Charakterystyka numerologicznej liczby mistrzowskiej 44

Awatar użytkownika
Ire33
Moderator
Posty: 235
Rejestracja: 12 mar 2016, 21:57
Lokalizacja: Wszechświat

Charakterystyka numerologicznej liczby mistrzowskiej 44

Postautor: Ire33 » 22 mar 2016, 22:31

DROGA ŻYCIA No. 44
Numerologiczna 44 - BUDOWNICZY

Liczba mistrzowska 44 jest to jedna z najrzadszych wibracji, które pojawiają się w Drodze Życia. Liczba 44, znacznie bardziej niż liczba 22, obdarza olbrzymią mocą, charyzmą, inteligencją, zdolnością do osiągania sukcesów, bogactwa, władzy. Osoby, które posiadają 44 w swoim portrecie numerologicznym są zdolne do podejmowania się wielkich przedsięwzięć i czynów - podobnie jak 22 - na polu materialnym. Oto numerologia 44.

Numerologiczna 44 - charakterystyka ogólna


Zazwyczaj uważa się, że wibracja mistrzowska 44, podobnie zresztą jak wibracja 11, 22 i 33 oznacza, że jest to tzw. stara dusza, która przeszła już kilka lub więcej wcieleń i ma obecnie, dzięki swojej wiedzy i wysoko rozwiniętej intuicji, wypełnić jakieś ważne zadanie lub misję, podjąć się wielkich czynów, odkryć lub innowacji. W swoim postępowaniu powinna kierować się jedynie wzniosłymi ideałami.

Numerologiczne 44 mają odpowiednie warunki ku temu, aby zajść bardzo wysoko, zdobyć sławę i uznanie, sięgnąć po najwyższą władzę, ale pod warunkiem, że właściwie wykorzystają swoje zdolności i moc. Liczba 44 obdarza swojego właściciela ponadprzeciętną mocą i siłą, wyobraźnią, silną wolą, umiejętnością tworzenia dalekosiężnych planów, wytrwałością, systematycznością, a także łatwością w pokonywaniu wszelkich przeciwności losu. Osoby o tej wibracji nienawidzą stagnacji, są czynne, aktywne i żywotne. Cenią sobie ład, porządek i praworządność. Ich intuicja zawsze podpowiada to, co jest najważniejsze i najbardziej słuszne w danym momencie, i nigdy nie powinni w nią zwątpić.

Osoby o wibracji 44 posiadają zdolności organizacyjne, są pomysłowe i kreatywne, z łatwością znajdują proste, lecz innowacyjne rozwiązania danego problemu. Potrafią opanować swoje emocje, nawet w kryzysowych sytuacjach są w stanie zapanować nad nerwami, nie poddają się, a wręcz przeciwnie - podwójnie zmotywowane i silniejsze w obliczu podbramkowych sytuacji, szukają rozwiązań, które pomogą znaleźć wyjście. To sprawia, że stają się profesjonalistami i specjalistami w wybranej przez siebie dziedzinie, bo naturą 44 jest dyscyplina, hart ducha, systematyczność, wytrwałość oraz profesjonalizm.

Numerologiczne 44 charakteryzują się silną osobowością. Cieszą się szacunkiem i poważaniem otoczenia. Są pracowite, zdyscyplinowane, systematyczne i skuteczne. 44 jest prawa, godna zaufania, honorowa i opanowana, często lgną do niej ludzi słabsi, potrzebujący wsparcia i pomocy. Osoby znajdujące się pod wpływem tej wibracji czują nieodpartą potrzebę opiekowania się potrzebującymi i doskonalenia świata. Niekiedy takie osoby oddają swoją energię, a nawet władzę i bogactwa, jeśli w ten sposób mogą przyczynić się do stworzenia lepszego świata. To co je wyróżnia spośród innych wibracji mistrzowskich, to niespotykana umiejętność panowania ducha nad materią - przekuwania idei w rzeczywistość. W działaniu 44 cechuje spryt i zapobiegliwość, posiada zawsze jasną wizję całości i nie poddaje się chaosowi. Umiejętnie stawia czoła trudnościom, godząc sprzeczności.

44 posiadają wewnętrzną siłę oraz wysoką odporność fizyczną i psychiczną. Zwykle podjęte cele spełniają się, gdyż ich siła pozwala na przezwyciężenie wszelkich trudności, jakie napotkają w życiu. Nie boją się przygód i wyzwań.

W swoim codziennym życiu 44 postępuje w etyczny sposób, jest prawdomówna i uczciwa. Jest osobą głęboko uduchowioną, mądrą i natchnioną. Podobnie jak inne mistrzowskie wibracje, numerologiczna 44 chce naprawiać świat, aby stał się bardziej przyjaznym miejscem. Jednak u osób o tej wibracji przejawia się to najczęściej w dążeniu do zdobycia władzy. Zdaje sobie sprawę z problemów nękających społeczeństwo i uważa za swój obowiązek przyczynić się do ich rozwiązania.

Numerologiczna 44 często sprowadza się do jej wibracji podstawowej - cyfry 8. Jak wiadomo, numerologiczne 8 są wspaniałymi szefami, organizatorami pracy, odważnymi przedsiębiorcami i mają smykałkę do interesów. Potrafią zarządzać ludźmi oraz firmą, a przez to zdobywają uznanie i bogactwo. Wibracja 44 jest niemal skazana na wygraną w każdej dziedzinie, szczególnie jeśli dotyczy ona sfery materialnej lub finansowej.

Cechą charakterystyczną dla 44 jest popadanie w skrajności. Ma ona olbrzymią siłę i wytrwałość w dążeniu do celu, jednak kiedy powinie się jej noga, może całkowicie się załamać. Jeśli nie podda się pesymizmowi, to jest zdolna wyjść obronną ręką z najbardziej zawiłych i groźnych sytuacji. W końcu jest mistrzem.

Osoby o wibracji 44 chętnie pomagają innym, także obcym ludziom. Poświęcają się dla innych, aby bronić skrzywdzonych i słabszych. Często biorą udział w akcjach charytatywnych i zbiórkach pieniędzy dla najuboższych. Chętnie pomagają również znajomym i przyjaciołom.

Numerologiczna 44 jest oddanym i wiernym przyjacielem, nie wybacza zdrady, jest bardzo pamiętliwa i potrafi zemścić się na osobie, która skrzywdzi ją lub osobę jej najbliższą.

44 powinna pamiętać o swoim powołaniu i żyć zgodnie z własnym wnętrzem i przekonaniami, powinna stanąć na wysokości zadania i iść trudną drogą oddania, pokory i rozwagi, a nagrodą niech będzie satysfakcja i poczucie spełnienia misji.

Numerologiczna 44 - wersja negatywna


Numerologiczna 44, która realizuje się negatywnie może dążyć do zdobycia władzy i bogactwa za wszelką cenę. W końcu to silna osobowość, która jest w stanie wywalczyć sobie wszystko, co tylko sobie zamarzy - często oznacza to rozpychanie się łokciami. Negatywna 44 odurzona swymi własnymi sukcesami porzuca wzniosłe ideały na rzecz dążenia do zdobywania pieniędzy i rzeczy materialnych oraz niepohamowanych ambicji. Jest materialistą, pracoholikiem, snobem, wykorzystuje biedniejszych i słabszych od siebie, wywyższa się i jest żądny poklasku i pochwał. Upojone swoimi sukcesami, władzą i bogactwem, stanie się zapatrzonym w siebie egoistą. Taka osoba zaniedbuje najbliższych, zależy jej tylko na karierze i pieniądzach, jest apodyktyczna, arogancka i bezwzględna. Wibracja mistrzowska 44 jest tak silna, że osoba, która realizuje się negatywnie ma niszczycielską moc.

Warto przypomnieć, że wibracje mistrzowskie posiadają nie tylko olbrzymią moc, ale także niosą ze sobą wielką odpowiedzialność. Dlatego, aby żyć w zgodzie ze swoim przeznaczeniem, 44 powinna iść drogę niezwykle trudną, wymagającą wiele pokory, samodyscypliny, mądrości, rozwagi i całkowitego oddania, bardzo często nie dając nic w zamian.

Numerologia 44 - praca


W pracy numerologiczne 44 są świetnie zorganizowane, sumienne, punktualne, mają genialne pomysły, z łatwością osiągają wytyczone cele. 44 może być dobrym dyrektorem banku, prawnikiem, policjantem, inżynierem, architektem.

Numerologia 44 - miłość, numerologia partnerska


44 jest w stanie poświęcić wszystko dla miłości, choć ukochana osoba będzie musiała rywalizować nie tylko z innymi adoratorami, ale i z pracą, do której numerologiczna 44 jest bardzo przywiązana. Osoba o tej wibracji w związku potrafi być też bardzo despotyczna, zazdrosna i zaborcza. W miłości 44 są uczciwe i oddane, można na nich polegać. Można im także zaufać i liczyć, że odwzajemnią każde uczucie.

Opracowanie na podstawie:
http://numerologia-partnerska.blogspot.com/2014/10/numerologia-44-liczba-mistrzowska.html
~~~ CZAS NADSZEDŁ ~~~

Wróć do „Numerologia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości