Dług Karmiczny

Awatar użytkownika
Ire33
Moderator
Posty: 235
Rejestracja: 12 mar 2016, 21:57
Lokalizacja: Wszechświat

Dług Karmiczny

Postautor: Ire33 » 25 mar 2016, 18:39

13 - 14 - 16 - 19 - 26 Jeżeli w Twojej dacie urodzenia występuje jedna z tych liczb, przeczytaj to koniecznie. Oznacza to że masz dług karmiczny do odpracowania.

Numerologia 13

W powszechnej świadomości liczba 13 funkcjonuje jako symbol nieszczęścia, niepowodzeń, czy też pecha. Już w Babilonie, w którym funkcjonował system oparty o liczbę 12, 13 wzbudzała niepokój i strach. Znane jest także powiązanie liczby 13 z papieżem Janem Pawłem II.

Co oznacza liczba 13?
Jeśli zsumujemy liczbę 13 otrzymamy 4, która oznacza budowanie trwałych struktur i fundamentów. Jedna z interpretacji tej rzekomo nieszczęśliwej liczby mówi o osobie (1), która dąży do zabawy (3), a za wszelką cenę unika ciężkiej i wytężonej pracy, jest niecierpliwa, chce mieć wszystko tu i teraz. Oznacza ona, że w poprzednim wcieleniu dana osoba wolała zabawę i zaniedbywała pracę, często żyła kosztem innych. Była leniwa, nie podejmowała się żadnego wysiłku, nie wprowadzała w swoje życie ładu i porządku, oczekiwała, że zrobią to za nią inni. Taka osoba nie znosiła zmian, chciała, aby życie przebiegało zawsze według określonych schematów.

Takie nagromadzenie karmy spowoduje trudności: w sferze pracy, będzie stawiana w sytuacjach, które wymagają metodyczności, systematyczności i cierpliwości w rozwiązywaniu nierzadko egzystencjalnych problemów. Dług liczby 13 spłaca się podejmując trud pracy bez oczekiwania na pomoc. Osoba mająca 13 w swoim portrecie powinna podjąć się wysiłku, gdyż tym wcieleniu rozwój duchowy może więc odbywać się tylko poprzez pracę i w związku z nią.

Sięgnięcie do potencjału twórczego
13 oznacza także człowieka (1), który powinien czerpać ze swojego potencjału twórczego (3). Zredukowana do liczby 4 symbolizuje człowieka twórczo zmagającego się z materią. Do sięgnięcia po ten potencjał twórczy może zmusić zmierzenie się z nagłą, dramatyczną sytuacją zagrożenia bytu materialnego albo wytrącenia z pozornej równowagi uczuciowej poprzez ruinę nieszczęśliwe zdarzenia, zdrady itp. A jako, że 13 nie lubi zmian, w takiej sytuacji będzie do tego zmuszona. Takie wydarzenia mają na celu wywołanie głębokiej przemiany wewnętrznej oraz otwarcie się na nowe możliwości. Należy zatem być przygotowanym na niespodziewane wydarzenia, które staną się początkiem transformacji, którego zaczątkiem będzie właśnie liczba 13.

Warto zauważyć, że liczba ta ma w sobie olbrzymi potencjał twórczy, który należy odkryć, aby nie realizować się negatywnie. Wibracja ta zapewnia jednocześnie, przy konsekwentnej i systematycznej pracy, czyli przepracowywaniu karmy - stabilność oraz zbudowanie trwałych fundamentów. Działa ona negatywnie i przyczynia się do nieszczęść jedynie w przypadku, kiedy nie realizujemy jej nakazów. Dla osób, które wiedzą jak mają postępować, ciężko pracują, budują swoją przyszłość, są systematyczne, przyniesie ona szczęście oraz wyzwolenie. Bo liczba ta jest bardzo rozwojowa. Pozytywnie realizująca się 13 będzie bardzo pracowitą osobą.

Osobie z liczbą 13 w portrecie numerologicznym, praca kojarzy się przede wszystkim z monotonią, trudem oraz przymusem. Element radości oraz twórczości (czyli 3), został wyeliminowany, dlatego dla 13 praca jest przede wszystkim niechcianym, nudnym, pozbawionym przyjemności obowiązkiem. Jest przede wszystkim żmudnym zmaganiem się z materią, przez którą odbywa się przemiana (zamiast poprzez wolną, inspirującą twórczość).

13 przynosi głęboką przemianę, jest liczbą przeznaczenia, po dokonaniu się transformacji, nic nie będzie już takie, jakie było. Zmiana dokonuje się tutaj w radykalny i dramatyczny sposób.

W pracy 13 nie są zbyt często doceniane, zazwyczaj uznanie ze strony przełożonych wyrażane jest po długim czasie, a najczęściej przez sytuacje, w których praca jest im dokładana. Bardzo rzadko też 13 jest wynagradzana adekwatnie do włożonego wysiłku. Ale nie powinna ona oczekiwać pochwał, gdyż pracuje po to, aby mieć świadomość spełnionego obowiązku, że zrobiła wszystko najlepiej jak potrafiła i włożyła w swoją pracę całe serce.

Wibracja liczby 13 niekiedy wymusza zmianę pracy, niekiedy wykonuje się zawody, które nie są ze sobą w żaden sposób powiązany. Przy tej liczbie niemożliwe jest pozostawanie w jednej pracy przez całe życie. Jednak z każdą zmianą dana osoba wspina się o szczebel wyżej, pomimo tego, że w nowym zawodzie będzie intensywne pracować.

Jeśli posiadasz tę liczbę w sowim portrecie numerologicznym, to nie powinieneś oczekiwać pomocy, ani tego, że ktoś zrobi coś za Ciebie, albo, że samo się zrobi. Musisz być samodzielny, pracowity i staranny.

13 nie może liczyć na spektakularną karierę. Przebiega ona raczej mozolnie, a budowanie stabilności finansowej najczęściej poprzez systematyczną i mozolną pracę. Wszystko co dzięki tej pracy osiągniemy będzie trwałe i nie spowoduje spadnięcia poniżej pewnego poziomu.

W karmie pracy istotne jest to, że dana osoba będzie zmagać się z sytuacjami ze sfery pracy, nie może zatem liczyć na żadną poprawę sytuacji materialnej poprzez wygrane. Powinna ona być świadoma tego, że tylko swoją pracą może do czegoś dojść. Jeśli natomiast nie będzie ona przepracowywać swojej karmy i skieruje się ku grom losowym, to pomimo wygranej - wszystko straci.

Jeśli jest podliczbą
Liczby Duszy - utrudnia osiągnięcie celu. Nawet jeśli doprowadzasz do końca rozpoczętą pracę, nigdy nie jesteś zadowolony z jej wyników.
Liczby Ekspresji - opóźnia spełnienie zawodowe albo powoduje, że skupiasz siły na jednym, precyzyjnie określonym celu, co hamuje twój rozwój i ogranicza pole działania.
Liczby Realizacji Intymnej, Drogi Życia, Liczby Wcielenia, Dnia Urodzenia - prawdopodobnie całe twoje życie będzie podporządkowane zmianom. W chwili, gdy będzie ci się wydawało, że sytuacja się stabilizuje, nastanie nowa seria zdarzeń, które zmusi cię do tego, aby podjąć trud na nowo. Osoby urodzone 13-go są wrażliwymi osobami, które nie lubią podporządkowywać się nakazom. Jeśli realizują się negatywnie, będą niepogodzone z sytuacją i mogą wydać się bardzo nieszczęśliwymi, marudzącymi pesymistami.

Osoba, która posiada 13 w swoim portrecie numerologicznym będzie musiała zmierzyć się z: trudnym dzieciństwem, brakiem pieniędzy, pracy, z sytuacjami, w których będzie ponosić straty materialne, będzie wykonywać pracę poniżej swoich kwalifikacji, ciężką i słabo płatną albo będzie zmuszona do ciężkiej pracy aż do późnej starości. Osoba z 13 w portrecie numerologicznym musi wykonywać ją z zaangażowaniem, starannością i rzetelnie, nie narzekając, ani nie przeklinając jej.

Jak przepracować karmę liczby 13?
Aby skutecznie przepracować karmę pracy należy z jednej strony wykazać się cierpliwością, pracowitością, systematycznością, konsekwencją w działaniu, zaangażowaniem, dobrą organizacją, niepoddawaniem się niepowodzeniom, a z drugiej umiejętnością sięgania do swojego potencjału twórczego, kreatywności. Wszystko, czego się dana osoba podejmuje, powinno być wykonane samodzielnie, bez niczyjej pomocy. Nie należy przy tym oczekiwać na pochwały, a jak najlepiej wykonywać swoją pracę. Należy nauczyć się solidności i odpowiedzialności, nieporzucania pracy zaczętej, ale niedokończonej. Należy pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi.

Warto przy tym podejmować się wyzwań niezwiązanych z naszym wykształceniem, ani marzeniami, czasami również słabo płatnych zajęć. W takie zajęcia należy wkładać całą swoją energię i serce, a wówczas pozbędziemy się karmy pracy.

Jak sprawdzić, czy przerobiliśmy już dług karmiczny?
Przede wszystkim, należy poznać wszystkie plusy i minusy ciężkiej pracy, nauczyć się ją szanować. Jeśli osoba z 13 w portrecie numerologicznym dążyć będzie do jak najlepszego wykonania swojej pracy, bez oczekiwania na uznanie, poklask i pieniądze, to karma zostanie odpracowana.

Ponadto, jeśli taka osoba dostrzeże, że praca sprawia jej przyjemność, wykorzystuje swoją kreatywność, swój potencjał, a porządek traktuje jako nieodłączny element pracy, to można uznać, że jest na właściwej drodze.


Numerologia 14

Pojawiająca się w portrecie numerologicznym liczba 14 oznacza, że dana osoba będzie musiała zmierzyć się w swoim życiu z pojęciem wolności, będzie zmuszona do podporządkowania się określonym zasadom. Konieczne stanie się również nauczenie się funkcjonowania w określonych granicach.
Najczęściej pojawienie się tej liczby oznacza, że dana osoba w kiedyś nadużywała wolności, a przez to sprawiała cierpienie innym. Taka osoba kierowała się wyłącznie swoimi zmysłami, ignorując sferę duchową, nadużywała alkoholu, narkotyków, seksu. Obecnie będzie zmuszona nauczyć się w życiu postępować tak, aby nie wkraczać na cudze terytorium.

Liczba 14 będzie zmuszać do badania i ustalanie swojej i cudzej granicy wolności. Będą pojawiać się sytuacje, w których dana osoba znajdzie się w niczym nieograniczonej swobodzie, będzie mogła robić wszystko to, na co ma ochotę bez żadnych wewnętrznych lub zewnętrznych ograniczeń. Może też być wprost przeciwnie - znajdzie się w sytuacjach dusznych, bez wyjścia, wolności. Sytuacje te mają jeden cel - nauczyć ją czym jest wolność, jakie są jej granice i czemu służy. Konieczne jest samodzielne określenie granic dla swojego postępowania, dopiero w ten sposób możliwe będzie uzyskanie poczucia wolności wewnętrznej. Bo, wbrew pozorom, zawsze jesteśmy wolni, a stan wolności jest stanem wewnętrznym, niezależnym od warunków i ograniczeń zewnętrznych. Ważne jest to, aby przesunąć granice do własnego wnętrza, wówczas cieszymy się wolnością, nie naruszając tym samym niczyjego terytorium, czyli nie krzywdząc nikogo.

Konieczne staje się skierowanie swojej uwagi nie na zmysły, a na świat nadzmysłowy, z doświadczeń, które opierają się na zmysłach - na doświadczenia duchowe, wewnętrzne. Możliwa jest też sytuacja odwrotna - stan, kiedy żyjemy w swoim świecie wewnętrznym (uczuć, przeżyć, wyobraźni, doświadczeń metafizycznych), wówczas konieczna staje się umiejętność przeniesienia do świata zewnętrznego.

Zadaniem osób, które w swoim portrecie mają liczbę 14 jest to, aby nauczyły się panować nad zmysłowością, chęcią spełniania swoich wszystkich zachcianek. Powinny się skupić na rozwoju wewnętrznym, sferze nadzmysłowej. Konieczne jest uszanowanie wolności, niezależności oraz wolnej woli. Osoby, które posiadają tę liczbę w portrecie nie znoszą rutyny i z trudnością odnajdują się w codziennym rytmie dnia. Często są to osoby chaotyczne i impulsywne. Takie osoby powinny zawsze liczyć się ze zdaniem innych, uwzględniać ich wolną wolę i nie narzucać własnych rozwiązań.

Aby uwolnić się od karmicznej 14, należy zrozumieć, że człowiek podlega pewnym regułom, które wyznacza społeczeństwo, prawo, kultura. Nie wolno ich lekceważyć

Na koniec warto zauważyć, że liczba ta przynosi trudność w wyciąganiu wniosków i nawet pomimo tego, że dana osoba sparzy się, to nadal będzie brnąć w przykre doświadczenia - aż do czas, kiedy zrozumie swoją lekcję.

Jeśli jest podliczbą
Liczby Duszy zapowiada spotkania miłosne, które źle się skończą. Niecierpliwość i agresywność staną się przyczyną wypadków i chorób.
Liczby Ekspresji marzycielska i chaotyczna natura spowoduje trudności w zrealizowaniu się w sferze
zawodowej i w rozwijaniu własnych talentów. Zapowiada to również trudności materialne.
Liczby Realizacji Intymnej, Drogi Życia, Liczby Wcielenia, Dnia Urodzenia może oznaczać bolesne straty (osób w rodzinie, domu, miłości, statusu społecznego). Nie umiesz zaakceptować zobowiązań, rutyny, rytmu życia wokół ciebie. Przywołasz więc takie doświadczenia, które zmuszą cię do zwolnienia tempa i zastanowienia się nad istnieniem innego wymiaru rzeczywistości.

Numerologia 16

Liczba karmiczna 16 dotyczy spraw uczuciowych, oznacza człowieka (1) wobec odpowiedzialności oraz miłości (6). Jeżeli pojawia się w portrecie numerologicznym oznacza, że dana osoba kiedyś porzuciła partnera, rodzinę, nie zwracała uwagi na czyjeś uczucie, bądź nie zaangażowała się uczuciowo w związki. Dlatego dług ten przyniesie trudności w życiu uczuciowym i rodzinnym. To sprawia, że obecnie będzie musiała popracować nad sferą uczuciową oraz nauczyć się zbudować relację z drugim człowiekiem, pozbyć się egoizmu, ambicji oraz zazdrości.

Składnikiem liczby 16 jest cyfra 1, symbolizująca człowieka oraz 6, która oznacza miłość. Kiedy zsumujemy te dwie cyfry otrzymamy 7, czyli cyfrę duchowości. Oznacza to, że człowiek rozwija się poprzez miłość, a w przypadku liczby 16 przez cierpienie, pozbycie się własnego ego. Poprzez czyjąś miłość do nas, można samemu się na nią otworzyć i przyspieszyć swój rozwój.

Liczbie 16 podlegają nie tylko relacje partnerskie, ale także inne związki np. rodzic-dziecko czy brat-siostra, kiedy jedna strona darzy miłością, a druga skacze z kwiatka na kwiatek, nie angażując się uczuciowo, ani nie ponosząc odpowiedzialności za partnera. Takie postępowanie jest wynikiem braku dostępu do własnego wnętrza, duchowości (7) poprzez zbudowanie trwałego ego. Liczba 16 oznacza zatem transformację.

Osoba z 16 w portrecie numerologicznym powinna spodziewać się trudności w sferze uczuciowej, rodzinnej, związkach, miłości. Często będzie zmuszona do konfrontacji z izolacją, samotnością, nielojalnymi przyjaciółmi. Jest to konieczne po to, aby móc się rozwijać, zwłaszcza duchowo.

Jeżeli ktoś posiada liczbę 16 w swoim portrecie, to powinien zwrócić uwagę na to, aby tworzyć związki oparte na miłości, głębokim uczuciu, starać się zatrzymać miłość nawet pomimo trudności. Związek takiej osoby będzie przechodził przez wymagające poświęceń sytuacje, będzie narażony na zawirowania i problemy, jednak decyzji o rozstaniu nie należy podejmować zbyt szybko. Wcześniej należy uporać się z własnym ego.

Warto podkreślić, że posiadanie tej liczby karmicznej w portrecie numerologicznym, zwłaszcza w punktach zwrotnych, oznacza, że u danej osoby mogą pojawić się trudności i wiraże w związku, ale nie musi oznaczać rozstania. Związek może być nieszczęśliwy i trudny, partner może zachowywać się w sposób egoistyczny, może być zazdrosny i upokarzać nas. Nie dzieje się to bez powodu - być może kiedyś to my byliśmy egoistami o rozbuchanym ego, i zamiast miłością kierowaliśmy się własnymi interesami.

Przy liczbie karmicznej 16, warto wspomnieć o tym, że mogą pojawiać się naszym życiu nieszczerzy przyjaciele. Ale i tu nie dzieje się nic bez przyczyny, bo jeśli zawiedliśmy kiedyś jako przyjaciele osobę, która traktowała nas jako kogoś najbliższego, to teraz także w tej sferze musimy odrobić swoją lekcję, która najczęściej przejawia się poprzez rezygnację z własnych zamierzeń czy bezinteresowność.

Jeśli jest podliczbą
Liczby Duszy będziesz miał trudności z wyborem przyjaciół i partnera (partnerki). Często wyrazi się to w postaci fałszywych przyjaciół, nieudanych związków uczuciowych i błędnych decyzji związanych z tą sferą życia, które zmuszą cię do weryfikacji wyobrażeń nie przystających do rzeczywistości. Ostrzega przed złamaniem serca i niewłaściwymi związkami. Jest to nauka dokonywania wyboru w oparciu o głęboką refleksję i rozwagę.
Liczby Ekspresji może wskazywać na straty materialne i gwałtowne zmiany w pozycji społecznej. Zapowiada możliwość utracenia stanowiska albo reputacji.
Liczby Realizacji Intymnej, Drogi Życia, Liczby Wcielenia, Dnia Urodzenia duma, zarozumiałość i niekontrolowane emocje mogą spowodować izolację, ucieczkę od świata. Zapowiada ekstremalne wydarzenia, gdy ktoś znajduje się na samym szczycie i gwałtownie spada na dno, np. kiedy trwa szczęśliwy związek, aż nagle przychodzi rozstanie, cios. Konieczne jest rozpoznanie własnych potrzeb emocjonalnych i wyciągnięcie wniosków ze swoich reakcji na wydarzenia zewnętrzne. Odbudowanie zaufania do samego siebie pozwoli ci odzyskać radość życia i pełnię bliskości z drugim człowiekiem. Osoba urodzona 16 dnia miesiąca podjęła się zrozumieć istotę związku i miłości. W związku może przechodzić przez rozłąkę, cierpienie i przeróżne dylematy.

Jak przerobić tę lekcję karmiczną?
Aby przerobić lekcję, która niesie ze sobą liczba 16, należy nauczy się tworzyć stabilne związki, wbrew wszelkim przeszkodom. Konieczne jest ustalenie priorytetów, a są nimi rodzina, miłość, opieka, przyjaźń. Należy odrzucić własną ambicje, cele i wygodę, zapanować nad agresją, czy wywyższaniem się.


Numerologia 19

Liczba karmiczna 19 oznacza człowieka (1) wobec innych (9), jest karmą władzy. Jeżeli ktoś posiada tę liczbę w swoim portrecie numerologicznym, to dawniej taka osoba nadużywała władzy, wykorzystywała bądź poniżała innych, była egoistyczna, dbała jedynie o własny interes. Nie angażowała się społecznie, kierując swoją uwagę na to, aby poprawić swoją sytuację. Kiedyś była bezwzględnym przywódcą i tyranem, opanowanym żądzą władzy (np. jako szef, rodzic, władca). Pojawienie się liczby 19 oznacza konieczność zrozumienia takich pojęć jak: "hierarchia", "władza", "autorytet". Osoba podlegająca tej liczbie ma zakorzenioną w sobie drabinę społeczną, a także to, że zawsze istnieje ktoś nad i pod. Dla niej wspinanie się po owej drabinie zawsze oznacza konieczność pokonywania kolejnych przeszkód.

Karma władzy wiąże się z przekonaniem, że osoby stojące wyżej w hierarchii mają władzę, możliwość decydowania i rządzenie tymi, którzy znajdują się niżej od nich. Władza jest zatem pożądana, zapewnia bezkarność, a do tego jest wyznacznikiem pozycji.

Jeśli dana osoba nadużywała kiedyś władzy w stosunku do innych ludzi, to obecnie może doświadczać podobnych sytuacji, aby móc zrozumieć pojęcie hierarchii i władzy. Bo żeby w dobry sposób sprawować swoją funkcję, należy znać potrzeby tych, którzy stoją niżej na drabinie społecznej od nas, a władza nie upoważnia do despotycznych rządów. Nie istnieje pojęcie "niżej" i "wyżej", wszyscy są równi, choć inni.

Osoba, która ma 19 w portrecie numerologicznym powinna nauczyć się szacunku do innych ludzi, pracy na ich rzecz, a także umiejętności dzielenia się. Konieczne jest otwarcie serca oraz umysłu, rozwinięcie empatii, pokora.

W obecnym życiu może spodziewać się tego, że to ona będzie zależna do innych, tyranizowana, poniżana, tylko po to, aby zrozumieć jak to jest być "niżej", jak czyje się ktoś stłamszony przez osobę posiadającą nad nią władzę. Osoba znajdująca się pod wpływem 19 powinna także zrozumieć, że władza wiąże się z odpowiedzialnością, a nie posiadaniem większego gabinetu i służbowego samochodu. Wydarzenia, które ją spotykają uczą wrażliwości i poszanowania innych oraz szacunku dla innych osób, pomimo ich odmiennych poglądów, a także systemów wartości.

Kluczowym aspektem liczby 19 jest służenie innym oraz odpowiedzialność. W końcu ja (czyli 1) stoi na czele ludzkości (9), dla której powinna się poświęcać. Jeśli osoba z 19 w portrecie dochodzi do władzy, bądź znajduje się wysoko w hierarchii, to nie powinna zamykać się na głosy najbiedniejszych i tych, którzy stoją najniżej. 9 oznacza bezinteresowność, oddawanie, miłość i tym powinna kierować się taka osoba.

Często uważa się, że liczba 19 jest jedną z najtrudniejszych do przerobienia lekcji, gdyż egzekwuje starannie swoje długi, co do grosza. Oprócz tego, że jest związana z karmą władzy, to symbolizuje także komornika, który odbiera, jeśli nie wykorzystamy w sposób prawidłowy swojej energii. Oznacza to, że dawniej, w jednym z poprzednich wcieleń otrzymaliśmy coś, za co nie zapłaciliśmy. Ma to swoje odbicie w obecnej sytuacji, kiedy to pracujesz, a pracodawca nie wypłaca pensji lub kupujesz samochód, który psuje się i nie nadaje się do użytkowania.

Aby przepracować karmę, konieczne jest zaakceptowanie sytuacji, a to może nie być proste, gdyż 19 po zsumowaniu daje 1, która oznacza ego, czyli dumę. Jeśli jednak lekcja zostanie szybko odrobiona, to wtedy możliwe będzie uwolnienie się od obowiązków, a nawet odniesienie sukcesu finansowego.

Jeśli jest podliczbą:
Liczby Duszy zapowiada sytuacje, w których będziesz zależny od innych i napotkasz trudności w spełnieniu własnych pragnień, gdyż będziesz lekceważony i pomijany. Będziesz zmuszony do tego, by wytrwale zabiegać o akceptację otoczenia i spełnienie swoich pragnień.
Liczby Ekspresji twoje talenty organizacyjne i przywódcze nie zostaną docenione, pomimo licznych zalet i zdolności kierowniczych, a twoja odwaga będzie poddana próbom. Jeśli nie zaakceptujesz spłaty tego długu, schyłek życia może być bolesny i trudny.
Liczby Realizacji Intymnej, Drogi Życia, Liczby Wcielenia, Dnia Urodzenia życie przyniesie ci wiele trudnych sytuacji i gwałtownych zmian, by wypróbować twoją wewnętrzną autonomię i samodzielność myślenia. Możesz również ponieść straty materialne, a także konieczność budowania wciąż od nowa. By spłacić dług, należy przejąć inicjatywę, wykazać niezależność i przede wszystkim zauważyć drugiego człowieka, otworzyć się na jego potrzeby. Nawet jeśli nie zostaniesz doceniony tak, jak tego pragniesz, będziesz rozprzestrzeniać światło, którym jest zrozumienie życia. 19, która pojawia się w Drodze Życia należy do najtrudniejszych, gdyż to właśnie tutaj ma się największe poczucie odpowiedzialności, straty pieniędzy lub czasu, pracowania za kogoś i spłacania swoich długów. Osoba, która jest urodzona 19 dnia miesiąca powinna pozostawać niezależna, nie liczyć na niczyją pomoc, a ma ona całkiem spore możliwości. Powinna również dokładnie przepracować wymienioną wyżej karmę władzy.

Jak odrobić tę lekcję?
Osoby mające 19 w portrecie numerologicznym są obdarzone zdolnościami przywódczymi, niezależnością i wielkimi ambicjami, jednak powinny pamiętać o tym, aby nie nadużywać swojej władzy, stanowiska i nie terroryzować innych. Swój dług odpracują wtedy, kiedy zrozumieją, że prawdziwa władza wiąże się z odpowiedzialnością, a przywódca to opiekun i nauczyciel, który dba o dobro stojących niżej. Sprawuje on opiekę i reprezentuje najsłabszych oraz najbiedniejszych, rozumie ich potrzeby i im pomaga.

Numerologia 26

Liczba karmiczna 26 dotyczy relacji międzyludzkich. Jeśli liczba ta pojawia się w portrecie numerologicznym, to zazwyczaj zapewnia dobry status materialny, jednak warunkiem jest tutaj umiejętność pogodzenia dążenia do bogactwa ze sferą duchową czy też mądrością wewnętrzną. Warto zauważyć, że liczba 8 jest liczbą władzy, energii, mocy, ekspansji, a także umiejętności wcielania idei w życie. Daje ona swojemu właścicielowi niezwykłą odwagę, skuteczność oraz pragnienie władzy. Jednak siła, moc i władza przyjdą jedynie wtedy, kiedy osiągniemy mądrość wewnętrzną, a zwłaszcza umiejętność panowania nad sobą.

Liczba 26 jest przeróżnie nazywana. Niektórzy uważają, że jest tzw. palcem Bożym, natomiast inni uważają, że jest związana z karmą ciała - oznacza całkiem dobry status materialny (w końcu po zsumowaniu liczba ta daje 8), jednak przynosi kłopoty ze zdrowiem.

Liczba ta oznacza także spotkania, pod wpływem których osoba z 26 przechodzi przemianę duchową. Osoby, które spotka na swojej drodze będą miały dla niej ogromne znaczenie. Cierpienie, które sprawiane jest przez drugą osobę ma istotne znaczenie na transformację osoby z 26 w portrecie numerologicznym. Jednak nie może ona odejść, bo niektóre spotkania są konieczne, tym bardziej jeśli zostały wcześniej umówione. Obiecane spotkania muszą się odbyć, gdyż każde z nich (przyjemne czy nie) jest obliczone na rozwój uczestniczących w nim osób. Te spotkania mogą trwać całe życie, ale i mogą trwać chwilę i być, z pozoru, bardzo przypadkowe (np. w podróży, podczas koncertu). Są one konieczne, gdyż mają za zadanie uruchomić kolejne wydarzenie lub być podstawą wymiany doświadczeń albo informacji. Każde spotkanie odmienia w jakiś sposób życie, przetransformuje.

Warto podkreślić, że liczby karmiczne oznaczają JA, czyli 13 - JA wobec potencjału twórczego, 14 - JA wobec struktur, 16 - JA wobec miłości, 19 - JA wobec innych, tak liczba 26 oznacza MY wobec miłości, odpowiedzialności. Jest zawarty zarówno potencjał "przymusu" wewnętrznego, jak i miłości, współpracy i wywiązywania się z obowiązków.

Liczba 26 składa się z dwóch 13, które oznaczają głęboką przemianę, po której nic nie jest już takie same. Natomiast karmiczna 26 dotyczy przemiany, lecz nad związkiem, czy relacją. Warto przyjrzeć się liczbom składowym - 2 i 6. 2 jest odpowiedzialna za współpracę, jest wrażliwa i delikatna, natomiast 6 uosabia miłość i odpowiedzialność, zatem są to wibracje duchowe. Po zsumowaniu 2+6 daje 8, która odpowiada za władanie materią, ale jest to również liczba transformacji i przechodzenia z poziomu materialnego do duchowego.

Mając 26 w portrecie możemy być pewni, że osoby, które spotykamy w swoim życiu nie są przypadkowe. Pojawiają się one w konkretnym celu - aby dokonać w nas transformacji, która zwróci nas ku miłości oraz samoświadomości. Nauczy, że nie jestem tylko JA, ale jesteśmy MY, więc konieczne jest wzięcie pod uwagę dobra innych, bo nasze decyzje rzutują także na życie innych.

Liczba 26 a zdrowie
Znamienne jest to, że ta liczba karmiczna może przejawić się w następujących sferach życia: fizycznym, emocjonalnym lub intelektualnym. Jeśli ktoś posiada ją w portrecie numerologicznym oznacza to, że może być mistrzem w sporcie lub przeciwnie - będą pojawiać się problemy zdrowotne np. ze stawami, mięśniami, kośćmi lub poruszać się na wózku itp. Wiele osób, które posiadają tę wibrację żyje na bardzo dobrym poziomie materialnym, jednak dokuczają im problemy ze zdrowiem lub nie radzą sobie z emocjami.

Liczba 26 a finanse
Liczba 26 przynosi swojemu właścicielowi wielką odwagę, która zadziwia innych. Są w stanie podjąć szybką i trafną decyzję, dzięki której zbliżą się do swojego celu. Liczba ta przynosi możliwość spełniania swoich marzeń, jeśli tylko wystarczająco mocno wierzy się w ich spełnienie. W końcu nikt nie dysponuje taką mocą i energią jak 8.

W powodzeniu finansowym obowiązuje jedna zasada - jesteśmy MY. Na sukces jednostki skupia się praca wielu osób, zatem zarabiając należy mieć na uwadze to, aby także inni mieli z tego profity. Nie ma tu miejsca na indywidualizm, bo jeśli podnosi się Twój status materialny, musi się także podnieść status oso z Tobą pracujących.

Aby przerobić dług liczby 26, konieczne jest osiągnięcie wewnętrznej harmonii oraz mądrości. Ważne jest to, by zrozumieć, że istotna jest równowaga pomiędzy światem materii a ducha. W końcu 26, poprzez transformację wprowadza w duchowość. Istotne jest również to, aby umacniać i dbać o swoje ciało, bo zachowanie równowagi jest w tej liczbie najważniejsze.


Opracowanie na podstawie:
http://numerologia-partnerska.blogspot.com/2014/11/numerologia-26-liczba-karmiczna.html
http://numerologia-partnerska.blogspot.com/2014/11/numerologia-19-liczba-karmiczna.html
http://numerologia-partnerska.blogspot.com/2014/11/numerologia-16-liczba-karmiczna.html
http://numerologia-partnerska.blogspot.com/2014/11/numerologia-14-liczba-karmiczna.html
http://numerologia-partnerska.blogspot.com/2014/11/numerologia-13-dug-karmiczny.html
~~~ CZAS NADSZEDŁ ~~~

Wróć do „Numerologia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość