Walka z przymusem szczepień

Dyskusje związane z obudzeniem. Jeżeli coś czujesz czego nie wiedzą inni napisz o tym tutaj. Wszystko co dotyczy ezoteryki, mistyki, podnoszenia wibracji jest tutaj na temat.
Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Re: Walka z przymusem szczepień

Postautor: ZbyniuRoksana » 05 gru 2017, 20:40

ZASZCZEPIONE DZIEWCZĘTA – duński dokument o powikłaniach po szczepionce przeciwko HPV

Zaszczepione dziewczęta (De Vaccinerede Piger) – to dokument nakręcony przez duńską telewizję. Materiał przedstawia historię dziewczyn, które ucierpiały mniej lub bardziej poważnie w wyniku szczepienia przeciwko rakowi szyjki macicy (HPV). Duńscy reporterzy dowiedzieli się, że takich zgłaszanych przypadków było ponad 1.000, a samych poważnych - 283 (dostępny jest również dokument na ten temat https://app.box.com/s/9ihtrosonej1r9w... ) Te zaszczepione i skrzywdzone przez szczepionkę dziewczęta zostały pozostawione same sobie, bez żadnej pomocy ze strony duńskiego rządu i organów zdrowotnych. Nikt nie bierze odpowiedzialności za to co się stało, i każda pytana instytucja oddala od siebie zarzuty zwalając winę na kogoś innego, ale obiecuje pomoc i nic dalej w sprawie nie robi. Sama instytucja opieki zdrowotnej, która ma ochraniać zdrowie swoich obywateli, nie robi tego, a jedynie potrafi należycie ochraniać korespondencje i dokumenty aby nie wyciekły do publicznej wiadomości. Dokumenty te zawierają poważne ostrzeżenia co do szczepionki Gardasil - preparatu, który okalecza młode dziewczyny, a z powstałymi powikłaniami lekarze nie potrafią sobie później poradzić. Te okaleczone dziewczęta i ich rodziny muszą szukać pomocy poza swoim ojczystym krajem, Danią, licząc na jakąkolwiek pomoc, która przywróciłaby z powrotem ich utracone zdrowie. Taka wycieczka w poszukiwaniu powrotu do zdrowia wiąże się z ogromnymi kosztami finansowymi co niejednokrotnie zmienia i destabilizuje materialną pozycję takiej rodziny. A rząd duński umywa ręce….. a upadłe na zdrowiu dziewczyny muszą walczyć, z reguły nieskutecznie o jakiekolwiek odszkodowanie, które zapewniłoby im dalsze leczenie, szczególnie poza granicami ich kraju. Większość z dziewczyn udaje się do Londynu i tam przechodzą leczenie, podawane są im dożylnie witaminy i tłuszcze w celu polepszenia funkcjonowania i odbudowania struktur mitochondrii, które są ważną częścią komórek. Taki rodzaj oczyszczania organizmu (detox) przynosi powolną poprawę zdrowia i daje możliwość w miarę normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Wśród poważnych skutków ubocznych szczepionki Gardasil wyróżnić można mało znaną jednostkę chorobową POTS - Zespół Posturalnej Tachykardii Ortostatycznej. Wysłane zapytanie do Europejskiej Agencji Leków nie dało jednoznacznej odpowiedzi….. nie mogą potwierdzić ani zaprzeczyć, że POTS jest spowodowane przez szczepionkę Gardasil. Jednak organy zdrowotne uznały, że po mimo iż istniałaby korelacja pomiędzy szczepionką a POTS to szczepionka i tak nie straci swojego zatwierdzenia i nie zostanie ona wycofana z programu szczepień. Tak więc bądźmy tego świadomi, że skoro szczepionka, która powoduje udowodnione powikłania ze śmiercią włącznie nie zostanie usunięta z programu szczepień to możemy być pewni, że lawinowo posypią się kolejne historie okaleczonych dziewczyn.

Komentarze:
-To nie tylko szczepionka przeciwko HPV tak może działać, każda inna może spowodować takie powikłania. Ja zostałam zaszczepiona na odrę w wieku 11 lat od tamtej pory jak mam te wszystkie objawy co dziewczyny wyżej. Od tamtej pory leczyłam się na przewlekłą depresję, wmawiano mi, że wymyślam i że mam nierówno pod sufitem, a ja wiedziałam jaka byłam wcześniej, wszystko co dobre i stabilne skończyło się w kilkanaście dni po szczepionce.Zaczęło się od paraliżów całego ciała i niemożności złapania oddechu, potem nastąpiła degradacja komórek nerwowych, brak kontroli własnych myśli, myśli samobójcze do potęgi milionowej. Czułam się jakbym umarła jakbym już nigdy miała nie żyć. Najlepsze jest to, że jak usłyszałam, że dziewczyny były dobre w sporcie...ja gdy miałam 11 lat byłam najlepsza w szkole w większości sportów, byłam nawet lepsza od chłopaków, kocham to. Pozdro, nie szczepcie się, to propaganda depopulacyjnych psychopatów, lobby firm farmaceutycznych zbijających fortunę na szczepionkach i na bezskutecznym leczeniu powikłań
- 100 kobiet rocznie w Danii umiera z powodu raka szyjki macicy a 1000 dziewcząt jest okaleczane po serii szczepień które trwaja mniej niż rok z powodu szczepionki przeciwko w/w rakowi. Jak zwykle lekarstwo gorsze od choroby!
-Trzeba ten film pokazywać każdemu konowałowi, który nakazuje szczepienia !!! A osoby, które mają PAD'alca w znajomych powinny mu też go udostępnić, bo on podpisał ustawę o PRZYMUSOWYCH szczepieniach NIE TYLKO DZIECI ! Czy prezydent zaszczepił swoją córkę ?!? Raczej wątpię !
- No to macie nasz rząd podpisał ustawę i te szczepienia będą u nas obowiązkowe !!!! http://www.rynekaptek.pl/prawo/sejm-od- ... ,9403.html

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 06 gru 2017, 9:16

niee :(( <zalamka> <beksa>

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 06 gru 2017, 9:32

24312678_151181855519047_1840516217198854808_n.jpg
24312678_151181855519047_1840516217198854808_n.jpg (15.75 KiB) Przejrzano 68 razy

24796289_2073947096167425_4851576103554739083_n.jpg
24796289_2073947096167425_4851576103554739083_n.jpg (93.15 KiB) Przejrzano 68 razy

A przecież mamy taaaką piękną konstytucję...
24796633_568062383536068_8914957132701475707_n.jpg
24796633_568062383536068_8914957132701475707_n.jpg (54.06 KiB) Przejrzano 68 razy

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 07 gru 2017, 20:01

Szczepienna bomba zegarowa - prof. dr hab. Maria Dorota Majewska - 26.08.17
Najbardziej profesjonalny wykład potwierdzający szkodliwość szczepionek na zdrowie dzieci, młodzieży i dorosłych.

W dniu 26 sierpnia 2017 roku we Warszawie odbyła się niezwykłe interesująca konferencja organizowana przez Lenę Hupert pod tytułem: Szczepienia - XXI wiek". Jedną z najbardziej kompetentnych osób w tej kwestii jest prof dr hab. Maria Dorota Majewska. Jej znakomita prezentacja nosiła tytuł:: Szczepienia bomba zegarowa. Oto zapis jej wystąpienia wraz z końcową dyskusją.

Komentarze:
- Od 11 lat mieszkam w Irlandii, mam 3 dzieci, nie szczepię i nikt nie nalega choć proponują. Szczepionka BCG nie jest już nawet proponowana. Zero epidemii, Radziwiłł powinien tu przyjechać na szkolenie, bo straszy społeczeństwo wyssanymi chyba z dupy, bo nie z palca historiami
- Pani Profesor jest bardzo odważną kobietą ! Dziękuję za tą masę informacji jakie otrzymałem w tym wykładzie. Pozdrawiam
- Wielki szacun dla Pani Profesor tylko mam pytanie jak my możemy się bronić prawnie oraz lekami lub ziołami które usuwały chemie z organizmu brak takich informacji.Pozdrawiam
- Grupa internetowa https://www.facebook.com/groups/1753491434894500/ Krótko: Shilajit, EDTA, kolendra - usuwa metale ciężkie z mózgu. Usuwanie związków glinu: kwas krzemowy, inne związki krzemu - np. herbata z pokrzywy, skrzyp. Osłonowo: WitaminaC, D3 z cytrynianem magnezu
- Zwykła moksa , stymulacja grasicy, bańki działają bodźcowo na układ immunologiczny, metoda bioemanacji mózgu, MTVSS -proces na ciało, każdy może się nauczyć, nawet dziecko to może robić, bardzo dużo medyków i nie tylko, promuje to w USA. Najważniejsze świadomość rodziców i wyczyszczenie podświadomości z tych programów strachu, że gdy nie zaszczepisz to dziecko zachoruje, gdy tak myślisz to zachoruje. Reklamy leków powinny zniknąć z mediów, to jest pranie mózgów, to są programy śmierci.
- Dziękujemy Pani profesor za niezwykle wartościowy wykład ,który utrzymuje nas w naszym przekonaniu o szkodliwości szczepionek ! Jestem ojcem trójki dzieci -dwójki szczepionych i najmłodszej nieszczepionej . Trzeba będzie zawalczyć o nasze prawa i zebrać się razem ,bo jest nas już olbrzymie grono ,wbrew temu co mówią lekarze nazywając nieszczepiących -marginesem . Wśród moich znajomych i rodziny jest mnóstwo powikłanych dzieci i ich rodzice nie mają nawet o tym pojęcia bo przecież " Wielka Farma " wie lepiej ,wymyślając a to na genetykę a to na smog .Co kto woli . Myśleć , myśleć i jeszcze raz myśleć i się dużo uczyć ,to może nasze dzieci będą zdrowe
- Ja mieszkam w Kanadzie i niestety zaszczepiłam dzieci idąc za porada naszego lekarza rodzinnego, chociaż mamy tutaj opcje żeby nie szczepić. Jestem mama jednojajowych bliźniaków urodzonych przed terminem. Ten, który urodził się mniejszy (masa urodzeniowa 1370 g) niestety ma bardzo ostry przypadek autyzmu. Chłopcy maja 8 lat i ten z autyzmem nie mówi a kognitywnie jest na poziomie 2 latka. Mieli podane tylko pierwsze szczepionki - później zdecydowaliśmy się już nie szczepić i podpisaliśmy formę affidavit. Niestety za późno. Dziękuję za publikacje tego wykładu. Pani Profesor jest naprawdę odważna kobieta
- Tu tak nie chodzi o zdrowie ,a bardziej kasę.W chodzi o firmy farmacełtyczne .Zawsze ,decydują rodzice,czy będą szczepić dzieci czy nie.Brak jest informacji na temat szczepionki.Nie jestem lekarzem.Czy lekarz wie o tym ,czy każdy może dostać daną szczepionkę? Obopólna ma być odpowiedzialnośc.Czy taka jest?Znowu kłania się prawo.Mówimy o dobro pacjęta chodzi.Jakie dobro i czyje dobro?Dobro dla farmacji.Jak ktoś chce mieć autyzm.Nie ma uniwersalnej szczepionki.Ktoś wzioł szczepionkę na grypę a po paru dnach zachorował.Ale jest sugestia i kasa na bita dla farmacji.Czy też chodzi o zagładę ludzkości ,dla dobra innych?Zatrute jest środowisko i nic się z tym nie robi ,jedynie mówi i tez szczepionki.Dobry wykład odważny zacnej Pani prof.Mari Doroty Majewskiej.Wielki szacunek dla Pani.To trzeba nagłaśniać i wyciągnąć konsekwencje.
Ostatnio zmieniony 09 gru 2017, 16:21 przez ZbyniuRoksana, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 07 gru 2017, 20:31

Zbędne szczepionki...

Ostatnio zmieniony 09 gru 2017, 16:22 przez ZbyniuRoksana, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 07 gru 2017, 21:06

Historia mamy dziecka z powikłaniami poszczepiennymi. Wrogie nastawienie do mamy dziecka przez lekarzy i sanepid. Przestroga dla wszystkich rodziców.

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 08 gru 2017, 8:45

Radio WNET

Piotr Andrzejewski, Michał Seweryński, Grzegorz Braun, Piotr Dmitrowicz – Poranek WNET – 5 grudnia 2017 roku. Prowadzi Witold Gadowski.

Część ósma:

O. Jacek Norkowski i Beatrycze Delorme skrytykowali współczesną medycynę, która polega na stosowaniu procedur, a nie holistycznym podejściu do pacjenta; na leczeniu objawów, a nie przyczyn chorób. Uważają też za niewłaściwe kryteria uznania człowieka za zmarłego, pozwalające na wykorzystanie jego organów do transplantacji. Niejednokrotnie pacjentów, u których stwierdzono śmierć pnia mózgu, po pewnym czasie udawało się przywrócić do pełnej sprawności. Ponadto goście Witolda Gadowskiego potępili przymus szczepień. Uważają oni, że jest to narzędzie kontroli nad społeczeństwem, a jego celem jest bogacenie się wielkich korporacji farmaceutycznych. „O sprawach medycyny nie powinny decydować pieniądze!” – wrzał na antenie o. Jacek Norkowski.

Źródło: http://wnet.fm/broadcast/piotr-andrzeje ... 12-2017-r/

"Dzieci nie szczepione są zdrowsze od szczepionych" - 7min. Ósma część tego wywiadu ! <zdziwiony>

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 10 gru 2017, 10:00

Hubert Czerniak o szkodliwości szczepionek, nie zaszczepił bym dziś dziecka.

Wróć do „Forum Główne”