochę straszna, ale pytania i odpowiedzi intrygujące...czy prawdziwe?

Ostatnio zmieniony 09 mar 2018, 17:46 przez ZbyniuRoksana, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Forum Główne”