Charakterystyka numerologicznej SIÓDEMKI

Awatar użytkownika
Ire33
Moderator
Posty: 235
Rejestracja: 12 mar 2016, 21:57
Lokalizacja: Wszechświat

Charakterystyka numerologicznej SIÓDEMKI

Postautor: Ire33 » 22 mar 2016, 21:59

DROGA ŻYCIA No. 7
Numerologiczna 7 - FILOZOF

Droga numer siedem symbolizuje wiedzę, intuicję, intelekt, kontemplacje, powściągliwość, wiarę oraz tajemnicę. Jest to wibracja, która ukierunkowuje ku życiu wewnętrznemu. Można powiedzieć, że samotność jest wpisana w tę liczbę, gdyż sprzyja ona zagłębianiu się we własne wnętrze. Z drugiej jednak strony liczba siedem powiązana jest z materią, jej dogłębnym poznaniem. Osoba znajdująca się pod wpływem tej liczby zdobędzie wiedzę, ale jedynie w przypadku wyobcowania.

Dostęp do wiedzy można uzyskać na kilka sposobów. Na przykład poprzez wyobcowanie, wycofanie się z codzienności: z powodu ciała (np. choroba), z powodu wiary (wstąpienie do zakonu) albo poprzez poznanie (poświęcenie się nauce). Siódemki silnie skupiają się na własnym rozwoju, aby zbliżać się do wymarzonej pracy, figury, czy aby zdobyć wykształcenia. Posiadają analityczny umysł, co prowadzi je na drogę rozmyślań, refleksji nad sobą, ludźmi i światem, skłania je do dogłębnych badań naukowych. Doskonała intuicja, spostrzegawczość przenikliwość, a do tego wspaniały zmysł obserwacji pomaga odczytać intencje zanim inni zorientują się w sytuacji. Ta intuicja i przenikliwość mogą pozostać niezauważone przez inne osoby, głównie ze względu na fakt, że siódemka nie lubi przebywać w zbyt dużych grupach, ani popisywać się swoją wiedzą. Godność siódemki odczytywana jest jako wywyższanie się i arogancja.

Siódemkom ciężko jest znieść krytykę, która budzi w nich poczucie żalu. Mają także problemy z przyjmowaniem wszelkich porażek i trudności. Zwykle chcą być najlepsze w każdej dziedzinie, zwłaszcza w pracy. Są niepewne siebie, dlatego nakładają maski, które mają ją osłonić. Kiedy siódemka poczuje się pewniej i zaufa komuś, to dopiero wtedy zaczyna się otwierać. Na pozór twarda i silna siódemka, w rzeczywistości jest bardzo delikatna, dlatego potrzebuje zrozumienia i wiele czułości.

Numerologiczne siódemki starają się robić wszystko w 100%, często są perfekcjonistami. Pomimo tego, że mają raczej tajemniczą naturę, to w towarzystwie lubią zwracać na siebie uwagę i błyszczeć, natomiast w domu, wśród bliskich cichną i swoją uwagę kierują ku wnętrzu. Siódemki powinny pamiętać o tym, aby pieniądze i rzeczy materialne nigdy nie stały się jej celem. Kiedy przestanie zabiegać o dobra materialne, to kwestie finansowe ułożą się samoistnie, bez żadnego wysiłku. Siódemki będą bogate, jeśli swoje życie skierują na ścieżkę rozwoju duchowego, zagłębiania się w życie wewnętrzne, a dzielenie się swoją wiedzą z innymi stanie się ich celem. Siódemki są bardzo inteligentne i błyskotliwe, dużo myślą, zastanawiają się nad wieloma aspektami życia i analizują, dlatego często są milczące lub wydają się być zarozumiałe. Potrzebuje wiele czasu tylko dla siebie, w czasie którego wycofuje się z życia i spędza go w samotności. Ten wolny czas spędzają czas na samodoskonaleniu się i nauce, dzięki temu są wykształcone, oczytane i kulturalne. Siódemka jest zawsze elegancka, błyskotliwa, szykowna i elokwentna, a do tego świetnie potrafi odnaleźć się w każdym towarzystwie.

Siódemka, która wibruje negatywnie będzie dążyć do posiadania jak największej ilości przedmiotów, grozi jej zbytnie przywiązanie do rzeczy. Negatywna siódemka może się stać zamknięta w sobie, nieufna, wyobcowana, lekceważąca, a także nieuczciwa. Takiej siódemce brak będzie wiary w siebie, będzie cyniczna i wyrachowana. Osoba o wibracji siedem powinna skupić się budowaniu zaufania, integracji z rodziną i przyjaciółmi, skracaniu dystansu, pokory. Siódemki powinny uważać, aby nie stały się zbyt krytyczne wobec siebie i bliskich, złośliwe i zakompleksione. Wymagania, które będzie stawiać innym mogą okazać się nie do przejścia. Siódemka może mieć skłonność do depresji, która zaprowadzi ją do totalnej izolacji, a do tego wpędzić ją może w uzależnienia.

Siódemka nie należy do wibracji partnerskich lub rodzinnych. Może jednak dążyć ona do małżeństwa jeśli spotka swoją pokrewną duszę, z którą poczuje kontakt na poziomie intelektualnym i duchowym. Często skrywa swoje prawdziwe uczucia, bojąc się, że ktoś może ją skrzywdzić i sądząc, że okazywanie sobie uczuć jest oznaką słabości. Siódemka jako partner często wymaga od drugiej połówki rezygnacji z własnych marzeń oraz ambicji, a także przyjęcia swojego punktu widzenia.

Osoby o wibracji siedem są wiernymi partnerami i małżonkami. Mają wysokie libido, ale kierują się zazwyczaj rozsądkiem. Czasami siódemki mogą sprawiać wrażenie osób chłodnych i obojętnych, ale to złudzenie, bo mają one dużą potrzebę zdobycia szacunku i zaufania innych ludzi. Siódemki słyną z tego, że mają świetną intuicję i z olbrzymią trafnością potrafią przewidzieć niektóre wydarzenia i określić osoby. Są wrażliwe i chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz tym, co mają. Dzięki udzielonej pomocy są w stanie uchronić innych od cierpienia, także tego duchowego.

Siódemki z chęcią prowadzą życie na uboczu, samotne, wśród książek, często towarzyszy im sztuka. Uwielbiają czytać wielkie dzieła literackie, słuchać twórczości znanych kompozytorów oraz podziwiać obrazy wybitnych malarzy. Osoby o tej wibracji mają w sobie wielką potrzebę poznania oraz doświadczenia. Są marzycielskie, idealistyczne i niestety trochę oderwane od rzeczywistości. Przez to życie wydaje się im być brutalne i nieustannie je rozczarowuje.

Numerologia 7 - kariera zawodowa

Numerologiczne siódemki są dokładne i sumienne podczas wykonywania swoich obowiązków, są staranne i odpowiedzialne. Zawsze starają się, aby to co robią było wykonane w 100%, dlatego czasami mogą być uważani za perfekcjonistów. Mogą stworzyć sprawnie działający biznes, choć muszą pamiętać, że to nie dobra materialne i pieniądze powinny być ich celem. Zazwyczaj wiele wymagają od swoich podwładnych, z którymi potrafią jednak stworzyć poprawne relacje, głównie ze względu na swoją kulturę osobistą.

Siódemki, ze względu na swoją ogromną wrażliwość mogą być świetnymi artystami, natomiast wysoko rozwinięta intuicja sprawia, że sprawdzą się wszędzie tam gdzie potrzebne jest zrozumienie i pomoc drugiemu człowiekowi - psycholog, psychiatra, lekarz. Mają wyczucie smaki i poczucie piękna, zatem będą świetnymi fryzjerami, dekoratorami, projektantami.

Interesujące dla siódemki będą takie dziedziny takie jak: nauka, psychologia, filozofia, astrologia, medycyna, a także inne, w których niezbędna jest umiejętność analizy, wykorzystania własnych wniosków, a także doświadczeń. Idealne stanowisko dla wibracji siedem to między innymi filozof, nauczyciel, poeta lub pisarz.

Numerologia 7 - miłość, numerologia partnerska

Siódemka lubi izolować się od społeczeństwa, dlatego niekiedy trudno jest jest wejść w stały związek. Nieśmiałość i izolacja powodują, że powoli otwierają się na nowe znajomości. Choć tego nie okazują, to są bardzo wrażliwymi i uczuciowymi osobami. Kiedy już się zakochają i zaufają, to chcą partnerowi uchylić nieba.

Elokwentne siódemki szybko znajdują temat do wspólnej rozmowy. Powinny zwrócić uwagę na to, aby nie izolować się za bardzo od partnera, gdyż na dłuższą metę drugiej stronie może to bardzo przeszkadzać. Wrażliwe siódemki bardzo źle reagują na złość, krytykę i agresję, dlatego ich partnerzy powinni mieć to na uwadze. Siódemka dąży do stabilnego, pełnego zaufania oraz miłości związku, pomimo tego, że nie jest to wibracja szczególnie małżeńska czy rodzinna. Jest jednak lojalną, wierną i wrażliwą partnerką oraz świetnym towarzyszem życiowym.

Opracowane na podstawie:
http://numerologia-partnerska.blogspot.com/2014/08/numerologia-7-charakterystyka.html
~~~ CZAS NADSZEDŁ ~~~

Awatar użytkownika
KasiaNaturalna
Aktywny Forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 12 mar 2016, 12:53

Re: Charakterystyka numerologicznej SIÓDEMKI

Postautor: KasiaNaturalna » 23 mar 2016, 10:19

Ja jestem cała naszpikowana siódemkami. Mam się bać? ;)
Numerologiczna 7, urodziłam się w dniu 25, imieniny 25, mieszkam 115/7 - wcześniej 3/4, w roku 2016 mam 52 lata, brat 7, tata 7, przyjacółka 7, mąż zmarł 16 lat po ślubie i jeszcze parę innych rzeczy. Wiem teraz skąd wzięła się we mnie chęć izolacji i zagłębiania się w sobie. Najbardziej cenię bycie sama ze sobą. Liczba siedem powiązana też jest z materią. Stąd moja miłość do ziemi i wszelkiego stworzenia. Dziękuję za rozjaśnienie niektórych spraw.

Awatar użytkownika
Ire33
Moderator
Posty: 235
Rejestracja: 12 mar 2016, 21:57
Lokalizacja: Wszechświat

Re: Charakterystyka numerologicznej SIÓDEMKI

Postautor: Ire33 » 23 mar 2016, 13:46

Twoje imiona i nazwiska też mają swoje liczby a portret numerologiczny tworzy się na podstawie wszystkich liczb, jednak data urodzenia jest najważniejsza.
Na przykład jeżeli masz na imię Katarzyna to Twoją liczba imienna jest 9, więc w twoim życiu jest też wpływ dziewiątki. Wkrótce opiszę jeszcze sposób obliczenia liczby z liter i kilka innych ciekawostek. Jak cykle życia czy liczby karmiczne.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2016, 23:51 przez Ire33, łącznie zmieniany 1 raz.
~~~ CZAS NADSZEDŁ ~~~

Awatar użytkownika
KasiaNaturalna
Aktywny Forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 12 mar 2016, 12:53

Re: Charakterystyka numerologicznej SIÓDEMKI

Postautor: KasiaNaturalna » 23 mar 2016, 16:08

Super! Dziękuję :)

Awatar użytkownika
Alicja
Współtwórca
Posty: 155
Rejestracja: 11 mar 2016, 19:27
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Charakterystyka numerologicznej SIÓDEMKI

Postautor: Alicja » 25 mar 2016, 12:25

Coś jest na rzeczy i moje imię Alicja ma 9 .Dziękuję :)


Wróć do „Numerologia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron