Aron?

Dyskusje związane z obudzeniem. Jeżeli coś czujesz czego nie wiedzą inni napisz o tym tutaj. Wszystko co dotyczy ezoteryki, mistyki, podnoszenia wibracji jest tutaj na temat.
Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Re: Aron?

Postautor: Glorian » 26 mar 2017, 22:46

Ja tam biorę od każdego nauczyciela co mi służy a co mi nie pasuje to odrzucam.

Awatar użytkownika
g00rmik
Moderator

Postautor: g00rmik » 26 mar 2017, 22:51

Glorian pisze:Ja tam biorę od każdego nauczyciela co mi służy a co mi nie pasuje to odrzucam.

Podobnie mam, że posłucham wielu a i tak pójdę własną drogą :)
Mi np. ich różne zdania robią za kontekst do własnych wglądów i poszerzania horyzontów. Nie mniej jednak odradzałbym każdemu trzymanie się literalnie cudzych przekazów, a jegomości traktować jako swoisty system drogowskazów.
Masz rację Edyta, każdy z nich po coś jest :)
Przestrzeń niefizyczna związana z portalem obudzeni.info jest czystym przekazem z poziomu Serca, czerpiącym z Nieograniczonego i Jedynego Źródła w nieograniczony i harmonijny sposób. Oddaję tą przestrzeń Opiece Źródła, niech prowadzi nasze serca.

Jedyny Boże, Źródło Wszechrzeczy i Wszechistnienia, dziękuję Ci za każdy rok, dzień, oddech, za każdy wschód i zachód Słońca, za każdy przejaw Twojej obecności w mojej przestrzeni. Bądź ze mną zawsze, ochraniaj, doświadczaj i prowadź Swoją drogą. Spraw bym najlepiej jak potrafię pomagał innym wznosić się do Ciebie.

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 27 mar 2017, 5:43

Chyba każdy kto medytuje zaczyna mieć wyświetlane obrazy,odpowiedzi , podpowiedzi .czasem się je rozumie a czasem nie i często bywa tak ze ludzie i sytuacje które nas spotykają są podpowiedzią odpowiedzią i uzupełnieniem tego co zjawia się w medytacji czy modlitwie.wtedy współistnienie pokazuje się tam gdzie się go nie spodziewamy a świat się wygina i naginą razem z nami a nie całkiem przeciwko nam.ostatecznie to od nas zależy co w danej sytuacji możemy z siebie wykrzesać choć kontrola nad tym bywa trudna to już zmiana mentalności poprzez medytacje modlitwy i prace nad sobą znacznie to ułatwia bo nie wymaga kontroli a jedynie płyniecie z prądem który każdy ma w sobie i który wyostrza się również za sprawą tego czym się w życiu kierujemy.umiejętność dostrzegania piękna...to chyba najważniejsze zadanie ludzi bo to co widzisz dziś pojawia się w jutro.
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

kawowy
Nowy

Postautor: kawowy » 23 kwie 2017, 6:03

kuroneko pisze:Poważnie nie słuchasz Arona? To tak w ogóle można? Aron nagrywa filmiki, żeby podziękować różnym ludziom(Jareczkom, Danutkom, Basieńkom itd) :D

Ej no bez kitu jak można nie sluchać Arona :D

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 23 kwie 2017, 9:44

Hehe można...choć ja uważam że warto a każdy i tak ma swój rozum i swoje serce a całe piękno pojednania i współistnienia jest w tym słuchać i odnosić się z tym do siebie i świata który nas otacza nie tylko Arona ale w ogóle ludzi i ich serc
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Anuszka
Współtwórca

Postautor: Anuszka » 28 kwie 2017, 11:25

Arona sluchałam bardzo regularnie od stycznia zeszłego roku do stycznia tego roku. Teraz mam trochę swoich spraw, brak czasu i potrzebuje swojej energii do działania i nie powiem, że mnie nie denerwowały stwierdzenia "przed nami kolejny trudny miesiąc, będzie Wam zabierana energia ", po czym czułam się słabo. Trochę uważam, że jak pisał TS77, że Aron tworzy też pewną iluzję... nie można się ograniczać tylko na jego słuchaniu, bo to żaden rozwój, tylko pozorny, a trzeba działać poza i co ważne, trzeba też filtrować jego informacje już według własnego serducha, gdzie Aron mówi, a raczej przypomina nam prawdę (bo wszyscy znamy prawdę, tylko trzeba ją sobie odświeżyć), a kiedy Aron trochę "popływa w fantazję" . Generalnie ja u Arona widzę channeling, być może istoty, które mu podpowiadają, są różnego pochodzenia, stąd zalecam ostrożność.

Ale ostatnio zauważyłam pewną kwestię, z którą chcę się podzielić. Otoż w którymś flimiku, już nie pamiętam, którym, ale możliwe, że z przedziału tego co opisałam, więc to było min, 3 mc temu. Aron mówił, że jakiś polski, szanowany sportowiec ulegnie wypadkowi i cała Polska będzie go wspierać. Postanowiłam sobie to zapamiętać i potem to zweryfikować, oczywiście mając nadzieję, że się nie sprawdzi, bo nikomu tego nie życzę. W weekend wypadkowi uległ znany żuzłowiec.... myślę, że to o to będzie chodzić. Także może warto raz na jakiś czas do Arona zajerzeć, ale na pierwszym miejscu stawiać siebie i uważać na siebie.
Kochane Światełko, oddaję Ci w opiekę to forum i naszego maluszka, żeby wszystko było w porządku, a maluszek zdrowy. :) :) :) Niech światło będzie w Nas :) Dziękuję za uzdrowienie.

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 28 kwie 2017, 13:40

Ja w ogóle przestałam słuchac jego filmów o tym co zrobią politycy jaki będzie miesiąc itd bo mnie to nie interesuje...słucham wszystkich relacji z medytacji i różnych fajnych jego poruszanych tematów natomiast jeśli jest medytacja pracy dla pokoju itp to robie nie mając potrzeby wiedzieć jakie dokładnie wydarzenie ma się dzięki temu nie wydarzyć.po prostu jakby mnie trochę gryzie "rozumowy"motyw tych filmów wiec się nie zmuszam.natomiast inne jego filmy baaardzo mi odpowiadają :)

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
Bbard
Sympatyk Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Bbard » 30 kwie 2017, 9:53

Mi Dusza powiedziała, że Aron był bardzo ważny w moim życiu, ale trzeba umieć powiedzieć sobie-stop, jakoś tak powiedziała.

Prędzej czy później przychodzi czas, kiedy żaden kolejny film Arona, Alina, mój czy kogokolwiek innego nas po prostu nie rozwija. Choćby był nie wiadomo jak niezwykły, wzniosły czy co tam jeszcze, to nie posunie nas do przodu, a oglądając je dalej powielamy to, co wiemy, popadamy w stagnację i doświadczamy tylko jednego, a mianowicie doświadczamy oglądania doświadczeń innych. To nawet tak głupio brzmi, doświadczanie oglądania doświadczeń innych...
Dlatego właśnie oglądanie takich nauczycieli jest super,ale tylko do pewnego momentu. Przyjdzie czas, że trzeba powiedzieć sobie-stop. Ok, tyle filmów obejrzałem/am, tyle poznałem/am doświadczeń innych, ale teraz mówię-stop, bo to już mnie nie rozwija i zaczynam poznawać siebie, doświadczać własnej osoby, swego serca.
Aron i wszyscy nauczyciele mogą na pokazać drogę, ale nas nie przeprowadzą, choćbyśmy i kurczowo trzymali się ich sukni.
Nie nauczą nas kim jesteśmy, bo jeżeli słyszymy np. od Arona, że jesteśmy boskimi istotami, to tak naprawdę nadal nie wiemy kim jesteśmy, nie doświadczyliśmy i raczej nie doświadczymy, nie poznając siebie, lecz siedząc w internecie, w kazaniach innych naszej boskości.
Oglądając ich pozaziemskie spotkania często zapominamy, że my również równie piękne, a jakże niezwykłe przygody możemy przeżywać. Żaden nauczyciel nie odkryje nas w nas. Może nam powiedzieć, że my to my, ale to jego słowa, ni nasze i dopóki my ich sami nie powiemy, sami nie poczujemy, to nadal stoimy na początku trzymając się np. Arona i bojąc się wyłączyć internet i iść dalej.

Nie mówię, rzecz jasna, że oglądanie jest złe. Tacy nauczyciele jak chociażby Aron to piękne niezwykłe Dusze, które wskazały mi drogę, reprezentując sobą, mało tego, będąc wcieleniem boskości, ale dalej idę sam, dalej mówię-stop i zaczynam doznawać, poznawać siebie, swą boskość i to kim jestem.
Jesteś piękną miłością, więc by ją poczuć, zobaczyć, wystarczy zatrzymać się i spojrzeć na siebie.
Życzę Ci szczęścia. <zakochany>

Zapraszam na bloga:https://duchoswiaty.blogspot.com/
Mój kanał YT:https://www.youtube.com/channel/UCXQvKWRnrlJqDM05SQQLE-w

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 30 kwie 2017, 11:22

Cóż u mnie jest inaczej i raczej nie wykluczam współistnienia na drodze do "samo" realizacji a chyba nawet odwrotnie...to ono pokazuje mi tak samo innych jak.i mnie .bardzo dawno temu myślałam że aby się odnaleźć należy się odizolować gdzieś na odludziu i dać dobie tak zwany święty spokój a dziś widzę to inaczej.wiem ze ja to inny ty a on czy ona to inna ja i nie chodzi o to by być kimś innym ale o to ze jesteśmy jednym a w każdej osobie płynie ten sam duch i to samo światło i każdy mówi o jednym czasem bardziej świadomie lub mniej ale to kwestia postrzegania ...

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
Bbard
Sympatyk Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Bbard » 30 kwie 2017, 12:35

Racja, ale ja nie wykluczam współistnienia, tylko piszę na zasadzie swoich doświadczeń. Jak kiedyś oglądałem stale różne filmy wielu twórców, to po pewnym czasie to się zapętlało. Wiedziałem to wszystko, ale tego nie czułem np. nie czułem się piękną duszą, choć, że nią jestem, słyszałem wiele razy.:) Filmy naprowadziły mnie na pewną drogę, jednak
ja to odnalazłem u siebie i dalej też szukam, ale też się nie izoluję, bo dzięki temu można się sprawdzić, bardziej się sobie przyjrzeć, a przede wszystkim poznać inne Dusze.

To tak na podstawie moich przemyśleń i doświadczeń.
Jesteś piękną miłością, więc by ją poczuć, zobaczyć, wystarczy zatrzymać się i spojrzeć na siebie.
Życzę Ci szczęścia. <zakochany>

Zapraszam na bloga:https://duchoswiaty.blogspot.com/
Mój kanał YT:https://www.youtube.com/channel/UCXQvKWRnrlJqDM05SQQLE-w

Wróć do „Forum Główne”