ŚWIATOWA MEDYTACJA KLUCZ DO WOLNOŚCI 11 ŚIERPNIA

Dyskusje związane z obudzeniem. Jeżeli coś czujesz czego nie wiedzą inni napisz o tym tutaj. Wszystko co dotyczy ezoteryki, mistyki, podnoszenia wibracji jest tutaj na temat.
Awatar użytkownika
ARTON55
Adept

Re: ŚWIATOWA MEDYTACJA KLUCZ DO WOLNOŚCI 11 ŚIERPNIA

Postautor: ARTON55 » 06 sie 2018, 6:04

TO CO TU ZAMIEŚCIŁEM TO WŁAŚNIE KLUCZ DO ZMIAN. MY JESTEŚMY GOŚĆMI NA TEJ ZIEMI A ONA NIE BĘDZIE CZEKAĆ W NIESKOŃCZONOŚĆ NA ŚPIĄCYCH. TO FORUM JAK ROZUMIEM JEST DLA OBUDZONYCH JA W SPRAWACH ISTOTNYCH JESTEM CZŁOWIEKIEM CZYNU. SAMO SIĘ NIC NIE ZMIENI OKNO ZMIAN NA ZIEMI WYPADA NA TEN CZAS I TO JEST WŁAŚNIE TA PORA.
144 000 TO JAHWE ZERŻNĄŁ Z PRAW KREACJI ZIEMI I PRAWA JEDNI. POLECAM ZNALEZIENIE PRAWO JEDYNEGO. KLUCZEM JEST PRZEJAWIENIE SIĘ W JEDNOŚCI . MEDYTACJA TA JEST NA TO ODPOWIEDZIĄ.
CO DO COBRY TO ON JUŻ BRAŁ UDZIAŁ W WYZWALANIU INNYCH PLANET ALE WIDAĆ , ŻE Z TAKIM PROBLEMEM JAK NA ZIEMI JESZCZE SIĘ NIE ZETKNĄŁ JEST TO NIE TYLKO DLA NIEGO TAKIM DUŻYM ZASKOCZENIEM. MOŻE TO BUDOWAĆ NIECHĘĆ, ZMĘCZENIE I OBOJĘTNOŚĆ. BRAK ZROZUMIENIA, ŻE MUSIMY DZIAŁAĆ W JEDNOŚCI DLA NAJISTOTNIEJSZYCH ZMIAN TO ZAPRZEPASZCZENIE DANEJ NAM OKAZJI. TYLKO TYLE I AŻ TYLE. JA NIKOGO NIE ZAMIERZAM PRZEKONYWAĆ CZY BUDOWAĆ IDEOLOGII. PRZEDSTAWIAM TYLKO SWOJE POGLĄDY. KAŻDY W SWOJEJ DUSZY PODEJMUJE SAM DECYZJE I ZGODNIE Z NIMI OTRZYMUJE. CI CO CHCĄ DALSZEJ EGZYSTENCJI W 3D BĘDĄ NADAL TAK FUNKCJONOWAĆ ODDALAJĄC MOŻLIWOŚĆ PRZYSPIESZONEJ EWOLUCJI.

Awatar użytkownika
ARTON55
Adept

Postautor: ARTON55 » 06 sie 2018, 10:19

MOJE POGLĄDY MOIMI POGLĄDAMI. NIE JESTEM HUMANISTĄ I NIE MAM ZDOLNOŚCI GŁADKIEGO I KLAROWNEGO WYPOWIADANIA SIĘ. MOŻE TO POWODOWAĆ PEWNE NIEPOROZUMIENIA. WIĘC ZACYTUJĘ DLA JASNOŚCI.

TEMAT - Medytacja <serducho> „Klucz do Wolności” <serducho> podczas zaćmienia Słońca, 11 sierpnia 2018 o godz. 11.11

Z INSTRUKCJI MEDYTACJI - <serducho> 2. Ustanów intencję wykorzystania tej medytacji jako narzędzia dla przyspieszenia procesu uzdrowienia Ziemi i jej mieszkańców, usunięcia bomb toplet i wywołania Wydarzenia. <serducho>

POD OSTATNIM FILMIKIEM ZABRAŁEM GŁOS ZWRACAJĄC SIE DO ARONA BY WZIĄŁ INICJATYWĘ W TEJ MEDYTACJI. NIE WIEM JAK INACZEJ SIE Z NIM SKONTAKTOWAĆ.

DLA ZAINTERSOWANYCH OBSZERNIEJSZE ROZWINIĘCIE TEMATÓW. ATLANTYDA, PRAWO JEDNI I PRZEKAZ ARCHANIOŁA METATRONA.

http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2018/ ... esc-i.html

Awatar użytkownika
Beyond
Aktywny Forumowicz

Postautor: Beyond » 11 sie 2018, 11:38

Chyba nic się nie zmieniło :))
Jak zwykle <zdziwiony>

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 11 sie 2018, 19:35

Beyond pisze:Chyba nic się nie zmieniło :))
Jak zwykle <zdziwiony>
A jednak zmieniło się - była piękna burza! W sferze energetycznej nic nie dzieje się na teraz, na już. To zawsze jest proces rozłożony na określony czas, potrzebny do pełnej zmiany. Więcej więcej pozytywnego nastawienia... :)

Awatar użytkownika
Beyond
Aktywny Forumowicz

Postautor: Beyond » 11 sie 2018, 20:20

ZbyniuRoksana pisze:
Beyond pisze:Chyba nic się nie zmieniło :))
Jak zwykle <zdziwiony>
A jednak zmieniło się - była piękna burza! W sferze energetycznej nic nie dzieje się na teraz, na już. To zawsze jest proces rozłożony na określony czas, potrzebny do pełnej zmiany. Więcej więcej pozytywnego nastawienia... :)

<okok>

Awatar użytkownika
ARTON55
Adept

Postautor: ARTON55 » 13 sie 2018, 7:49

CHOCIAŻ PODCZAS MEDYTACJI NIE OSIĄGNIĘTO MASY KRYTYCZNEJ NASTĄPIŁY WAŻNE PRZEŁOMY.
http://2012portal.blogspot.com/2018/08/ ... ation.html
PEŁNY RAPORT BĘDZIE WKRÓTCE.
MOJA PRYWATNA OCENA: "OBUDZENI" ŚPIĄ. W SPRAWIE ZAMIESZCZENIA TEJ MEDYTACJI NA YT ZWRACAŁEM SIĘ DO ARONA.

Anuszka
Współtwórca

Postautor: Anuszka » 13 sie 2018, 8:39

Ja chciałam być, ale niestety zostało mi przeszkodzone w tym, taki zbieg zdarzeń, żebym nie mogła w tym uczestniczyć i do tego jeszcze przyczynił się telefon z androidem. Z tego co czytałam w komentarzach, to sporo ludzi miało problemy z uczestnictwem. Może warto by było popracować nad ochroną dla nas przed tymi atakami. Btw tego dnia ja też zupełnie byłam bez energii, nie wiem czemu.
Kochane Światełko, oddaję Ci w opiekę to forum i naszego maluszka, żeby wszystko było w porządku, a maluszek zdrowy. :) :) :) Niech światło będzie w Nas :) Dziękuję za uzdrowienie.

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 13 sie 2018, 11:51

Jeżeli coś chcemy wspólnie zrobić, wystarczy wyrazić szczerą intencję bez względu na efekt i w tej intencji pozostać. Intencja z "musu" bo coś musi być tak czy tak, nie jest wcale intencją - jest zwyczajnym zadaniem. Anuszka nie była jedyna, która czuła dyskomfort i wcale się jej nie dziwię, Intencja jest nastawieniem od serca do medytacji lub też innych form, które wspomagają energią wspólną sprawę. Ocena, że coś poszło nie tak, nie jest domeną osób będących w duchowości. Jest tymczasową przywarą osób uważających się za tzw. "obudzonych". Ja nie jestem obudzony, ja jestem tylko świadomy, cóż możemy razem zdziałać. I nie ma znaczenia konkretna liczba, gdyż to czysta ezoteryka. Znaczenie ma sam fakt, jak szczera intencja i energia promieniowała z tych osób, którym leży na serduchu dobro Matki Ziemi. Skupianie się na ilości, zamiast na jakości to rozpraszanie energii. To próba wykonywania zadania, jakich wiele w systemowym świecie...

Awatar użytkownika
Beyond
Aktywny Forumowicz

Postautor: Beyond » 13 sie 2018, 12:33

A może warto byłoby pomedytować nad tym by przebudzili się avatarowie na Ziemi? Podejrzewam że każde miasto/wioska na świecie "posiada" własnego avatara.

Awatar użytkownika
ARTON55
Adept

Postautor: ARTON55 » 13 sie 2018, 14:19

NIESTETY MA ZNACZENIE LICZBA MEDYTUJĄCYCH. A INTENCJA DOPRECYZOWUJE JEJ CELE.

CHCĘ PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM , KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W TEJ MEDYTACJI. POKAZALI CO WYBIERAJĄ. SĄ TO PIĘKNE DUCHOWO ISTOTY NA KTÓRYCH MOŻNA POLEGAĆ. DZIĘKUJĘ RÓWNIEŻ TYM CO CHCIELI ALE IM PRZESZKODZONO. JA NA WSZELKI WYPADEK ZNAŁEM MEDYTACJE NA PAMIĘĆ.
VICTORY OF LIGHT!
<serducho> <serducho> <serducho> <serducho> <serducho> <serducho> <serducho>

Wróć do „Forum Główne”