Charakterystyka numerologicznej liczby mistrzowskiej 33

Awatar użytkownika
Ire33
Moderator
Posty: 235
Rejestracja: 12 mar 2016, 21:57
Lokalizacja: Wszechświat

Charakterystyka numerologicznej liczby mistrzowskiej 33

Postautor: Ire33 » 22 mar 2016, 22:26

DROGA ŻYCIA No. 33
Numerologiczna 33 - NAUCZYCIEL

Liczba 33 oznacza służbę uniwersalną. Jest wibracją pełnego harmonii nauczyciela i przewodnika. Droga Życia 33 oznacza wysokie mistrzostwo, mówi się, że jest to tzw. liczba Chrystusowa. Jej pojawienie się w portrecie numerologicznym informuje o tym, że dana osoba doskonaliła się duchowo, bez względu na wyznawaną religię czy filozofię, i w ten sposób osiągnęła mistrzostwo.

Liczba 33 oznacza twórczość oraz komunikację. To wibracja wiedzy, mądrości, miłości, współczucia oraz ewolucji. Liczba mistrzowska 33 charakteryzuje osoby łagodne i spokojne, bardzo zrównoważone, dążące do harmonii. Mają w sobie wiele ciepła i miłości. Dążą one do spokoju, akceptacji oraz tolerancji, i tego wymagają także od innych. Są szlachetne, empatyczne, wyrozumiałe i zawsze postępują humanitarnie. Mają silą potrzebę opiekowania się innymi i niesienia pomocy. Numerologiczne 33 są silnie rozwinięte duchowo, co najbardziej widać w mocno rozwiniętej empatii, intuicji i współczuciu. Są uczciwe, proste, serdeczne, skłonne do poświęceń i postępują zawsze etycznie. Liczne zalety sprawiają, że numerologiczna 33 cieszy się wyjątkowym szacunkiem i podziwem wśród ludzi, często osiąga sukces i sławę. Wpływ 33 na otoczenie jest ogromny, dlatego jeśli nie sprosta swojemu przeznaczeniu, jej rozwój duchowy zostanie zahamowany, a to przyniesie poczucie klęski i frustracji.

Numerologia 33 - charakterystyka

Numerologiczna 33 w swoim życiu powinna dążyć przede wszystkim do poznania siebie, a następnie do przekazania swojej wiedzy oraz uniwersalnych praw. Powinna być naprawdę odpowiedzialna za samego siebie i za innych. Jej lekcją jest nauka cierpliwości. Aby realizować mistrzowskie powołanie, konieczne jest zachowanie się zgodnie z etyką wewnętrzną, posiadanym systemem wartości, sprawowanie kontroli nad emocjami, uszanowanie decyzji i wolnej woli innych ludzi, a także posiadanie świadomości wiecznego ucznia. Warto zauważyć, że poprzez kontrolowanie emocji dochodzi do postawy Przewodnika Duchowego - Nauczyciela.

Etyka wewnętrzna, która jest konieczna do wykonania mistrzostwa, wymaga od człowieka: zachowania zgodnego z posiadanym systemem wartości, komunikacji i kontroli nad emocjami, poszanowania wolnej woli innych i świadomości bycia uczniem.

W liczbie 33 znajdują się dwie trójki, które oznaczają radość z życia, miłość, czar oraz urok osobisty. Z numerologicznej 33 emanuje poczucie szczęścia, przyjaźń, serdeczność, kultura, inteligencja, czułość, opieka, a także wyobraźnia. Jest to wibracja, która służy do przekazywania wyższych wartości duchowych, kreowania wiary, nadziei oraz miłości. Mistrzostwo 33 przynosi powołanie do takiej pracy dla ludzkości, aby nauczać ludzi zasad uniwersalnych i etyki wewnętrznej poprzez słowo, które inicjuje przemianę ludzkich serc poprzez uszy i rozum. 33 jest to kapłaństwo związane z komunikacją i odpowiedzialnością. Liczba ta określa mistrza świadomego swej mocy oraz przewodnika i nauczyciela burzącego dogmaty.

Numerologiczna 33 uosabia miłość uniwersalną. Mistrzostwo to dotyczy kapłaństwa wewnętrznego, które poprzez swoje postępowanie i zachowanie etyki wewnętrznej, prowadzi własnym wewnętrznym światłem do oświecenia innych. Zatem jeśli tylko 33 realizuje się pozytywnie to staje się oddanym, tolerancyjnym nauczycielem, mistrzem oraz przewodnikiem. Spełniona 33 jest świadoma swojego ciała, ducha i powołania. Natomiast z jej czynów oraz słów płynie mądrość, wiedza, współczucie, których powinny uczyć się inne wibracje. Numerologiczna 33 ma w sobie świadomość ciągłej nauki, bycia wiecznym uczniem.

Numerologiczna 33 charakteryzuje się wysoko rozwiniętą etyką wewnętrzną, jej życie powinno być naznaczone pracą dla ludzkości, jednak nie musi tak być. Może ona realizować się na poziomie wibracji 6, jest to kwestia jej osobistego wyboru. 33 emanują dziecięcą łagodnością i bardzo często posiadają talenty artystyczne. Jednak ich wrażliwość, emocjonalność i delikatność sprawia, że niełatwo jest się im odnaleźć w w świecie pozbawionym empatii.

33 są burzycielami struktur oraz systemów, są powołani do ustanawiania zmian i przekazywania praw uniwersalnych i miłości. Jednak wibracja mistrzowska realizuje się w pełni jedynie wówczas, kiedy osoba nią obdarzona zdaje sobie sprawę ze swojego powołania. Wtedy taka osoba może żyć etycznie i podjąć dyscyplinę wewnętrzną.

Numerologiczne 33 stoją często przed wyborem: albo podążają ścieżką rozwoju duchowego, albo wybierają "zwyczajne życie", dążąc do bogactwa i spełnienia. Pytanie tylko, czy wybór tej ostatniej ścieżki da im szczęście? Obecność liczby mistrzowskiej informuje o tym, że taka osoba ma dużą wiedzę teozoficzną i mądrość, zatem szkoda, aby nie została ona przekazana dalej. W końcu mistrzowie przychodzą po to, aby uczyć innych praktyk duchowych, przekazywać wiedzę, która wpłynie na rozwój nauki, religii, medycyny, polityki. 33 jest powołana do dzielenia się uniwersalną miłością i harmonią.

Bardzo często uważa się, że liczba mistrzowska 33 przeszkadza w ułożeniu sobie życia prywatnego, bo mistrz jest powołany do pomocy innym. I rzeczywiście, zdarza się, że wibracja ta odciąga. Przynosi również problemy w ułożeniu sobie własnego życia emocjonalnego, problemy innych stają się ważniejsze. Niekiedy, 33 w negacji, może zupełnie nie dbać o ludzi i staje się bardzo powierzchowną osobą.

Numerologiczna 33 powinna pracować nad samą sobą, nad właściwymi relacjami z ludźmi, aby nie matkować im za bardzo i nie poświęcać się. Bo w końcu 33 chce naprawić cały świat, co jest przecież niemożliwe. Zatem osoba o tej wibracji powinna zachować optymalne podejście - z jednej strony realne spojrzenie na pomoc innym, a z drugiej logiczne postępowanie, które przyniesie korzyści i pozytywne zmiany.

33 często mają ogromny talent artystyczny, dlatego powinny pamiętać o tym, aby nie ograniczać się i nie zamykać w obrębie własnego domu, ale dzielić się z innymi swoją twórczością, poglądami, wiedzą czy mądrością. Bo nikt tak jak 33 nie odczuwa piękna, potrafiąc przy tym oddać jego istotę.

Wibracja mistrzowska przynosi zdolność do bycia rozjemcą zwaśnionych stron, pomostem, który łączy różne, odmienne środowiska. Z każdym znajdzie wspólny język i jest w stanie się porozumieć - jest człowiekiem ponad podziałami. Nie szuka konfliktu, a jedynie zgody i wspólnych płaszczyzn, na których może się odnaleźć.

Numerologiczna 33 szanuje tradycję, ma niespotykaną intuicję, odczuwa emocje na bardzo głębokich poziomach. Kocha życie rodzinne i dla rodziny jest w stanie poświęcić karierę zawodową czy swoje marzenia. Liczba 33 przynosi zdolność do zagłębiania filozofii, teologii, zjawisk paranormalnych czy mistyki.

Wyciszone i spokojne 33 świetnie radzą sobie ze złymi emocjami innych, gdyż znają ich przyczynę i potrafią je objaśnić i zrozumieć. Ze względu na łagodną aurę, wokół tej wibracji mistrzowskiej gromadzą się zwykle osoby, które potrzebują pomocy i wsparcia, nieszczęśliwe oraz potrzebujące opieki. Przy numerologicznych 33 mogą odzyskać spokój i ukojenie, gdyż są wyciszone, życzliwe, zawsze doradzą i pocieszą. Wibracja ta przyciąga także inne osoby, które posiadają w swoim portrecie numerologicznym liczby mistrzowskie.

Dla 33 bardzo ważna, a nawet najważniejsza jest rodzina. Z chęcią się jej poświęcają, a nawet rezygnują z kariery zawodowej, aby przeznaczyć swój czas na wychowywanie dzieci i opiekowanie się ogniskiem domowym.

33 są otwarte i pogodnie nastawione do świata, jednak kiedy ktoś zrani kogoś jej bliskiego, to wtedy potrafi pokazać pazury. Do negatywnych cech można zaliczyć zbyt dużą nadwrażliwość, niekiedy niezaradność i hipochondrię.

33 często patrzą zbyt optymistycznie i idealistycznie na świat i ludzi, i niekiedy ciężko jest się im przystosować do codziennych realiów życia. 33 powinny pamiętać o tym, że jeśli użyją swoich zdolności i autorytetu w złych intencjach, ich życie może nie potoczyć się pozytywną ścieżką.

Numerologiczna 33 w wersji negatywnej

Tendencją negatywną osób, których dotyczy ta liczba, jest potrzeba pokazywania innym, jak bardzo się dla nich poświęcają. W sensie negatywnym może używać swoich wpływów jedynie dla celów egoistycznych, grozi jej zaniedbywanie obowiązków rodzinnych, zawodowych lub społecznych, a nawet bunt. Czasami numerologicznym 33 zdarza się popadać w próżność. Stają się wówczas żądne poklasku i łase na komplementy.

Numerologiczne 33, które nie realizują się pozytywnie mogą realizować się jako negatywne trójki lub szóstki. Negatywna 33 realizująca swoją negatywną wibrację podstawową 6, może mieć tendencję do pokazywania innym, jak bardzo się dla nich poświęcają. Może ona także wykorzystywać swoją moc do egoistycznych celów, co oczywiście nie pozostanie bez negatywnego wpływu na nią samą. 33 zaczyna zaniedbywać rodzinę, obowiązki domowe, zawodowe oraz społeczne, buntuje się przeciwko wszystkiemu, staje się manipulatorem, który lubi stosować szantaż emocjonalny. Miłość i odczuwanie harmonii są największymi potrzebami 33, a ich niezrealizowanie przynosi im poczucie klęski. Samotność jest dla nich porażką, dlatego zaczynają uciekać w melancholię, która może doprowadzić do myśli samobójczych, albo uciekać od realnego świata w uzależnienia, które mają być lekarstwem przynoszącym ulgę. Natomiast negatywna 33 realizująca swoją negatywną wibrację podstawową 3, jeżeli cierpi na samotność, to przed bólem ucieka płytkie romanse, plotki, krytykę, gadulstwo oraz używki. 33 samotność odbiera energię i siły, zaczyna patrzeć na swoje życie jak na klęskę, dlatego dobrze, gdyby znalazła się choć jedna osoba, która ochroni delikatną 33 przed brutalnością świata.

Numerologia 33 - miłość, numerologia partnerska

W miłości 33 są bardzo otwarte, ale niekiedy zapominają o codziennych obowiązkach, dlatego ich partnerzy powinni uzbroić się w cierpliwość i wybaczać im, że często myślami bujają w obłokach.

Dla numerologicznej 33 stworzenie kochającej się rodziny jest jednym z priorytetów. Potrafi całkowicie poświęcić się dla ukochanej osoby. Kocha aż do grobowej deski, jest wierna, a w związku dba o romantyczny nastrój i wciąż podsyca uczucie. Niestety, potrafi być bardzo zaborcza. A gdy ukochany ją zawiedzie czy oszuka, to jest to dla 33 największa krzywda, po której długo może dochodzić do siebie.

Numerologia 33 - praca


Numerologiczne 33, z natury pomocni, łagodni, ciepli, zatem idealnymi zawodami dla tej wibracji są prace opiekuńcze i związane ze wsparciem duchowym – pielęgniarki, opiekunki dla dzieci, nauczyciele, położne, lekarze, psychologowie, księża i inni. W takich zawodach 33 zrealizuje się, poczuje się potrzebna, spełniona, a także użyteczna, co wpłynie na jej samoocenę.

33 mają olbrzymi wpływ na ludzi. Sprawdzają się w zawodach związanych z socjologią, psychologią oraz religią. Ludzie darzą je szacunkiem i liczą się z ich zdaniem, dlatego muszą bardzo ostrożnie dawać rady i pomagać, gdyż to co 33 powiedzą, traktowane jest bardzo poważnie.

33 zdobywają w życiu sławę i powodzenie materialne, nawet wtedy, gdy do niej nie dążą - przeważnie bez specjalnych starań (zwłaszcza jeśli podążają za swoim powołaniem). Posiadają olbrzymi autorytet, który powoduje, że każde polecenie jest natychmiast wykonywane. Ich decyzje zwykle kończą się sukcesem.

Wymagając od siebie coraz więcej i więcej, 33 jest w stanie stać się mistrzem duchowym dla swojego najbliższego otoczenia, a nawet kraju czy świata.

Opracowane na podstawie:
http://numerologia-partnerska.blogspot.com/2014/10/numerologia-33-liczba-mistrzowska.html
~~~ CZAS NADSZEDŁ ~~~

Awatar użytkownika
g00rmik
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: 14 mar 2016, 14:17

Re: Charakterystyka numerologicznej liczby mistrzowskiej 33

Postautor: g00rmik » 23 mar 2016, 20:17

Ładne opracowanie.
Potwierdzę na swoim przykładzie, sprawdza się w około 70%. Choć ten początek to trochę patetyczna przesadnia. Mówię Wam, życie takiej szóstki to naprawdę nie lekki kawałek chleba...
Przestrzeń niefizyczna związana z portalem obudzeni.info jest czystym przekazem z poziomu Serca, czerpiącym z Nieograniczonego i Jedynego Źródła w nieograniczony i harmonijny sposób. Oddaję tą przestrzeń Opiece Źródła, niech prowadzi nasze serca.

Jedyny Boże, Źródło Wszechrzeczy i Wszechistnienia, dziękuję Ci za każdy rok, dzień, oddech, za każdy wschód i zachód Słońca, za każdy przejaw Twojej obecności w mojej przestrzeni. Bądź ze mną zawsze, ochraniaj, doświadczaj i prowadź Swoją drogą. Spraw bym najlepiej jak potrafię pomagał innym wznosić się do Ciebie.

Awatar użytkownika
Niezgodna
Współtwórca
Posty: 159
Rejestracja: 21 lis 2016, 22:56
Lokalizacja: Katowice

Re: Charakterystyka numerologicznej liczby mistrzowskiej 33

Postautor: Niezgodna » 27 lis 2016, 11:16

Nigdy nie bawiłam się w numerologię, jakoś mnie to nie przyciągało ale mogę śmiało powiedzieć, że samo mnie to znalazło....historia tego jak dowiedziałam się, że jestem 33 jest dość niecodzienna, a mianowicie:
Mój były partner kiedyś podzielił się ze mną tym, że..."prześladuje go liczba 33", widział ją dosłownie wszędzie np. jechał za autem, które miało w rejestracji 33, spoglądał na zegarek często o godzinie, w której minut było 33, dostawał sms o godzinie X ale minut 33, tak samo gdy puszczał piosenki na you tube w którejś chwili orientował się, że trwa ona np. 3:33 i wiele innych przykładów, śmiał się nawet , że ja mieszkam pod nr 33 i zastanawiał się co to może oznaczać.
Zaciekawiona tą sprawą zaczęłam szperać w numerologi, na początek obliczyłam jego liczbę życia ale nie była ona ta liczbą - z czystej ciekawości jaką ja jestem liczbą obliczyłam i swoja - możecie sobie wyobrazić jakie było moje zdziwienie, gdy wyszło , że jestem numerologiczną 33.
To było jakiś czas temu i nie przywiązałam do tego większej uwagi, nie zgłębiałam tematu, raczej potraktowałam to "na wesoło" ot taka ciekawostka.
Nie zapomniałam o tym całkowicie, co jakiś czas zdobyta wiedza o tym, że jestem 33 znów gdzieś tam się o mnie ocierała...na dziś dzień wiem, że było to wezwanie do przebudzenia i realizacji i rozwoju duchowego, która przyszła do mnie jako informacja poprzez najbliższą memu sercu osobę.
To był sygnał nie dla niego lecz dla mnie.
Kochani przed moimi 33 urodzinami poczułam tak nieodpartą chęć bycia lepszym człowiekiem, że nie potrafię tego opisać - wtedy też przez przypadek( już wiem że nie) na you tube trafiłam na Arona no i zaczęło się...:)

Jestem teraz o wiele spokojniejsza, pewnie dlatego, że w końcu jestem na właściwej drodze i czuje to całą sobą. Wiem, że droga moja w rozwoju duchowym i dążenie do bycia w istocie tym kim jestem nie będzie łatwa ale dzielnie staram się stawiać pierwsze kroki, w końcu już czas i miejsce bo dwa tygodnie temu skończyłam 33 lat ;)
<serce> 4 all
I`m <3<3 ---> 33


Wróć do „Numerologia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości