13:33 Polska: BOSKI WZORZEC START! Negatywny program stop!

Dyskusje związane z obudzeniem. Jeżeli coś czujesz czego nie wiedzą inni napisz o tym tutaj. Wszystko co dotyczy ezoteryki, mistyki, podnoszenia wibracji jest tutaj na temat.
Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Re: 13:33 Polska: BOSKI WZORZEC START! Negatywny program stop!

Postautor: Glorian » 31 maja 2016, 18:27

Och, nie tylko tego cytowanego posta i nie ja jeden :d

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 01 cze 2016, 7:07

Wracając do tematu przewodniego.
USA ostrzega swoich obywateli o prowokacjach, które planuje na Światowych Dniach Młodzierzy w Krakowie. News sprzed 12godzin, 7 źródeł:
https://news.google.pl/news/m/story?ncl ... pl&topic=w

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 02 cze 2016, 9:36

Coś jest na rzeczy, poniżej dzisiejsza fotka z warszawskiego tramwaju.
https://plus.google.com/112567843671263 ... urce=1-2-2

Awatar użytkownika
TS77
Współtwórca

Postautor: TS77 » 04 cze 2016, 3:06

Sayujya pisze:Super akcja, dzisiaj dołączyłem, ale czemu 13.33? Może ktoś wytłumaczyć? Wg mnie odpowiedniejsze byłyby godziny 11.11 i 22.22. To oczywiście nie jest krytyka., w sumie pewnie wszystko jedno, ale wiecie, liczby mistrzowskie itd. :)
Pozdrawiam wszystkich.

TheSkip77 pisze:Też się nad tym zastanawiałem. Ostatnio jakoś wyczuliłem się bardziej na zauważanie 11:11, 111, 22:22 itp..., ale jak jestem w trybie "co by tu zrobić pożytecznego", to zauważam 333 np. 23:33. Później pomyślałem sobie dlaczego Glorian akurat dał 13:33 i przypomniało mi się tłumaczenie w wątku z liczbami, które wyskrobałem kiedyś na szybko, wedle swojego zrozumienia:

viewtopic.php?f=7&t=1272#p5354

"3 - Pomoc"

Jeśli nie realizujemy na planie fizycznym (naszymi działaniami), a tylko w planie mentalnym, emocjonalnym, to ktoś kto jest po naszej stronie / nam pomaga, ma zielone światło na działanie :) (miejmy nadzieję, że to odbywa się świadomie : ])

Glorian pisze:Dla mnie liczby mają znaczenie drugorzędne.
Zdecydowałem się na godzinę 13:33, bo uważam, że jest fajna i nie ma w tym żadnego poddekstu.

Najważniejsze jest żebyśmy się jednoczyli w intencji transformacji "negatywnych programów" w przestrzeni, w której przyszło nam wzrastać w ich przeciwieństwo. Uczucie jedności przychodzi jako efekt uboczny.

Przypomniała mi się istotna rzecz z tymi liczbami :d
Związane jest to z tym: viewtopic.php?f=7&t=1272#p5350

Jeśli poprzypisujemy indywidualne znaczenia do form, to wtedy "Wyższe Ja" lub zwał jak zwał :P Używa tego do komunikacji z nami. Dlatego też, przypomniało mi się (lub przypomniane zostało), że coś takiego skrobałem, gdzie 3 znaczyło pomoc.

Sam czas nie ma znaczenia, ale sposób w jaki ta akcja umożliwia pomoc, zostało mi wytłumaczone na wewnętrznym języku symboli i jednocześnie na wątku, gdzie sam pisałem, że symbole/formy nic nie znaczą jeśli im nie nadamy znaczenia :P

Uznałem, że warto aby się podzielić tym spostrzeżeniem tu z Wami ;))

blue light
Pasjonat Forum

Postautor: blue light » 05 cze 2016, 2:49

pamietajmy ze jestesmy tu I teraz I tylko tu I teraz istnieje,nie tworzcie zlych scenariuszy,macie wplyw na to co jest teraz a wedrujecie do przyszlosci zapominajac ze przyszlosci nie ma,jest tylko teraz,wymagajac cos od kogos czegos tez jest nie na miejscu,prosicie o pomoc anioly z nieba o pomoc wiedzac ze to wasza szkola,to wy macie tworzyc swiat wokol was teraz I tutaj,a nie myslec co bedzie,ci aniolowie dali wam wolna wole.nie ingeruja,widza was modlacych sie o pokoj I nie robiacym nic ,zgadzajac sie na prawo ktore nie chroni zycia a jest przeciwko zyciu,ile spraw jest ktore mozemy naprawic ktore sa tu I teraz ilu osob mozemy pomoc,

polanaklos
Nowy

Postautor: polanaklos » 13 cze 2016, 12:43

Świetna akcja , dołączam wraz z córką <aniołek> Ula Kłos

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 13 cze 2016, 13:03

Fajnie!
<welcome>

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 16 cze 2016, 11:31

polanaklos pisze:Świetna akcja , dołączam wraz z córką <aniołek> Ula Kłos

<lubie_to>

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 24 cze 2016, 19:13

Z tą 13:33 to miałem niezły przebój...byłem na pierwszym w tym roku zebraniu osób z całej firmy. Oczywiście wyciszyłem komórkę i zadowolony a jednocześnie znudzony, siedzę sobie wygodnie w sali tzw. konferencyjnej na wygodnym fotelu w jednym z ostatnich rzędów z błądzącą myślą - kiedy to się wreszcie skończy! Pech w tym, że zbliżała się 13:33 a nieświadomy "zagrożenia" dalej bujałem gdzieś w przestworzach. Wybiła 13:33 a moja komórka wydała przeraźliwy dźwięk alarmowy (wrzeszczącego koguta). Siedzę dalej myśląc, cóż to za idiota nie wyciszył telefonu. Okazało się, że to ja! Była niezła beka i po spotkaniu zbierałem gratulacje za ciekawy przerywnik od rzeczywistości. Sam się ubawiłem....i pomyśleć, że to przez Gloriana... <laughingneqw> <okok>

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 24 cze 2016, 20:00

Polecam się na przyszłość <radocha_wielu>

Wróć do „Forum Główne”