13:33 Polska: BOSKI WZORZEC START! Negatywny program stop!

Dyskusje związane z obudzeniem. Jeżeli coś czujesz czego nie wiedzą inni napisz o tym tutaj. Wszystko co dotyczy ezoteryki, mistyki, podnoszenia wibracji jest tutaj na temat.
Awatar użytkownika
gosikn
Adept

Re: 13:33 Polska: BOSKI WZORZEC START! Negatywny program stop!

Postautor: gosikn » 01 sie 2016, 1:24

Czy ktoś z Was podczas ŚDM odczuwał spadki energii? Często towarzyszyła mi senność... I doszłam do wniosku, że pewnie w te dni było potrzebne dużo pozytywnej energii.
<buzki>

Anuszka
Współtwórca

Postautor: Anuszka » 01 sie 2016, 9:38

Też tak miałam, przez całe ŚDM spadek formy, a największa kulminacja była wczoraj. Jak dętka:) ale u mnie też były czynniki zewnętrzne, chodzenie późno spać, a w sobotę wieczór panieński:) Trochę było by to dziwne, bo tam było bardzo wiele osób z dobrymi energiami, na pewno znaczna przewaga, sam Papież był bardzo energetyczny.
Kochane Światełko, oddaję Ci w opiekę to forum i naszego maluszka, żeby wszystko było w porządku, a maluszek zdrowy. :) :) :) Niech światło będzie w Nas :) Dziękuję za uzdrowienie.

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 01 sie 2016, 11:12

Ja nie byłem na ŚDM ale spadek formy mam już od jakiegoś czasu. Znalazłem na to lekarstwo. Robię sobie medytację własnego pomysłu, w której łączę się ze źródłem. Ładuję się energią miłości Boskich rodziców ducha mojego. Trwa 7min. Robię 3x dziennie, kiedy mam największe zjazdy energetyczne. Powiem wam, że działa MEGA SKUTECZNIE! Eksperymentowałem i zrobiłem 4x dziennie. Efekt był taki, że obudziłem się o 4 rano, rozpoczołem dzień i nie potrzebowałem więcej snu <radocha_wielu>

Franciszek pytany w samolocie o islamistów, pierwszego terroryste widzi w "bożku pieniądzu". Jezus raczej by się z nim zgodził. Mówi też o polakach i podsumowywuje ŚDM:
http://m.deon.pl/religia/serwis-papiesk ... oryzm.html

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 01 sie 2016, 11:28

Dziękuję Wam wszystkim kochani za uczestnictwo.
Wszyscy spisaliśmy się na medal.
<dobra_robota>

Nasza Akcja 13:33 zakończyła się całkowitym sukcesem.
Brawo My! <brawo>

W ramach ciekawostki. Dziennikarz śledczy - Witold Gadowski, dokonań/kontaktów, którego nie trzeba przedstawiać, miał info od służb, że zamach terrorystyczny ciężarówką (zrealizowany w Nicei), był planowany na ŚDM. Według mojej oceny sprawczość akcji 13:33 dała bezpieczeństwo naszej przestrzeni.
<fala>

https://youtu.be/2dKtBMXp_EA

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 01 sie 2016, 11:40

Wszystkich czujących temat zachęcam do dalszego prowadzenia akcji 13:33 - Niech się dzieje Dobro w naszej Polskiej przestrzeni!

Awatar użytkownika
gosikn
Adept

Postautor: gosikn » 01 sie 2016, 11:54

Ja przy spadkach formy, po prostu zamykałam na chwilę oczy i prosiłam źródło o przypływ energii i zazwyczaj pomagalo :) Widać że podczas ŚDM dużo energii miłości było przekazane na to wydarzenie, więc przyjełam ten spadek formy z pokorą :) Było warto <lol>
<buzki>

ponadczasowa
Aktywny Forumowicz

Postautor: ponadczasowa » 01 sie 2016, 13:35

Glorian pisze:Franciszek pytany w samolocie o islamistów, pierwszego terroryste widzi w "bożku pieniądzu". Jezus raczej by się z nim zgodził.

Ostatnia niedzielna ewangelia byla wlasnie o "bozku- Pieniadzu", gdzie rolnikowi dopisaly plony, wiec postanowil zburzyc swoje spichlerze i zbudowac nowe, wieksze. Chcial zgromadzic dobra na dlugie miesiace, lecz bog powiedzial, ze jeszcze dzis w nocy przyjda po niego, pytajac za chwile: co stanie sie wtedy z jego dobytkiem? W kazaniu zas wspomniana byla kobieta, ktora 3 razy stracila wszystko w zyciu, lacznie z rodzina, dlatego postanowila nic juz nie gromadzic, bo to zwyczajnie nie ma sensu.Samo posiadanie pieniedzy nie jest grzechem. Problem zaczyna sie dopiero wtedy, gdy zaczyna on nami rzadzic, sterowac naszym zyciem, decyzjami, sposobem gospodarowania czasu itd.
Nic nie dzieje sie bez przyczyny
Miłość moim powietrzem
IG 86timeless

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 04 sie 2016, 8:18

Prokuratura: przed ŚDM zatrzymano mężczyznę, który chciał wnieść na Błonia materiały na bombę.
https://news.google.pl/news/m/story?ncl ... pl&topic=h

Awatar użytkownika
Summer
Współtwórca

Postautor: Summer » 06 sie 2016, 15:40

<lol> Cieszę się ze zadziałało! Ja do tej pory mam ustawione przypomnienie w telefonie na 13.13.
Sprawiedliwy z wiary i miłości żyć będzie
<serducho>

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 07 sie 2016, 14:03

Ja również nadal mam w komórce przypomnienie o 13:33. To pozytywna afirmacja, to czemu by ją nie kontynuować. Gdy jest ten czas, powtarzam afirmację trzykrotnie, co w moim odczuciu jakby skupia mą uwagę na wymawianiu w duchu danego tekstu.

Wróć do „Forum Główne”