13:33 Polska: BOSKI WZORZEC START! Negatywny program stop!

Dyskusje związane z obudzeniem. Jeżeli coś czujesz czego nie wiedzą inni napisz o tym tutaj. Wszystko co dotyczy ezoteryki, mistyki, podnoszenia wibracji jest tutaj na temat.
Aligod
Adept

Re: 13:33 Polska: BOSKI WZORZEC START! Negatywny program stop!

Postautor: Aligod » 07 wrz 2016, 15:32

Co zrobić, żeby w końcu Polska miała dobrą opinię i żeby przebić tą antypolską machinę propagandową na zachodzie.(http://www.fronda.pl/blogi/amdg/antypol ... 26619.html)
Propaganda nie jest bezpośrednia.

Nie che mi się teraz pisać o tym, bo przykładów jest naprawdę dużo. Na przykład artykuły BBC jak ten. Takich artykułów na zachodzie jest mnóstwo, które z zakamuflowany sposób nawołują do nienawiści w stosunku do Polaków:
http://www.bbc.com/news/magazine-36305838

Nawet teraz jest w UK zmarł Polak, oni jak piszą o rasizmie to tylko o czarnych i muzułmanach.

Myślę, że ma to związek z wieloma przepowiedniami, gdzie Polska ma nieść prawdę:

http://demotywatory.pl/4574824/III-wojn ... stradamusa

Nie mniej jednak, Polacy jak do tej pory karnie brali wszystko na siebie i zostali tak zaprogramowani, żeby brać wszystko na siebie. Nawet jak nas obrażają i się z nas nabijają to i tak jest nasza wina, bo my jesteśmy tacy i siacy. Mamy niezwykłą zdolność do zamydlania sobie oczu.

Ja już zaczęłam pracować nad tym, żeby prawda historyczna na temat Polski wyszła na jaw bez odwrotu. Jednak tutaj trzeba naprawdę zjednoczenia sił bo też sekty, które mocno pracują nad tym, żeby osłabić Polskę mają dużą wiedzę i posuwają się do wielu rytuałów, żeby ten region osłabić.

Z jednej strony nie mam nic przeciw globalizacji i za tym, żebyśmy byli jedną wielką rodziną, ale jeżeli chodzi o Polskę, to zbyt wielu ludzi zginęło z intencją za ten kraj, że teraz nie możemy tak oddać naszej tożsamości bez wyczyszczenia i odkłamania historii.

Bo miarka już się dawno przebrała.

Awatar użytkownika
Seele
Aktywny Forumowicz

Postautor: Seele » 14 wrz 2016, 19:24

Aligod <zakochany> , dzięki kochana, pięknie napisałaś, jesteśmy niezwykłym narodem a ciągle dostajemy w kość i jeszcze nasi agresorzy mówią nam, że sami jesteśmy sobie winni . Ostatnio dowiedziałam się, że nawet w Irlandii nas nie lubią, a historię mamy tak podobną. Cóż... zawsze mi tak smutno z tego powodu. Ale turystów u nas coraz więcej!

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 02 lip 2017, 14:00

Czy jeszcze pamiętacie o godzinie 13:33? kto pamięta - łapka w górę.
Ja - pamiętam i uskuteczniam codziennie! :) <okok>

Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca

Postautor: a-l-e-x » 02 lip 2017, 14:16

Ja również pamiętam;)

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 02 lip 2017, 14:27

Nie zawsze trafiam w porę ale kilka razy dziennie prostuje tor gdy costam mi skręca :)
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Wróć do „Forum Główne”