To my - cywilizacja... Roksana

Dyskusje związane z obudzeniem. Jeżeli coś czujesz czego nie wiedzą inni napisz o tym tutaj. Wszystko co dotyczy ezoteryki, mistyki, podnoszenia wibracji jest tutaj na temat.
Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik
Posty: 1412
Rejestracja: 17 kwie 2016, 9:13
Lokalizacja: Gdynia

To my - cywilizacja... Roksana

Postautor: ZbyniuRoksana » 09 mar 2017, 21:44

Tak system rozprawia się z naszą naturą, po przez nas samych!

Ostatnio zmieniony 13 lut 2018, 11:08 przez ZbyniuRoksana, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik
Posty: 1412
Rejestracja: 17 kwie 2016, 9:13
Lokalizacja: Gdynia

Re: To my - cywilizacja... Roksana

Postautor: ZbyniuRoksana » 10 mar 2017, 8:23

Mocne i dosadne w swoim wyrazie! <brawo> <lubie_to>Zbyniu

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik
Posty: 1034
Rejestracja: 24 lis 2016, 22:00

Re: To my - cywilizacja... Roksana

Postautor: edyta » 10 mar 2017, 8:34

Gdyby Ziemia tak na nas patrzyła to już dawno byłby kolejny potop...na szczęście dla nas nie widzi w nas jedynie pasożytów nawet gdy my sami tak o sobie myslimy
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .


Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Darek
Aktywny Forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 08 lut 2017, 22:21

Re: To my - cywilizacja... Roksana

Postautor: Darek » 11 mar 2017, 22:42

-tak to niestety wygląda wystarczy spojrzeć na kraje rozwinięte,idziemy do supermarketu,wszystkiego po 10 rodzajów z różnych firm [jak dla mnie bezsens,przepych]
-gdzie tu dla porównania są kraje trzeciego świata gdzie ludzie umierają z głodu

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik
Posty: 1412
Rejestracja: 17 kwie 2016, 9:13
Lokalizacja: Gdynia

Re: To my - cywilizacja... Roksana

Postautor: ZbyniuRoksana » 13 lut 2018, 11:09

Warto sobie przypomnieć ten filmik, jak zachowujemy się na tym ziemskim padole. Jak po przez system Matka Natura jest niszczona.

Awatar użytkownika
Xardas
Aktywny Forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: 28 gru 2017, 10:01
Lokalizacja: Andrychów

Re: To my - cywilizacja... Roksana

Postautor: Xardas » 13 lut 2018, 11:54

Jak to pieknie okazuje obecne czasy. Ludzie przekazują to z pokolenia na pokolenie mysląc że to normalne. A Kiedy wychodzi prawda o UFO, strach i panika bo nas zniszczą :D No jak nas mają nie zniszczyć jak widzą w nas zagrożenie ?? Zabijamy niszczymy siebie nawzajem nie potrafiąc szanować mamę ziemię oraz braci to jak innych ludzie mają szanować ?? Nie chciałbym żeby ludzie rozprzestrzenili się po galaktyce bo to doprowadzi do galatyczynej wojny z taką świadomością ludzi. Nie potrafią szanować to co daje im natura, potem powstają te tak zwane śmieszne filmiki faile. Aż przykro patrzeć jak ludzie sami to wszystko sobie zgotowali na własne życzenie. Jak niszczą innych. Bo liczę się tylko ja bo moje jest mojsze a jak ci nie pasuje to wyjdź. Jak to pieknie na koncu pokazano, wszystko do ludzi wraca
,,Chociażbym szedł przez najczarniejszą czerń, zła się nie ulęknę , ponieważ wiem że Ty jesteś ze mną,,

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik
Posty: 1412
Rejestracja: 17 kwie 2016, 9:13
Lokalizacja: Gdynia

Czym jest system i jak sobie z nim radzić?... Roksana

Postautor: ZbyniuRoksana » 02 mar 2018, 18:51

System jest przemyślany i doskonale wcielony. Jest prawie niezawodny. Jak go zniszczyć?

System z roku na rok staje się coraz bardziej humanitarny, pozwalając nam samym się powoli zabijać. Obecnie wojny są prawie nie potrzebne.

Są trzy magiczne guziki, które mają dziś prawie wszyscy: „seks”, „władza” i „pieniądze”. Za pomocą tych przycisków System nami zarządza. Nie musi wszystkich śledzić. Wystarczy opracować i puścić program z jednego guzika, a dalej tysiące „ludzików” zrobią wszystko sami. Tych, u których takie guziki są i dobrze funkcjonują, System nazywa „adekwatnymi”. Można stwierdzić, że adekwatni są Systemowi.

Guziki
Szczególnie dobre połączenie dają dwa lub trzy guziki. Na przykład, „władza” i „pieniądze”. Jeśli masz te przyciski to nie cofniesz się przed niczym, o ile System obieca ci rezultat naciśnięcia.
Zdradzisz swoich przyjaciół, twoich rodziców, swój naród, sprzedasz swoją ziemię jeżeli zażąda tego System, właśnie za władzę i pieniądze, zostaniesz nareszcie wybitnym politykiem lub „medialną mordą”, dostaniesz realną lub ideologiczną władzę (możliwość wpływania na masy przez zombirowanie) i pożądane zielone papierki. System ich narysuje tyle, ile tylko potrzeba.
Sam w sobie przycisk „pieniądze” również jest dobry. Ci, którzy go mają również rządzą. Za „pieniążki” można „popracować” sobie również w obcym wywiadzie, można wypróbować nową szczepionkę na naszych dzieciach, można przełknąć upokorzenie, zdradę, kłamstwo… ale co możesz zrobić, jeśli System obiecuje ci wynik naciśnięcia na twój czarodziejski guzik.
Może guzik „seks”? Nie mi o tym mówić. Wiesz, że z powodu tego przycisku kończyły i rozpoczynały się wojny, prowadzono i prowadzi się politykę państwa, prowadzone są działania wywiadowcze. Jeśli masz taki przycisk, prawdopodobnie wkrótce będzie potrzebny System. Co mówisz, nie masz takiego przycisku? To po co oglądasz klipy w MTV, a czasem i coś jeszcze?
Przyznaj się uczciwie, przynajmniej przed sobą, do tego potrzeba tylko Internetu. A zombierowanie otrzymujesz jako bezpłatny bonus.
Istnieje oczywiście kilka dodatkowych przycisków: „horrory”, „strach”, „opinia publiczna” itd. Jednak zasada ich działania jest taka sama. To one zmuszają widzów do gromadzenia się razem i tworzenia z nich zombie.

Jak aktywowane są guziki
„Dom- 2”, zombo „Wiadomości”, „jak zostać milionerem”, „Pole cudów”, ” Gordon-Kichot” i mnóstwo innych projektów naciska na twój guzik i robi z ciebie bardziej adekwatnym, bardziej adekwatny dla Systemu. One umiejętnie kształtują „twoje” poglądy w momentach kluczowych, uczą cię, że masz się z kim zaprzyjaźnić, jak i gdzie pracować. To właśnie dzięki tym projektom, kształtującym guzik wierzymy, że jest to „najstarsza profesja”, bynajmniej nie rolnicza, że banki troszczą się o prostych ludzi a rządy zawsze troszczą się o interesy swoich obywateli, że jedyny możliwy w tej chwili sposób otrzymywania energii – to spalanie ropy naftowej, że bycie bankierem, prawnikiem i stomatologiem to prestiż, że najskuteczniejszym sposobem aby zostać „gwiazdą” jest seks z producentem, że rodzice nie powinni „naruszać praw dzieci” i wyskakiwać z morałami, że lekarze mogą wyleczyć, że nauczyciele mogą nauczyć, że uczeni wszystko wiedzą…
Jeszcze nie poczułeś haczyka? Nie ma go.
Po prostu twoje guziki zacząłeś przyjmować jako coś oczywistego. A wcześniej ich nie było.

Odmieńcy
Niektórzy nie mają ich do tej pory. To odmieńcy, nieadekwatni ludzie. System ich odłącza, a oni nie żałują Systemu.
Takich nie przyjmą do pracy w poważnym biurze, ponieważ jest im obca korporacyjna etyka, jako coś pokracznie obrzydliwego. Tacy nie mają szans na zostanie osobą medialną, ponieważ praca w zombielandzie wymaga posłuszeństwa, wieszczenia pewnych dogmatów, „wartości” Systemu, a przecież nie ma u nich guzików! Nic do zarządzania. Jeśli się nagle taki przełamie, to tylko na krótko. Do momentu starcia czołowego, jak w Talki Show lub podobnych. Tacy nie wejdą do polityki, a jeśli wejdą to utrzymają się niedługo, do wypadku, awarii lub cegły na głowę. Dlaczego zabito Kennedy’ego? Ewdokimowa? Nie-a-dek-wat-ni. Nieadekwatni do wszystkiego, oprócz swojego Sumienia.

Skąd się biorą odmieńcy

Jeszcze się nie domyśliłeś? Rodzą się ze świadomości. Myślisz, że po co w ostatnich dziesięcioleciach wylewany jest na ciebie potok częściowo prawdziwych i strasznych informacji o planach rządu światowego, o zanieczyszczeniu naszej planety, o tym co było na planecie w dalekiej i bliskiej przeszłości naprawdę? Robią to „przebudzeni” ludzie. Tak, oczywiście.
I jeszcze System. Musi on wiedzieć czy jesteś adekwatny czy nie. Oddzielić, że tak powiem, ziarno od plew. Informację otrzymują wszyscy w równym stopniu, Internet ma prawie każdy. Ale nie wszyscy postrzegają to tak samo. Niektórzy nawet przed grobem pozostaną ślepi i nie rozumieją dualizmu tego świata.
Niektórzy już zdążyli się „zaadekwacić” do takiego stopnia, że System wydaje im się matczynym łonem, czymś miękkim i przytulnym, zdejmującym z nich wszelką odpowiedzialność. Nie obchodzi ich, że historia jest zniekształcona, że trują GMO i innym gównem, że moralność upadła niżej podłogi. Co za różnica, przecież zawsze masz piwo w lodówce i serial w zombie-skrzynce, a za twoje bezpieczeństwo odpowiada policja, za twoje zdrowie – lekarze, za twoje dzieci – nauczyciele, a za twoje zdrowie psychiczne – twój psychoanalityk… Chcesz o tym porozmawiać?
Oczywiście, nie ma żadnego światowego spisku, jesteś prawy, a Skołkowo zbudowano wyłącznie dla „nanoizacji” twojego przytulnego trybu życia, a nie do masowej produkcji chipów. Przy okazji oto i chip. Nie ma w nim nic takiego, a ty być może nie będziesz miał nic przeciwko. Cóż, zostałeś ostrzeżony.
Jesteś adekwatny – zapraszamy do nowego świata, nowego porządku światowego, masz prawo do pracy w twojej klatce i umrzeć miesiąc po przejściu na emeryturę.
Organizują jakieś śmieszne wspólnoty, rodowe posiadłości, przeprowadzaj marsze i wiece, budują portale informacyjne w sieci. Takich widać na wiorstę. Kto widzi? System oczywiście. A tego kto nie „w adekwacie” próbują torpedować.

W jaki sposób system identyfikuje odmieńców
Wcześniej identyfikacją i zniszczeniem zajmowało się Biuro (służb specjalnych). Ta praca była tytaniczna: podsłuch, prowokatorzy, siedzący „na haczyku”, analitycy, koordynatorzy, oddziały szybkiego reagowania.
Teraz wszystko jest prostsze: podaj mi swoje IP, a powiem ci kim jesteś. System również tu jest bliski ideałowi. On dokładnie wie o każdym czy ma „guzik”. Jest niezauważalny i wszechobecny. Być może on jest Gospodarzem?
Dziś wszystko stało się bardziej złożone. Coś poszło nie tak.
Okazało się, że jest wielu ludzi bez guzika, zbyt wielu by śledzić każdego. Łączą się w grupy w sieci.
Łączą się w grupy w życiu.
Co straszniejsze – zaczynają ignorować system stwarzając poważną tendencję.
Przecież System działa poprzez naciśnięcie „guzika”. Właśnie guziki pozwalają Systemowi opracowywać nowe i coraz nowsze zasady gry i rzucać nowe podprogramy dojenia.
A co jeżeli masa krytyczna „ludzików” przestanie reagować na „guziczki”? Co jeśli nagle zaczną się zachowywać zgodnie z nakazami ich sumienia? Tego właśnie boi się System. Ten przycisk nazywa się „Strach Systemu”. Kiedy umrze System?

KIEDY WSZYSCY ZACZNIEMY ŻYĆ ZGODNIE Z SUMIENIEM.
Władymir Borisow

Źródło: https://treborok.wordpress.com/czym-jes ... eview=true
Załączniki
System.jpg
System.jpg (142.57 KiB) Przejrzano 283 razy

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik
Posty: 1412
Rejestracja: 17 kwie 2016, 9:13
Lokalizacja: Gdynia

System, jakiego nie znacie...Roksana

Postautor: ZbyniuRoksana » 03 mar 2018, 14:38Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości