Cykle Życiowe

Awatar użytkownika
Ire33
Moderator
Posty: 235
Rejestracja: 12 mar 2016, 21:57
Lokalizacja: Wszechświat

Cykle Życiowe

Postautor: Ire33 » 25 mar 2016, 16:56

Cykle Życiowe
Przeszłość – Teraźniejszość – Przyszłość


Człowiek od zawsze pasjonował się poznaniem swojej przyszłości. Dlatego odwoływał się do wszystkich znanych mu systemów wróżbiarskich i wiedzy tajemnej. Również Numerologia daje nam klucz do rozwiązywania tej zagadki, dzięki niej możemy poznać w ogólnym zarysie tendencje charakterystyczne dla każdego roku. W ten sposób nauka ta umożliwia nam zorganizowanie naszego życia zgodnie z właściwościami aktualnej wibracji. Słowo „tendencja” oznacza dla nas określenie rodzaju wydarzeń, które czekają w danym roku.

Każdy rok uniwersalny odpowiada pewnej wibracji o określonej liczbie; każda wibracja pozwala na wydarzenia, które ją charakteryzują. Tendencja ta zawsze będzie zależeć od własnej, osobistej wibracji – ten sam rok może okazać się korzystny dla niektórych osób, a dla innych niepomyślny.

Odnośnie niniejszego rozdziału Cykle Życiowe, chcemy podkreślić, iż zdarzają się lata, w których przepowiednie sprawdzają się w 100%, w innych zaś zaznacza się wyraźne tendencje, ale w sposób bardzo powierzchowny. Na przykład: rok pierwszy może przynieść gwałtowne zmiany, które całkowicie zmienią nasze życie, ale w innych z cyklów może wprowadzić niewielkie tylko zmiany. To samo może dziad się z innymi wibracjami w różnych cyklach.

Rzeczą bardzo istotną będzie dowiedzenie się, czy osoba, z którą mamy do czynienia jest całkowicie niezależna, czy też jest może głową rodziny. W przypadku tej pierwszej lepiej sprawdzą się przepowiednie niż gdyby osoba ta była podporządkowana na przykład rodzicom, współmałżonkowi, itd. (zmiany lub wydarzeni w życiu takiej osoby będą miały mniejsze znaczenie, ponieważ będą uzależnione od wspólnego życia w rodzinie).

Na zakończenie chciałbym dodać, że rok numerologiczny nie rozpoczyna się tak jak rok kalendarzowy, w styczniu, tylko we wrześniu, kiedy to zaczynają działać efekty wibracyjne i trwa do września następnego roku. Widzimy więc wyraźnie, że przepowiednie zaczynają działać od września i trwają do września następnego roku, zawsze, gdy zaczyna się wrześniowy nów księżyca.

Jeden cykl życiowy trwa 9 lat. Aby dowiedzieć się, w którym cyklu znajdujemy się, należy dodać Liczbę Wibracji Urodzenia z Liczbą Roku, jaki nas interesuje. Na przykład: aby dowiedzieć się, co wydarzy się w roku 1998 osoby o Liczbie Wibracji Urodzenia równej 7, należy dodać liczbę 7 do sumy wszystkich cyfr wchodzących w skład 1998 – czyli: 7+27=34, 3+4=7. Dowiadujemy się w ten sposób, że osoba ta znajduje się w Roku Siódmym cyklu numerologicznego.


ROK 1


Zostały obalone granice, które cię zastopowały i pozbawiły nadziei w ubiegłym roku. Teraz rozpoczyna się nowy cykl w twoim życiu i jest bardzo ważna twoja mentalność. Wspaniały rok aby podejmować decyzje, które mogą wpływać na całe twoje życie. Możliwość uniezależnienia się lub wzięcia na siebie nowych odpowiedzialności, jak również decydowania za siebie, lub zmiany sposobu postępowania.

Być może zakończył się trudny rok, który wpłynął na ciebie w taki czy inny sposób, i że nie czujesz się w pełni sił fizycznych ani duchowych. Prąd wibracyjny, pod którego działaniem się znajdujesz, pobudza cię do optymistycznego myślenia i zapomnienia złych przeżyć z przeszłości. Nie pozwól aby straty, smutki lub jakieś nieprzyjemności, które cię dotknęły, nadal cię prześladowały. Powinieneś puścić je w niepamięć, bo w tej chwili budujesz nowy etap, a więc należy odrzucić smutki i patrzeć w przyszłość z wiarą i nadzieją. Teraz sukces lub porażka następnego cyklu zależy tylko od Ciebie. Nie zapomnij, że jeśli wkroczysz weń z nastawieniem negatywnym, cały cykl narażony będzie na porażkę, bo twoja aktualna postawa wpłynie na kolejne 9 lat.

W tym roku z pewnością rozpocznie się dla ciebie coś nowego. Będą zmiany małe lub ważne: zmiana domu, miasta lub kraju. Zmiana pracy lub zmiany w pracy. Możesz rozpocząć pracę w świecie biznesu, sztuce lub twórczości i wielu dziedzinach życia pojawią się nowe możliwości. Nowe przyjaźnie lub zmiany w już zawartych. Zmiana stanu cywilnego: małżeństwo, separacja, owdowienie lub narodziny dzieci. Rozpoczęcie nauki, interesu, znajomości, itp…

Ogólnie będzie to rok pomyślny, idealny aby podejmować ważne decyzje. Jest to dobra chwila, aby uwolnić się spod władzy osób, które ograniczały twoją wolność, lub uniemożliwiły ci ujawnienie twojego talentu. Odrzuć na bok wszelkie podpory i sam spróbuj zrobić pierwszy krok. Tu chodzi
o twoje życie i sam musisz decydować za siebie.Teraz pewnie czujesz się pełen energii i optymizmu,, wykorzystaj ten stan ducha aby otworzyć przed
sobą nowe drogi, chociaż jest możliwe, że one same się przed tobą otworzą. Wyjdź na poszukiwanie szans, nie czekaj aż przyjdą do ciebie.

Jeśli będziesz postępował w sposób mądry i wykorzystasz pozytywne wibracje, możesz zyskać pomoc ważnych osób, na których zrobi wrażenie twój zapał i działalność. Osób, które mogą ci służyć pomocą w przyszłości.

Możliwe zyski materialne, sukcesy zawodowe, podróże, awanse. Musisz dostosować się do burzliwego i ekscytującego rytmu życia, którego dostarcza ci ta wibracja, i nie możesz pozwolić aby jakieś wydarzenia przeszkodziły ci w tym. Prawdopodobnie zaistnieją sytuacje niespodziewane i będziesz musiał zachować spokój i pełną kontrolę. Wykaż się aktywnością, niezależnością, pewnością siebie, śmiałością, stanowczością, ale nie gwałtownością czy lekkomyślnością. Wszystkie twoje działania, powinny być przemyślane i podejmowane rozsądnie. Zapomnij o niemiłych przeżyciach lub doświadczeniach z przeszłości i pamiętaj, że jeśli użyjesz sił z tego okresu w sposób negatywny, egoistyczny lub myśląc tylko o swoich własnych zyskach, zmarnujesz pozytywne wibracje i będziesz musiał czekać na nowy cykl, aby otrzymać kolejną szansę.

ROK 2

Być może ten rok wyda ci się drażniący i nudny, po ubiegłym roku pełnym działania i wydarzeń. Teraz pewnie sprawy nie są takie oczywiste i jasne jak na początku cyklu i chociaż ten rok jest całkowicie negatywny, będzie on długi i męczący.

Z pewnością zapał z jakim rozpocząłeś cykl pozwolił ci mieć nadzieję, że dobra passa będzie trwać nadal, ale tak nie będzie, a zniechęci cię fakt, e działania, których podjąłeś się z takim zapałem, nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.

Nie powinieneś tracić ducha jeśli tak się stanie, ponieważ przechodzisz właśnie okres, w którym wszelkie sprawy, które ciebie dotyczą, będą się opóźniać, co ciebie zdenerwuje i zmartwi. Będzie to bardziej widoczne na polu zawodowym, i chociaż obecna sytuacja wyda ci się niepowodzeniem, z upływem czasu przekonasz się, że te opóźnienia były korzystne.

Nadszedł czas na chwilę refleks, na co pewnie nie miąłeś czasu w ubiegłym roku. Musisz przeanalizować wszystko co się wydarzyło, wszystko co dotychczas osiągnąłeś, i musisz zdecydować co warto kontynuować, a o czym lepiej zapomnieć. Teraz pewne sprawy potrzebują dojrzeć, a więc nadeszła chwila na odpoczynek i ocenę szans, które ci zostały. Przestudiuj, rozważ, zanalizuj i dokonaj wyboru. Rok temu zasiałeś ziarno i teraz należy dać mu czas na wyrośnięcie, a to wymaga wyczucia i cierpliwości. Jak już zostało nadmienione, w tym roku należy bardziej skoncentrować się na odsunięciu spraw zawodowych, należy zastopować nieco rytm życia, ale ten rok będzie dobry w innych sprawach.

Rok ten sprzyja dbaniu o własne zdrowie. Jeśli odkładałeś jakieś badanie, leczenie lub operację, możesz je zrobić teraz, bo jest na to odpowiednia pora. Będzie to również dobry rok na zmianę mieszkania lub pracy jeśli ta którą masz nie zadowala ciebie. Jest to też dobry okres aby rozpocząć naukę, która podniesie twój poziom kulturalny i duchowy, i również jest to dobra chwila na zainteresowanie się sztuką, ponieważ znajdujesz się w dobrym okresie rozwoju wewnętrznego i twórczego. Szansa na zmianę mieszkania, założenia własnego interesu lub podróżowania. Praca w zespole lub kontakty międzyludzkie są na dobrej drodze.

Możliwe rozwiązanie problemów prawnych. Dyplomatycznie i z wyczuciem dojdziesz do zadowalających układów i porozumień. Sprawdzisz się jako mediator i będziesz w stanie rozwiązać zarówno własne jak i cudze problemy. Jeśli pojawią się trudności finansowe, będziesz musiał działać powściągliwie i rozważnie, bo nie jest to dobry moment na spekulacje finansowe.

Rok sprzyjający kontaktom międzyludzkim i spotkaniom towarzyskim. Aby umocnić więzi miłości i przyjaźni, a w szczególności aby naprawić rozbite lub nieudane związki miłosne, bo twoja wrażliwość i równowaga, pozwalają ci działać dyplomatycznie. Postaraj się wnosić harmonię i spokój w życie innych.

Uzyskasz pomoc lub możesz o nią poprosić osoby odpowiedzialne i ważne. Pomimo, że powstaną przeszkody i opóźnienia w uzyskaniu tego co chcesz, ten rok nie będzie najgorszy. Znajomość numerologii pomoże ci zaakceptować filozoficznie, że rytm wydarzeń osłabł i nie będziesz chciał na siłę zmieniać naturalnego biegu tego roku.

Nabierz sił po wyczerpującym pierwszym Roku i ogranicz się do czekania zanim wpakujesz się w ogromne przedsięwzięcie, ale w żadnym wypadku nie jest to insynuacja abyś obniżył kontrolę lub spoczął na laurach. Nadal musisz pracować z tym samym poświęceniem i tylko musisz sobie uświadomić, że nie jest to odpowiedni moment na ekstrawagancje lub rozrzutność. Jeśli cierpliwie, ostrożnie i umiarkowanie pozwolisz aby twoje sprawy biegły swoim torem, w końcu przekonasz się, że postawa była najwłaściwsza.

ROK 3

Przygotuj się na wejście w rok, który może być dla ciebie bardzo pozytywny i korzystny. Będzie to czas na rozwój i postęp we wszystkich dziedzinach twojego życia: interesy, finanse, praca,
działanie publiczne i życie towarzyskie. Jeśli jesteś bez pracy, dostaniesz oferty, być może więcej niż jedną, tak więc możesz mieć trudny wybór, a jeśli masz pracę i jesteś z niej zadowolony, istnieje możliwość awansu i premii, z drugiej zaś strony zmiana pracy na przyjemniejszą lub lepiej płatną. Jeżeli obracasz się w świecie biznesu, pojawić się mogą widoki na lepsze rozszerzenie działalności lub rozpoczęcie nowego interesu.

Wszelkie działania na forum publicznym wzrosną i nabiorą pozytywnego obrotu. W tym czasie zaległe sprawy czy problemy rozwiążą się same dzięki odpowiednim wibracjom pod wpływem których znajdujesz się. Uwolnij swój umysł, nie przejmuj się, bo teraz ogromne i silne wpływy gwiazd pracują na twoją korzyść.

Obfitość, radośd i bardzo miłe zdarzenia w kontaktach towarzyskich, rodzinnych i miłosnych. W tym okresie emanuje z ciebie wielki magnetyzm i czar, które przyciągają uwagę innych, a więc może się to okazać wspaniały rok w sprawach sercowych. Będziesz miał okazję umocnić związki już istniejące lub rozpocząć nowe i wspaniałe. Niektórzy z was będą mile zaskoczeni kiedy się okaże, że ich urok osobisty jest bardzo pożądany, szczególnie wśród płci przeciwnej.

Związki rodzinne mogą być na dobrej drodze i w domu będzie panował klimat radości i harmonia. Jeśli myślałeś o zmianie mieszkania lub przeprowadzenie się do innego miasta, teraz jest na to odpowiedni moment. Również możesz spodziewać się powiększenia rodziny przez małżeństwo lub narodziny. W kontaktach towarzyskich ten rok może okazać się wyjątkowo szczęśliwy. Będziesz miał okazję poznania ciekawych i zabawnych ludzi, podróżowania, spotkań z przyjaciółmi, organizowania wycieczek lub nocnych wypadów, jak i zwiedzania nowych miejsc. Być może będziesz mieć szansę na robienie rzeczy nieoczekiwanych, ale nie zamykaj się w sobie bo jest to idealny moment na auto ekspresję, komunikację i kontakty międzyludzkie.

Będzie to również dobry okres aby rozwijać działalność twórczą lub literacką. Masz teraz mnóstwo wspaniałych pomysłów, projektów i jesteś pełen werwy. Sporo osób pozna smak sukcesu i spełnienia się ich marzeń i cele jako wynagrodzenie za przeszłe wysiłki. Niektórzy jako wynagrodzenie zyskają uznanie zawodowe, prestiż, pieniądze lub pomoc osób wpływowych.

Poczujesz się na fali, pełen entuzjazmu i optymizmu, a więc musisz pobudzić się do działania i rzucić wiarą do realizacji marzeń. Przelej na innych radość, która wrze w tobie. Od czasu do czasu rok ten przyniesie ci szanse inne od tych dotychczasowych: jak na przykład otrzymanie stypendium lub wygrana w konkursie, ktoś zaproponuje ci rejs lub podróż, albo otrzymasz
jakiś niesamowity przypływ gotówki lub premię.

Rozwój, awans i postęp będą należed do ciebie jeśli pogodzisz pracę z zabawą. Nie pozwól abyś przez skłonność do zabawy zaniedbał swoje obowiązki, bo w przeciwnym razie bilans roczny będzie ujemny. Jeśli będziesz działał w sposób powierzchowny lub lekkomyślny będzie to rok, który poza miłymi wspomnieniami niczego innego po sobie nie pozostawi.

Bądź czujny aby nie zaprzepaścić szans i możliwości. Rozbudź na nowo uśpione ambicje. Skoncentruj swoją energię i wykorzystaj dobre wpływy wibracyjne aby rozpocząć nowe działania lub szczęśliwie zakończyć te już rozpoczęte.

ROK 4

Uważaj! Wchodzisz w rok zupełnie odmienny od poprzedniego i jeśli chcesz aby był korzystny musisz stawić mu czoło w nieco inny sposób. Skończył się dla ciebie czas zabaw i stajesz przed rokiem pełnym pracy.

Większość osób znajdujących się w tym właśnie roku, nie będzie narzekało na brak pracy; przeciwni, być może będą czuć się przytłoczone obowiązkami, ale bardziej przygnębiające będzie odkrycie, że jest więcej pracy niż zysków. Jednakże jeśli twoje wysiłki ustanawiają przyszłe powodzenie, rok ten można będzie uznać za produktywny. Według numerologii rok ten jest uważany za „rok siewu”, więc nie oczekuj natychmiastowych plonów, bo twoje dzisiejsze wysiłki zaowocują w przyszłości. Rób plany i poświęć wszystkie starania aby plany te doprowadzić szczęśliwie do końca. Pamiętaj o tym, że budujesz swoją przyszłość.

Musisz stawić czoło wszelkim działaniom w sposób racjonalny, logiczny i odpowiedzialny. Nie podejmuj pochopnych decyzji. Przeanalizuj, rozstrzygnij i rozważ każdą szansę, która się przed tobą pojawi i ujawnij swoje pomysły lub działaj tylko wtedy, gdy będziesz miał wszystko pod kontrolą.

Bądź ostrożny i powściągliwy w wydatkach, bo to nie jest dobry rok na spekulacje ani na ryzyko
finansowe. Myśl o przyszłości, a jeśli chcesz w coś zainwestować, to niech to będzie coś trwałego, albo niech będzie to coś co ci pomoże w ulepszeniu sytuacji w twoim najbliższym otoczeniu lub pracy, coś co będzie produkować zyski w przyszłości, bo wibracje tego roku są dalekosiężne. Możesz zapisać się na jakiś kurs specjalizując się w danej dziedzinie, kupić sprzęt udoskonalając twój warsztat pracy, założyć interes, zainwestować w nieruchomości, kasy oszczędnościowe, itp…

Ogranicz podróże dla przyjemności, a jeśli udajesz się na wakacje, wykorzystaj je aby uczyć się lub zaplanować swoje przyszłe zadania. W tym roku niektórzy stawią czoło przeszkodom lub problemom i będą musieli użyć całą swoją bystrość i zdrowy rozsądek aby je przezwyciężyć. Mogą to być problemy finansowe, prawne lub zawodowe. Chociaż musisz ponieść odpowiedzialność i poważnie traktować ten rok, nie rób z siebie pracoholika. Odpręż się i znajdź czas na odpoczynek i medytację.

Chociaż jest małe prawdopodobieństwo, że pojawią się poważne problemy zdrowotne, z pewnością będziesz czuł się spięty i podenerwowany z powodu nudy i rutyny, która charakteryzuje rok 4. Zwalcz pesymizm, bo w przeciwnym razie będziesz czuł się przygnębiony i będziesz chciał wprowadzić pewne zmiany aby zlikwidować tę monotonię. Nie rób tego, bądź cierpliwy, bo zbliża się okres o wiele bardziej zajmujący i zachęcający. Na razie musisz się kontrolować i czekać, pamiętając, że powinieneś oczekiwać natychmiastowych i spektakularnych plonów.

Jeśli nie będziesz trzymał nerwów na wodzy, twój stan duchowy może spowodować problemy we współżyciu lub konflikty w pracy. Skoncentruj się na swoich celach. Bądź stanowczy, wytrwały i systematyczny. Nie pozwól aby działania społeczne zakłóciły twój postęp. Jeśli przyjmiesz postawę niepewną lub mało odpowiedzialną, będziesz mieć problemy w przyszłości jako, że zaniedbanie obowiązków przyniesie za sobą potknięcia i rozczarowania, ale przede wszystkim nie zapomnij, że wibracja dominująca w tym roku radzi, abyś zachował cierpliwość i wytrwałość.

ROK 5

Rozpoczął się rok zupełnie odmienny od poprzedniego, rok, który przyniesie nowe możliwości.
Nadeszły oczekiwane zmiany i być może będzie ich znacznie więcej niż się spodziewałeś. Dla niektórych osób może to być dość intensywny okres, jako, że wibracje, które oddziaływają na ten rok odznaczają się dynamicznością, aktywnością, niecierpliwością i nerwowością. W tym roku mogą nastąpić zmiany w twoim życiu zawodowym, rodzinnym lub emocjonalnym.

Osoby, które miały już uporządkowane swoje życie, zauważą nieoczekiwane zmiany, a więc najważniejsza w tym roku będzie czujna uwaga, aby potrafić wybrać spomiędzy licznych okazji, które się mogą nadarzyć. Musisz być czujny aby nie zaprzepaścić szans, które ten rok przynosi. Odwagi! Prąd wibracyjny radzi ci postępować śmiało, stanowczo i chwytać szanse w locie.
Nie pozwól aby niespokojny i zmienny rytm życia stawiał ci przeszkody i cokolwiek by się nie stało nie trać panowania nad sobą, weź na nowo kompas i zaakceptuj nową sytuację. Bądź otwarty na nowości i nie upieraj się przy nich, pozwoli ci to kontrolować ten niespokojny okres. Ale nie powinieneś się ociągać. Zaufaj dobrej gwieździe, która czuwa nad tym rokiem. Być może będziesz miał możliwość podpisania ważnych umów lub kontraktów, które rozstrzygną o twojej przyszłości. Te kontrakty mogą być osobiste lub zawodowe i mogą być długotrwałe.

Nie zatrzymuj się i nie opieraj się tym sytuacjom. Jest to okres pełen energii i wahao. Okres, który wymaga aktywności, komunikatywności i który doradza ci korzystać z każdej nadarzającej się okazji, nawet takiej, która może ci się wydać ryzykowna.

Zmiany będą na porządku dziennym: zmiana domu, miasta lub kraju. Zmiany towarzyskie, emocjonalne lub rodzinne: małżeństwa, separacje, nowe znajomości lub ważne kontakty towarzyskie, dzięki którym poznasz osoby wpływowe. Zmiany w pracy. Dla jednych mogą to być zmiany nieznaczne, a dla innych mogą to być zmiany bardzo ważne w pracy, szkole czy życiu osobistym. W każdym razie istnieją duże szanse, że twoja aktualna sytuacja ulegnie zmianie. Prawie zawsze będą to zmiany na lepsze, a co najmniej uniesienia i mrzonki, które przeżyjesz będą wyzwaniem, które wniesie zainteresowanie w twoje życie.

Ten rok może być szczególnie dobry w komunikatywności, auto ekspresji, kontaktach handlowych i towarzyskich z osobami z twojego otoczenia, jak również z zagranicy. Dobry okres do podróży i chociaż niektóre z nich będą zawodowe, to inne mogą przynieść nowe możliwości, ucieczkę i odpoczynek.

Chociaż w niektórych przypadkach zmiany te będą zależały od osób, które cię otaczają, to w innych przypadkach ty sam możesz je sprowokować. Nie upieraj się przy niczym, bądź uległy i gotowy na wykorzystanie wszystkiego co ci ten niespokojny rok przynosi.

Z różnych powodów możesz przeżyć silne emocje. Niektórzy poznają smak sukcesu, sławy, miłości, prestiżu lub zaspokajają swoje ambicje, i ponieważ będą czuć się natchnieni, wrosną ich zdolności twórcze. Jeśli zdecydujesz się na poszerzenie swoich horyzontów lub na zmianę kursu, nie działaj zbyt impulsywnie. Możesz podjąć ryzyko, ale rozsądnie, odważnie i z werwą, ale również z rozwagą.

Jak zdążyłeś zauważyć, będzie to rok bardzo ciekawy, zapowiadający liczne sukcesy, ale musisz dbać o swoje nerwy bo mogą pojawić się objawy nadwrażliwości. Ogromna moc tego roku wypełni cię niepokojem i niecierpliwością, a więc jeśli nie będziesz się kontrolować możesz reagować gwałtownie lub agresywnie. Pamiętaj, że o wiele więcej bram otworzysz taktem i rozwagą aniżeli lekkomyślnością...

ROK 6

Rok ten zapowiada się wspaniały w sferach rodzinnych i uczuciowych. Miłość, rodzina i odpowiedzialność – to klucz do tego okresu. Większości osób przyniesie harmonię, szczęście i spokój w kontaktach towarzyskich i domowych, stwarzając nawet możliwość powrotów do osób drogich sercu (straconych przez niepowodzenie lub rozdzielenie). Możliwe także odnowienie starych znajomości z osobami, których nie widziałeś od wielu lat.

Ten urok i wdzięk znacznie wzrosną i sprawią, że ludzie będą tobą oczarowani. Również będą pod dobrym wpływem kontakty towarzyskie i rozrywki, nie tyle poza domem, co w nim, lub w domu kogoś innego, jednakże muszę cię ostrzec. Inklinacja i rodzaj tegorocznych wydarzeń mogą przejawić dwie sprzeczne cechy, które następnie wyjaśniam.

Większość ludzi spod tego roku przeżyje jeden z najlepszych okresów swojego życia. Będą zadowoleni ze swojej obecnej sytuacji rodzinnej i miłosnej i odczują spokój we wszystkim co może dotyczyć ich bliskich. Jest bardzo możliwe, że twój dom będzie miejscem spotkań osób, które mają kłopoty lub szukają spokojnego miejsca i zrozumienia. Jeśli żyjesz w związku małżeńskim, twoje dzieci lub twój partner mogą dostarczyć ci powodów do dumy i radości. Znajdziesz w swoim mieszkaniu i w swoim towarzystwie szczęście i spokój, i będziesz czuł się tak dobrze, że czasem będziesz mieć problem z zajęciem się sprawami materialnymi i codziennymi.

Jednakże dla innych (aczkolwiek niewielu) rok ten może być rokiem w którym ulegną rozpadowi wasze związki rodzinne. Ale to tylko w przypadku, jeśli od wielu lat wasze układy nie były zbyt dobre. W takiej sytuacji rozpad związku pozwoli na powrót do normalności, jako że słowa, które definiuje wibrację czuwającą nad tym rokiem, to równowaga.

Niektórzy znajdą miłość, zbudują trwałe związki miłosne, bo ich wdzięk i urok osobisty będą silniejsze, tak więc jest to dobry okres na założenie rodziny i umocnienie wszelkich związków. Kontakty towarzyskie wytworzą wspaniałe chwile swobody i przyjaźni intymnych i będziesz wolał brać wszystko spokojnie i cieszyć się życiem, niż zajmować się poważnymi sprawami lub codziennymi obowiązkami. Możesz czuć się ospały lub leniwy, ale jeśli ulegniesz tej pokusie, zmarnujesz szanse rozwoju, które mogą się pojawić, albo zaprzepaścisz kontynuację tego co już rozpocząłeś. Ale ponieważ pod wpływem tej wibracji występuje pewna dwoistość, może zdarzyć się coś zupełnie przeciwnego (aczkolwiek nieczęsto). To znaczy, może się zdarzyć, że przytłoczy cię nawal pracy i nie będziesz miał chwili odpoczynku.

W ciągu tego roku niewykluczone jest, że niektóre osoby będą obciążone związkami lub
odpowiedzialnościami rodzinnymi, które ograniczą ich wolność. Być może będziesz musiał opiekować się lub zająć się jakimś chorym lub sparaliżowanym krewnym, albo pojawią się problemy w domu i twoja rodzina będzie cię potrzebować. Będzie to dobry rok aby zainwestować w swoje nieruchomości lub zająć się sprawami finansowymi. Negocjacje i układy są pod wpływem dobrych wibracji, ale musisz uważać przed podpisaniem kontraktów.

Jest to odpowiedni moment aby dokonać zmian albo ulepszeń w twoim domu, albo w miejscu pracy,
albo wygląd zewnętrzny, bo wszystko związane z przepychem i pięknem jest pod wpływem
wspaniałych wibracji, jak również pod ich wpływem znajdują się wszelkie działania artystyczne.
Sprawy prawne mogą nabrać pozytywnego obrotu, a będąc pod wpływem tego roku, będziesz w stanie rozwiązać problemy i zlikwidować codzienne przeszkody zdrowym rozsądkiem i rozwagą.

Jeśli okażesz się łaskawy, rozsądny i wyrozumiały, jeśli postarasz się ulżyć w problemach osobom, które ciebie potrzebują, jeśli bezinteresownie zaproponujesz im pomoc, będziesz żyd w duchu miłości i pomocy, które cechują ten prąd wibracyjny.

Nie zwracaj zbytnio uwagi na codzienne kłopoty. Możesz się okazać hipochondrykiem, pesymistą, zagubionym i zdenerwowanym, albo będziesz się zbytnio przejmować błahostkami. Jeśli nie będziesz dbał o to, mogą się pojawić problemy zdrowotne. Od ciebie będzie zależało czy koniec tego roku będzie pozytywny czy nie. Będą szanse doskonalenia i postępu, ale ponieważ życie towarzyskie lub rodzinne będzie pociągające, możesz zostać z pustymi rękami jeśli nie będziesz potrafił pogodzić tych dwóch spraw.

ROK 7

Znajdujesz się w roku, który może przynieść wielkie osiągnięcia i dumę, ale jednocześnie może też spowodować smutek moralny i duchowy. Z jednej strony pojawią się możliwości umocnienia i podniesienia prestiżu społecznego i zawodowego, a więc osoby poruszające się w kręgach publicznych zabłysną własnymi zasługami. Być może właśnie teraz zaczniesz otrzymywać odznaczenia, które należy ci się za poprzednie wysiłki.

Wiele osób pozna smak sukcesu, sławę i popularność, ponieważ w tym roku na plan pierwszy wysuwa się przede wszystkim życie zawodowe i ktoś może osiągnąć szczyt swojej kariery. Dla niektórych osób wynagrodzenie nie jest tak ważne jak sława czy uznanie, ale nawet w tych przypadkach otrzymają finansową rekompensatę.

Ponieważ nie jest to dobry rok na rozwój materialny, będzie niebezpieczne zajmowanie się ryzykownymi operacjami pieniężnymi i tylko powinno się ułatwić przebieg lub kontynuację tych już rozpoczętych, ale w żadnym wypadku zaczynać nowe, bo jest to okres na doskonalenie we wszystkich dziedzinach, ale nie jest to dobry okres na poszerzanie działalności. Jednakże dla niektórych osób ten rok przyniesie wiele nieoczekiwanych wynagrodzeń, które los stawia na ich drodze.

Istnieje możliwość podróży w kraju i zagranicą, z przyczyn służbowych lub prywatnie, jak również istnieje szansa zawarcia nowych znajomości lub założenia interesu w czasie tych podróży. Będzie to dobry rok aby zmienić dom albo pracę, aby rozpocząć naukę lub specjalizację, aby kupować, sprzedawać czy szukać pracy.

A teraz przejdźmy do innego nurtu tego roku, który ma związek z poszukiwaniem, refleksją i rozwojem wewnętrznym. W pewien sposób osoby znajdujące się w tym roku będą czuły skłonność do poznawania swojego wnętrza. Zostaną omówione prawdy i fakty do tej pory przeżyte i osoby te będą szukały odpowiedzi na niewiadome, które ich przytłaczają wewnątrz ich samych, albo też poprzez metafizykę.

Z powodów tych pogłębień, wiele osób zmieni swoje zachowanie, bo ich atrybuty moralne i umysłowe wykonają obrót o 180 stopni U wielu osób tej głębokiej senności wewnętrznej będzie towarzyszyć boleść, smutek i depresja. Jeśli teraz nie jesteście sami to będziecie samotni w myślach, a nawet możecie czuć się osamotnieni będąc w towarzystwie. Jednakże prawie wszyscy wyjdą na swoje z tego osamotnienia. W innych przypadkach (stosunkowo nielicznych) ta samotność zrodzi się z separacji lub utraty ukochanych osób, z następującym po nich bólem moralnym.

W tym roku nie ma miejsca na lekkomyślność, lecz na refleksję i na głębokie przemyślenia. Będzie to okres autoanalizy, poszukiwań i rozwoju duchowego lub umysłowego. Większość osób, które znajdują się w tym roku zastanowią się nad swoim życiem i będą chciały poznać sens i kierunek istnienia ludzkości. Będą czuć potrzebę lektury i kultywowania sztuki. Będą chcieli odizolować się i mogą mieć chwile smutne i melancholijne.

Znacznie wzrosną zdolności parapsychologiczne i głęboka intuicja. Słuchaj swojego głosu wewnętrznego, on ci pomoże osiągnąć równowagę we wszystkich dziedzinach. Ta autoanaliza może dostarczyć nowego sensu twojemu życiu, jako że nauczysz się szanować wartości, i jeśli bilans roczny będzie na plusie, wiele osób będzie się czuło panami swoich dusz i swojego przeznaczenia.

Jako, że twoje niepokoje będą zwrócone ku wnętrzu i twój umysł praktyczny albo zmysł rzeczywistości mogą być niepełne , powinieneś być ostrożny przed podpisywaniem różnych dokumentów, bo ktoś może cię oszukać. To również może się zdarzyć w życiu towarzyskim i niektóre osoby mogą doświadczyć niepowodzeń miłosnych, strat pieniężnych albo bankructwa z powodu racjonalnych błędów.

Osoby, które nie działały poprawnie w przeszłości są narażone na wyjawienie ich czynów, na oskarżenie lub uwięzienie. Dbaj o swoje zdrowie. Nie pozwól aby zdominowały cię twoje kłopoty wewnętrzne, bo narażasz się na przygnębienie, depresje i choroby. Jeśli jednak tak się zdarzy, pomoże ci odpoczynek w miejscu zacisznym i oddalonym.

ROK 8

W tym roku przeznaczenie stawia przed tobą wyniki twoich poprzednich wysiłków, a więc będzie to rok sprawiedliwości i każdy zbierze plon na jaki zasłużył, bo posługując się językiem metafizycznym, nadeszła godzina Karmy.

Jeśli w trakcie tego kończącego się cyklu, a przede wszystkim, jeśli twoje wejście w ten cykl było pozytywne (jak zostało wytłumaczone w roku 1) przygotuj się na odebranie premii, które wygrałeś. Jeśli we wszystkich dziedzinach wysiliłeś się równie mocno, twoja zapłata ujawni się w polepszeniu warunków finansowych: podwyżka w pracy, wynagrodzenie, spadek, loteria, dodatkowe pieniądze za pracę po godzinach, albo końcowe rozliczenie dzięki czemu będziesz się czuć niezależny.

Postęp, pieniądze, siła albo wpływy mogą być zbiorem tego co się zasiało siedem lat temu, jako że rok ten wróży awanse, premie, pomoc osób wpływowych aby dostać się na odpowiednie stanowiska. Użyj siły i magnetyzmu, które z ciebie teraz emanują aby na wiązać kontakty, które mogą się okazać ważne w przyszłości, bo teraz znajdujesz się w specyficznym okresie, w którym możesz mieć wpływ na innych. Teraz znajdujesz się w centrum zainteresowania i musisz dzielić się z innymi swoim powodzeniem i szczęściem.

Ci, którzy obracają się w świecie biznesu zauważą wzrost zysków i będą mieć możliwość utworzenia nowych oddziałów, albo powiększyć i ulepszyć te już istniejące. Mogą zainwestować w nieruchomości i interesy sprawdzone i solidne, i pchnąć naprzód wszystkie swoje sprawy finansowe jak również swoje ambicje.

Silne prądy wibracyjne oddziaływają teraz na ciebie, a ponieważ jest to rok, w którym panuje sprawiedliwość, możesz domagać się awansu lub podwyżki, jeśli uważasz, że w przeszłości byłeś niesprawiedliwie pomijany. Jeśli na to zasługujesz, to twoje żądania zostaną wysłuchane.

Jeżeli zachowywałeś się właściwie, to nie tylko będziesz czuć wewnętrzny spokój, ale los może ci to wynagrodzić nieoczekiwaną zapłatą duchową, finansową lub moralną. Jeśli było inaczej, Prawo Karne prześle ci rachunek i mogą pojawid się duże problemy i zmartwienia. Jeśli zmarnowałeś szansę przez lenistwo i marnotrawstwo, będziesz miał spore kłopoty finansowe, a jeśli naruszyłeś w sposób etyczny lub moralny prawa ludzkie lub prawa gwiazd, kara może być druzgocąca.

Jest to wspaniały rok aby rozbudzić twoje marzenia o sławie i wynagrodzeniach. Wykorzystaj siłę i magnetyzm, które emanuje teraz z ciebie aby stworzyć ważne kontakty w przyszłości, zrób plany na przyszłość i zaryzykuj, ale nie działaj lekkomyślnie. Nie daj się oślepić przez obietnice szybkiego zwycięstwa. Bądź sprytny, zastanów się dobrze i zaplanuj wszystko wcześniej Nie buduj zamków na wodzie, ani nie zaczynaj niczego, czego nie jesteś pewien. Musisz mieć odpowiednie zabezpieczenie finansowe, musisz być skuteczny w działaniu, zorganizowany i ostrożnie wybierać swoich wspólników. Jeśli jesteś gotowy do walki i wytrwasz, nie bój się swoich ambicji. W przeciwnym razie, jeśli nie widzisz u siebie tej powściągliwości, możesz wejść w interesy zrujnowane.

Istnieje możliwość, że osoby w podeszłym wieku będą szukać w tobie oparcia, możesz być zamieszany w ich problemy i aby im pomóc możesz narazić się na koszty i nieoczekiwane zmartwienia, lub w przeciwnym razie osoby starsze mogą służyć ci pomocą lub dobrymi radami.

Znajdziesz się pod wpływem ogromnej siły i wytrwałości, co pozwala ci na rozwiązanie jakichkolwiek problemów. Kontroluj swoje impulsy i swoje uczucia. Ataki albo wybuchy gwałtowności mogą sparaliżować twój postęp.

Wykorzystaj ten dobry okres, aby działać sprawiedliwie, odpowiedzialnie i uczciwie, aby wzmocnić charakter i ochłodzić zapał. Może to być rok wspaniałych osiągnięć i wzmożonej działalności, ale zaczyna się w tobie rodzić pewnego rodzaju niepewność lub pragnienie zmiany, które mogą zakłócić spokój.

ROK 9

Rok 9 to rok kończący cykl i powinieneś się na to przygotować duchowo i psychicznie aby przejść korzystniej do następnego cyklu, pomimo przeszkód, które prawdopodobnie znajdziesz na swojej drodze.

Teraz musisz zapomnieć o przeszłości i o wszelkich więzach łączących cię z nią. Chodzi to o dokonanie bilansu i likwidacji, co może spowodować starty materialne lub uczuciowe, które dogłębnie ciebie dotkną, ale jeśli twoja postawa duchowa jest właściwa, szybko poradzisz sobie z wszelkimi kłopotami.

Nie chwytaj się niczego ani nikogo. Pozwól aby wibracje działały same, to one dokonają wybory za ciebie, ale jeśli czujesz potrzebę zerwania z czymkolwiek, to zrób to, bo w tej chwili twoja intuicja cię nie zawodzi. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej pracy lub warunków życia, bądź cierpliwy, bo zbliżają się bardzo ważne zmiany. Pomimo zerwań i rozstań, pomyśl, że dokonujesz teraz porządków koniecznych abyś mógł rozpocząć wolny od przeszkód następny cykl. Możliwa strata, oszustwo lub zdrada związana z uczuciem lub przyjaźnią.

Wszystko co powinno umrzeć, zakończyć się lub zniknąć z twojego życia, umrze, skończy się lub zniknie, a ty powinieneś rozstać się z tum bez żalu i ze świadomością, że są to sytuacje lub osoby, które spełniły już swoją rolę w twoim życiu i teraz odchodzą zostawiając wolną drogę nowościom, które przyniesie ze sobą nowy cykl. Nie ma wątpliwości, że większość z tych sytuacji spowoduje ogromne rozdarcie wewnętrzne, ale jeśli jesteś uprzednio przygotowany na to co się dzieje i dlaczego tak się dzieje, łatwiej ci będzie przezwyciężyć to.

Na zakończenie cyklu każdy czuje się osłabiony fizycznie i moralnie, a więc powinniście dbać o swoje zdrowie. Możliwe problemy finansowe, zawodowe lub towarzyskie. Czujesz się przygnębiony i w sytuacji bez wyjścia, ale w większości przypadków to twój stan Duchowy ma skłonności do wyolbrzymiania jej.

Nie zniechęcaj się, bo jeśli do tego dojdzie, okażesz się pesymistą, osobą zgryźliwą i przewrażliwioną, co jeszcze bardziej skomplikuje twoją sytuację. Jeśli sprawa wymyka ci się spod kontroli, możesz popełnić błędy i podjąć błędne decyzje, w wyniku których możesz zostać oszukany lub możesz wciągnąć się w projekty zawodowe lub uczuciowe o wątpliwych efektach.

Inną charakterystyczną cechą tego roku jest to, że wszystko co w nim rozpoczniesz nie będzie trwałe. Oczywiście istnieją wyjątki potwierdzające regułę, ale jest ich niewiele, więc jeśli jakiś związek uczuciowy lub zawodowy zainteresuje cię, na wszelki wypadek zaczekaj zanim się zaangażujesz. Jeśli masz przed sobą jakiś problem i ktoś zaproponuje ci pomoc, przyjmij ją aby go rozwiązać, ale pamiętaj, że nie będzie to trwałe rozwiązanie. Tak więc powinieneś unikać podpisywania wszelkich ważnych dokumentów, zwierania związków miłosnych, zawodowych czy jakichkolwiek innych.

Sprawy prawne, petycje, zadania czy interesy rozpoczęte w latach poprzednich mają szanse powodzenia. Tak samo, jeśli przez swoje uczynki i poprzednie zachowanie zasłużyłeś na to, to wydarzą ci się rzeczy niesłychane i bardzo korzystne. Możliwość podróży w kraju i zagranicą lub ważne kontakty poza granicami kraju, jak również niesłychane wydarzenia.

Nie powinieneś lamentować ani zamykać się w sobie. Wykorzystaj ten rok aby się uczyć, robić plany na przyszłość i zorganizować działania, które rozpoczniesz w roku 1, ale przede wszystkim, nie chwytaj się zbyt mocno swoich kłopotów lub problemów. Spróbuj przezwyciężyć ten etap, dokładając wszelkich starań, ponieważ twoje dobre uczynki powrócą do ciebie podwojone.

Teraz potrzebujesz sił i cierpliwości aby przezwyciężyć ten etap, bo w przeciwnym razie może okazać się kłopotliwy. Staw czoło przyszłości. Czeka na ciebie nowy cykl i od ciebie zależało co w nim osiągniesz.
~~~ CZAS NADSZEDŁ ~~~

Awatar użytkownika
Ire33
Moderator
Posty: 235
Rejestracja: 12 mar 2016, 21:57
Lokalizacja: Wszechświat

Re: Cykle Życiowe

Postautor: Ire33 » 10 kwie 2016, 13:56

Joanna pisze:Witam czyli teraz zaliczamy sie jeszcze do 2015 do wrzesnia dobrze zrozumialam?


Tak, od Września 2015 do Września 2016.
~~~ CZAS NADSZEDŁ ~~~


Wróć do „Numerologia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość