Aron?

Dyskusje związane z obudzeniem. Jeżeli coś czujesz czego nie wiedzą inni napisz o tym tutaj. Wszystko co dotyczy ezoteryki, mistyki, podnoszenia wibracji jest tutaj na temat.
Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Re: Aron?

Postautor: edyta » 01 cze 2017, 10:20

Lubie chce i jestem przeciętna Grażyna :)
Praca jedzenie tv daje mi mnóstwo satysfakcji spełnienia stabilizacji i jak nigdy przedtem wiem ze po prostu mam dom a to bardzo bardzo ważne.zaczyna mnie mocno dziwić jak dużo aron mówi o życiu po śmierci a jak mało o życiu za życia a z racji ostatnio napotkanych osób zastanawiam się jak wielu pogubionyvh słabych i często takich co się leczą jak ja Niezgodna i pewnie wielu innych wybrało by śmierć zamiast życia po tym co mówi o niej aron.to poważna sprawa biorąc pod uwagę jego totalne zapewnienia w to iż śmierci nie ma a niebo to alternatywna rzeczywistość to choć wielu ludziom pomógł żyć to wielu zdrowym na ciele ludziom może pomóc umrzeć i to na poważnie nie jest śmieszne widzę jak jego zainteresowanie jakby skręca na tamta stronę zupełnie jakby ta go już nudziła?....ja mam dystans ale być może wielu go nie ma ...
Ostatnio zmieniony 05 cze 2017, 8:40 przez edyta, łącznie zmieniany 1 raz.
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Darek
Aktywny Forumowicz

Postautor: Darek » 01 cze 2017, 12:56

<okok> nie rozumiem-nie osądzam <okok>
Ostatnio zmieniony 17 cze 2017, 0:22 przez Darek, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 01 cze 2017, 16:33

Według mojego intuicyjnego poznania w "niebie" jest dokładnie tak samo jak "na ziemi". Jeżeli ktoś za życia nauczy się w medytacji podróżować po rajskich przestrzeniach, po śmierci też tam trafi jak zechce. Czy takie atrakcyjne jest przeżywanie w kółko swojego życia w innych wariantach w alternatywnych światach - wątpie. Tylko w ciele fizicznym mamy opcję znaleść zadowolenie z siebie samego, bo ciało fizyczne jest podłączone do siatki życia (chociaż umysł negatywnymi myślami dąży do odcięcia tego połączenia i często mu się udaje).

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 03 cze 2017, 14:20

Przebudzenie to jeszcze nie duchowość. W duchowości nie ma oceny na zasadzie co jest dobre, a co złe. W duchowości wszelkie granice się zacierają i pozostaje wyłącznie doświadczanie, które niesie za sobą poznawanie siebie nawet w takiej formie, o której na ziemi przybrałoby sformułowanie słowne - brutalna. Ocenianie nie wynika z duchowości, a jedynie z tkwienia w rozumie, który uwielbia schematyczne myślenie...to też zawsze proponuję, by ważyć słowa, bo one zawsze wynikają z nas, z naszego postrzegania, za którym bywa, że idzie osąd podbarwiony nie zawsze racjonalnymi emocjami.

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 03 cze 2017, 23:53

.....
Ostatnio zmieniony 29 cze 2017, 8:43 przez edyta, łącznie zmieniany 1 raz.
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 04 cze 2017, 10:59

Nie bez powodu tło wszechświata tworzy tzw święta geometria ZbyniuRoksana inaczej patrzył się na pewne aspekty życia mając 40 czy 50 lat i doświadczenia wielu aspektów życia a inaczej mając 20 lat gdy pogoń i gorączka "boga" potrafi doprowadzić do zachlysniecia się wiedzą i wrażeniami.nie wnikam tu w to co w ogóle znaczy smierc ale o skutkach skupienia się na niej

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 05 cze 2017, 8:42

Racja, wybacz ...chyba już poprawiłam...

Duchowość nie Duchowość jeden kij bo i tak się przenika a skoro w każdej chwili życia stoimy na świecie wyboru to ocena sytuacji miejsc i ludzi jest po to by wybrać mądrze dobrze właściwie i korzystnie dla siebie i innych

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 15 cze 2017, 21:54

coś mnie mocno ukuło i zastanawiam się o co kaman.
czy to nie dziwne trochę ze za każdym prawie razem gdy Aron opowiada o tym że ktoś do niego cos powiedział w sensie ze normalny człowiek to używa slow typu "Boze ...i dopiero zwraca się do niego."to się zdazylo kilka razy dlatego tak mocno mi utkwiło i jest to dla mnie trochę niesmaczne ale może mi się tylko tak wydaje?

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Darek
Aktywny Forumowicz

Postautor: Darek » 17 cze 2017, 0:19

-nie wiem co masz na myśli,może rozwiń.
Ja trochę za ostro napisałem kilka postów wyżej tworząc szum,dzisiaj zdaje mi się ,że miałem atak,atak na obudzonych , ale ja nie biorę siebie za obudzonego,raczej uświadamianego i walka występuje czasem dwóch stron co efektem jest moja wypowiedź kilka postów wyżej.Czasem owszem może nam się coś nie zgadzać w naszym przekonaniu , ale każdy ma prawo popełniać błędy czy kontrowersje-"szanuj bliźniego swego choć nie rozumiesz drogi jego".
Nie rozumiem - nie osądzam.Trochę się zagalopowałem.

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 17 cze 2017, 10:55

Chodzi o to ze np ja bym mówiła do Andrzeja "boże jaki ty jesteś costam" do Arona tak się zwracają i on to jaby zaznacza w swoich wypowiedziach.opowiadając o tym co mu ktoś powiedział zwracając się do niego,mówi ze mówią do niego boże.

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Wróć do „Forum Główne”